Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czesc babki my z kubusiem od wczoraj od 18 w domu jak bede miala chwilke to opowiem wam nasza historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana gratuluje , super ze juz wdomku jestescie sliczne imie dla synka, tez o takim myslimy kubuś lub adaś ale chyba bedzie kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje!!!!W koncu sie doczekaly:-) Andzia trzymaj sie kochana!!!Pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni, a teraz masz kruszynke przy sobie wiec jestem pewna ze ona doda Ci sil i przetrwasz to wszytsko, a potem bedzie juz tylko dobrze!!!A ten Twoj Darek.....no coż...jestem pewna, ze istnieje ktos gdzies, kto bedzie na Ciebie zalsugiwal i przez kogo nie bedziesz musiala plakac. Glowa do gory!!!!Zycie potrafi byc piekne i bez faceta!! Majowka i dziewczyny ktore rodzily naturalnie i mialy szwy....ile trwa polog, jak dlugo bola szwy, bo mnie juz denerwuje to ze nie moge z malym wyjsc na spacer normalnie, bo z bolu nie moge chodzic:-( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola moj polog trwal ksiazkowo-6tyg ale szwy sie rozpuscily gdzies tak okolo 3 tygodnia calkiem-do tego czasu koszmar! na poczatku tak nie bolaly jak potem gdy sie goilo. Ale jak tylko sie rozpadna jest super. Generalnie po 6tyg od porodu jak to moja mama mowi mozna sie w tylek pietami uderzac:D krisana gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na minutke,ja tez mam szwy i jak na razie mnie nie bolii ,oczywiscie czuje dyskomfort a o siadaniu moge zapomniec ale uzywam poduszki z dziurka i jest ok, i po siusiu musze odrazu brac prysznic bo szczypie,ale ogolnie jest ok jestem obolala z kazdej strony ale najwazniejsze ze maly juz ''wyskoczyl''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola bedzie dobrze,z kazdym dniem coraz lepiej wiec glowa do goy.Niemiej jednak procesz gojenia jest uciazliwy.w pewnym momencie wlasnie dojdziesz do tego ze kurde jakby z dnia na dzien coraz gorzej ciagnie-ale to wlasnie gojenie czyli dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jak tam wasze pociechy? Ja wczoraj mialam z mala szczepionke.W sumie lepiej ja zniosla niz ostatnia.Ja wybralam sie na zakupy po poludniu.Odciagnelam sporo pokarmu i tata ja karmil.Jak wrocilam po 2 godzinach to wypila jedna porcje z butelki i akurat ja sie pojawilam i zaczelam ode mnie ciagnac.Zaczelo sie marudzenie.Nie jestem pewna czy ze zmeczenia*bo niesspala dlugo) czy po tej szczepionce.Jednak zasnela kolo 19.30.Moja chlopak budzi mnie 2,30 w nocy.Ona dalej spi.Troche sie przestraszylam bo zwykle budzi sie miedzy 12 a 1.W snie ja nakarmilam z 4 minuty,z mienialam pieluszke i dalej spala do 5,30.Jak ja byym chciala zeby mi tak wlasnie spala. A wasze pociechy jak spia?Jeszce jedno pytanie ile czasu spedzacie na dworzu? pozdrawiam i milego dnia z pociechami,Zajrze wieczorem,choc znowu mam sporo prasowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki. powiedzcie czy ktorejs z waszych pociech ropialy oczka??bo mojemu zaczelo ropiec poszlismy do lekarza ten dal masc, bierzemy 3 dni a oczko dalej spuchniete i zaropiale nic sie nie zmienia:( Normalnie plakac mi sie chce:( macie jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola nie pomoge -ten problem narazie nas ominal.Idz jeszcze raz do gp niech radzi cos na to jak nie przechodzi. Madziulek moze twoja mala sie ureguluje i pozowoli ci pospac ciut dluzej juz teraz- w koncu robi sie juz coraz wieksza:) korzystaj z tego,bo potem sie zacznie zabkowanie i wtedy jest dopiero przekichane:O wiem cos o tym ,moja ma juz zaczela-maskara.spala pieknie cale noce a od mca koszmar jakis,srednio 2 razy trzeba wstawac a czasem nawet 5!!!no i moja musi dojadac w nocy teraz.wczesniej sie najdala na cala noc a teraz jest glodna,ale to to nic.Najgorzej te zeby:(az chcialoby sie pomoc malenstwu ale nie a jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Maadaa,Krisana,serdeczne gratulacje,życzę dużo zdrowia dla Was i waszych pociech!! Andziaaa trzymaj się kochana.Wiem że Ci ciężko,ale pamiętaj że nic nie dzieje się bez przyczyny.. Kiedy ja zerwałam zaręczyny w Polsce (facet okazał się kimś innym niż sądziłam że jest przez 7lat) i przyjechałam do Anglii,myślałam ,że nic dobrego mnie już nie czeka,że nie ułoże już sobie życia,a stało się coś wręcz odwrotnego.. Poznałam tu wspaniałego człowieka (też po przejściach) i ułożyliśmy sobie życie od nowa.Zobaczysz,po każdym nieszczęściu przychodzą szczęśliwe chwile,które nadają sens