Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Aleksander śpi w dzień w mosses basket, ale w nocy też w nim nie chce spać, bo już próbowaliśmy.Dzisiaj dostał pierwszy raz mleko modyfikowane spał po nim 4 godziny, a ja mam niestety za mało pokarmu... odciągnęłam i było 50ml, a on potrzebuje ok 80 aby się najeść, także zaczniemy karmienie mieszane. Mam nadzieje, że bedę mogła w nocy choć 3 godziny ciągiem przespać,Zobaczymy dzisiaj... Ja się w spodnie też nie mieszczę, a na plusie mam jeszcze 4kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jeszce raz poroce do tych paszportow.JAk dzwonilam do ambasady,to babka mnie sie spytala gdzie mieszkam.Wiec na to wychodzi ze w Londynie nie trzeba sie umawiac,na polnocy Anglii trzeba. Milka moim zdaniem nie masz za malo pokarmu.Podejrzewam ze 80 ml powinno wystarczyc na okolo 3 godziny, a 30 ml na gdzodzine.Wiec proboj karmic czesciej co okolo godzine.moja juz ma 3 miesiace i jak zje normalnie z butelki mojego mleka 40 ml to jest najedzona.Ja jak sciagne w polgodziny 80 ml to jest juz duzo Przybiera ladnie na wadze i wazy juz prawie 7 kg.Wszytko zgodnie z wykresem. W nocy z kolei pierwszy sen ma 4 godziny,czasem 5 .Pozniej budzi sie do rana co3, 4 godziny Ja dawalam dwa razy formule.Jesli sie nie karmi systematycznie to trzeba wyrzucic,bo po otwarciu powinno sie zuzyc w niedlugim czassie.Wiec dla mnie strata pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki I obecne mamusie. Ja wciaz czekam az moje malenstwo zdecyduje sie na wyjscie :) Od dwoch dni dopadla mnie jakas bakteria tak mysle. Mianowicie mam swedzenie pochwy I dziwna wydzieline. Mysle ze to grzybica jakas. Czy GP cos mi doradzi? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea karinka1987.....23....29.09.10.....39...Olivia.....London Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ..........Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford maadaa........... ..27 .....15.10.10............Iga.................Bedford Nadal oczekują na swój skarbek: krisana..............25.....08.10.10..zaczety 42..synek ...londyn/nw ewelina81...........28.....20.10.10............40....syne k....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............36.....syne k....Birmingham yalof.........................19.11.10...........36 .....corka......Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 35.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........34...córeczka .....North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury hej dziewczyny!!! u nas ok ale zmeczenie daje sie coraz bardziej we znaki. jeszcze mi zostaly 3,5 tyg pracy i nie wiem czy dam rade. niby praca siedzaca ale jednak popoludniami to ja juz zupelnie nie kontaktuje :-( wczoraj na przyklad poszlam spac o 20!!!! masakra!!!! ja w weekend spakowalam torbe do szpitala przede wszystkim po to zeby wiedziec co mam jeszcze dokupic. male pytanko-ile przed porodem rozkladalyscie lozeczko?? tak sie pytam z ciekawosci :-) Iskierka ja na twoim miejscu poszlabym do GP oni ci pewnie przepisza cos. aha i zmienilam tobie i yalof tydzien ciazy w tabelce. mam nadzieje ze sie nie gniewasz :-) pozdrawiam wszystkie mamulki oraz nieliczne juz brzuchatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30- no niestety mojemu maluchowi to 50ml które ja produkuje nie wystarcza... wyssie mi jedną pierś i za pół godziny pobudka...jak wyssie dwie, to 1,5godz spi, ale potem jak chce jesc to ja nie nadążę wyprodukować i najdłużej to śpi 3godziny, ale za dnia... Dziś wypił 100ml formuły i spał 3godziny w nocy, w łóżeczku! Gdzie wcześniej to było nie możliwe:) Także mam nadzieje, że zaczne przesypiać więcej godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iskierkaaa
