Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość prinzesska27
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos zjadlo mi posta... podziwiam was jak dajecie rade wszystko zorganizowanac... my mamy tylko cywilny i bylo mnustwo załatwiania a wy jeszcze kosciol i nauki...teraz zostalo 23 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Princezka i dziewczyny.Podczytuje was caly czas .U mnie zostalo 38 dni do slubu.Dziewczyny bardzo sie denerwuje schudlam juz 4kg.Sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje....powinnam sie cieszyc a ja sie martwie jak to bedzie?czy wszystko sie uda,czy pogoda dopisze ,pierwszy taniec czy sie nie pomylimy....itd kochane nie wiem czy dam rade od miesiaca bardzo mi sie to udziela.A jak jest u was??????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Edzia...witaj kopa czasu... u nas zostalo 3 tyg... Kochana wszystko bedzie dobrze..zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis byla caaaaaaly dzien na sali i ustawialam stoly. duzo klotni bylo z rodzicami ale jakos poszlo... :) jutro dekorowanie... pozdrawiam was :) ppaappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Zazdroszcze ci ze to juz... Zycze wam zeby ten dzien byl wyjatkowo piekny... Edzia...wyslalam ci na maila bo nie ma jej w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po przymiarce spodziewałam się czegoś więcej :p No ale trudno.. Następna 15 lipca :) Panie z salonu dały mi do myślenia, ponieważ zawsze było mówione i przymierzane bolerko koronkowe które miałam zalozyc 3 września. Teraz stwierdziły, że te bolerko psuję trochę efekt góry mojej sukni i najlepiej w ogóle go nie zakładac.. no coś w tym racji jest... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. U mnie 5 tyg do ślubu, dzisiaj mam spisanie protokolu u Księdza.... Los tak chcial, że już raz miałam spisywany i jakoś przed dzisiejszym się troszkę denerwuję, bo jakoś czuję się tak nieswojo drugi raz to samo, jakbym była już jakaś hhmm jak to powiedzieć naznaczona... A poza tym to powoli trzeba dogrywać szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pozamawiałam sobie gadżety na wieczór panieński, no i dla mojego T na kawalerski...:) No a tak to jeszcze mi się przypomniało że nie mam pomysłu na biżuterię ślubną...Dziewczyny napiszcie proszę czy już o tym myślałyście?albo co proponyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle nad bizuterią srebrną i to dośc mocno blyszczącą bo raz ze lubię a dwa, że bede miala dosc mocno zdobioną sukienkę. Ale generalnie jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała biżuteria. Jedno na co się w koncu zdecydowalam to przeklucie uszu takze teraz będzie pełen ładny komplet zapewne wraz z kolczykami, bo do tej pory balam się przekłuwać hehe ale teraz się cieszę bardzo ze to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie biżuteria będzie raczej bardzo skromna....zresztą taką akurat lubię :) co do bolerka, to sama myślałam żeby iśc bez niego...ale jakoś jednak w kościele wolałabym mieć zakryte ramiona, bo jednak kościół to kościół...zresztą po prostu czułabym się niezręcznie z prawie roznegliżowaną górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila tylko, że Ja właśnie mam taką górę, coś w stylu dosyc szeeerokich ramiączek czyli tak do końca nie jestem "goła". Plecy są częściowo zakryte... co myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Mila a jaka masz gore sukni? Gole ramiona zupelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o perełkach na cieńiutkich żyłkach i kolczyki perełki wkrętki?znalazłam mniej więcej fryzurę jaką bym chciała :), gdyby nie to że mam suknie bez ramiączek też bym szła bez bolerka! zresztaą moje jest z tak cieńkiego tiulu,że prawie go nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie góra jest całkowicie goła...no i jest dekolt w sukni więc tym bardziej nie wyobrażam sobie żeby wyskoczyć tak w kościele nikusiaczek, wiesz co w sumie jeśli są te ramiączka i będziesz miała welon, który zakryje ramiona to może będzie ok...sama musisz ocenić czy tak pasuje ja od zawsze miałam wpojone, że do kościoła nie chodzi się z gołymi ramionami czy w krótkich spodenkach...i szczerze przyznam, że mnie razi to jeśli ktoś się tak ubiera w takie miejsce. Zauważyłam, że jednak wiele panien młodych inaczej podchodzi do tego...bo właśnie ślub, no nie wiem...ja bym się nie odważyła...ale jak już kiedyś pisałam, ja to dziwna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Masz racje jesli masz zupelnie gole ramiona to bolerko albo szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmn... nie wiem sama. pewnie decyzje podejmę w ostatniej chwili.. W każdym razie Panie z salonu powiedziały, że bolerko jest zbędne bo po 1 - psuje górny efekt sukni a po 2- i tak będzie welon. A co do biżuterii, suknia ma wiele świecidełek więc będzie tylko bransoletka i malusienkie wręcz niewdoczne kolczyki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tez dziewczyny nie wyo brazam wyskoczyc tak gola w kosciele jak jest moja sukienka (gole ramiona, plecy i dekold) ale mama mnie przekonala ze bolerko psuje wszystko i ze moja znajoma tez byla bez ( a miala podobny fason> i ostatecznie nie bede miala bolerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulleczka już jutro Wasz wielki dzień:), będę mocno trzymać kciuki:). Ja dziś mam druga przymiarkę ale postanowiłam że suknię odbiorę dwa dni przed ślubem- w salonie będzie bezpieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
ladylady24 - rozumiem Cie z tym dziwnym samopoczuciem z powodu przechodzenia przez te formalnosci drugi raz... w to ze slub sie odbedzie uwierze chyba dopiero jak bedzie po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka, myślę, że dobry wybór - mam nadzieje, że zobaczymy jakieś zdjęcia... ohh już nie mogę się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów nie mam gołej góry bo mam z lekka "zabuchtowaną" i właściwie bolerko psuje efekt góry bo w ogóle jej nie widac a z drugiej strony zadaję sobie pytanie czy bolerko nie dodałoby uroku, bo jest takie ładne, delikatne, koronkowe... ahh sama nie wiem. Słyszałam opinię, że bolerko to "wiocha" a suknia najpiekniej prezentuje się sama w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzik no to widzę e nie jestem jedyna .... Dawno przechodziłeś przez te pierwsze formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bolerko akurat pasuje idealnie do sukni, wiec choćby z tego powodu z niego nie zrezygnuje ;) uleczka, zdaj relacje jak już ochłoniesz...pewnie potrwa to kilka dni, ale nie zapomnij o nas :D i powodzenia, mam nadzieję że ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i taki jak sobie wymarzyliście :) życzę dużo miłości, cierpliwości i wyrozumiałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa hehe o kurcze mieć już jutro echh z jednej strony bym chciała bo już byłoby po ale z drugiej to chyba największy stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez weekend mnie raczej nie będzie więc zyczenia składam już dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×