Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

mila7 w takim razie ja też jestem wiesniakiem bo na weselu będę miała piwo i bimber i nie przejmuję się tym co kto pomyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że u mnie na poprawinach będą zupełnie inni goście niż na weselu.. I z góry mówię ja nie kieruję się tym co ktoś powiedział, bo mam to gdzieś. Po prostu uważamy, że jest wystarczająco. A tak poza tym dziś byliśmy u 1 spowiedzi przedślubnej :) więc czuje się jak Aniołek :) Oleczka zrobisz jak uważasz, jeśli dobrze będziesz się tak czuła, to to najważniejsze. Uprzedzam, że te świecidełka na sukience nieco różnią się od oryginału- tzn. zdjęcia tych sukienek trochę różnią się od ich rzeczywistego wyglądu, ale podejrzewam, że i tak będziesz zadowolona :) aż tak źle z tymi nogami ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak inni goście? to niektórych zaprosiłaś na ślub a niektórych na poprawiny? :D robilaś dwa zaproszenia...albo na to albo na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Nie jestem w stanie zaprosic wszystkich na wesele. Więc wiadomo bliższe osoby są na weselu, osoby które z chęcią zaprosilibyśmy na wesele ale z powodu braku miejsc są zaproszeni na poprawiny. Oczywiście jest sporo osób które będą i na weselu i na poprawinach - to jakaś połowa. Co poniektórzy przyjadą na poprawiny z dziecmi których na weselu nie było i jeszcze znajomi z którymi utrzymujemy jako taki kontakt. W każdym razie dla tych osób były ZAWIADOMIENIA z zaproszeniem na poprawiny :) Takie coś praktykuje się w naszych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz o czymś takim słyszę, dziwnie by mi było zaprosić kogoś tylko na poprawiny. Dla mnie normalne jest, że osoby które są na weselu są zaproszone później na poprawiny. A tak to co miałabym im powiedzieć, słuchajcie jesteście na weselu, ale na poprawinach ktoś inny będzie na wasze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe robisz problem tam gdzie go nie ma. Po prostu nie zapraszasz na poprawiny, a ktoś komu się nic nie powiedziało to nie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie mój problem, po prostu głupio by mi było przed gośćmi. Bo to trochę wychodzi tak jakby się liczyło na to, że ci nowi goście na poprawinach też np. sypną kasą albo jakimiś prezentami. No ale skoro tak się u was robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc tutaj u Nas już same poprawiny są rzadkością. Ostatnio byłam na weselu to właśnie poprawin nie było i nikt o nic nie wypytywał, każdy był zadowolony z wesela i wszyscy się rozjechali i było ok. My jednak zdecydowaliśmy się bo po pierwsze nie jesteśmy w stanie zaprosic wszystkich, a chcemy uniknąc wesela za 160 osób. Po drugie chcemy trochę dłużej poświętowac :) A na sam POLTER który będzie tydzień przed ślubem na moim ogrodzie zapowiedziało się już 90 osób !!!! Masakra, oby się na tym skończyło bo nie wiem sama gdzie pomieszcze tych gości :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka_klotka1
Dziewczyny, ja co prawda daleko jeszcze do przygotowań, bo ślub planujemy na wrzesień 2012, ale mam pytanie, gdzie poszukiwałyście bizuterii do swoich sukien?? Ja na razie rozglądam się w internecie, chciałabym coś niepowtarzalnego, coś czego nie oferują tylko te znane firmy, tylko coś czego nie będzie miała na sobie co druga Panna Młoda :( znacie jakieś sklepy internetowe z biżuterią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka klotka...ja kupiowałam u jubilera, ale dobierałam ją do sukni. Jeśli nie masz jeszcze sukienki to może lepiej się wstrzymaj. I ja przy zakupie wolałam zobaczyć biżuterie na żywo niż na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka klotka zgadzam się z mila. Myślę, ze biżuterię warto wybrac gdy suknia będzie już wybrana aby dopasowac. Ja akurat mam taką suknie do której kupiłam tylko ładne skromne kolczyki i bransoletkę, więcej nic nie pasuje bo suknia jest dosyc strojna. Jestem także za tym aby osobiście wybrac się do jubilera, jeżeli zależy Ci na czymś innym to tym bardziej lepiej nie kupowac w ciemno bo wiadomo, że cena też będzie wyższa. Moja mama ostatnio kupiła sobie świetny komplet w Aparcie i na prawdę jeszcze u nikogo innego nie widziałam czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalilam sie na ta sukienke ale mi kolezanka powiedziala ze zamawiala wlasnie taka z allegro i jak przyszla to nie byla taka jak na zdjęciu i źle lezała góra bo musi byc co do cm dopasowana Hmmm kupie coś jak polece poprzymierzam bede przynajmniej pewna a jak nie to jakies spodnie eleganckie