Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

krisana no nie aktywny link :/ ciekawe jak tam Maliniakowa z tym zębem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic sie nie odzywa. jak chcecie rodzic? ja chyba wybiore wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i dzidzia dziś czujemy się tak trochę słabo. Niewiem...może to przez pogodę. Strasznie dopadła mnie nagła senność w środku dnia. Pozatym to coś czuję że moja niedawna infekcja wraca. Jakoś tak mi zimno. Tatuś dzidzi śpi w najlepsze. Ja też jak kicham albo mocno kaszle to mam taki lekki skurcz w dole brzucha. Co do sposobu porodu to też chciałam w wodzie ale ponoć to i tak boli. Wydaje mi się że na kuckach będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki tutaj robią scan? 3 d czy 4 d? a ten w polsce czarno-bialy to jest 2 d tak? juz sie gubie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki normalnie jestem calkiem do tylu dobrze ze weekentd to troche nadrobie zaleglosci bo w tygodniu to ciezko wracam pozno z pracy zrobie cos do zjedzenia i do lozka a jeszcze przychodzi wieczor i wymioty sie zaczynaja a rano w poniedzialek sie cieszylam ze juz po wszystkim a tu masz babo placek jescze nie :) A co tam u Was jak zdrowko? Wczoraj dostalam w koncu skierowanie na skan na 22 az nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30..........................13.07.10.........17 .......... staines emiliabhx..............................28.07.10......... 15........ ..birmi ngham malinoakowa.........................15.08.10.........12. ......... londyn< br /> oczekujac na Zuzie.................8.03.10..........35.......Goole/Doncas ter fisiowna...............................9.02.10.......... 39...... ....Lond yn Izabell1982..........................20.03.10..........3 3..... .Londy n/Hounslow krisana....................25........16.10.10........... 4 ...........londyn/nw oliwia87...................22..........08.09.2010......10...........Trowbridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia87 ja jestem początku 16tygodnia i wciąż mam mdłości , szczególnie rano lub jeśli nie podejdzie mi jakiś zapach;) fajnie że data pierwszego skanu już ustalona ;) teraz tylko cierpliwości życze Aurela86 mnie robili zwykły czarno biały skan 2d , nawet nie wiem czy w szpitalach w uk robią inne , na pewno prywatnie idąc zapłacisz kosmiczną cenę , ja na wielkanoc śmigam do polski i juz jestem umówiona z ginekologiem na 3d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kobiety które rodziły tradycyjnie swoje pierwsze dzieci a nastepne już w wodzie ,niemal bez wyjątku mówią, że poród w wodzie jest mniej bolesny,szyjka macicy rozwiera się znacznie szybciej, a skurcze są łagodniejsze, rzadziej także pęka krocze, ponieważ tkanki z łatwością się rozciągają i nie ma potrzeby ich nacinania i nie ma konieczności stosowania środków przeciwbólowych , niestety jest szereg warunków które musicie spełnić by móc rodzic w wodzie ;) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto te warunki : 1. Twoja ciąża jest donoszona 2. Maluszek ułożony jest główką w dół 3. Nie masz anemii 4. Nie chorujesz na nadciśnienie, choroby układu krążenia ani inne choroby przewlekłe 5. Masz prawidłowy zapis KTG 6. Twoje wody płodowe są czyste, bez zielonkawego zabarwienia 7. Nie masz problemów dermatologicznych 8. Twoje wyniki badań czystości pochwy są prawidłowe 9. Musisz trafić na porodówkę, zanim odejdą ci wody 10. Nie możesz mieć łożyska przodującego a ja lece po herbatke i kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo , ciekawe czy fisiowa urodziła:) i co slychac u oczekujac na Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkolwiek by nie było to okolo 8 miesiąca ciązy , wspólnie ze swoją położna możesz ustalić swój plan porodu - poród może wyglądać tak jak sobie wymarzycie - w którym wypiszecie wszystkie Wasze życzenia, omówcie go z położną, by ta mogla sprawdzić czy realizacja planu będzie możliwa w wybranym przez Was szpitalu. Z takim planem na poród będziecie czekały o wiele spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia pisz pisz posiadasz bardzo duzo informacji ktore napewno z kazdej z nas sie przydadza:) A wy juz macie jakies plany szczegolne co do porodu o czym pisala wyzej emilia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie dziś już lepiej.Od rana na paracetamolu i jakimś śmierdzącym myziadle.Mówie Wam tragedia.