Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Mój wybrał sobie smoking, pas, muchę i wygląda rewelacyjnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim kolorze ma te dodatki, mój chce bordo czy coś w tym stylu. Boję się ze to nie bedzie do niego pasować. ale skoro tak bardzo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAM Pani w salonie powiedziała, że kamizelki ślubne jak najbardziej się sprzedają i nie było mowy o tym, że są niemodne. Nawet było bardzo mało dostępnych rozmiarów ponieważ jak są przywiezione szybko 'schodzą' Warto kupic kamizelkę tym bardziej, że rynek ślubny oferuję bardzo dużo ciekawych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie sugerowałam się modą jesli chodzi o ubiór. Kamizelki ślubne rzeczywiście ładnie prezentują się pod garniturem, gorzej już to wygląda jesli pan młody ściąga marynarkę w trakcie wesela...ale to już zupełnie inny temat. Jesli chodzi o nas, to po namyśle zrezgnowaliśmy z szukania kamizelki...bo znalazłam bardzo ładny biały, żakardowy krawat (w komplecie z chusteczką). Myślę, że będzie pasował do garnituru, który kupiliśmy i do sukienki.... a i cena jest bardziej zachęcająca w porównaniu do opcji szycia kamizelki u krawca (a niestety jak się okazało tak musiałoby być w naszym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też modą się nie suderowaliśmy tylko wygodą mojego W. W salonie też nam Pani mówiła, że kamizelki są nie modne, ale schodzą. My wybraliśmy to w czym mój się najlepiej czuł, gdyby to była kamizelka to by ją kupił a ja nie miaąłbym nic przeciwko, tak jak my tego dnia chcemy czuć się wyjątkowo tak nasi również, dlatego jego wybór był dla mnie najwazniejszy i przyznam, że był dobry;) Mój ma czarną muchę, pas i spinki srebrno czarne oraz specjalną koszulę Castora ze srebno-czarnymi guzczkami. Całość wygląda rewelacyjnie.;) A wzeliśmy srebne spinki, bo ja mam ślubną biżuterię srebną z kryształkami. Tak więc wszystko się komponuje jak dla mnie idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też modą się nie suderowaliśmy tylko wygodą mojego W. W salonie też nam Pani mówiła, że kamizelki są nie modne, ale schodzą. My wybraliśmy to w czym mój się najlepiej czuł, gdyby to była kamizelka to by ją kupił a ja nie miaąłbym nic przeciwko, tak jak my tego dnia chcemy czuć się wyjątkowo tak nasi również, dlatego jego wybór był dla mnie najwazniejszy i przyznam, że był dobry;) Mój ma czarną muchę, pas i spinki srebrno czarne oraz specjalną koszulę Castora ze srebno-czarnymi guzczkami. Całość wygląda rewelacyjnie.;) A wzeliśmy srebne spinki, bo ja mam ślubną biżuterię srebną z kryształkami. Tak więc wszystko się komponuje jak dla mnie idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to wygoda jest bardzo ważna, bo jaki Pan Młody chciałby siedziec cały dzień i całą noc w czymś co jest nie wygodne. Renixx mój M. też będzie miał srebrne spinki które komponują się z moją srebrną biżuterią :) Spinki są z dodatkiem różu, który miał pasowac do mojego różowego bukietu z którego już zrezygnowałam - ale to taki szczegół ;D Mila zamówiłaś już Winietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zbieram się powoli, póki co to kupiłam pojemniki na ciasto :P teraz zamówię za jednym zamachem winietki, zawieszki na wódkę i tablice rejestracyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAM Pani w salonie powiedziała, że kamizelki ślubne jak najbardziej się sprzedają i nie było mowy o tym, że są niemodne" więc pani w salonie mody jest "szczwaną" sklepikara która upłynniła sobie niechodliwy towar leszczom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wybrał sobie smoking, pas, muchę i wygląda rewelacyjnie" chyba komicznie :P widziałem kiedyś takiego młodego w upalny dzień jak stał w takim przebraniu przed kościołem :) Słyszałem także komentarze obserwatorów ... może nie będe cytował żeby nie psuć ci humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o winietki to znasz wszystkich z nazwiska? Bo mi tylko jedna osoba nie powiedziała do końca z kim przyjdzie i będę zmuszona napisac Osoba Towarzysząca. Nie wiem w sumie czy zamowic tyle winietek ilu jest gosci, czy jeszcze jakies na zapas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo Młodych Panów faktycznie rezygnuje z