Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Czesc Mamuski i Brzuchatki !!! Dzis u nas byla z wizyta moja polozna. Ogladnela i zbadala Zuzie, stwierdzila, ze wszystko jest prawidlowo. Mala przybrala juz na wadze i wazy 3.600kg. Widac, ze cycus jej sluzy ... :) I bardzo dobrze. A martwilam sie ze moze niedojada. Martwi mnie jedynie to ze czasami w nocy placze bez powodu. Wtedy czuje sie taka bezsilna i nie wiem co mam poczac. Najlepiej to bym razem z Nia zaczela plakac. Jak lezalam w szpitalu to w 6godzinie zycia Zuzia miala wizyte pediatry, ktory sprawdzil jej bioderka, kregoslup, glowke i ogolnie cala zbadal. Poza tym ja tez mialam wizyte i mnie tez sprawdzali jak sie czuje i czy mnie cos boli. Ogolnie bardzo pozytywnie wspominam pobyt w szpitalu. Chyba podjedziemy jak Zuzia skonczy miesiac i podziekujemy za wspaniala opieke. Razem z Mama upieczemy jakies pyszne polskie ciacho. Ogolnie staramy sie jakos sobie radzic, choc czasami jest ciezko. Juz sie nie moge doczekac jak rodzice przyjada i nam troche pomoga przy ich pierwszej wnuczce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki, ja trole w domu :) czy wy tez mialyscie przed porodem ze was tak bardzo ciagnelo w pachwinach?bo ja wczoraj tak mialam tak dziwnie jakby mi jakies nerwy naciskalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz nie moge sie tez doczekac terminu ale to wy dziewczyny jestescie jeszcze przede mna wczoraj wydawalo mi sie ze sie powoli zaczyna, bo maly mniej sie ruszal a wieczorem zlapaly mnie skurcze(chyba to byly skurcze) ale byly tylko dwa i cale podbrzusze bolalo, najlepiej bylo jak chodzilam ale teraz nic sie juz nie dzieje a wiec falszywy alarm ostatnio mam ciezkie dni bo troszke problemow mam z moim cisnieniem, ciagle jest za duze i jeszcze mam problemy z oddychaniem ciezka ta koncowka ciazy i teraz jeszcze mam kolejny problem bo zaczynaja mnie swedzic stopy:( czy ktoras z was tak miala? Pozdrowionka dla mamusiek- super maja ze juz malenstwa są z nimi, i pozdrowionka dla brzuchatek trzymajcie sie cieplo i juz niedlugo utulicie swoje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to normalne w UK, że lecisz do położnej tylko po zmierzenie ciśnienia? ja mam dośc częste wizyty, a dopiero będzie 14 tydzień. cały czas sprawa kręci się wokół ciśnienia, a to mam jakoś niskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa w stopie jest zdjęcie mojego Kurczaka :D cały czas sobie otwieram i nie wierzę, że już dziecko takie duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja jutro na wywołanie idę...mam lekkiego stresa... bo wolałabym aby wszystko samo się zaczęło, a tu niestety... Zobaczymy jak to będzie, póki co moje samopoczucie jest super, obcięłam sobie dzisiaj paznokcie u rąk, bo długie miałam, szkoda mi było, no ale nie chcę podrapać mojego Maluszka, teraz oglądam mam talent, skończę i idę się kąpać no i spać, aby ta noc szybko mi mineła, rano o 8.00 pobódka i o 8.30 mój mąż będzie dzwonić:D Ciekawe o której będę musiała przyjechać... do szpitala wezmę iPoda, to jak będę czekać na skurcze w międzyczasie napisze co się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
