Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Wpadłam jeszcze na chwilke :) Nescafe Kacperek ślicznościowy :) 🌻 Madziulek Twoja Mała też ładnie śpi 5,6 godzin :). Tylko, że chodzi wcześniej spać od mojej i może inaczej to odczuwasz. Dobra zmykam bo padam dziś już.... Dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Iga już drugą noc przespała po 7 godzin od 22 do 5 rano :) To mi sie podoba, można pospać :) Ja dalej tylko cyc 100%. Czasem sutki poranione i bolą ale jakoś dajemy radę. Wieczorami ma za to napady płaczu i marudzenia tak 17-20. Może też przez to jest bardziej zmęczona i dłużej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zazdroszcze wam dziewczyny że wasze pociechy śpią tak ładnie w nocy , moja mała budzi sie co trzy godziny na jedzenie :( chciałabym żeby mi pięc czy szesc godzin ciągiem przespała ale nie wiem jak to zmienić, może z czasem sie sama przestawi:( budzi sie o szóstej wypoczęta a ja bym najchetniej dalej spac poszla wróciliśmy ze szczepienia i teraz śpi jak boberek nescafe -synek śliczny , miesiąc młodszy od mojej ale juz fajny bobasek sie widać robi :) i dobrze że wracacie ,nie ma sensu sie stresować , jak czytam czasem wiadomości z kraju to mnie krew zalewa, złość sie człowiekowi włącza ale nie bede sie o tym rozpisywac bo każda z nas wie co i jak;) no i oczywiście najlepszego na nowej drodze życia ;) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mam pytanie czy wychodzicie w kazda pogode? U nas dzis leje co chwila i wieje.Ja w sumie staram sie w kazdy dzien,chyba ze pada to nie.Dzis sie juz szykowalam,patrze za oknem a tu pada.Szlak by to trafil. Moja spi nie tak zle.Pewnie jak przestane ja karmic bedzie juz idealnie.Zobaczymy. Ostatnio po szczepionce spala mi tak dlugo chyba z z 8 godzin,wzielam ja po 2 w nocy do karmienia na 5 minut i dalej spala.To byl chyba rekord. Mam pytanie jak czyscicie uszka dzieciom???Ja staram sie delikatnie patyczkiem nawilzonym.Boje sie wsadzac gleboko,zeby blony bebenkowej nie przebic.Jednak dzis zauwazylam ze nazbieralo jej sie tam w srodku.Chyba tak zostawie,bo boje sie tam grzebac.Choc nie lubie na to patrzec.A wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe87 przesliczny synek :))))) Madziulek30 - sliczna coreczka , masz chyba ten sam bujaczek co ja z mamas&papas :) co do Twojego pytania o spacerek to akurat dzisiaj u nas leje , wieje istne tornado , ale mimo wszystko wyslalam tatusia z malutkim na spacer. Zalozylam mu cieplutki kombinezonik , wozek ma tak zabezpieczony ze nic mu tam nie zawieje , a ja sama porobilam porzadki , nastawilam 2 prania echh ja nie wiem jak dawniej nasze matki i babki praly bez pralek , przy takim malym dziecku u nas pralka chodzi codziennie. A ja sie musze pochwalic , ze od jakiegos tygodnia czasu moj synek uregulowal sobie pory spania. O 18 kapiel , potem jedzonko , na chwilke zasnie , jakas zabawa , cyc i tak w kolko az do 23 albo czasem i 24 a potem spi rowne 7 h do 7 rano:) budzi sie na cyca i dalej 2-3 h snu:) Takze powiem wam , ze chodze naprawde wyspana i wypoczeta , pamietam poczatki jak malutki budzil sie co 1-2 godziny masakra.... Mam nadzieje , ze mu sie nic juz nie odmieni hihi. Dzisiaj przyszedl do nas paszport malutkiego i jestesmy szczesliwi , bilety zamowione , czekaja nas swieta w Polsce i nowy rok huraaaaa:)))) Troche sie boje tych mrozow , ale mam nadzieje , ze bedzie ok:-) Dzisiaj tez wyslali nam z child benefit dodatkowe aplikacje do wypelnienia dla ludzi zza granicy - ktos juz o tym wspominal , ze wysylaja , musze to dzisiaj w koncu wyplenic i odeslac. A jak dlugo wy dziewczyny czekalyscie na odzew z child tax credit i working tax? No nic troche sie rozpisalam , musze konczyc , bo zaraz malutki wroci z tata ze spaceru:-) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i waszych pociech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe-szkoda,ze wracasz...tzn nie!szkoda ze sie nie udalo w polsce.Moze jeszcze nie czas dla was...dobrze ze macie tu gdzie wrocic. Gratulacje z okazji rychlego slubu-duzo szczescia na nwoej drodze zycia:) fajny twoj maly:) Madziulek twoje zdjecia sie nie otwieraja:( Na chtx ja czekalam 3 tyg, na chb 4 mce. u nas bez wikszych zmian tylko mala im starsza tym brdziej absorbujaca wiec nie m juz siedzenia przezd netem tyle ile wczesniej. 