naszemu życiu!! Pamiętaj że nie jesteś sama!! Masz Zuzię,która Cię kocha bezgranicznie :) Zapewne przyjechali już rodzice,więc Mama pomoże Ci z maleństwem,a Ty znajdź chwilę dla siebie i odpocznij ;) Lola,może spróbuj soli fizjologicznej , albo rumianku do przemywania oczka.Sama nie wiem co Ci doradzić.Jeszcze nie mam doświadczenia w tym temacie. Dziewczyny,mam problem z ciśnieniem,zawsze miałam bardzo niskie (90/60) a tu teraz bez specialnej przyczyny wzrosło (125/75) . Mam przez to ciągłe bóle głowy i fatalnie się czuję. Byłam już u GP ,ale on jak zwykle zbagatelizował problem,mówiąc że ciśnienie jest w normie. Może i jest w normie,ale dla kogoś kto przez cale życie miał je poniżej setki jest dość wysokie. Ograniczyłam już sól do minimum,znacie jeszcze jakieś inne sposoby na obniżenie ciśnienia? Nie jem tłusto i smażonego..jem sporo warzyw i owoców..nie jem słodyczy prawia wcale.. najgorszy jest ten ból głowy,no i kostki zaczęły mi puchnąć. Ewelina,jak samopoczucie?Coś się rozkręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea karinka1987.....23....29.09.10.....39...Olivia.....London Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ............Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford maadaa........... ..27 .....15.10.10............Iga.................Bedford Nadal oczekują na swój skarbek: krisana..............25.....08.10.10..zaczety 42..synek ...londyn/nw ewelina81...........28.....20.10.10............40....synek....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............36.....synek....Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka......Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........33...córeczka.....North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja staram się o ciąże dopiero od 2 mies, ale już się nie mogę doczekać ,żeby mieć dzidziusia. teraz za dwa dni powinnam dostać okres ale narazie nic na to nie wskazuje, a zawsze mam objawy ponad tydzień wcześniej. mam nadzieje, że to dobry znak. lekarz kazał mi dopiero robić test jak bedzie mi się spóźniał z 2- 3 dni, więc cierpliwie czekam aby nie dostać tej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela - co do cisnienia
to na pewno przyjmowanie preparatow potasu, rowniez magnez pomaga (moze masz MagneB6 to bierz). Ja przypomnie sobie co mozna jesc to napisze. Cos mi sie awokado przypomina jako bogate zrodlo potasu - mozna zrobic smaczna paste do chleba albo zmiksowac blenderem z innym sokiem owocowym na koktajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez łykam przez całą ciąże ze względu na skurcze (twardnienie brzucha),chyba przestał już na mnie działać.Spróbuję jeszcze z tym potasem,tylko muszę sprawdzić dawkę dopuszczalną dla ciężarnych. Wiem że awokado odniża poziom cholesterolu (i jest pyszne zmiksowane z jabłkiem) ale nigdy nie słyszałam o regulowaniu ciśnienia..ale warto spróbować..na pewno nie zaszkodzi!! Słyszałam też o dobroczynnych właściwościach selera naciowego.Dzięki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nas mecza kolki i to straszne uzywalismy juz wszystkiego i chyba trzeba bedzie to przertwac. za godzine sie zacznie jak z zegarkiem w reku i do 20-21 krzyk :( dziewczyny jakby ktoras byla zainteresowana chce sprzedac urzadzenie baby comp jest to komputer obliczajacy dni plodne nieplodne wiecej informacji tutaj :) www.babycomp.pl urzadzenie zakupilam w anglii gwarancja na 4 lata uzywane 2 razy tylko poniewaz zaszlam szybko w ciaze. pozdrawiam w razie pytan moj nr 401177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dawni mnie nie było, ale mały pochlania cały mój czas:) i nie mam go na internet. Właśnie Go karmię. |Dzisiaj byliśmy w mieście bo chciałam kupić sobie buty i kurtke, ale nic nie znalazlam:( Jeszcze jutro zobacze w innych sklepach:) Mój maluch dalej nie chce spać w nocy w łóżeczku, nie wiem co mam robić... pozostaje chyba przeczekać i może w końcu mu się zacznie łóżeczko podobać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa a gdzie spi Twoj Mały? Moja w nocy w wózku a w dzień przyzwyczjamy do lóżeczka. Już drugi dzień jak zaśnie na rękach to potem odkładam do łóżeczka i śpi. W nocy lepiej mi w wózku bo jak zacznie marudzić to pobujam nie wstając z łóżka i śpi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-mamuski!! Jak tam dochodzenie do formy?? miescicie sie juz w jeansy sprzed ciąży???Tak pytam z ciekawosci. Mi zostalo jeszcze 3 kg do wagi sprzed ciazy, ale w jeansy to ja chyba juz nigdy nie wejde w te sprzed