albo udaj sie do poloznej i popros o wymaz z pochwy,ale to zajmie pare dni zanim wyniki sie pojawia w przychodni albo zadzwon do przychodni i popros o cos na grzybice pochwy - za pare godzin recepta bedzie do odebrania w rejestracji. Lepiej wyleczyc takie rzeczy przed porodem. Powinni Ci przepisac Combi cream+pessary skladajacy sie z tabletki z aplikatorem i kremu ktory stosujesz na zewnatrz. Dobrze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry milkaa88 może masz to samo co ja miałam , znikomy zanik mleka , ale to trwa krótko, ja piłam herbatke laktacyjną i zmusiłam sie do wypicia 2 litrów wody mineralnej i po trzech godzinach miałam pełne piersi :) madziulek ,majówka i tease czy to możliwe żeby w trzecim miesiącu wychodziły powoli zęby? rozalka od kilku dni cały czas marudna i tylko na rękach sie czasem uspokaja :( ślini sie nawet jak smoka ssie, wkłada rączki do buzi a jak włożyłam jej swojego palca między dziąsła to go mocno przygryzała , tak jakby ją dziąsła swędziały :( niestety nie umie jeszcze wystarczająco długo trzymać gryzaka żeby sobie ulżyć:( bardzo mało je w dzień, za to w nocy co trzy godziny po 120ml iwonka52 ja łóżeczko miałam złożone około 3 tygodni przed datą wioseneczka wiosenka trzymam kciuki co by sie udało ;) pozatym u nas nic nowego , niestety święta spędzimy w uk kiedyś pisałam że chce kupić huśtawkę dla małej - no i kupiłam - tą za prawie 100f - i jest to naprawde udany zakup :D rozalka ją uwielbia :D z huśtawki można zrobić bujaczek lub krzesełko - starcza do 20kg - jak dla nas - bomba ! :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bac27be9f56adbf.html wklejam link do fotki z huśtawka pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka to twoj maly to prawdziwy glodomor. emilia-moja mala od okolo miesiaca pcha piastki i palce do buzi.czytalam ze to normalne i nie ma zwiazku z zabkami.choc zdarza sie ale bardzo rzadko ze dzieci w 3 miesiacu zabkuja.nie jest to wcale dobre.moja sobie czasem wpycha tak gleboko paluszek ze zaczyna sie krzusic. emilia twoja mala musi miec fajna zabawe.porzadna zabawka kosztuje,ale masz ja na dluzszy czas.ja kupilam tylko lezaczek z mamas and papas.jest tylko do 9 kg,bujaczki sa bardziej stabilne i na dluzej starczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) moj kubus dzisiaj rano skonczyl tydzien :) kawal chlopa. A wiec u nas bylo tak... W niedziele ok 14 bedac na carboodzie hehe zaczelam sie dziwnie czuc,jakby ,mnie plecy ciagnely,po powrocie do domu nasilalo sie w okolicach krzyza. Nie bylo mi wygodnie ja lezalam wiec truptalam po flacie bo to usmierzalo ''bolik'' ktory wtedy wydawal sie bolem ;p nasilalo sie i nasilalo ,zaczelam zapisywac co ile mam skurcze i tak ok 2am mialam co 3-5min i pojechalismy do spitala. Polozna wpakowala palce i stwierdzila 2cm i do domu...''moze pani wrocic w lunch time'' a ja juz zaczynalam sie wic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy do domu i tak lezelam i marudzilam a moj maz masowal mi plecy przy kazdym skurczu :) wytrzymalam do 10am i pojechalismy znow,przyjeli