3 drzemki w ciagu dnia i glow sie mamo jak mnie zabawiac:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróciłam ... mała troszke marudna po szczepionce pewnie chciałam was mamuśki zapytać czy wam też tak włosy wypadają jak mnie?:( garściami :( wiem że po porodzie to normalne ale tak mi żal :( bo w ciąży poprawiły mi sie niesamowicie a teraz boje sie głowe myć:( ja unikam wietrznych i deszczowych spacerów, małej ciepło zapewne w wózku i nie wieje ale ja nie chce czegoś złapać madziulek u nas uszka od urodzenia czyści tatko :) nie ma z tym problemów, nie nawilża patyczka tylko obraca nim delikatnie i cały brud sie przykleja:) czyścimy co trzy -cztery dni, bo faktycznie sporo sie tego zbiera :) i pazurki też tatko obcina, bo ja to zestrachana jestem mała zasypia na 15 minut i sie budzi i znowu ją nosić aż zaśnie :( uciekam ppapa pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia89 ja na Child tax i working Tax Credit czekalam niecaly tydzien na pismo, ana Cild Benefit wyslalam poltora tygodnia temu i czekam dlaej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorkiem. Chciałam spytać Was jak to jest z tymi szczepieniami w Anglii. My też wracamy na początku roku do UK. Szczepię tutaj małego 5 w 1 a dalej co? Będziemy musieli to w Anglii zrobić ale jakaś kontynuacja? A pneumokoki i rotawirusy są darmowe w Angli? Jeszcze mam pytanie odnośnie antykoncepcji. Teraz biorę cerazette a później chciałabym wszczepić implant pod skórę albo założyć spiralkę. Jak to w Anglii wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas niezastapione sa
co do rotawirusow to nie ma w ramach NHS, trzeba isc do prywatnej kliniki, reszta szczepien w ramach programu (poza zoltaczka i gruzlica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela szczepienia 8 tyg 5w1 plus pneumo 12 tyg 5w1 , meningokiki typu C 16 tyg 5w 1, meningokoki typu C, pneumo 12 miesiecy Hepatric (Hib plus Meningokoki typu C) 13 miesiecy MMR i Pneumo 3 lata i 4 miesiace w gore MMR, booster polio, tezec i krztusiec to wszystko masz za darmo, jak dziecko nie mialo tego w poprzednim kraju zamieszkania to musi 'nadgonic' . Jak chcesz dodatkowe szczepionki to idz do GP i pogadaj, moze dac ci recepte , co p-rawda placi sie kolo 25 funow za taka szczepionke ale jak chcesz kontynuacje nadprograowych to moze warto. Szczepienia na gruzlice nie daja obywatela europy, chyba ze dziecko jest ze zwiazku mieszanego z obockrajowcem z kraju wysokiego ryzyka tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu, ktorym rodzilam oferowali szczepionke przeciw gruzlice wszytkim bez wyjatku.polozna mowila ze wznowili sytem szczepien,jako jeden z czynnikow podala heathrow,polozone w okolicy emilia mi wlosy zaczely strasznie wychodzic okolo 2 miesiace po porodzie. w czasie ciazy tez mi nie wychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak mija dzionek :)? Emilia ja może kilka dni po porodzie zauwazyłam trochę więcej włosów w szczotce, ale teraz jest spokój, nie wychodzą jakoś specjalnie więcej, w ciąży to w ogole ani jednego włosa w szczotce czy pod prysznicem podczas mycia nie było. Za to wydaje mi się, że bardziej mi się przetłuszczają, w ciąży mogłam nie myć 3 do 4 dni i nie było śladu, a teraz właściwie muszę co drugi dzień.. :( Może to wina szamponu, mam wygładzający i prostujący włosy... Hm... Madziulek, ja staram się wychodzić z małą jak nie ma duużej wilgoci no i jak nie pada. Aurela czemu zdecydowałaś się na szczepionke 5w1, a nie 6w1?? Ja właśnie wczoraj szczepiłam Lenke szczepionką 6w1. Była