ciazy, w biodrach mi nawet nie przechodza....trzeba bedzie zakupic nowa garderobe spodniowa chyba.Ale poczekam jeszcze, bo to dopiero 2 tygodnie po porodzie. Nie mam zadnej diety, karmie piersia i jem wszytsko na co mam ochote, a wy macie jakies diety mamuski??I jak tam wasze rozstepy?Moje sie powiekszyly po porodzie na brzuchu, smaruje balsamem ale nic sie nie poprawia i wyglada to fatalnie:-( Macie jakies wyprobowane balasamy na rozstepy??Ja narazie smaruje tym co w ciazy, ale musze kupic cos lepszego, moze polecicie cos??? Pozdrawiam wszytskie mamuski i oczekujace i zycze milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo ,ale mialam sporo spraw do zalatwienia. Zalatwilismy juz paszport i najprawdopodobniej swieta spedzimy w Polsce :))) Moj maluszek dalej spi w rozku , nie wiem czemu , ale jakos tak wygodniej mi go brac w rozku i w ogole , jak sie urodzil byl bardzo malutki , teraz rosnie jak na drozdzach i coraz ciezszy wiec sadze , ze trzeba go bedzie pomalu od rozka odzwyczajac , co sadzicie na ten temat?? Poza tym zlapaly nas straszne odparzenia :(( Nie wiem czmeu , stosuje sudocrem , bepanthen , make ziemniaczana i dalej sa odparzenia juz nie wiem co robic moze znacie jakies kremy albo cos?? Pozdrowienia dla wszystkich i GRATULACJE dla krisany - w koncu sie kochana doczekalas :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam was zapytac!!! wypelnilam forme na child benefit , ale cos zle zaznacyzlam i musialam zamazac , czy oni przyjma mi tkai formularz gdzie cos jest skreslone ?? i powiedzcie mi to pytanie czy podlegamy immigration control w ciagu ostatnich 3 mies to mam znaczyc tak cyz nie bo juz sama zglupialam :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgyuhrbgjnwlgekv
Lola mysle,ze nie musisz sprawiac sobie nowej garderoby po prostu biodra Ci sie rozeszly ale zejda sie spowrotem ja tez tak mialam po porodzie,ze waga juz wrocila a w biodrach spodnie nie wchodzily musisz tylko poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CHYBA
do Lola - popieram wypowiedz poprzedniczki. Daj sobie troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA ja was podczytuje od poczatku i w sprawie starej garderoby teraz cos napisze. Ja wiem ze jest ci przykro ze sie nie miescisz itd wierz mi (hehe teraz pewnie i tak nie uwierzysz) to sie zmieni! Ja przytylam w ciazy 23 kg. Ok 10 dni po porodzie jak corka spala z nudy zaczelam wyciagac i przymierzac stare ciuchy. I to byl blad. Przed ciaza bylam rozmiar brytyjski 6 gora 8 , wciagalam moje ukochane jeansy conajwyzej powyzej kolan wtedy. Boze jak ja ryczalam to popludnie! przyszedl moj chlop, popatrzyl na mnie i wywalil mnie z garderoby. Spojrzal na mnie i mowi; 'czys ty oszalala kobieto? dopiero co dziecko urodzilas czego ty chcesz od siebie?' No i mial raje no bo bez jaj dziewczyny:-P 9 miesiecy cialo ci sie zmienia, daj sobie czas! dla pocieszenia; po 7 tyg od porodu wchodzilam w stare ciuchy, karmienie piersia plus niestety stres i dieta mamy karmiacej (akurat ja musialam bo cora miala kolki) pomogly Powodzenia i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jestem 6mcy po porodzie i w niektore spodnie wchodze a w niektore nie.chyba mi jeszcze zostalo-nie wiem w sumie bo sie nie waze ostatio:)przyjelam ze skoro w moje ulubione jeansy weszlam-sprawe zrzucania kg uwazam za zamknieta:D dziewczyny co zrobic z dziwnym zaleganie w nosku?moja mala m cos gleboko -to nie katar bo nic jej nie leci,jak kicha tez nic nie wylatuje a jednak COS siedzi i mala chwilami charczy tak przez to:( no i jak wpuszczam wode morska i ciagne frida-nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka a moze sol fizjologiczna by pomogla?? Marcia89 to pytanie o immigration control to odpowiadamy "NIE", Polska jest czlonkiem Unii i nie podlegamy takiej controli!! A Marcia ile na paszprot sie czeka??Bo my tez musimy wyrobic, bo tez na swieta chcemy do Polski, ale czekamy az malemu sie oczko zagoi, zeby mu zdjecie zrobic. Dziewczyny dzieki za slowa otuchy.Faktycznie, musze troche dac sobie na wstrzymanie z tym przymierzaniem jeansow , i poczekac jeszcze kilka tygodni, i moze wszytsko zacznie wracac do normy...Oby!! Pozdrawiam Was wszytskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka czekałaś miesiąc na wizytę? Właśnie byłam na stronie Wydz. Konsularnego Ambasady w Londynie i jest tam informacja, że nie ma zapisów na spotkania paszportowe i że najwięcej ludzi jest w czwartki. Chyba zadzwonie i potwierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×