mnie z 4cm... A potem bylo duzo lezenie ,lazenia, kucania, wciagania tego gazu ,mialam pokoj z wanna do rodzenia wiec skorzystalam i z tego ale po 26 skurcze sie zmiejszyly chyba sie zrelaksowalam za bardzo hehehe i wyszlam,potem juz jak przebili mi wody zabawa w porod sie skoncza a zaczela sie maskra!!!! Dziewczyny przed porodem moja rada bierzcie od razu epidural bo ja jak chcialam to mi podsuwali pilki gaz itp ale to juz pozniej nie pomaga wogoleeee!!!!!!!!!!! Jak juz zaczelam krzyczec ze chce epidural natychmiast jedyny anestezjolog byl przy cesarce i musiala czekac ok1h zanim ,nie znieczuli,ja wzielam epidural dopiero przy 8cm i tak 2,5h sobie odppczelam a rozwarcie skoczylo do 10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem ok 1h pchania co bylo lepsze od tych okropnych boli plecow jak maly sie zsuwal.... Musiala mnie naciac szczerze to juz sama chcialam bo nie mialam juz sily po tym wszystkim,... I tak o 6.54 polozyli mi na brzuchu malego sinego potworka z brzucha ,nigdy nie zapomne tego jaki byl cieply i jak podniosl glowke i spojrzal na mnie tymi malutkimi oczkami :) wazyl 4kg i jest caly i zdrowy :)fajny bobas. To nasza krotka historia zmieniajaca cale zycie,moj maz byl cudowny dopingowal mnie w kazdej minucie tak samo jak moja mama bo mialam ich dwoje przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia mojej wyszedl zab w 5 mcu,w 3 to chyba ciut za wczesnie. krisana dobrze ze juz masz malego przy sobie:)4kg -znam ten bol;) ja juz nie karmie piersia od tygodnia-obylo sie bez tabletek na wstrzymanie ani nic-po rpostu piersi"wyschly".zapomnialam wam napisac ze przedwczoraj byla babka od karmienia,zeby omowic wprowadzanie stalych posilkow-i co? i powiedziala po 6mcu dawac wszystko bez soli i cukru:O i badz tu madry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana ja tez pamietam podczas swojego porodu jak krzyczalam , ze chce epidural hehe:D a tak sie zarzekalam , ze nic nie wezme a jednak...bol wygrywa. dziewczyny co do londynu nie trzeba sie umawiac na spotkanie. ja mam 6 h do londynu , pojechalismy z narzeczonym i na cale nasze szczescie bylismy pierwsi! akurat byl czwartek i konsulat otwarty od 13 . nie minelo 10 min a za nami ustawila sie kolejka chyba z 10 osob! po 2 h czekania bylo ok 50 osob takze naprawde warto jechac wczesniej i swoje wystac. czas oczekiwania na paszport to ok 3 tyg , podali mi konkretna date kiedy mi go wysla dlatego , ze mam kawal drogi do londynu , chyba , ze ktos ma blizej to musi sie osobiscie stawic po odbior. koszt to 21 funtow. co do synka to powiem wam , ze odkad minal miesiac coraz ladniej przesypia noce , wczoraj przepsal lacznie ( z przerwami na kamrienie) 9 godzin az bylam w szoku!!! czasami zdarza sie , ze marudzi i marudzi ale wtedy ma chyba kolke , bo placze strasznie i kurczy nozki a ja nie wiem jak mu pomoc:( ogolnie zlote dziecko z niego , z kazdym dniem kocham coraz bardziej :))) pisalam ostatnio , ze mam porblem z jego odparzeniami , ale nikt nie odpisal. moze znacie dziewczyny jakis dobry sposob?? uzywamy do pupci chusteczek pampers , bepathen , sudocrem , make ziemnaiczana i nic nie pomaga:((( zastanawiam sie czy nie pojsc z tym do gp?? poradzcie , bo szkoda mi maluszka. pozdrowienia dla wszystkich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Marciaa,nie wiem czy masz możliwość zakupu maści o nazwie Tormentiol-jest bardzo dobra na odparzenia.Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z chusteczek Pampers na jakiś czas,mogą też podrażniać-spróbuj przemywać pupę przegotowaną letnią wodą i dokładnie ją osuszać-przewietrzyć przez kilka minut.Może musisz częściej zmieniać pieluszkę?Jeśli to nie pomoże,to idź do GP-powinien coś doradzić. Krisana,miałaś dziewczyno przejścia-ale najważniejsze że oboje jesteście zdrowi i cali.. mam nadzieję że u mnie nie będzie aż tak ciężko :( Coś nie widać Eweliny-pewnie już rozpakowana ;) Pozdrawiam sedrecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Czytam Was caly czas i od dwoch dni probuje cos napisac i jak juz skoncze to wszystko mi sie kasuje albo komputer mi sie zawiesza:( Moja mala je tak co trzy godz po 120 110 ml malo kiedy zje 90 ale mamy problem bo mam kryzys ledwie co sciagam 120 na razie jeszcze nie zakupilam mleka ale jak tak bedzie jutro jak dzis to niestety ale bede zmuszona jej podac sztuczne a tego bym nie chciala . Jeszcze na dodatek cos mi sie przyplatalo bo czuje od siebie mocz jest tak bardzo intesywny ze chwilami sama nie wytrzymuje :( malej tez od trzech dni cos sie poprzekrecalo i idzie spac gdzie o pierwszej drugiej w nocy i teraz wlasnie ja bujam w lezaczku a tak ladni mi spala w nocy to by bylo tyle co u nas jedynie z czego sie ciesze ze natasha jest co raz fajniejsza i co raz wiecej jest z nia kontaktu choc pewnie wiele rzeczy robi jeszcze nie swiadomi :) milkaa88 a jakie podajesz mleko? iwonka 52 jeszcze troche :) emilka faktycznie hustawka warta pieniedzy Rozalka ma zepewne fajna zabawe a ty troszke czasu dla siebie :) krisana duzy facet najwazniejsze ze juz po wszystkim i macie malego przy sobie:) marciaa89 my mielismy odparzenia i przemywalam malej pupe rumiankiem na razie na twojm miejscu bym zrezygnowala z chusteczek duzo wietrzylam i smarowalam bepathenem i teraz prawie jest ok ma tylko lekko zaczerwiona jak zrobi kupe i chwile z nia polezy a mial straszna odparzona pupe prawie dwa tyg z tym walczylismy ale na szczescie wszystko powoli wraca do normy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moje dziecko przeszło właśnie zapalenie płuc. Byliśmy w szpitalu 10 dni. Zaczęło się od katarku i kaszelku. Byłam u pediatry. 100 zł leki. Nie pomogło. Poszłam drugi raz w poprzedni czwartek. "Oooo tralala wszystko dobrze." Zmian osłuchowych niema. Kolejne 100 zł na syropki i witaminki. W nocy z soboty na niedziele mały był u teściowej. Przyszłam rano go odebrać. Patrzę a moje dziecko pozawijane w koce i inne cuda. Leży całe mokre. wrrrrrrrrr!!! Zmierzyłam mu temperaturę i wyszło ponad 38 stopni. Od razu pojechałam z nim do szpitala, do dyżurnego pediatry. Lekarz zbadał Adrianka i wyszło od razu zapalenie płuc i duszności. W szpitalu już mi nie zagorączkował. Dostawał antybiotyki i teraz mamy problem z biegunką. Chociaż powoli chyba już się wszystko normuje. Bo kupkę ma w co drugiej pieluszce a nie w każdej. Gratuluję nowym mamuśkom:) Dzieci są super jeśli nie są chore. Bo inaczej to serce się kraje jak się widzi jak one cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze.....
