Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Cześć dziewczyny Troszkę zaniedbałam pisanie na forum,ale co zrobić - ogarnęło mnie jakieś takie dziwne zmęczenie,sama nie wiem skąd się wzięło-może to ta deszczowa pogoda... majowka,jak się dziś czujesz,wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja wczoraj wróciłam z pracy i teraz 4 dni wolnego:) Potem 4 dni pracy, powrót do domu, drugie USG i 13.05 wyjazd do Włoch:D Ahh już nie moge się doczekać tych dni:) Od 4 dni czuje porządne kopniaczki, jakie to cudowne uczucie:) No i widze że u Was wszystko dobrze, majówka coś się nie odzywa, czyżby już czas? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odzedl mi czop:D:D:D:D:D Kurde i co teraz?bo nie mam zadncyh innych objawow...czekac prawda?czop byl gestym sluzem z mala domieszka krwi-czasami tak sie okres zaczyna-wiecie o co chodzi?po prostu zobaczylam to na papierze po rannym siku:)no teraz tylko kwestia czy zostaly godziny czy dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nic-tzn moze cos ale nie odczuwam nic specjalnie.czasem jakies naprezanie sie brzucha ale delikatne,zadnej regularnosci,wiadomo w koncu poczatek to nie ma sie co spodziewac mega skurczy od razu.Odchodzi caly czas czop- z tym,ze teraz bez krwi tylko brazowy sluz w malej ilosci.Moze i faktcznie sie zacznie skoro za wszelka cene chce caly zejsc:) kurcze spoko dzien na rodzenie bo u mnie bezchmurne niebo,full slonce i super cieplo:D no i dzis dzien kominiarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach majowka teraz juz tylko godziny :) :) :) U mnie weeken minal szybko, za szybko. Odpoczelam duzo. Ja ciagle nie czuje ruchow a nie moge sie doczekac. Podjelam decyzje i kupuje doppler. Czekam tylko na okazje na Ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) no chyba sie pogoda w west midlands poprawiła :) majówka10 to tobie juz niewiele zostało , może być że kwestia kilku dni ale bywa i tak że kilku godzin zanim pojedziesz do wylęgarni :D suuuuper oby jak najszybciej bo tez sie pewnie doczekac nie możesz ;) u mnie w porządku oprócz tej bolącej skóry pod piersiami :/ w piątek wziełam kąpiel z solami morskimi i pare godzin później zaczęłam sie drapać jak szalona no i wywaliło mnie , jakaś alergia któej nigdy nie miałam, a zawsze w solach sie kąpie, być może zmienił sie ph skóry , nie mam pojecia , smarowałam sudocremem i troche zeszło , najgorzej na brzuchu ,dzisiaj kolejna wizyta i położnej , mocz ,krew itp maadaa ja poczulam około 20stego tygodnia , spróbuj zjeść coś słodkiego i połóż sie na prawym boku , być możę po 10-15 minutach coś poczujesz ;) ja poczułam po naleśnikach z czekoladą i dżemem :D Patinka no nie ciekawie masz z tą cyfrą :( przykro mi :( ale na szczescie da sie wszystko ułożyć, a my od roku czekaliśmy na rachunek z npower za gaz i prąd, i ciągle dzwoniliśmy a oni mówili że rachunki sa wysyłane :( w końcu zadzwonilismy i mąż oznajmił że rezygnuje i przechodzi na british gaz no i dziś rachunek przyszedł na 930 funtów , jak sie okazało rachunki przychodziły ale na jakiś adres w polsce :O no burdel niesamowity mają , ale zapłacimy i z głowy Lola844 mnie nie szczypały ale strasznie bolały szczególnie przy otarciu z materiałem a i teraz czasem bolą , myślę że to nic poważnego ale jak będziesz miała okazję zagadnij o to polożną Ewula8791 głowa do góry , każda z nas przechodzi czasem "jakieś dziwne zmęczenie" i nic sie nie chce :/ pije ktoś kawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam o najważniejszym :D pytanie : czy miałyście test z glukozą i w którym mniej więcej tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Emilia ja pija kawe i zjadlam juz sniadanie.Jak tam u ciebie mala?Kreci sie mocno.Mnie tak od tygodnia strasznie boli,chyba faktycznie ma coraz mniej miejsca mala niedobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 witam:) no mała strasznie sie kręci :/ czasem jak wykopnie w okolice pępka to nie powiem ale za przyjemne to nie jest :/ głównie aktywna po jedzeniu i czymś słodkim no i oczywiście nocą , jak mama chciałaby pospać ;) a tak szczerze dziewczyny , które spodziewają sie córeczek , co i jak bardzo zmieniło sie w waszym wyglądzie? bo ja mam niby mieć córkę , ale wczoraj byli znajomi i oświadczyli że lekarz sie chyba pomylił, bo oprócz większych cycków i ładniejszych włosów to nic sie nie zmieniłam a córka urody wcale nie zabrała ;) a może to dopiero nadejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to sie skonczylo dzis gora jutro.bo ja juz nie moge wytrzymac z niecierpliwosci. Pewnie na porodowce bede gadala inaczej"jeju nie wychodz,ja juz nie chce!!!":D:D:D wyczytalam na necie ze jak czop jest podbrawiony krwia to w ciagu 24h bedzieporod-i tego sie trzymam:P robie wszystko normalnie tak jakby czop nie odszedl. ugotowalam obiad,zrobilam pranie i wywiesilam na dwor.stram sie nie wsluchiwac w siebie specjalnie. Mala siedzi cicho,z rzadka jakis wiercioch tylko maly. Ja poczulam ruchy w 19 tyg,na palach 1 reki moge wyliczyc typowe kopiaki-ja czulam raczej jej przekrecanie sie.ponoc to sprawa indywidualna. Dziecko zaczyna sie ruszac po wypiciu czegos zimnego.tak mowia tutaj polozne. lekarka w pl powiedziala ze trzeba zjesc cos slodkiego i polozyc sie na boku ale na lewym a nie na prawym-ale mozna wyprobowac oba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze to nieprawda, ze zabiera urode.Mi ponoc nos sie zmienil,taki jakby przedzialek po srodku mi sie zrobil.Wydaje mi sie to glupie troche.Macie juz wybrane imiona,czy czekacie do konca?Mi sie podoba Amelka.Juz kiedys jakos mi sie podobala.Niestety przyszla fala na te imie.Chyba juz tak zawsze jest.kolejnym imieniem,ktore mi sie spodobalo byla Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja słyszałam że na prawym bo wtedy jelita opadają na łożysko i dziecko ma mało miejsca więc rozpycha sie więcej , tak sie dzieje u mnie kiedy w nocy przekrece sie na prawy , a pierwsze ruchy to bardziej po prawej stronie bardzo nisko brzucha czułam madziulek30 my już od początku wiedzieliśmy jakie imiona damy :) po naszych kochanych dziadkach :D bardzo stare , ale za to piekne ( dla nas) rozalia lidia lub ignacy jan :P i już widze wasze miny :P nie przejmujcie sie że jest fala na imiona , a natalia to tez śliczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam na poczatku problemy z cera-dostalam akich czerwonych plamek w jednym miejscu. od czasu do czasu jakies krosti ale taka kaszka czerwona,co dalo sie zauwazc bo zawsze mialam idealna cere.tak to nic.wszystko zniknelo w 2 polowie ciazy(po 4 mcu).do tej pory niektorzy twierdza ze cos chyba nie bardz ta dziewczynka,bo nic kompletnie sie nie zmienilam,utylam w brzuchu tylko (niby na dziewczynke jakos tak calkiem czlowiek przybiera na wadze). brzuch pilkowaty nie taki rozlazly.tzn poczatkowo byl rozlany ale im Mala robila sie wieksza tm on sie po prostu uwypuklal i robil okragly.mi sie wydaje,ze to takie gadanie z ta uroda-wszystko zalezy od organizmu dziewczyny,jak jej cialo znosi zmiany hormonalne itp.mam kolezanke,ktora nosi chlopca a tak sie zmienila ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszsytkie imiona sa ladne jak sie je ladnie wymawia:) ja tez bym sie nie przejmowala tym czy jest moda czy nie-jak sie podoba rodzicom to to najwazniejsze(no bo wiadomo,ze dziecko nie moze samo wybrac i wyrazic swojego zdania;) ) ja ide na spacer-neich grawitacja dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka10- no to super! jeszcze troche i będziesz miała swoje maleństwo w ramionach:) Ja już się nie moge tego doczekać :) Właśnie się moje maleństwo kręci i