dzielna ku mojemu zaskoczeniu :). Widzę, że kilka z Was planuje powrót do Polski :). Powiem Wam, że ja się tu jakoś lepiej czuje, jak u siebie, bezpiecznie, pewnie... :) Ogólnie jest fajnie :). Myslę, że warto zaryzykować :). Pewnie łatwo nie jest, ale to jak wszędzie! Z mojego punktu widzenia nie ma tragedii. Jak się dobrze pokombinuje, ma się jakiś plan no i wsparcie najbliższych to się musi udać. Trzeba być dobrej myśli :) Nie wiem jakie wiadomości Emilia miałaś na myśli, które jak czytasz to Cię krew zalewa :) ? Hm.. Ja, aż tak tragicznie naszego kraju nie postrzegam :). No, ale może to zależy od perspektywy z której się patrzy :). No nic, każdy ma prawo do swojego zdania i sposobu postrzegania :). Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek, oglądałam fotki Amelki i zapomniałam napisac, że jest śliczna, no a jakie ma zalotne spojrzenie na zdjęciu w sukieneczce :). Fajniutka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdan mogłabym się podpisać pod tym co napisałaś :) Szkoda ze w Anglii nie ma dlugiego weekendu dziś jak w Polsce, bo tatuś bylby z nami a tak z Iga we dwie tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. dostalam dzis list odnosnie child benfit, i odeslali mi certyfikat a w liscie napisali ze mam czekac na decyzje i to tyle, zadnych dodatkowych form dla ludzi z zagranicy nie przyslali, ale moze jeszcze przysla, zobaczymy, a do Was kiedy przyslali te dodatkowe formularze?? U nas dzis pogoda fatalna pada i wieje, teraz niby sie rozjasnilo, nie wiem czy isc z malymw te pogode, moze jak bedzie dluzej jasniej to pojde na pol godzinki chociaz. a jak tam u Was? Wybieracie sie na świeta do Polski czy spedzacie tutaj?? Ale ten czas leci juz prawie polowa listopada. Brrrr zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea karinka1987.....23....29.09.10.....39...Olivia.....London Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ..........Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford maadaa........... ..27 .....15.10.10............Iga.................Bedford krisana..............25.....19.10.10.........41+3......Ku bus ...londyn/nw ewelina81...........28.....20.10.10...41....Kubuś....Bir mingham Nadal oczekują na swój skarbek: Ewula8791................17.11.10.............38.....syne k....Birmingham yalof.........................19.11.10...........37 .....corka......Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 36.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........36...córeczka .....North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury witam wszystkie mamuski i nieliczne brzuchatki :-) madziulek piekna ta Twoja córeczka!! bobas jak z reklamy pampersow :-) u nas tez zimno i wieje okrutnie!!!! ja jutro ostatni dzien w pracy!!! hurraa wkoncu troche odpoczne i sie wyspie rano!!! mialam pracowac jeszcze w nast tyg ale juz jestem bardzo zmeczona i nie dam rady. a poza tym mam male zmartwienie... mianowicie jak bylam u poloznej to stwierdzila ze dzidzia jest mala i w poniedz mam usg w szpitalu zebys sprawdzic czy wszystko jest ok i czy moja mala rosnie :-/ troche sie tym martwie ale staram sie myslec pozytywnie. takze prosze o trzymanie kciukow!!!! poza tym wszyscy co mnie widza to nie moga uwierzyc ze ja juz za 3,5 tyg mam termin, mowia mi ze brzusio malutki i juz mam dosyc tego gadania!!! oby tylko córcia byla zdrowa!!!!! Ewula i yalof cos sie nie odzywaja!!! moze juz tula swoje dzieciaczki!!! :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!! my na swieta tutaj bedziemy w UK bo mala bedzie miec zaledwie pare tygodni ale mam nadzieje ze nastepne boze narodzenie spedzimy w polsce!!! tutaj to te swieta sa takie jakies nijakie.