witam wszystkie mamuski i brzuchatki!!! milka powodzonka jutro!!! kasienka witamy w naszym gronie. dopisz sie do tabelki i dziel sie z nami swoimi uwagami i przezyciami a takze pytaj jak masz jakies watpliwosci. im nas wiecej tym lepiej. co do mierzenia cisnienia to ja nie mialam tyle wizyt u poloznej na poczatku chociaz moje cisnienie bylo baaardzo niziutkie-nawet sie smiala polozna ze sie dziwi ze jestem przytomna. moze u ciebie jest inaczej ale ja mialam pierwsza wizyte u poloznej w 10 tyg potem usg w szpitalu w 12 tyg a potem dopiero 16 tydz a teraz to co 2 moze 3 tyg. mi jeszcze zostalo 8 tyg do terminu ( 6 tyg pracy) i sobie mysle ze juz naprawde niedlugo bo czas bardzo szybko leci. pozdrawiam wszytskie dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina a swedza cie tylko stopy,czy rece po wewnetrznej stronie tez?Bo jak tak to moze byc cholestaza ciezarnych.Mnie swedzialo doslownie cale cialo,oczywiscie u ciebie nie to musi byc przyczyna,ale jakby ci nie przechodzilo to powiedz o tym poloznej na nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 ręce nie swędza, mam je tylko troche spuchniete a opowiedz cos wiecej o tej chorobie, jak to u ciebie przebiegalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , ja dzsiaj 40tyg 2dni :p jade na carboot o 10am to chociaz troche dnia zleci. Mam pytanie do dziewczyn co mialy robiony masaz szyjki(pyt moze glupie ?) czy jak bylyscie juz w gabinecie to moglyscie sie umyc tak na wszelki wypadek?jakby co to napewo sie umyje przed wyjsciem ale mimo wszystko bym wolala miec mozliwosc zrobienia tego zaraz przed :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22.....29.09.10...........41...syne k .......Bradford karinka1987........23.....30.09.10...........38...???... ... ..London Lola844..............25.....06.10.10...........40..... ..............Hemel H. krisana..............25.....08.10.10..zaczety 41..synek ...londyn/nw maadaa........... ..27 ....12.10.10.............39......córcia......Bedford ewelina81...........28.....20.10.10............36....synek . ....Birmingham Ewula8791..................17.11.10.............33......syn ek.. ...Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka. ....Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10.........31...córeczk a. . .North West marlena31...................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana- ja ni miałam możliwości umycia się. Dobra dziewczyny mykam na porodówke:P hehe o 13.00 mam być, także trzymajci kciuki i odezwe się jak będę miała czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja pisze ze szpitala, mamy tutaj takie telewizorki z tv,radiem, grami, internetem i mezus mi wykupil zebym sie nie nudzila jak on pojdzie do domu. opisze co u mnie. O 13.00 bylam w szpitalu, na poczatku polozna zmierzyla mi cisnienie, temperature, zbadala mocz, powiedziala co bedzie mi robic pokolei,potem podlaczyla KTG i tak lezalam 30min. Nastepnie zbadala mi rozwarcie, ktore oczywiscie bylo minimalne na pol palca, podala mi zel na przyspieszenie dojrzewania szyjki i znowu podlaczyla, tym razem na 2godziny pod KTG. No i na dzisiaj to tyle, jezeli do jutra nic sie nie ruszy, znowu podadza mi ten zel, jezeli dalej nic to po 6godz nastepny, a potem juz kroplowke. Mam nadzieje ze jednak jutro cos po tych zelach sie ruszy. oby! Teraz siedze sama, maz juz pojechal do domku, wroci jutro o 8.30, biedny caly dzien nudy w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