A podobno w PL tacy wysmienici lekarze. Ho, ho!!! Az dziecko do zapalenia pluc doprowadzili ci cudotworcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podaje formule 2x na dobe po ok 90ml bo ja ledwo sciagam 20ml i dlatego jak maly dostanie butelke to spi 3-5h, jest mi przykro ze nie moge go nakarmic sama :( ale sie nie poddaje bo cos tam leci,ale nawet po 26 karmienia nie przespi 30min :( moze jeszcze cos naplynie tego mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do"no prosze prosze" No własnie ostatnio był reportaz o angielskiej służbie zdrowia, miedzy innymi jak to pielegniarka odłączyła tlen pacjentowi potem nie wiedziała co zrobić i facet ma powaznie uszkodzony mózg. Mowili ze pomimo bardzo dobrej aparatury w Wielkiej Brytani to lekarze sa wciaż niedokształceni!!!!!!!!!!!!!! I myśle ze w tej grupie przewodzą tzw Ciapaki!!!!!!! Pełno ich, a stamtad skąd pochodza wiadomo jak sie zyje jakie sa warunki życia, higena itd... Ehhhh, szkoda mówic!!!! Więc wynoszą z wychowania takie niedbalstwo i temu podobne!!! No i sławetny juz paracetamol!!!!!!!! No jak można, nie lecz przyczyny tylko łagodzi skutki!!! A to chyba nie o to chodzi!!!!! Nie chce mi sie juz wiecej na ten temat rozpisywac, bo szkoda mi nerwów!! Wkurza mi tylko podejscie co niektórych osób, które wyjechały i wszystko nagle co polskie to jest Beeee, a co w Anglii to cuuuud i miód!! Otóż nieprawda. Z tego też powodu wróciłam do Polski jak się dowiedziałam, że jestem w ciązy. Znajoma rodziła w UK, przez zaniedbanie lekarzy dziecko miało niedotlenienie i jest upośledzone!!!! Tragedia, żal takich dzieci. Całą ciąże chodzisz dziecko zdrowe masz i nagle przez konowała Twoje dziecko bedzie cierpieć całe życie!!! Nie chce nikogo straszyć, szczególnie Was Brzuchatki, bo takie sytuacje też się zdarzają w PL na pewno i nie ma reguły czy to Uk czy PL!!! Ale chodzi mi o przedstawienie sytuacji osobie "no prosze prosze", że w UK nie wszystko jest mlekiem i miodem płynące!!! Wszedzie są lepsi i gorsi!!!!! Swoją drogą myśle, że No prosze prosze to jedna z Nas, ale już nie oceniam!! Za chwile się jeszcze odezwę, ale muszę zajrzeć do dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzień dobry jeszcze raz :) Gratulacje przede wszystkim dla nowych Mamusiek 🌻 Dzielne byłyście!! Dużo zdrówka dla Waszych maluszków!! Aurela współczuję, wyobrażam sobie jaki to ból, jak dziecko choruje. Ale najważniejsze, że już jest lepiej :). Dużo zdrówka dla Adrianka, niech nabiera sił teraz i rośnie duży i zdrowy ❤️ Emilia mam pytanie odnośnie tej huśtawki właśnie, bo też mam taką tylko z innym obiciem fotelika. Czy Ty masz tam regulacje oparcia?? Hm... tak się właśnie zastanawiam, u mnie nie ma i obawiam się Lenke sadzać tam jeszcze, ponieważ ma taką jednak pozycję pół siedząca w tym foteliku i nie wiem czy to jest dobre dla jej kręgosłupa. Wydaje mi się, że takie maleństwo nie powinno być w takiej pozycji. Jeszcze za wcześnie?!.. Hmm.. chociaz pisze że hustawka jest od urodzenia. No i bądź tu człowieku mądrym.. :) Jak to wygląda u Ciebie?? Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana niech synek zdrowo sie chowa :) Marciaa89 może spróbuj zmienić pieluszki i tak jak piszą dziewczyny dużo wietrz oliwia87 ja karmie SMA , wcześniej było Aptamil i cow&gate ale wydawalo mi sie że rozalka miała częściej kolki i ulewała dziewczyny nie poddawajcie sie z karmieniem piersią - pijcie herbatki laktacyjne i dużo dużo wody mineralnej i najważniejsze to pozytywnie myśeć Magdan27 no i to jest jedyny minus tej huśtawki :/ nie ma regulowanego oparcia , a przydałoby sie bo mi rozalka często w niej zasypia , ja myśle że jak dziecko już samo trzyma główkę na tyle żeby nie spadała na boki to możesz śmiało sadzać :) no i muszę uciekać:( później sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam karte od kilku lat