kopie:) Wczoraj znalazłam fajny filmik:) Podeśle Wam linki 1) http://www.clipser.com/watch_video/256343 2) http://www.clipser.com/watch_video/256420 A zaraz z mężem wyruszamy do polskiego sklepu, bo jutro pierogi ruskie będę robić, a potem do ikei i do sklepów babysRas, mamas&papas, zobaczymy jakie mają oferty w porównaniu do mothercare :) A pogoda u nas dzisiaj piękna:) Aż chce się żyć:) No i jutro zaczynam 19tydzień:D Super! jeszcze tydzien i połowa za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka dziś dzień strażaka a nie kominiarza:) chyba że o czymś niewiem... o właśnie przeczytałam jakiś kalendarz i rzeczywiście jest dziś dzień kominiarza, strażaka i kogośtam jeszcze. ahaaa i dziś jest jeszcze dzień majówki10 oraz jej córeczki:) także będziemy świętować coca colą i ciastem. zrobimy pępkowe i takie tam ... czytam na temat fotelików różne rankingi i powiem wam że jakoś nie uśmiecha mi się kupować fotelika które są dołączone do tych polskich wózków. Wydają mi się mało bezpieczne http://www.allegro.pl/item1013391317_super_nowosc_wozek_fotelik_spiworek_parasolka.html taki chcemy kupić wózek ale fotelik to raczej jakiś bardziej sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien strazaka,kominiarza i hutnika bodajze:D a jutro poloznika co tez dobrze wrozy-hihihi:D bylam sie przejsc,moze grawitacja cos zadzialala;) co do fotelikow my mamy Gracco ale ponoc najbezpieczniejszy jest maxi-cosi i chyba kupimy drugi(ten pierwszy dostalismy). co mysliscie o podrozy z malym dzieckiem-5/6mcy do pl autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka znajomi jechali z 3miesieczną córeczką do polski na chrzest i bez żadnych problemów, mała praktycznie spała, jadła kupkała :) Aurela fajny ten wózek ale chyba koleś nie wysyła do uk :/ milka88 mmmmniam pierogi ruskie :D szkoda ze tak daleko mieszkasz bo z pewnością bym sie wprosiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tak mysle,ze jak jednak sie zdecyujemy na nowy samochod to moze by do pl pojechac autem a nie leciec.Wiem,wybiegam w przyszlosc niepotrzebnie bo narazie to dziecka nawet nie ma po tej stronie:D milka fajne te filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka nie widzę żadnego problemu na razie żeby jechać z malenstwem do pl , jesli bedzie zdrowe i nie bedzie żadnych objekcji ( czy jak sie tam mówi ) to czemu nie , kupujcie estate z dużym bagaznikiem i planujcie urlop ;) a jak kupicie teraz bilet na prom to później juz tylko z górki ;) samolotem niby krócej ale tak szczerze to co zabierzesz w walizki ? 20 kg? i wózek ? i przepychaj sie z polakami którzy wiedza że matka z dzieckiem ma pierwszeństwo a pchaja sie rekami i nogami :P przykre to ale prawdziwe , sama kiedyś pomagałam kobiecie z dzieckiem , a inni udawali że nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fotelik.info/ To jest taka strona o fotelikach dla dzieci. Nie wiem na ile jest obiektywna a na ile sponsorowana :P Ja bardziej przejmuje sie kupnem fotelika niz wozka. Mysle ze fotelik jest wazniejszy. Wozkiem nie rozpedze sie do 130km/h a samochodem owszem. My chcemy jechac do Polski 2 miesiace po porodzie, wiec chyba na Maxi Cosi fotelik sie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dyskusja wrze :) majowka, torby spakowane :D?? z dzieckiem do polski samochodem, no niewiem, jak bedzie miec pol roku to bedziesz ja juz znac troszke i wiedziec jak znosi jazde samochodem, zalezy od dziecka, moze w kolko plakac bo ma kolki itp, roznie i sama niewiem czy zdecydowalabym sie na tyle godzin jazdy, ale jak dziecko spokojen to czemu nie, do nas ok 40 godzin drogi, a jak jestes np znad morza to o wiele krocej chyba :) milka, mmm pierozki ruskie :D u nas byly w sobote, takie z cebulka, ojojoj jeesc! aurelka, mi sie taka opcja podoba aby wpiac fotelik w stelarz i jezdzic