kurcze milkaa ,ale oni zwlekają Juz ci powinni wywołać , nie wiem na co czekaja ?? No nic moze sie ruszy , trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka-o rety czyli nocka w szpitalu,wysypiaj sie poki mozesz i zbieraj sily na PARCIE!!! Mam nadzieje ze ci szybko pojdzie :) wyobraz sobie ze za kilkanascie badz kiladziesiat godzin bedziesz juz miala tego malego czlowieczka w domu i bedzie on bezwarunkowo zalezny od ciebie...niezly szok hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina mnie zaczely swedziec stopy i rece kiedys w nocy,pozniej w dzien swedzialo mnie juz cale cialo,pojechalam do szpitala i tam mi badanie krwi zrobili.Najgorsze w tym cholerstwie jest to,ze oropnie swedzi,no ale ty chyba nie masz sie czym martwic.No i skonczylo sie na wywolaniu porodu w 38 tyg.Ale tak jak mowie jakby ci sie swedzenie nasililo to pogadaj z polozna.Przepraszam,ze cie moze wystraszylam,ale ja przez to przechodzilam i tak jakos wolalam ci napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zanosi sie na kolejny piekny dzien :) wiec rusze z mama na podboj parkow,najpierw odwiedze swoje miejsce pracy zjem lody i wypije kawke decafee a potem pokade na hampstead,bym pojechala do centrum ale troszke sie boje bo jak mi wody odejda to bym wracala tyle metrem taka zalana :pp a tak pakuje tylek do auta i gotowe :)) milkaa jak tam twoje rozwarcie?opowiadaj jak mozesz bo pewnie i mnie wywolywanie czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z chęcią pospacerowałabym po parkach ale nie mam z kim :( Wszyscy w pracy a ja sama siedze a samemu tak jakoś smutno spacerować. Fajnie, że masz mame Krisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaa nie ty jedna zanudzasz sie w domku :(( Ja rowniez umieram z nudow. Milkaa trzymam kciuki. Ja dzisiaj planuje skonczyc prasowanie ubranek maluszka, i dalej sprzatac... Ahh juz doczekac sie nie moge :) Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Iskierkaa jestes widze bardzo dobrze zorganizowana-az sie przestraszylam bo patrze na tabelke i Ty masz termin niecale 2 tyg przede mna a ja ani jeszcze ni myslalam o prasowaniu i praniu ciuszkow. ale tak jak mowisz-nie pracujesz wiec masz o wiele wiecej czasu ode mnie. ja nadal pracuje full time ( jeszcze 6 tyg-ufff) wiec tylko weekendy mam wolne a tez trzeba kiedys odpoczac przeciez :-) no nic -troche mnie zmobilizowalas do dzialania :-) a masz juz lozeczko, wozek?? milka pewnie juz tuli swojego syneczka :-) czekamy na relacje!!! pozdrawiam wszystkie mamuski i brzuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa nie martw sie ,przy takiej pogodzie to i samemu mozna :)' odwwiedz jakas kolezanke albo wymysl jakies danie i idz kupic na jakis bazarek skladniki ,inaczej sie chodzi jak sie ma jakis cel nawet najbardziej blachy.ja dopiero wrocilam do domu bylysmy w parku i potem centrum handlowym i sie zmeczylam hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja juz po wszytskim. Synek urodziel sie 10.10.2010. przez porod naturalny. Opisze wszytsko pozniej bo narazie to jestem wykonczona i ide spac, jak tylko maly zamknie oczy. Buziaki i trzymajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola gratulacje, piękna data 🌼 Jak odpoczniesz i znajdziesz chwilkę to czekamy na szczegóły :) A ja jednak wyszłam, ale po Fish & Chips :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:) milkaa88 pewnie tuli juz swoje malenstwo:) lola844 gratulacje synka duzo zdrowka dla Was:) No moja dzidzi wlasnie zasnela to mam chwilke dla siebie:) Wczoraj minol miesiac jak jest z nami:) Wazy juz 4800 maly pulpecik sie z niej robi:) Mala robi sie coraz fajniejsza i coraz bardzej nas zaskakuje . Ten pierwszy miesiac praktycznie