Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

ja kupuje w BB o ile nie bede szyla.... trzeba tam dac conajmniej 2000 ale to za takie najzwyklejsze.... w salonie gdzie bylam i jest ta "moja ktorej nie kupie :(:(" to conajmniej 3000-5000 trzeba dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila no ja nie jestem w stanie ci pomoc... nie mam pomyslu co mozna kupic zeby sie przydalo... ja jak juz mowilam zakupie ramki na zdjecia drewniane z grawerem.... ale moze sobie cos znajdziesz na tej stronce co te moje ramki sa... http://www.decorisus.pl/c/0/203/podziękowania%20dla%20rodziców%20ramki%20na%20zdjęcia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe Panny Młode! Mam 22 lata, ślub 7maj 2011r:-) Mamy: -Kościół -Salę Weselną, -Kamerzystę, -Zespół Muzyczny. Czas leci a ja rozglądam się po kieckach. Efekt jest taki, że żadna mi się nie podoba. Szukam delikatnej, takie z przepychem w ogóle mnie nie interesują. Teraz pełno tych balonów... Muszę jeszcze poszukać na necie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka:)
A sukienki rzeczywiscie drogie... Ja pierwsza sukienke jaka zobaczyłam to odrazu wiedzialam ze to ta:) Oszczednosc czasu. Fakt nie mierzylam jej jeszcze nie wiem jak bede sie w niej prezentowac, ale jest inna niz wszystkie. Mysle ze gdzies w styczniu trzeba zaczac sie interesowac juz kiecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka:)
Do Mila7 A co dają inni? Te ksiazki takie np ze zdjeciem pary młodej, czy jakis portret rodzicow oprawiony w jakims fajnym formacie, albo Wasz nawet narysowany ołówkiem. Wiem ze piszesz o takiej rzeczy ktora bedzie uzyteczna ale ja tez nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie chcemy nic takiego, zadnych ksiazek, ramek,figurek...mialam nadzieje, ze tutaj ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 żywe drzewko szczęścia też odpada ??? hehe jak twój brat dał wieszak na klucze to ty daj stojak na parasole :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ten wieszak an klucze, to bardziej skrzyneczka z obrazem...i wyglada efektownie i jest praktyczne...a stojak na parasole...hmm, moj tato nie uzywa, a mama ma jedna parasolke ktora nosi w torebce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmn w takim razie to byłby mało praktyczny prezent :) zZastanowie się jeszcze nad tym twoim prezentem i jak coś mi przyjdzie na myśl, na pewno napiszę :) Ale zaciekawił mnie prezent który Twój brat dał rodzicom :) Sama jeszcze nie mam pomysłu co dac naszym rodzicom więc mogłabyś dokładniej opisac co to było takiego :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w kuj-pom sa teraz obnizki ;) nawet o polowe ;D super kiece mozna kupic za 1500 ;) ja jade w pon na lowy wiec moze juz z kiecka przyjad ;) a rodzicom to tez nie wiem co kupic ;/ caly czas mysle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole czekolade...welon zdecydowanie gladki, najlepiej taki do konca plecow, bez zadnej lamowki, koronki ani nic takiego bo sukienka jest juz wystarczajaco ozdobiona...i tak by bylo za bardzo naciapane :) a tak z ciekawosci ile dalas za sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole sie zastanawiam czy zakladac welon, bo jeszcze przydaloby sie miec cos na ramionach w kosciele i nie wiem czy nie bedzie za duzo szczescia naraz. Podobaja mi sie tez takie ozdoby do wlosow, jak cos takiego (tylko moze mniejsze): http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/c7/3/AAAAAiAyY-QAAAAAAMc4ig.jpg?v=1201747436000 albo mysle o kwiatku we wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia:)
http://www.ogloszenia.tarnow.pl/23685 A jak Wam sie podoba sukienka Emmi Mariage Paradise? Ja sie w niej zakochalam to pierwsza sukienka jak zobaczylam i musze w niej isc! Jest inna niz wszystkie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia:)
O gorsecie tez myslałam zeby go podszyc ale ten dół jest piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez troche za bardzo odslania gore, nie wiem czy odwazylabym sie tak pokazac w kosciele.... i dol jest dla mnie za bardzo falbaniasty, osobiscie nie lubie takich napuszonych sukienek, ale wiadomo ze gusta sa rozne. skoro tobie sie podoba, to kupuj :) bo najwazniejsze jest to zebys ty sie w niej dobrze czula :) a nasza opinia jest w tym momencie malo istotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia:)
W salonie szyja specjalnie na Twoj wymiar ta sukienke wiec gorset mozna zmienic spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie rzecz gustu, faktycznie ja też nie czułabym się dobrze w takiej sukience i szczerze to nawet mi się nie podoba :) Bez obrazy dla Olci :) a jeśli chodzi o ja wolę czekoladę - zdecydowanie kwiatek taka świecąca ozdoba do włosów nie do takiej świecącej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo podoba sukienka zaproponowana przez mila7 :D:D ja wole czekolade tez ladna :):) jezeli chodzi o sukienke olci to dla mnie za odwazna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wole czekolade - wydaje mi się że nie musisz zakładać bolerka, masz przy suknie ramiączka, dekolt nie jest bardzo duży a welonik przykryje Ci plecy i moim zdaniem będzie bardzo ładnie :) A i w ogóle suknia bardzo fajna:) Olcia:) - muszę przyznać że masz oryginalny gust ;) Jak bym wybrała taką suknie to obowiązkowo bym ją podszyła materiałem (przynajmniej z przodu) innaczej bym się czuła "goła" Reszta sukienek tez mi sie podoba, jedynie zastanawiam się czy w sukni gosiczkowej gorset nie "gubi" biustu, bo tak ze zdjęcia ciężko mi powiedzieć. A ja już od pół roku jestem zakochana w tej http://www.sposax.com/store/product.php?productid=16179 i mam nadzieję że jak ją przymierze to nadal będzie ta jedyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×