tak tez, ale wiadomo, do roznych wozkow rozne foteliki, mozna dokupic fotelik osobno plus adaptery i tez bedzie dzialac. my jestesmy w kropce narazie z tym powortem naszym, wiec niewiem czy patrzec na wozki i lozeczka tu czy w polsce...wkurza mnie taka sytuacja w zawieszeniu, mojego M tez, chyba bardziej niz mnie, on sie zlosci, ja sie irytuje, maly w brzuszku szaleje- jak sie denerwuje czyms to on sie zawsze strasznie ruchliwy robi niewiem czemu, i badz tu madry i podejmij jakas decyzje....wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA z poludniowego-wschodu Polski jestem. Jak jedziemy ciagiem to 22 godzinki a jak z noclegiem to dwa dni plus nocka w Niemczech. Nigdzie nam sie nie bedzie spieszyc wiec jak male bedzie marudzic to bedziemy tempo jazdy do niego dostosowac. Mozemy raz nocowac albo dwa a do Polski na Swieta tak czy owak chcemy wrocic wiec damy rade. Czytalam wypowiedzi dziewczyn i czasem takie malenstwo lepiej znosi podroz niz starsze bo spi :) Starsze chce siadac, wierci sie a takie tylko lezy :) Jestem dobrej mysli. Taki jest plan i jakos sie uda. Mamy jechac ze znajomymi co tez beda miec 3 mies dziecko wiec bedzie na dwa auta wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Tarnowa, slyszalam ze 34- 36 h. nie jechalam nigdy ale tak mowia :) specjalnie z mysla o majowce i dziewczynach niedlugo rodzacych prosze poczytaj cie sobie na poprawe humoru :) http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,51401962,51401962,porod_na_wesolo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Tarnowa, slyszalam ze 34- 36 h. nie jechalam nigdy ale tak mowia :) specjalnie z mysla o majowce i dziewczynach niedlugo rodzacych prosze poczytaj cie sobie na poprawe humoru :) http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,51401962,51401962,porod_na_wesolo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 godzin to musi byc z noclegiem. Ale w sumie tez zalezy jakim autem sie jedzie i czy 150km/h w Niemczech czy 90km/h. My wiele razy jezdzilismy, jakos tak wolimy niz samolotem. No i mozna wziasc wiecej pysznosci z Polski od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile by sie jechalo-w sam srodek Polski w kazdym razie:) zobaczymy jak to bedzie-to czy sie zdecydujemy zalezy od wielu czynnikow,narazie nie ma sie co nad nimi glowic. ja sie teraz zastanawiam czy nie za duzo zjadlam-wiecie caly czas kraza moje mysli o nr 2 w czasie parcia:D mam lewatywe z pl ale cholera jak sie do tego jak trzeba bedzie zabrac?:O ja sie czuje okresowo-zupelnie jakbym miala dostac...nic powazniejszego sie nie dzieje.ciekawe kiedy to nastapi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D majowka gratuluje ja mialam dokladnie taki czop jak mowisz z krwia odszedl mi o 5 rano a mala urodzila sie o 18:-) idz na spacer, dom posprzataj, tez na poczatku czulam sie okresowo niewiele lekkie napinanie brzucha, zrobilam sobie tabelke na kompie. Czy te napinanie brzucha jest bolesne? mierz sobie co ile je masz, ile trwaja, i stopien bolu (od 1-10) ja na poczatku mialam leciutkie, co 8 minut, czop odszedl ale to juz bylo TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza:D ja to co czuje to bym nawet bolem nie nazwala-takie uczucie jakby sie cos dzialo w dole brzucha,tak wlasnie sie czulam na okres zawsze.bardzo rzadko i niereglarnie,czasami odczuwam to a czasami nie.wiec mysle,ze u mnie to potrwa jeszcze. mi tez odszedl o 5 ten z krwia potem pare razy mniejszy brazowy.Moze w ta noc chwyci mocniej. Dzis bylam aktywna jak zwykle,do tego bylam na godzinnym spacerze.Zaraz ide sciagac pranie i chyba umyje podloge w kuchni bo az sie klei:D zaaplikuje sobie kapiel jak maz wroci z pracy i co-i trzymam kciuki bo na piatek wieczor moja mama juz ma bilet zabukowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×