Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

prztulkicia, bardzo ładna :) ale moim zdaniem, bolerko ktore ma modelka nie pasuje do tej sukienki, bo sprawia wrazenie takiej naciapanej góry, myślę ze ladniej wygladałoby coś bardziej prostego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucinka
Hej Dziewczyny :) Dawno mnie tu nie bylo :) Tez jestem na etapie sukni, mialam juz zamawiac i w ostatniej chwili zmienilam zdanie: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/mon-cheri-kolekcja-2010/suknia-slubna-mon-cheri-110227.html To jednak nie bylo to :) Chociaz przyznam ze suknie mon cheri bardzo mi sie podobają i chcialabym jakąś wlasnie tej firmy. Mierzylam 4 i wszystkie byly sliczne. W sobote jade jeszcze raz na przymiarki a jesli nie znajde nic w Lodzi to przejade sie na początku wrzesnia do Warszawy i tam mam nadzieje ze juz cos zamowie bo od pazdziernika na pewno nie bede miala glowy do biegania za suknią. Uleczka, ja te ramki dla rodzicow juz mam w domu zamowione, są piekne, polecam :) Tylko strasznie dlugo sie czeka, ja czekalam okolo 2 - 3 miesiace ale jest jeszcze czas :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jaka :P odnalazłam na poczatku topiku twoj wpis jak ja pokazywalas :P no chyba ze cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto niepowołany miałby zobaczyć? :P bardzo ładna i delikatna, ale widze ze podobna do tej pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze moja tez Wam się podoba:) mila7 co do bolerka to wiem wiem, jeśli suknia w rzeczywistości mi podpasuję to dorobie sobie jakieś fajne ramiączka i wogóle zrezygnuje z bolerka, welon i ramiączka spokojnie wystarczą :) nikusiaczek Twoja suknia też mi sie podoba, tylko ja zawsze miałam wrażenie ze te sukienki dobrze wygladają na wysokich i chudych więc nigdy sobie tego fasonu sukienki nie kupiłam, mimo że mam kilka długich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topik szkoda tylko że
rozmawiacie wyłącznie w swoim gronie i olewacie nowo przybyłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podzielam zdanie koleżanek :) Jeśli chodzi o moją sukienkę, częściowo wybrałam taką właśnie dlatego, że jestem niska - 162cm! Suknia jest prosta, a nie żadna zdobiona, falbaniasta, na kole itp dlatego też nie będzie tzw. efektu bombki i o to mi chodzi :) Myślę, że taka sukienka jest jak najbardziej odpowiednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to haslo : osoby niepowolane... troche przegiecie... spadam juz z tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiczkowa - nie rozumiem Twojego oburzenia, ale cóż Twoja decyzja. nikusiaczek001 chyba masz racje :) ja jakoś nie mogłam się przekonac do takiego fasonu, ale skoro tak mówisz że to pasuje niskim osobom to chyba przy moich poszukiwaniach sukienki (dla sprawdzenia efektu) zobaczę sie w takiej kiecce :) w końcu jestem tylko o 2cm wyższa od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie rozumiem tutaj kilku osob, przeciez wyzej jest podana poczta, wlasnie do pokazywania zdjec itd. wystarczy tylko wysylac na nia numer gg i macie hasło... nikusiaczek, a bylas w salonie jakims i mierzylas cos podobnego? lepiej idz najpierw i zobacz jak wygladasz w takiej sukience, i dopiero wtedy zabieraj sie za szycie. Bo tak sobie mysle, czy w takim kroju nie bedzie wygladala lepiej osoba wysoka...ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie forum fajne, ale widac po przeczytaniu kilku stron, że dziewczyny mają swój zamknięty krąg. niby otwarte na nowe dziewczyny, na udostępnienie poczty ale jednak czuc dystans.nie jest to zachęcające. panny młode 2011 wszystkiego najlepszego!!! powodzenia! oby temat wasz sie utrzymał długo, choc moze byc to trudne,skoro wszystkie nowe dziewczyny rezygnują z uczestniczenia we wspolnych w przygotowaniach z wami ... slicznych slubów życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co pamietam to nie zignorowalysmy zadnej nowej osoby... zawsze sie odpowiadalo na pytania itp... a to ze tylko nasze wypowiedzi widac to tylko fakt ze te nowe dziewczyny sie nie wypowiadlay... w koncu kazda z nas byla nowa na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zgadzam się z
one kiss. czytałam ten topik i sama się nawet próbowałam udzielać ale niestety nie lubię się jedynie przysłuchiwać (w tym przypadku przyglądać) dyskusji innych osób gdy mnie samą ten temat też interesuje. miłego pisania więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie poradzimy, na to że niektórym się sposób prowadzenia tego tematu nie podoba. W końcu forum jest do wyrażania opinii, każdy ma prawo do własnej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny można się przyłączyć??? Wiec z tej strony Olka mam 21 lat :) Ślub planujemy na 27 sierpień 2011 Wszystko już w sumie mamy załatwione sale kucharki orkiestre kosciół jezscze tylklo z kamerzystą musimy podpisać umowę... Wesele na 150 osób tylko problem w tym że mieszkamy za granicą i martwie sie jak z sukienka bedzie bo w sumie lecimy w listopadzie na tydzień do Polski alle pózniej dopiero 2 tygodnie przed ślubem. Rodzice beda zajmowali sie sprawai organizacyjnymi no ale martwie się jak z sukienką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie rozgladaj sie za sukienka juz teraz... moze ci sie cos trafi i kupisz? mozesz tez kupic sukienke za granica... :) a ja dziewczynki myslalam zeby isc dzisiaj sobie kosciol zalatwic... tylko za nic nie wiem jak jest u nas zakrystia czynna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, kupuj kiecke za granica...bo chyba teraz bez sensu kupowac ja w Polsce, bo zostal jeszcze rok a wiadomo ze mozesz schudnac albo przytyc...a tak to bedziesz miala na miejscu wszystko na oku uleczka, u mnie i w wielu parafiach widzialam ze ksiadz urzeduje po sobotniej mszy wieczornej. Moze u Ciebie tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niby jest codziennie przez jakas godzinke.... wrrr bylam dzis i nic nie zalatwilam.. slyszalam ze niby od 9 do 10 a tu lipka.... wrrr wrrr wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny :) Wracam po kilkudniowym wypoczynku :) Jestem zaskoczona tymi wypowiedziami, że ignorujemy co niektóre osoby ! Przecież to nie prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to dziewczynki wczoraj zalatwilam kosciol.... na 15 bedzie slub.... ksiadz mi powiedzial 300 zl za msze i 50 za zapowiedzi... szczerze mowiac spodziewalam sie 500 za slub i 100 za zapowiedzi hihihihi ale do tych 350 jeszcze trzeba koscielnego organiste i ministrantow doliczyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi odwrot zawsze jest ;D;D;D nio spodziewalam sie wiekszej ceny i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczona .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się pochwalić, że zamówiłam księgę gości i poduszeczkę pod obrączki :) Stwierdziłam, że takie właśnie chcę i zawsze chciałam, a, że poszukałam to kupiłam :) Mama doradzała mi abym jeszcze poczekała, ale uparłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×