Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Czesc dziewczynki!!! Gratulacje dla świeżych mamusiek!!! Ja zlapalam przeziebienie:-( Na sam koniec!!!!Masakra. Mam nadzieje ze mi szybko przejdzie! Ja tez wczesniej pisalam dluuugiego posta i mi sie skasowal.....tez mnie to wkurza!! Andzia jak czytalam Twoje relacje z porodu to mi tez lezka poleciala:-) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22...29.09.10...........40...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???...... ..London Lola844.............25....06.10.10...........39..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...12.10.10...........38......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........39..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........36....synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........33......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............32.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........30...córeczka. . .North West marlena31.......19.01.2011...........synek ......Tewkesbury A tabelka faktycznie sie szybko zmienia i wiecej juz mamusiek:-) Pogoda paskudna ale i tak nigdzie sie nie wybieram z tym chorubskiem, i dziewczyny Wy tez uwazajcie na siebie!!!Teraz o wirusa nie trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My tez podziebieni,ale nic powaznego.Mala na szczescie sie nie zarazila poki co. Dziewczyny fajnie ze juz tyle bobaskow.Jak macie ochote to zamieszczajcie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) a ja wczoraj dostałam radosną nowinę, o 00.03 moja przyjaciółka urodziła synka:) Tyle że ona miała termin na 05.10 ogólnie to razem w ciąże w tym samym czasie zaszłyśmy, tylko ona jak się dowiedziała , że jest w ciąży to wróćiła od razu do Polski, bo nie ufa tutejszym lekarzom i Anglia jej sie nie podobała. No ale maluszek zdrowy i 3,5kg wagi, a ona bardzo drobna dziewczyna, przed ciążą 45kg ważyła, a w ciąży 9 kg przytyła:) Także ma super! Bo ja to aż 23kg!! masakra! Przed ciążą byłam przy sobie, a teraz to już wieloryb na maksa ze mnie. No i po tej cudownej wiadomości się zdołowałam! Wszytskie koleżanki w koło rodzą przed albo idealnie w terminie, a ja... już drugi dzien po i na nic się nie zapowiada:( A co do kasowania długich wpisów, to ja już wiem że tak się dzieje i zazwyczaj przed wysłaniem zaznaczam kopiuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka 88 ja tez sporo przytylam ok 18kg :( ale nie mam rozstepow ani nic dodatkowego oprocz tego dodatkowego balastu...moze dlatego ze wczesniej duzo tylam i chydlam a rozstepy mam i tak juz mialam tylko juz takie "stare" jasnei malo widoczne nawet o nich zapomnialam... u mnie nic sie nie dzieje bylam w pracy 3,5h potem spalam 2h potem zjadlam i pojechalismy do znajomych a teraz szower i spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety pisze ja analfabetka...pewnie dlatego ze nie czytam co napisalam :) sorry za urtudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22...29.09.10...........40...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???...... ..London Lola844.............25....06.10.10...........39..... ..............Hemel H. krisana..............25...08.10.10...........40..synek ...londyn/nw maadaa........... 27 ...12.10.10...........38......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........36....synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........33......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............32.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........30...córeczka. . .North West marlena31.......19.01.2011...........synek ......Tewkesbury ja dzisiaj skonczylam 39tydz i zaczynam 40tydz jakos tak wole liczyc :) wydaje mi sie ze wtedy mniej zostalo do konca hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku KRisana, ja CIebie podziwiam, jeszcze do pracy chodzisz, ja już od połowy sierpnia nie dawałam rady, ale miałam stojącą prace, no i całą ciążę do polowy czerwca pracowałam 10godzin, raz dniówki, raz nocki, także pewnie to też dało mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mam na dzien :) w nocy tez bym nie dala rady pracowac!!! a prace mam stojaca bo jestem tzn.bylam menadzerem kuchni w restauracji teraz tylko wpadam na tyle ile moge w sensie na tyle ile mam ochote seessese bo nikt mnie nie zatrzyma na sile hehehe,a mam naprawde bardzo bilsko bo 10 min samochodem,gdybym musiala 1h autobusem czy metrem podrozowac to napewno tez bym wczesniej juz zrezygnowala bo same dojazdy by mnie dobily :) a tak moze jeszcze sobie pojde w tym tyg na kilka godzinek no chyba ze urodze (na co licze) ostatnio sie dopytalam szefa i pierwsze 6 tyg maternity leave dostane 90% swoich zarobkow co mnie bardzo cieszy a od 7 tyg to standartowe 130f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski i Brzuchatki. Juz zaraz mykam spac, aby dotrzymac towarzystwa mojej niuni, ale jeszcze dolacze pare zdjec. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6c65847ce44f0880]http://images45.fotosik.pl/349/6c65847ce44f0880m.jpg [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b56e3b9fdc8597fd]http://images45.fotosik.pl/349/b56e3b9fdc8597fdm.jpg [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=354a5a482e60d75f]http://images35.fotosik.pl/184/354a5a482e60d75fm.jpg Mam nadzieje ze sie udalo je dobrze zalaczyc i je otworzycie ... :) DOBRANOC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa,nie martw się kilogramami-zginą podczas karmienia piersią,nawet nie zauważysz kiedy!! Moja kuzynka przytyła 30 kg. a jakieś 10-11 m-cy po porodzie ważyła tyle co przed ciążą :) Andziaaa,kochana ta Twoja córeczka.. i tak słodko śpi :) Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaaa82- ale slodka dzidzia ja juz nie moge sie doczekac kiedy bede tuic mojego syneczka. Dzis moj slubny zabiera nas na zakupki moze kupie cos fajnego dla malego :) Pozdrawiam Was i odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki !!! Mowia ze podobna jest do Darcia, ale to ponoc dobrze bo bedzie miala latwiej w zyciu. Dobra uciekam sie szykowac, bo dzis mamy wizyte z Zuzia u lekarza. Papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle i obecne mamusie :) Jestem tu po raz pierwszy. Postanowilam dolaczyc sie do tematu, jako ze milo jest sie powymieniac spostrzezeniami, doswiadczeniami... A wiec kilka slow o mnie :) Mieszkam w Londynie i obecnie jestem w 32 tygodniu ciazy. Chcialabym zapytac czy ktoras z was mieszka moze w okolicach harrow/wembley? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia faja ta twoja mala:)podobna troche do mojej zaraz po porodzie-hihihi:D ja tez przeziebiona,tzn katar mam mimo ze pogoda w pl calkiem calkiem. ale ja wzielam leki przeciw katarowi.przeanalizowalam fakty-2 silne antybiotyki 3 tyg po porodzie(drugi bardzo silny o duzej dawce),przepisana kodeina i wytyczna od lekarza brac "w ciagu 24h do8 tabletek" wiec 2 tabletki leku na katar nie zaszkodza.zreszta ja juz odchodze od karmienia piersia.takze mam nadzieje,ze malej niezaszkodze. bylam tez w zeszlym tygodniu u ginekologa i powiem wam ze moj pan doktor co mnie zszywal to sie postral:D moja ginekolozka pwoiedziala,ze gdybym nie pwoiedziala ze peklam zalozylaby sie o wszystko ze mialam ciecie.ponoc mam precyzyjne zrekonstruowanie:D niby tak gadala polozna w uk ale myslalam szczerze mowiac, ze sobie jaja ze mnie robia z tym lekarzem. ponadto wlaczylam sloiczki -jablko konkretnie.powiem wam,ze to jest dopiero niezle przejscie:D co rusz niedoswidczona matka uczy sie czegos nowego. jaja niezle,u nas juz wiem,ze bedzie chyba problem z jedzeniem:D tease potrzebuje z toba pogadac bo nasze dzieci sa prwie w tym samym wieku-wlasnie o sloiczkach i takich tam,daj znac po chrzcinach;) pozdrawiam wszystkie Mamuski Oraz Brzuchatki -trzmam mocno kciuki za te co czekaja jak na bombie:P niedlugo bedzie PO;) pozdrawiam ronie mocno te Brzuchatki co jeszcze musza sie uzbroic w cierpliwosc;) i przede wszystkim witam nowe dziewczyny-fajnie,ze chcecie dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Krisana, to prawda dosc blisko :) Mam nadzieje ze chodzilo Ci o ponizsza tabelke :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22...29.09.10...........40...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???...... ..London Lola844.............25....06.10.10...........39..... ..............Hemel H. krisana..............25...08.10.10...........40..synek ...londyn/nw maadaa........... 27 ...12.10.10...........38......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........36....synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........33......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............32.....corka. ....Londyn iskierkaa_...........22....25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........30...córeczka. . .North West marlena31.......19.01.2011...........synek ......Tewkesbury Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierka
powinnas sie wpisac na koncu a nie wpychac w srodek.Tak sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :do iskierka ja tak nie uwazam, jesli do nas iskierka dolaczy i bedzie tu zagladac to powinna sie wpisac chronologicznie wedlug daty porodu zebymy mogly ja dopingowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierka
ahaaa :-) ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka- Witamy! :) No i dzisiaj moja rodzinka od strony męża właśnie bawi się na weselu:) Jejku jak ja bym sobie poszła na wesele, ostatnio byłam na swoim hehe a przed moim to hoho 4 lata temu, a teraz no niestety siła wyższa:) A ja już sukienke w styczniu miałam kupioną na to wesele hehe, bo stwierdziłam, że jak w maju zaczniemy starania to i tak się w nią zmieszcze jak bym w 4 miesiącu ciązy była, a tu niespodzianka, w ciążę zaszłam w styczniu hehe:) I bardzo dobrze:) Co najmniej się staraniami nie stresowałam:D No a jutro imieniny mojej babci i ciekawa jestem czy się jej ukochany prawnuczek posłucha i prezent zrobi. Ale ja Was już tu zanudzam, ciągle narzekam że już mogłoby sie coś zacząć a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przywitanie. Umieram z nudow w domku. Od miesiaca siedze na macierzynskim, poniewaz moj kregoslup dawal sie we znaki. Mam pewien problem. Kilka dni temu wrocilam z Polski. Zrobilam sobie dodatkowe USG, bo jak wszystkie wiemy w UK jesli wszystko przebiega w porzadku, wykonuje sie tylko 2 USG - tak tez bylo w moim przypadku. Tak wiec, na ostatnim badaniu pani ginekolog po dokladnym pomiarze stwierdzila ze jestem w 35 tygodniu a nie 32 (jak twierdzi moja polozna na podstawie ostatniego USG wykonanego w UK) !!! Czy to mozliwe?? Pani doktor powiedziala rowniez ze dzidzia wazy juz 2.5 kg z czego sie ciesze, lecz martwi mnie ta rozbieznosc w okresleniu ktory to tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ' Do Iskierka' Po przyjrzeniu sie tabelce, latwo wywnioskowac ze kazda z nas wpisywala sie do tej pory chronologicznie, stad tez ja postapilam dokladnie tak samo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka- dobrze wpisałaś się w tabelkę:) A co do pomiarów z USG w UK i PL to ja byłam w 29tyg na USG 4D w Pl i lekarz też powiedział, że z wymiarów jest to 30tydz i maluch ważył 1.605kg. Także ja uważam, że te późniejsze USG już nie są takie dokładne, bo każde dziecko rośnie we własnym tępie, ma innych rodziców, którzy mają różny wzrost. U mnie wg tego ostatniego USG termin miałam na 21.09, z USG w 12tyg 29.09 i to mój termin porodu, a z miesiączki 07.10 , także rozbieżność ogromna. No ale dalej czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne za odpowiedz milkaa88. Tez tak sobie pomyslalam, bo u mnie z kazdym USG wszystko wychodzi inaczej. Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa:) A niech tam sobie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22...29.09.10...........40...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???...... ..London Lola844.............25....06.10.10...........39..... ..............Hemel H. krisana..............25...08.10.10...........40..synek ...londyn/nw maadaa........... 27 ...12.10.10...........38......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........36....synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........33......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............32.....corka. ....Londyn iskierkaa_...........22....25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........31...córeczka. . .North West marlena31................19.01.2011.............synek ......Tewkesbury witam wszystkie dziewczynki!!! Andzia Twoja zuzia jest przecudna!!!! iskierka witaj w naszym gronie! fajnie ze dolaczylas!!! my dzisiaj bylismy na szkole rodzenia. nawet bylo ok, troche istotnych faktow sie dowiedzielismy a szczegolnie moj A. :-) juz naprawde sie nie moge doczekac jak utule moja niunie w ramionach no ale musze byc cierpliwa a czas szybko leci wiec napewno zanim sie obejrze to juz nadejdzie TEN czas. trzymam kciuki za dziewczyny "na terminie" oby wszystko poszlo gladko!!!! pozdrawiam i zycze dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
marlena , iskierka witamy na forum :-) Co do pomiarów i terminu porodu to podobno najdokładniejszy jesli chodzi o usg jest ten pierwszy milka widze ,ze ty jeszcze w dwupaku Nie martw się , z miesiączki jestes przed terminem :-) , moze to ten termin jest najdokładniejszy Nim się obejrzy ,a juz bedziesz małą tulic w ramionach :-) andzia słodziutka malutka i wcale nie taka malutka , przynajmniej na zdjeciach tego nie widać :-) Dziewczyny , które rodziły ja mam pytanie odnosnie podpasek i majtek jednorazowych Ile wam poszło , ile trzeba kupić ? Dziewczyny oczekujące - a wy ile kupujecie ? Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o podpaski to ja mialam z Alwaysa te fioletowe grube najdluzesze, teraz sa w Asdzie z funta. Mialam w szpitalu jedno opakowanie. A majtek jednorazowych nie mialam tylko mialam swoje stare majtki ktore nieszkoda bylo mi wyrzucic. Jedna stara pizame w ktorej rodzilam i pozniej ja wyrzucilam i jedna nowa w ktora sie przebralam ja polozyli mnie na oddzial. Ja zaczelam juz krwawic w trakcie odczuwania skurczow, gdy rozwarcie przeszlo z 2cm do 8cm. Powiem szczerze ze teraz z perspektywy czasu to widze ze nie bylo az tak ciezko ale w danym momencie czlowiek mysli inaczej. Ja nie zapomne tego momentu jak mowili abym skupila sie i parła. To uczucie jak glowka dziecka zchodzi nisko i juz jest w kanale rodnym. To niesamowite uczucie parcia. A potem ten niesamowity moment - moment spotkania ze swoim dzieckiem. BEZCENNE !!!! Ten pierwszy widok, ten pierwszy krzyk !!!! Po prostu brak slow aby to uczucie opisac !!!! A teraz taka mala istotka mieszka z nami i zachwyca cie kazdego dnia czyms nowym. Niesamowite jak ona wyzwala we mnie wiele energii i milosci. A tak mnie jakos zebralo na przemyslenia poporodowe. Auuuu .... az sie sama rozplakalam. Dobra lepiej juz mykam spac do mojej kruszynki ... :) DOBRANOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×