Śmierdzi w całym domu dentystą przez ten olejek a w dodatku na niewiele pomaga. W pon jestem umówiona na wizyte.Najlepsze jest to że nie mam dziury w tym zębie i zastanawiam się co mnie tam tak może boleć. Ale pomysł ze spirytusem i okładami był dobry.Cały wieczór wczoraj spędziłam z butelką spirytusu:) Co do porodu to chciałabym w wodzie.Wogóle od dziś zaczęłam się tym porodem stresować bo się oczywiście nasłuchałam i naoglądałam. Teraz wiem że musi ktoś ze mną iść bo sama nie pójde tylko że nie ma takich odwarznych i chyba będe zdana sama na siebie. Lece już do łóżeczka bo ten mój ząb daje o sobie znać.Trzymajcie się dziewczyny:) Spokojnej nocki Wam i Waszym maluszką.do jutra( mam nadzieje że jutro już będe na siłach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniakowa Ty tak nie szalej z tym spirytem:) hehehe. Ja spać niemogę po nocach a w dzień później kłade się na 2 godziny i jest okej. Śmigam po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego brzucha i całego układu trawiennego to zastanawiam się czy to od jedzenia czy po prostu dzidzia rośnie i to przez to mnie boli. Swoją drogą NO SPĘ mogłabym jeść cały czas i to tonami. Taka ulga po tym jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja dzisiaj b.dobrze .oprocz tego ze maz wyjechal na 10 dni do pl i siedze sama...bylam na zakupach itakie tam a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Samopoczucie u mnie ogólnie dobre oprócz tego mojego nieszczęsnego zęba.Ale jeszcze żyje. A pozostałe mamusie jak sie mają..? Mam też pytanie dotyczące wyprawki dla maluszka. Kupujecie już coś czy czekacie do samego końca.W sumie nie wierze w przesądy i mam ochote już zacząć coś kupować ale mój m twierdzi że za wcześnie,że różne rzeczy się mogą wydarzyć itd,itp. Wogóle gdzie macie zamiar zaopatrywać się w rzeczy dla dzidzi bo ja ostatnio zaglądałam do mothercare i myśle że tam mają fajne rzeczy tylko nie zawsze w przystępnych cenach.Ale warto zaczerpnąć opini innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryyy
ja mam 7tydz wiec dopiero po pierwszym skanie.....zaczne pewnie od pajacykow i rzeczy praktycznych bo wiecie slicznusie czasem jest nieuzytczne.ja jakies koszulki i spiochy itp to kupie w primarku albo h&m (maja 100% cotton)zabrudza sie to wywale szkoda kasy na zbytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam tak samo po pierwszym scanie powolutku bez specjalnego podekscytowania bo i tak pewnie bede kupowala przez cala ciaze wiec sie tego trosze uzbiera heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyślałam o tych primarkach i matalanach:) Rzeczywiście masz racje. Obie macie racje.Ja juz jestem po pierwszym scanie i tak bym już chciała coś kupić maleństwu no ale cóż chyba jeszcze poczekam aż moj m będzie miał lepsze nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak zdrowko ,ja padnieta jestem mialam sobie odpoczac ale nici z tego bo zachcialo mi sie bigosu i golabkow wiec caly dzien spedzilam w kuchni jedyne pocieszenie ze jutro mam obiad z glowy:) A tak w ogole macie jakies szczegole plany na jutro ja nawet prezentu nie mam bo nie mialam kiedy pochodzic po sklepach ~:( Dziewczyny a jakie mieliscie odczucia po pierwszym skanie bo ja niie wiem czego moge sie spodziewac ??bardzo sie ciesze ze to juz nie dlugo i zobacze moja kruszynke a zarazem bardzo sie boje .... Jesli chodzi o zakupy to w sumi wam powiem ze jakos jeszcze mnie nie ciagnie moze dlatego ze nie mam kiedy hmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po pierwszym skanie duzo obaw zanika...w sensie duzo sie wyjasnia i wiemy na czym stoimy....i wydaje mi sie ze to moment po ktorym naprawde sie czuje se jest sie w ciazy.....bo pierwsze 10 tyg to proktycnie nie odczuwalne w senie moze ktos wymiotuje ale ja mam luz jak na razie....ja nie moge sie doczekac jak juz bede miala taki maly brzuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×