Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malysz

chce pomuc ojcu zeby umorzono mu alimety jak to zrobicz i czy jest cos takiego

Polecane posty

Gość 6543htgdr
a czy ty masz owody ze twoja maka nie jestq u r wą? niy jakie dowod on ci ma przedstawic on ci sitlumacztyc nie musi, jedyne co to o ze on wie ze jeg ojcec to nie lakoclik, ludzie skad wy o tym alkohholiku ak?:D bo zescie s pidaliami z siebie ze to chlejus haha ajegomatka duy nie adstwaiala ? co was jgo tara obchodzi, on o ojca pyta o a ddbi z as . a szegole o niku teee malysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak widać chce
pomóc sojemu acie ale widac komut bardzo nie na reke, mogę zaptć cowasobchodzi to żą€óąńęyć zgdzie i pomagćwojemacie......pozatym t jeo matka możete almenty ściagć prze komornia nie państwo więc, jacy podatnicy mu dawali żeby miał czym gębe zapchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeee cyferek
a po polsku mozesz napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe że chłopak
nie zadba o matkę tylko o ojca pijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak widać chce
tteee malysz, te cyferek i to ostatnie myslisz ze nie widac ze to jedna osoba :d skoro tak zawziecie chcesz cos wmówic a mianowicie ze jego ojciec to pijak to moze podepszesz swoja wypowiedz jakims cytatem gdzie on tak napisal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak widać chce
noooo te malysz jakis problem masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
o co wam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie interesuje dlaczego
tak się martwisz ojcem. A co z mamą? Przecież to ona was utrzymywała, opiekowała się, wychowywała. A tatuś gdzieś w świecie nie poczuwał się do swoich ojcowskich obowiązków. I jeszcze mnie interesuje dlaczego ty nie spłacisz za ojca tego zobowiązania, skoro tak ci go żal. Tylko nie zapomnij, że jego nie interesowało czy ty masz jedzenie, buty, lekarstwa, ubrania. No, dlaczego nie chcesz spłacać za ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysz
wiec moja mam sobie jakos radzi i za to ze mie wychowywałw jestem jej bardzo wdzieczny a za ojca nie moge splacic zobowiazania bo mi nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz a co
do mnie interesuje dlaczego tak się martwisz ojcem. A co z mamą? A że tak spytam a co Cie interesuje jego mama? Chlopak chce by z ojca alimentow dluzej nie sciagali a Ty o jego mame pytasz. jak to sie mówi. my o zupie a ty o doo pie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×