Marciaa89 - jesli chodzi o odparzenia to ja bym na razie odstawila chusteczki, przemywala wacikami z ciepla woda, dobrze osuszyla recznikiem a nawet poprawila suszarka (posluchaj rady farmaceuty :) ) i na sucha jak pieprz skore smaruj cienko mascia Sudocrem. Po kilku dniach powinno ladnie zejsc,ale wazne zeby smarowac sucha skore. Pozniej polecam nagietkowy krem Weleda do pielegnacji pupy (mozesz sobie zamowic np. z bootsa,jest rowniez na ebay). My uzywamy go juz kilkanascie miesiecy i odpukac zadnych problemow nie bylo. To link do kremu: http://www.boots.com/en/Weleda-Baby-Calendula-Nappy-Change-Cream-75ml_984264/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. Synek w tej chwili bawi się na macie. Ciekawe czy coś kuma z tego. Wcześniej siedział sobie w leżaczku ale popłakiwał po godzinie więc go stamtąd zabrałam. Właśnie chyba zaczynam znów tęsknić za mężem, chociaż kiedy jest już dłużej to mam go czasem dość ;P Jak tam reszta kobietek? Jak się czują przyszłe mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela dużo zdróweczka dla Maluszka. Dużo dziewczyn pisze, że ma za malo pokarmu a u mnie odwrotnie jak narazie za dużo! Mała dławila się tak dużo leciało i nie mogła przełykać. Jak przystawiam pierś to juz kapie po Małej. W końcu zaczęłam minimalnie odciągać aby pierwsze kilka łyków nie były tak dławiące dla niej. Wiem, że nie moge dużo odciągać bo będę miala jeszcze więcej, ale muszę jakoś pomoc jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze.....
Magdan27 wyluzuj kobieto :D:D:D:D Chyba ta Polska ci niezle dopierdolila, ze tyle nerwow w tobie :P Ja sobie mieszkam w UK, na sluzbe zdrowia narzekam mniej niz w PL. Pierwsza sprawa to znajomosc jezyka ;-) druga wybor odpowiedniego GP (wiekszosc daje sie wkrecic do GP, ktorego nikt nie chce i ma najmniej pacjentow wiec panie w rejestracji nowych klientow zapisuja do niego ;-) ) Moj GP nigdy nie przepisal mi paracetamolu :D Na wizyty w UK umawiam sie na godzine a nie z jakimis numerkami stercze od rana. Kiedy dziecko mi zachorowalo, od razu mialam skierowanie na badania szpitalne i swoj pobyt tam z dzieckiem wspominam bardzo dobrze. Raz w PL starsze w szpitalu a ja spalam na podlodze obok lozka, drugi raz mlodsze w szpitalu w UK a ja spalam na wygodnym lozku, w pokoju mielismy TV i zadnych odrapanych scian. Ale wiem, ze slaba znajomosc jezyka angielskiego i praca w fabrykach zawezaja sposob widzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozpisałam się i cały post diabli wzięli!!!! :( Więc od nowa. Marcia ja też jestem na etapie odparzonej dupki. I wczoraj jak byłam na badaniach kontrolnych lekarka powiedziała, żeby stosować tormientiol i na to alantan. Ponoć wszystkie dzieci co były przed nami miały problem z dupka. Chyba jakaś epidemia :P. No właśnie Emilia szkoda tego braku regulacji. Bo dziecko fajnie sobie zaśnie i trzeba je przenosic. Ja Lenke wkładam tylko na kilka minut dziennie, bo obawiam sie jeszcze o kręgosłup. A pytałam Ciebie dlatego, bo przed zakupem jak oglądałam na necie te huśtawki, to pod tą kolorystyką co masz Ty pisało, że jest regulacja oparcia, więc myślałam, że to model już ulepszony, no ale w takim razie ktoś się pośpieszył :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×