kamizelki... i wtedy wyglądają tak zwyczajnie..." następna "mundra" która na siłę chce ze swojego faceta stworzyć pajaca byleby tylko nie wyglądał zwyczajnie czyli broń boże normalnie :D no bo to wesele i ślub czyli obowiązkiem jest by sie wyróżniał no bo goście przeciez nie wiedza który to pan młody ? :D A te chłopaki jak te pokorne cielaki zakładają wszystko co im żonak podsunie pod nos ,no bo przeciez kamizela to szyk i prezencja :) ps.kazmizelka to największy obciach w stroju pana młodego To było dobre jak był czas zielonych,bordowych i czerwonych garniturów czyli w latach 90 Teraz taka kamizela nie dość że nie praktyczna to na dodatek obciachowa wykonana ze sztucznych obruso-podobnych materiałów która z elegancja ma tyle wspólnego co sztuczny dym z katastrofą smoleńską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie jest sporo osób, które same nie wiedzą z kim przyjdą...i czy w ogóle z kimś przyjdą. Dlatego tych co jestem pewna osób towarzyszących to po prostu napiszę z imienia i nazwiska...a resztę po prostu jako osoby towarzyszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie widzę sensu zamawiania winietek na zapas...w końcu wiesz kto będzie na weselu. Zresztą jakby to wygladało jakby większośc winietek była wydrukowana, a kilka wypisane długopisem...jakoś tak średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślałam, że gdyby było coś na zapas dałoby się potem samemu nadrukowac ale w sumie racja to jest bez celowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może ktoś ma jakieś fajne mix-y pioseneczek na pierwszy taniec?! na pewno wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokita
a kiedy macie slub dziewczynki:) ja 23 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz teraz nierobie
regres nie gadaj z tymi jebniętymi dziewuchami one nie mają żadnych zainteresowań ich życie krąży w koło wesela i tak juz u poniektórych jest od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wierzyłam tym pogodom długoterminowym, ale nie będę miała nic przeciwko jeśli ta dotycząca początku września się sprawdzi :) jak tam przygotowania? co udało się wam dziewczyny pozałatwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek tylko sobie sprawdzaj ta pogode czesto :) bo mi tez pisalo "lato, bez opadow, upaly" a mialam deszcz:D:D oni ja tam zmieniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) właśnie się dowiedziałam że moja suknia już uszyta :) prawdopodobnie w następnym tygodniu przymiarka - a ja spalona po weekendzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie... rano padalo a potem mialam nadzieje bo o 11 przestalo. ale o 14 znowu zaczelo... a jak przyszla godzina wyjscia z domu okolo 14.40 to tak zaczelo lac mocno ze masakra. przy wyjsciu z kosiola na szczescie tylko mżawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w końcu zaczeły przychodzić rzeczy, które pozamawiałam :) Wczoraj przyszedł m.in. krawat dla mojego męża :) Jeśli którejś narzeczony jeszcze nie ma kamizelki albo krawatu polecam zajrzeć na stronę epolskiekrawaty.pl Mają bardzo przystępne ceny, a i krawat który przysłali jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zamawiania przez internet jest ryzykowne ale czasami można trafić na coś na prawdę dobrego i fajnego za tańsze pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
ja juz od ponad 2 tygodni po... i strasznie mi przykro ze to juz za mna... ale powiem ze dziewczyny ze te wszystkie pierdoly ktore przygotowujemy to pal licho... najwazniejsze by tego dnia czuc sie naprawde kochana... ja tak mialam i tego wam zycze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy wy witacie/będziecie witały gości którzy przyjechali od pana młodego z panem młodym w sukni ślubnej czy jakiejś sukience i dopiero potem zakładacie suknie ślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
mnie goscie widzieli dopiero w sukni slubnej bo przyjechali razem z Mlodym a najczesciej mimo wrazenie ze jest mnostwo czasu to wychodzi jak zwykle czyli na ostatnia chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam przywitać gości w innej sukience i potem przebrać się w suknie kamerzysta nagra moment ubierania (oczywiście nie cały) a wy jak to zrobicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×