Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

tak sądzisz? dzięki no z tych wszystkich które założyłam ta najbardziej mi sie podobała...a co do kolczyków to jakie długie wiszące czy jakieś krótsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia wg mnie suknia bardzo strojna i ja w ogóle zrezygnowałabym z naszyjnika i wzieła kolczyki takie średnie w długości i jakąś bransoletkę , naszyjnik to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jednak zdecydujesz się miec coś na szyi to delikatny łańcuszek plus wisiorek i krótkie kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja mam wesele 9.07 i zaczyna mi sie nerwowka ten tydzien bedzie straszny codziennie cos mam do zalatwienie: orkiestra ksiadz kamerzysta fotograf kurs tanca dekoratorka najwiekszy problem mam z podziekowaniem dla rodzicow nie mam pojecia co kupic nie chce kwiatow,kosz ze slodyczami odpada mama mojego narzeczonego ma cukrzyce.to jest narazie moj najwiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia, ja bym raczej postawila na jakas bardzo delikatna przywieszke... w sumie to sama wlasnie kupilam bizuterie...delikatne kolczyki i wisiorek...w ogole to zrobilam juz zakupy jesli chodzi o ubiór na wesele i na poprawiny to juz wszystko :) gorzej ze teraz trzeba ubrac tego mojego meza, a to bedzie nie lada wyczyn :) ewka, troche malo czasu zostalo zeby jeszcze wymyslic cos rodzicom...wiec musisz dobrze przemyslec co da sie szybko zorganizowac. Kiedys mowilam na forum o takich obrazach, ktore jednoczesnie pelnia funkcje skrzyneczki na klucze...może coś takiego? albo zestaw jakis kieliszkow? albo zestaw do otwierania wina....nie wiem co twoi rodzice lubia i co rzeczywiscie im podpasuje... chyba ze masz troche wiecej funduszy, to mozesz np. zafundowac rodzicom gdzies weekend albo zabrac ich na jakas fajna wspolna kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) rzadziej bywam ale was nie opuscilam :D jak tylko dam rade to zawsze was czytam :) nie mam teraz internetu wiec nie moge juz przesiadywac na kafe :):) hmm a wam czas leci.. coraz mniej do slubu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja również przepraszam, koniec sesji i jest niezły zapier... ;D Ogólnie rzecz biorąc Ja też jestem już gotowa aby wyjśc za mąż ;D Następna przymiarka 15 lipca, fryzurka próbna była, kolczyki kupiłam, zadecydowałam, że bransoletkę pożyczę od mamy- coś pożyczonego musi byc :), z łańcuszka zrezygnowałam ponieważ nie pasuje do mojej sukienki. Do całego kompletu ślubnego brakuje mi tylko rajstopek hehe ;D Suknia na poprawiny kupiona, biżuterii trochę mam więc na pewno coś do niej wybiorę. Zdecydowałam się na bukiet, jutro muszę odebrac zdjęcie od fotografa i zanieśc do kwiaciarni :) Pomimo, że planowałam miec bukiet z różowych kwiatków (bo to mój kolor) ;D zdecydowałam się na jasne kwiaty, coraz więcej Panien Młodych na takie się decyduje i bardzo Mi się to spodobało ;) Oczywiście bukiecik będzie tak zrobiony, że będzie się odznaczał na tle białej sukienki. U Księdza byliśmy dziś i mamy pojawic się w sierpniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz na szczescie to zalatanie minelo :) juz po obronie, mieszkanie zostalo tylko pomalowac i bedzie na cacy :) u ksiedza tez bylismy, protokół spisany, zapowiedzi poszly, dekoracja kosciola załatwiona...zostało tylko dogadać się z organistą :) aaa no i w piatek pierwsza spowiedz przedślubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! prosze pomzocie mi bo juz sama nie wiem. wesele mam 9 lipca wszystko gotowe juz prawie poza podziekowaniem dla rodzicow. Chcemy kupic cops bardziej praktycznego niz kwiaty, slodycze tez odpadaja bo mama mojego narzeczonego ma cukryzce.pomyslelismy o czyms takim: http://allegro.pl/drewniany-album-na-zdjecia-10x15-szkatulka-120-szt-i1664077218.html w srodek wlozymy rozne zdjecia a do tego male bukiety kwiatow jak wam sie to podoba prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! pomozcie mam wesele 9.07 juz prawie wszystko gotowe poza jedenym - prezentem na podziekowanie dla rodzicow i tu jest problem nie wiemy co kupic. chcemy cos bardziej praktycznego niz kwiaty, slodycze alkohol odpadaja mama mojego narzeczonego ma cukrzyce. pomyslelismy o czyms takim: http://allegro.pl/drewniany-album-na-zdjecia-10x15-szkatulka-120-szt-i1664077218.html do tego powkladamy nasze rozne zdjecia i dolozymy maly bukiecik kwiatow,co o tym myslicie? prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila w takim razie gratulacje :) bo rozumiem, że obroniłaś :) My równiez musimy wybrac się do 1 Spowiedzi przed Ślubnej, jednak nie mamy określonego terminu więc zwlekamy, wiem, że ta 2 spowiedź odbędzie się na dzień przed Ślubem. Również muszę skontaktowac się z organistką. Mój mężczyzna też już jest ubrany, brakuje tylko krawacika w kolorze ecru na poprawiny :) I mam jeszcze takie pytanie do Was, prawdopodobnie będziemy mieli dwóch ŚWIADKÓW i nie wiem czy zdecydowac się na dwa takie same krawaty do nich, co myślicie? Bo zauważyłam, że tak robią.. Ewka My zakupiliśmy dla rodziców wazonyXXL z grawerem, bardzo ładnie się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka mysle ze moga byc...sami