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mi odeslali te dodatkowe formularze dla ludzi zza granicy razem z certfykiatem jakies 2 tyg po wyslaniu formy child benefit , troche bylam w szoku , ze tam trzeba podac swoj nip , pesel i wojewodztwo , w ktorym sie mieszkalo w pl hehe. No my na swieta lecimy do Polski , malutki bedzie mial akurat 3 miesiace wiec mam nadzieje , ze bedzie dobrze! Nie wyobrazam sobie teraz tu swiat zwlaszcza z malenkim dzieckiem , poza tym chce zeby cala rodzinka go poznala:) Boje sie tych mrozow itp , ale bedzie ok! W poniedzialek mamy pierwsze szczepienia i tez sie boje jak malutki to zniesie , chyba bede plakac razem z nim ;( Jak wyglada to pierwsze szczepienie dziewczyny?? My 2 h temu wrocilismy ze spacerku a synek dalej spi hehe :) Ale nas zlapala pogoda....najpierw deszcz ulewa , potem wiatr a na sam koniec jak juz wracalismy piekne sloneczko , nie znosze tej angielskiej pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja już po,Alex urodził się 11ego o 12:08. Opiszę Wam wszystko,jak dojdę do siebie i znajdę chwilę czasu. Maluszek jest cały i zdrowy,gorzej ze mną,więc jak już będę w stanie posiedzieć na necie troszkę dłużej,to wszystko opiszę. Pozdrawiam Was wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ewula!!! dużo zdrówka dla Was!!!! U nas weekend mija spokojne, we trójkę w domciu. Nawet na spacerek się nie da bo pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula serdeczne gratulacje dla dzielnej mamusi i wszytskiego dobrego dla maluszka!!!!! Jakos cicho nam sie na forum zrobilo.... Co tam u Was dziewczyny...świeta zblizaja sie, a ja jakos tego nie czuje, moze jestem zbyt zajeta dzieckiem, w tamtym roku o tej porze mialam juz wszytskie prezenty pokupowane, a w tym roku nawet jeszcze nie wymyslilam nic.Dzis z moim synkiem bylam na spacerze 3 godzinki, az mnie nogi bolą troszku:-) A dzis mam ochote zrobic sobie kąpiel długą i gorącą, prawie 6 tygodni od porodu minelo, wiec chyba juz moge poleżec w wannie i wymoczyc sie w olejkach i solach....to uciekam. Milego wieczorku babeczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta bliziutko. My mieliśmy autem jechać jak zawsze a teraz mąż chce mnie z Małą samolotem wysłać a on autem dojedzie. Boi się postojów co chwila na karmienie i pieluche, no i kręgosłup Małej cały czas byłby skrzywiony w foteliku. Niby te foteliki wyprofilowane ale to nie na płasko spanie. Napewno taka podróż byłaby dluższa niż we dwoje. Już sama nie wiem. Byłam nastawiona na auto a teraz pomysł z samolotem. Do tego bilety przed świętami drogie i ponad 200f trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea karinka1987.....23....29.09.10.....39...Olivia.....London Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ..........Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford maadaa........... ..27 .....15.10.10............Iga.................Bedford krisana..............25.....19.10.10.........41+3......Ku bus ...londyn/nw ewelina81...........28.....20.10.10...41....Kubuś....Bir mingham Nadal oczekują na swój skarbek: Ewula8791................17.11.10.............38.....syne k....Birmingham yalof.........................19.11.10...........39 .....corka......Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 38.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........37...córeczka .....North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury witam wszystkie dziewuszki :-) Ewula gratulacje!!!! jak znajdziesz chwilke czasu to opisz jak bylo i jak sobie radzisz z maluszkiem. ale tutaj cisza ostatnio!!!! mamy pewnie zajete z dzieciaczkami a oczekujacych juz nieduzo. ja w poniedz mialam usg. na szczescie wszystko ok. potwierdzilo sie ze bedzie dziewczynka i co najwazniejsze wszytsko ok. wazy okolo 2500g w 37 tyg wiec miesci sie w normie a to najwazniejsze!! jezeli donosze do terminu to bedzie wazyc okolo 3000g wiec w sam raz. a tak ogolnie to juz mam wolne i sobie odpoczywam ale czasu mi na nic nie starcza-gorzej niz gdy pracowalam!!! buziaczki dla wszystkich dziewczyn i odzywajcie sie aby to nasze forum nie wymarlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widze