Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

oj to Ja jako jedyna zostaje w swoim domku :) My planujemy się budowac za kilka lat, ale zobaczymy jak to będzie :) Na razie zostajemy z moimi rodzicami co bardzo mnie cieszy :) Ciężko byłoby mi się rozstac z moim domem, pokojem i własnym łóżkiem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od roku mieszkam z moim P. ;) a budowa w trakcie ,moze uda sie w tym roku wprowdzic ;D mieszkanie z tesciami nie jest zle ;P bo zawsze wnuka badz wnuczki ma kto pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sa plusy, ale minusy tez sa. Ja zawsze bylam zdania ze mlode malzenstwo powinno mieszkac osobno i powinno dazyc do tego zeby sie tak stalo. Wazne jest dotarcie sie itd., a wiem ze ciezko jest z tym majac za sciana rodzicow czy tez tesciow. Wiec dziewczyny gratuluje odwagi tym ktore zdecydowaly sie mieszkac z rodzicami, ja nigdy nie zdecydowalabym sie na cos takiego mimo ze np. swoich tesciow uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 Ja rozumiem to co piszesz, ale Ja z M. zgodnie stwierdziliśmy, że nie będziemy łóżyć pieniędzy na mieszkanie przez X lat gdy to i tak nie będziesz nasze, kupować nie zamierzamy bo chcemy się wybudować więc myślę, że te kilka lat damy radę z moimi rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze mimo wszystko nie zaleznie od tego gdzie i z kim kazda z nas bedzie mieszkac to, że bedzie dobrze i ze bedziemy szczesliwe ze swoimi MEZAMI :) bo to chyba jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne jest to forum bo jest chociaz z kim pogadac na temat slubu, bo np. ja nie mam z kim o tym porozmawiac z mojego otoczenia ;/ dobrze ze Wy jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek bez ściemniania, napisałam ....przciez sie przedstawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o kotylionach dla gości ??? Bo ja sama nie wiem, czy to takie bardziej tandetne czy może byc ?? Chciałam bym poznac Wasze zdanie bo sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja uwazam ze otyliony sa fajne :) to takie pewne odznaczenie dla goscia w koncu nie ?:):) zawsze sie dostawalo na weselu .. ja osobiscie bede miala kotyliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi to sie zawsze wydawalo rzeczywiscie tandetne i nie bedziemy nic takiego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z prezentem dla rodziców :/ przeszukalam chyba wszystkie mozliwe strony szukajac natchnienia...i nic. Chcialam zebysmy dali rodzicom cos praktycznego, wiec jakies figurki, obrazki, i wszystko inne co stoi na szafie i sie kurzy odpada :/ Moj brat z zona, dali rodzicom taka skrzyneczke z obrazkiem, w srodku sa haczyki na klucze...bardzo fajny i przydatny prezent, bo rzeczywiscie rodzice jej uzywaja. Ja za to nie mam zadnego pomyslu, moze wy mi pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z moich pierwszych przymiarek... i oczywiscie pierwsze polecialam na przymiarke mojej wymarzonej ... tej co wam na e-mail poslalam (mon cheri - na zdjeciu modelka schodzi ze schodow)... super lezy... ale kosztowala 3500... i juz to dla mnie troszke za duzo jak na moj budżet... a tu nagle juz jest 4000 :(:(:( myslalam ze cena spadnie a tu taki zonk :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. i dalej tak mowi... ale kurcze nie chce jej obarczac takim kosztem... a pozaytm 4 tys za sukienke ?? to jest normalnie lekka przesada :(:( a gdzie reszta dodatkow ? i to na 1 dzien :(:(:( moze uda mi sie ja od kogos odkupic ?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...strasznie duzo :/ jest jeszcze na to czas, wiec spokojnie sledz oferty sprzedazy, moze akurat trafisz na cos podobnego :) wiec glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no niestety dziewczyny, kiecki podrożały moja wymarzona kosztowała 2600 a już kosztuje 2900 ;( a jeszcze mają podnieść podatek to jeszcze zdrożeją ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety...ale przeciez nei bedziemy kupowac teraz sukienek... a co z moim prezentem? macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia89
data mojego ślubu i wesela to 27,28.08.2011r no i mamy juz sale z pokojami dla gości,zespół,kamerzystę razem z fotografem no i jak narazie nic więcej.powoli rozglądam sie za suknią i oglądam w necie fryzurki i bukiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia89
a co do sukni to również uwazam ze max do 3000tys. ale z tego co słyszałam to taniej wychodzi uszycie sobie sukni na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wy zamierzacie kupować sobie te sukienki ???? Najlepszy salon z sukienkami z super krawcową w mojej okolicy, przy okazji jeden z najdroższych, suknie są przecudowne ALE ŻADNA NIE KOSZTUJE POWYŻEJ 2 TYSIĘCY NAWET !!!!!! Sama jestem w szoku, jak czytam to co napisałyście :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocław...sukienki pow 2 tys, z czego te rzeczywiscie ladne zaczynaja sie od 2700 - 2900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka:)
Witam Was dzewczynki! Postanowilam dzisiaj znalezc jakies fajne forum zeby powymieniac sie informacjami na temat slubu ktory planujemy na 25.czerwca 2011 roku. Wiekszosc rzeczy juz mamy załtwionych...sala, kucharki, fotograf, orkiestre, dzisiaj jedziemy na rozmowe z kamerzysta... Wesele planujemy na około 150 osób a jak u Was to wszystko wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×