i bluzeczke ładną :) Ja oczywiscie nie mam jeszzcze bizuterii no ale nawet obraczek nie mamy ..... A co do tego piwa to u nas tez będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a w sklepach niczego ciekawego nie widziałaś - wiadomo ceny wyższe ale widzisz jaki to materiał i przymierzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam okazji poszukać. Dopiero za 2 tygodnie lece do Polski i bede miala tylko 2 tygodnie do slubu a jest jeszcze duuuzo do pozałatwiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie wybrane już bukiety ślubne? Bo chciałam zamówić i niby mam kilka opcji ale nie moge sie zdecydować. Jedno jest pewne, chciałabym biały...i albo skuszę się na same cantadeski albo połączone z różami. I druga sprawa, bierzecie też bukiety dla świadkowej/ druhen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie bimber, co do piwka zastanawiam się jeszcze, ale chyba trochę kupię;-) W ta niedzielę wyjdą nasze pierwsze zapowiedzi, czyli jak to się u nas mówi spadnę z ambony;-) no i czeka nas spowiedz, dobrze, że ostatnio byłam na wielkanoc, to za dużo grzechów nie mam. Ciotka klotka ja kupiłam przez net ze strony blackdiamond, ale dobierałam do sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
mila ja miala bialy bukiet i wygladal naprawde genialnie... nie tylko moim zdaniem... mialam leciutko wydluzony ze storczykow tajlandzkich... one sa malutkie wiec wygladaly delikatnie a ich malutka galazeczke mialam we wlosach... mlody,swiadek i tata (prowadzil do oltarza) mieli kwiatki w butonierce a dla swiadkowej wzielam bransoletke z kwiatkow - bukiet dla swiadkowej bywa porazka bo jednak powinna miec wolne rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka_klotka1
Renixxx, czyli miałaś robioną ręcznie tak? nie kupioną gotową w sklepie? I zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę miała bukiet z białych kwiatów i decyzje zmieniłam w ostatniej chwili, bo miały byc różowe. Bukiecik znalazłam w internecie i na moje życzenie taki mi Panie zrobią. Będzie właśnie z tych mały storczyków chyba mówiły, że to amerykańskie bądź tajlandzkie , będzie kawa, będzie kilka goździków i są jeszcze dwa rodzaje kwiatów których nie pamiętam. Całośc wygląda bosko A co do tej świadkowej to nie mam pojęcia, my będziemy mieli dwóch świadków czyli nie mam takiego problemu, ale chyba bym zrezygnowała z bukieciku dla niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 świadkowa sama chyba sobie kupuje bukiet - czy u was to jest twój obowiązek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusiak85
Witajcie, nawiększy problem mamw sumie tylkoz sukienką, okazało się, że koronczarka nie dorobi mi kołnierzyka na czas! A całość na dobrą sprawę mam w jednym stylu. motyw z zaproszeń mam haftowany na sukni, na naklejkach na wino, na obrusach, na pościeli ślubnej na wszystkim. Zrobiła mi to przyjaciolka. zerknij sama www.dekoracje-slubne.com Ona teraz w prawdzie ejst na maksa zarobiona ale jak slyszy ze nietypowy projekt to jej sie uszy trzepią. Artystka tak zwana :) ale konkreciak Slub mam za 2 tygodnie - trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, napisałaś że z internetu...więc myślałam, że skoro tak to linka podasz, nie bój się nikt ci go nie "ukradnie", a nawet jeśli to co z tego? :D ewunia, powiem ci szczerze że mnie troche zagiełaś tym pytaniem...bo w sumie, to nie mam zielonego pojęcia :D Byłam na weselach, na których świadkowa miała bukiet...ale nie interesowałam się kto go kupił. Wydaje mi się, że skoro bukiet jest dopasowany do bukietu panny młodej...to ona, czy też narzeczony kupują. Sama nie wiem...ale tak coraz bardziej przekonuje się do tej bransoletki, bo śliczne są. Aczkolwiek muszę to przedyskutować ze świadkową czy w ogóle coś będzie chciała...czy darować sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mila ty jesteś aska. Prawdopodobnie miliony dziewczyn miało już taki bukiet a miliony będą miały po mnie więc akurat mało mnie to obchodzi a bukiet poszukałam sobie już z 4 miesiące temu więc przykro mi kochana ale niestety nie spamiętałam na pamięc całego linka do jakiegoś tak bukietu, skopiowałam tylko zdjęcie i tyle... po czasie zdecydowałam się jednak na ten bukiet. I proszę nie wypisuj takich głupot bo to na poziomie przedszkolaków którzy zazdroszczą sobie takich samych zabawek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Cię przepraszam bo widzę że poczułaś się dotknięta moją prośbą i odebrałaś ją jako jakiś dziwny atak , to było tylko zwyczajne zapytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×