robimy dla rodzicow fotoksiege... nikusiaczek, tak obroniłam się :) a termin spowiedzi sami sobie wyznaczylismy...ksiadz tylko powiedzial zeby to bylo jak najszybciej...a ze teraz wypada pierwszy piatek miesiaca to akurat mysle ze pojdziemy :) co do tych krawatów, to hmm...jak uważasz, ja nie bede ingerowac w ubrania swiadkow...nie widze potrzeby dopasowywania krawatu swiadka do sukienki swiadkowej...niech ida ubrani tak jak im to odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy będziecie miały winietki na stołach?? Ślub już 9 lipca a ja nie potrafie się zdecydować, z jednej strony bym chciała ponieważ to usprawnia zasiadanie do stołu, a z drugiej nie wiem jak tych gości usadzić aby każdy był zadowolony. Poza tym wszystko już mamy raczej przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miec zadnych winietek niech goscie siadaja jak chca nie chce zeby potem byly probelmy ze ten tu siedzi a nie tam :D prosze o dalsze opinie o moim prezencie na podziekowanie dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ciasteczko
CIASTA DOMOWE WYPIEKI NA ZAMÓWIENIE Witam, oferuję pieczenie domowych ciast na zamówienie. Polecam swoje ciasta na różne uroczystości np.: Wesela, Komunie, Chrzciny, Imieniny, Osiemnastki, Urodziny i inne. Moje ciast wyróżnia tradycyjna receptura i staranne wykonanie, stosuję tylko naturalne składniki, gwarancja przyjemności w jedzeniu! Chętnie odpowiem na pytania, przedstawię cennik, doradzę w wyborze ciast. Zapraszam i polecam. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 510 421 266 Ewa (okolice Częstochowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy mieli...zarowno ich brak jak i obecnosc ma sporo zalet i wad...zdecydowalismy sie jednak na nie z tego wzgledu, ze chciałabym uniknąć sytuacji że zostanie np. 1 miejsce wolne i cały stół będzie się przesuwał. Z drugiej strony trzeba dobrze przemysleć sprawę usadzenia gości, żeby kazdy czuł się w miarę dobrze w towarzystwie w którym będzie siedział...choć też wiadomo, że każdemu się nie dogodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy mieli winietki bo nie chcę jakiejś akcji że ktoś siedzi tam gdzie by nie chciał lub z obcymi dla siebie ludzi tak to usadzę rodzinkę razem i po kłopocie.... jak nie ma winietek to wydaje mi się że goście jak najszybciej z kościoła jadą na sale zająć miejsca .... Dziewczyny a korzystacie przed weselem z solarium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba bede musiala pojsc, ale na gora 2 wizyty gdzies za miesiac...bo na swoje nieszczescie opalilam sobie ramiaczka od biustonosza i dodatkowo na plecach mam opalenizne od bokserki :D nijak mi się to komponuje z suknia bez ramiaczek :) jesli mi to nie zejdzie ( a trzyma sie juz miesiac)...to bede probowala to wyrównać, choc nie chodze do solarium...naturalna opalenizna jednak jest lepsza, aczkolwiek nie taka jak moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć winietki, choć przyznam. że stoczyłam o to batalię z moim W, bo on był bardzo sceptycznie do tego nastawiony, ale w ostateczności się zgodził. Ale jak zapraszaliśmy jego rodzinkę to sami pytali czy będą winietki, bo oni chcieliby razem rodzinką siedzieć a nie jak trafi się miejsce. Wtedy przyznał mi rację;) Jutro jedziemy w swoje strony, mam przymiarkę, już nei moge się doczekać. Poza tym USC i ksiądz a nakoniec dentysta;) To będzie interesujacy dzień. mila gratuluje obrony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to nic nie mówił na temat winietek on nawet przy wyborze zaproszeń powiedział żebym wybrała te które mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie prezentu dla rodziców. My na podziękowanie dla rodziców wybraliśmy taką pieśń do kościoła http://www.youtube.com/watch?v=TSsWv4BgGtc i to wystarczy, ponieważ ja uważam że dziękowanie na sali i dawanie prezentow wymyslonych na siłe aby tylko pokazać się z jak najlepszej strony jest naprawde bez sensu. Tak naprawde rodzicom dziękuje się czynami codziennie a nie wierszykami i koszami kwiatów raz w życiu na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx...a dziekuje :) było ciężko, ale to już za mną :) teraz akurat zostały 2 miesiące do ślubu, także na spokojnie można zorganizować wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ja również jest za winietkami, myślę, że są dobre na pozbycie się dodatkowych problemów na weselu.. u mnie na pewną będą. ewka no mi średnio podoba się ta skrzynka na zdjęcia, wiem, że moi rodzice średnio byliby zadowoleni, po ślubie dostaną fotoksiążki ze zdjęciami ze ślubu i to w każdym razie jest album, a album to zawsze album ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatallia ameryki nie odkryłaś, przecież to co piszesz to chyba jasne dla każdego z Nas. Jednak ja uważam, że bardzo ładnie jest wyróżnic rodziców podczas wesela chociaż takim skromnym gestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja z solarium nie korzystam ponieważ nie mogę, a po drugie nie lubię... Byc może wybiorę się na opalanie natryskowe chociaż finalnie nie wiem czy pójdę. Jestem jak najbardziej za naturalną opalenizną, Ja akurat mam jasną karnację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×