przespala a od paru dni malo co sypia w dzien i domaga sie coraz to wiecej uwagi tak ze praktycznie caly czas przy mamie :) Ogolnie wszystko w porzadku tylko dopadlo nas zapalenie pieluszkowe przemywam woda i smaruje sudocremem mam nadzeje ze nie dlugo to zniknie a jak nie to czeka nas wizyta u doktora .Miala ktora z Was z tym do czynienia? Dobra mykam dziewczyny bo trza korzystac z chwili wziasc kapiel i do lozka odpoczywac :)Bo za jakies trzy cztery godz pobudka:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Gratuluje loli.Powodzenia i samych dobrych chwil z dzidzia Juz niedlugo beda same mamuski w naszym gronie:) Oliwia- moja mala od miesiaca tez sie juz zaczela zmieniac.Mniej spac,wiecej jesc i wymagac wiecej uwagi.Zobaczyc w przeciagu 2 , 3 tygodni zacznie sie usmiechac i to dopiero bedzie radosc Co do pupy to moim zdaniem bepanthen jest lepszy.Sudocrem mialam mala probke.Ten pierwszy lepiej sie jak dla mnie wchlania.Ten dtugi za to ladniej pachnie.Moja na szczescie poki co nie ma jakis wiekszych problemow. Ja paszport bede wyrabiac niedlugo.W londynie nie trzeba sie umawiac.Wiem bo dzwonilam.Slyszalam ze jednak sa spore kolejki i nawet 3 godziny ktos czekal.Nie usmiecha mi sie z mala jechac,ale nie mam wyjscia.Obydwoje rodzicow musza byc,chyba ze jest podpis notarilanie poswiadczony.Do Londynu mam gdzies pol godziny,ale z dzieckiem to i tak wyprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.Przeczytalam w gazecie, ze dzieci spia juz wiecej w nocy od 3 miesiaca,a po pol roku umieja juz przespac bez jedzenia nawet 11 godzin,bo maja wieksze zoladki.Zobaczymy jak w praktyce.Wiec dziewczyny juz niedlugo bedzie lepiej. Moja Amelka juz zaczyna lepiej spac.Wczoraj przespal od 7 do 1 w nocy.Pozniej co 3 godziny sie budzila.Jednak zanim usnie na nowo po karmieniu to do godziny, a nawet czasem 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) madziulek moja juz sie smieje wtedy jak to widze to az plakac mi sie chce ze szczescia :) dla takich chwil warto przetrwac wszystko:) teraz zaczelam wlasnie smarowac bepantheenem zobaczymy jakie beda po nim efekty. Ja tez bede wyrabiac paszport w Londynie az sie boje tego bo nie stety kolejki sa dlugie ja jak wyrabialam paszport to czekalam prawie cztery godz a co dopiero z takim malym dzieckiem a do tego jeszcze mam trzy godz do Londynu :( Moja madziulek budzi sie tez co trzy czasem co cztery godz nakarmie przewine poczekam jak jej sie odbije i do lozeczka i zasypia czasem tylko chwilke polezy raz nam sie chyba zdarzylo ze nie spala w nocy trzy godz A Ty madziulek Amelke odkladzasz do lozeczka po rytuale czy jest z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Mam chwilke bo maly zasnal. Wszytsko zaczelo sie w niedziele rano. Dostalam odrazu bardzo silnych skurczy, najpierw co 20 min, pozniej juz co 5 min, wiec pojechalismy do szpitala, tam mnie podlaczyli do KTG i powiedzieli ze porod sie zaczal wlasnie. Bylam troche w szoku, ze tak szybko. Wody odeszly mi w trakcie porodu dopiero. Ogolnie bol jest straszny jak dla mnie, no ale dalam rade, chociaz teraz nie moge uwierzyc w to ze juz po wszytskim. Ogolnie to co kobieta musi przezywac w trakcie porodu to niewiarygodne, ja wiedzialam ze bedzie bol, ale czegos takiiego sie nie spodziewalam. Ale juz po wszytskim....Maly mnie troche porozrywal, wiec mam szwy. Aha maly wazy 3kg i jest zdrowiutki. Pozdrawiam wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×