ze ostanio nikt nie pisze.Szkoda:( U mnie wszystko po staremu.Jutro ostania 3 partia szczepionek i na jakis czas spokoj. Zimno juz na dworze i zaczelam ubierac cieplejszy kombinezon.Czytalam, ze podobno ma przyjsc arktyczne powietrze i nawet snieg w niedziele Pozdrawiam wszytkich i gratuluje Iwonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Nasdrobilam zaleglosci w czytaniu w pisaniu raczej nie dam rady.. Nescafe slicznego masz synka i przykro mi ze nie udalo wam sie w Polsce najwazniejsze ze probowaliscie ;) Madziulek sliczna ta Twoja Amelka i jaka juz duza :) Za reszte dziewczyn ktore sa jeszcze w dwo paku trzymam mocno kciuki :)|Ewula gratuluje duzo zdrowka dla Was:) Niestety w Polsce jest ciezko bez dobrego kombinowania i wsparcia rodzin nie da sie rady tam zyc a niestety nie wszyscy moga liczyc na pomoc rodziny :( My swieta spedzamy tutaj moze dziadki przyleca do nas :) Widze ze raczej wiekszasc z Was unika spacerkow we wietrzne dni tak jak i my . Pochwale sie moja mala od dwoch dni spi juz prawie cala noc wczoraj poszla spac o 21 a obudzila sie po 4 dostala mleko i dalej spala do dziewiatej polezala godz i znow spi wiec nie moge narzekac do tej pory w dzien prawie caly czas spi czasem ma jakos przerwe ale za to w nocy bylo juz gorzej budzila sie o jedenastej i czasem nie spala do drugiej mam nadzeje ze teraz zostanie jej tak jak jest i bedzie przesypaic w nocy ciagiem 7 godz:) Jestesmy juz po dwoch dawkach szczepionek jeszcze czeka nas jedna 30 mala lepiej zniosla miz mamusia :p Nasza mala juz tak slicznie sie smieje i mowi agu agu :) We wtorek bylismy u hv na wazeniu juz prawie 6 kg ma a dokladnie 5840 taki maly pulpet:) A tak to zaliczylismy male przeziebienie ale juz wszystko w porzadku :) pozdrawiam przepraszam za bledy ale szybko pisze bo mala sie nie dlugo obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dawno mnie nie było, nadrobiłam zaległości:) Nescafe i madziulek śliczne bobaski:) Gratulacje dla Ewuli:) U nas wszystko ok:) Wczoraj byliśmy zważyć i zmierzyć małego, ma 57cm i 4820kg:) Co do spania, to zależy od dnia... ogólnie najwięcej to śpi mi na rękach... dalej dokarmiam butelką 3razy dziennie, o 11.00, 23.00 i 6.00 rano i w międzyczasie pierś. W nocy śpi po kąpieli przy piersi, potem butla i 3-4godziny spania, potem pierś, 0 6.00 butla i do 8.30 śpi:) Jakoś daje rade... Święta spędzamy w Polsce i jedziemy samochodem, mamy 1600km do pokonania... damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewula gratulacje:D duzo zdrowka dla was:) Milka pewnie ze dacie rade samohodem-my dalismy bez mala 2tys km;) andzia jak ty sobie radzisz? my tez bylysmy chore,ale juz jest prawe ok. czasu jednak coraz mniej na net bo mala coraz bardziiej absorbujaca-trzeba sie bawic,pokazywac i inne takie wymyslac.juz nie spi co chwila tylko ma 2 drzemki po 1-1,5 a reszte czasu-stawaj na glowie mamo i zabawiaj:) czy wy tez macie dosyc tego wiatru??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Majowka twoja mala spi 1-1,5 to i tak dobrze w porownaniu z moja.Moja w ciagu dnia ma 3 drzemki okolo pol godziny, max 40 min. W tym jedna na spacerze.Ja sie juz boje jak mi zacznie siadac, pozniej raczkowac.To wtedy oczy trzeba miec wszedzie i juz zupelnie czasu na nic:( Ja natomiast dostalam wczoraj okres.Juz wczesniej mialam jakies male brazowe plamienie,a le to nie bylo to co myslalam .Teraz to definitywnie miesiaczka.Liczylam sie ze moge dostac, nawet karmiac piersia.Teoria daleko idzie od praktyki.Czytalam ze karmiac czesto piersia w wiekszosci, bo 90 % dostaje sie po skonczeniu karmienia.Ja wylacznie karmie piersia i dostalam po prwie 4 miesciacach od porodu. Mam pytanie do emili.Zamieszczalas zdjecie tej bujaczki kiedys.Do ilu ona jest kilogramow i gdzie ja kupilas.Ja jeszcze upatrzylam fisher price,chyba podobnie cenowo. Pozdrawiam wszytkich,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×