Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość hehe widać, że większość
lubi świecić cipkami na takich uroczystościach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial ze ja w tej sukience ide? Jesli chcesz wiedziec to zdecydowalam sie na dluga. A po trzecie...nie wiem czy bedzie brac koscielny. My zastanawiamy sie zeby cywilny brac na pod golym niebem albo w jakims innym miejscu niz sala urzedowa. Juha rozrabiaro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska nie wszyscy wiedza gdzie znajduje sie czesc ciała zwana CIPKA hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska co myslisz o "oczarowałas mnie" na pierwszy taniec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe widać, że większość
wystarczy że kiecka ledwo zakrywa tyłek to cipkę też będzie widać :D ale jak lubicie takie atrakcje to wasza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampppaa
12:20 prinzesska27 Jesli masz ci...ke na wysokosci polowy ud to gratuluje... kobito aleś w gorącej wodzie kąpana :O:O:O każda normalna wie, że ta pokroju "na wysokości połowy ud" odsłania na tyle, że przy każdym tańcu i za dużo tam goście zobaczą ale widać o tym pojęcia ty i reszta nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial ze do slubu trzeba isc w dlugiej sukni? Bo tak jest utarte? Ale cie uspokoje...pojde w dlugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampppaa
a czy ja piszę, że musi być długa?:D mnie po prostu rażą sukienki odsłaniające za dużo i napiszę prosto z mostu że nie jestem żadnym kaszalotem ani pasztetem. Chyba jestem inna bo dla mnie PM ma kojarzyć się z delikatnością a nie wielkim szołł,;) masz zdjęcie jakiejś upatrzonej sukienki? Teraz praktycznie same Empire królują a to też nie w moim guście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinezesska moze my faktycznie mało wiemy hehe.moze lepiej byloby załozyc majtki z golfem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampppaa
a pomysł ślubu pod gołym niebem to fajna sprawa. Sama bym się na to zdecydowała bo sale USC w większości przypominają jakieś sale na posiedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empire .. w moim też nie..chociaż na zdjęciach są nie które ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampppaa
wyglądają jak dla pań ciąży z reguły a ja przy swojej budowie wyglądałabym jak krasnal a w krótkiej z kloszem jak alicja w krainie czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybym zdecydowala sie na taki model odrobine bym ja z przodu przedluzyla i zszyla gorset,zeby nie byl taki wyzywajacy. Juha...Hmm...ja bym wziela na pierwszy taniec cos bardziej jakby to nazwac-powaznego,romantycznego,ale to tylko moje zdanie. Wam to ma sie podobac bo pierwszy taniec jest wyjatkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K...a macie mozliwosc wziecia slubu pod golym niebem? W sali to takie jakby...sztywne... A tak na powietrzu, naturze jakos inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY Z TEGO WZGLĘDU, ŻE NIE POTRAFICIE USZANOWAC TEGO - DO CZEGO TEN TEMAT ZOSTAŁ STWORZONY BARDZO PROSZĘ O NIE UDZIELANIE SIĘ I OPUSZCZENIE TEGO FORUM. OŚMIESZACIE SIĘ TYM CO PISZECIE, NIE BĘDĘ JUŻ CYTOWAC. JEŻELI ZAMIERZACIE ODNOSIC SIĘ W TAKI SPOSÓB KULTURALNIE PROSZĘ O ZAŁOŻENIE WŁASNEGO TEMATU !!!!!!!!!! Słowa tyczą się do pań o nikach : prinzesska27 i juchaa POZDRAWIAM nikusiaczek001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pełni popieram zdanie nikusiaczka. i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHA BUH
te wasze weselicha to chyba całe wasze życie teraz jest? jakie wy jebnięte jesteście! codziennie jedno i to samo amianowicie wesele,kiecki,ślub żal mi takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na temat swoich kamerzystów znalazłyście jakieś topiki na forach?bo ja nie mogę znaleźć NIC:-(Chyba już nudzę z tym kamerzystą..:)))Ale chce dobrego jak mam wywalić 2 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek zeby zwracac komus uwage pasuje miec jakies podstawy ku temu.pozatym ja nikogo nieobrazam a jesli sie czujesz urazona to juz twoj problem poniewaz ja nie napisałam nic niestosownego i nie ja pisze ze jestescie je...iete!to tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,nie wiem o co im chodzi... Znalazlam pare list piosenek weselnych w necie,podesle ci na gadu...moze cos wybierzesz...ja nie mam na codzien kontaktu z pl muzyka wiec tak z glowy nie wymysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejma to ty nie jestes... Skoro juz kogos stad "wyrzucasz" to podaj choc sensowny powod. Co mysmy takiego napisaly,ze sie tak zbulwersowalas? Nie piszemy niczego co by bylo"nie na temat "... Juha wyslalam ci pare linkow do stron z propozycjami utworow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avila- tak byłam na targach w stolicy, i popieram bez szału, zadowolona jestem co prawda z kupna obrączek, ale spodziewałam się czegoś innego, a tu tylko bombardowanie ulotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx:>Kupiliście obrączki-Super!..Ja się nawet nie dopchałam do lad..dopiero koło 16:00 obejrzałam jak już było luźno.Pochwalisz się jaki wzór? Tak jak weszłam do środka to się zszokowałam.., natomiast dostałam ulotki na samochody z firmy z której chcemy wypożyczyć auto.I dostaliśmy rabat na 400 zł.I też zobaczyłam suknię którą chce koniecznie przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×