Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Avila- tak byłam na targach w stolicy, i popieram bez szału, zadowolona jestem co prawda z kupna obrączek, ale spodziewałam się czegoś innego, a tu tylko bombardowanie ulotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi określić wzór zaraz poszukam na necie ale z Red Rubin pól na pół złoto białe matowe piaskowe i zółte błyszczące. Ja byłam od 10 miałam bilet elektroniczny więc nie stałam w kolejce do kas i dlatego udalo mi się dotrzec do lat ale około 11 już było tłumnie, pewnie gdybym wtedy się pojawiłą to zapewne nic bym już nie obejrzała dokładnie, a tak byłam jedną z pierwszych i Pani były prawie tylko dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na ich stronce nie ma moich obrączek, sama Pani mówiła, że to nowy model. super, że z samochodem załatwiliście rabat, to obie jesteśmy 400 do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx...no ja wlasnie z tego co wiem to targi polegaja gl. na tym ze wpychaja ci do rak mase ulotek...i w sumie przychodzisz do domu z reklamowkami makulatury...a obraczek zawsze mozesz zrobic zdjecie i wrzucic na meila, z checia zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata23
Suknia ślubna :http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4715960 ja miałam na weselu dj (z malborka) i było super :) nie zamieniłabym go na żadną orkiestre , wszystkim sie podobało i straszym gością i młodszym ( nie kojarzyć że było techno!!! na weselu) grał poprostu pod ludzi widział przy czym sie bawią i puszczał :) jak cos to mam namiary na dj proszę pisać :) pozdrawiam p.s. a co do terminu to też musieliśmy zarezerwować swój termin ślubu 1,5 roku wcześniej bo niestety ciężko z salą Malborku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila... jak tylko je odbiorę,(a to niestety za miesiąć) to zrobię fotkę i Wam pochwale się moim gustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Prinzesska.A po drugie po co wlazisz tutaj i sie czepiasz.Ktos zalozyl ten watek,aby sie wygadac,doradzic itd.........Wiecie co dziewczyny nie ma co zwracac na takie komentarze wogole uwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedmówcy--> a mi żal Ciebie bo nie masz własnego życia tylko włazisz z butami w życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje życie
z pasjami i hobby i też wychodze za mąż tylko to nie jest mój cały świat jak u was Co wy biedne zrobicie jak bedzie już PO? weselu pewnie przez najblizsze lata bedzie cie przeżywać jedna noc no bo to wasze całe życie kiecka,fryzjer,kosmetyczka itd ZERO POLOTU jestescie nudne jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje życie
tak myślałam na więcej was nie stać jak tylko na bluzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska i jucha jakbyście nie zauważyły na takie głupie posty się nie odpowiada, a wy oczywiście swoje mądrości musiałyście wyrazic i co narobiłyście dobrego ? Powiedziałam, żebyście założyły własne forum . Nie dociera to do was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNO CO TY MI MOZESZ KAZAC??? KIM TY JESTES ZEBY MNIE OSADZAC I MOWIC MI CO MAM ROBIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia o co ci kobieto chodzi.... Wiec nie rob zamieszania... Czegos ty sie mnie i juhy uczepila? Edzia? A jaki zespol zamowiliscie? Juha...my chyba nie bedziemy robic polterabend bo bedzie za duzo roboty i alkoholu. My nastepne 4,5 miesiecy bedziemy ciagle w rozjazdach, nie wiem kiedy ja mam to zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódź
Może ja wytłumaczę, skoro nie wiecie o co chodzi nikusiaczkowi. Dziewczyna założyła swój temat i dzieliła się przygotowaniami z kilkoma innymi fajnymi dziewczynami. Do tego momentu bardzo miło się czytało ten temat. Nagle pojawia się prinzesska i kilka podobnych dziewczyn i temat się psuje. Prezentujecie zupełnie inny poziom, zupełnie inny styl bycia, i psujecie atmosferę. po prostu NIE PASUJECIE TU. Więc może wykazałybyście choć trochę klasy i założyły swój temat, tak jak prosi was założycielka tego czyli nikusiaczek. Ale wy nie, trzymacie się rękami i nogami tam gdzie was nie chcą. Pewnie dalej nie zrozumiecie i będziecie pytać "o co jej chodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no na 15 :) wczesnie bo wczesnie, ale z dotarciem na sale to wesele pewnie zacznie sie po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo mila7 :) tez masz o 15 :) tak jak ja :) u mnie moja rodzina chciala 16 a mojego D 14 :) wiec wzielam 15 i wszyscy zadowoleni. a ty nikusiaczek ? o ktorej masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...weszlam przez przypadek na wasz watek...i juz widze-niepotrzebnie. Nadal nie podalyscie konkretnego powodu-ale teraz juz nie musicie. Szkoda mi czasu na tego typu dyskusje...sadzilam, ze sa tu mile kobiety planujace i przygotowujace sie do slubu i wesela. Zycze wam mimo wszystko pieknego slubu i wesela... P.s watek nie jest czyjas wlasnoscia moja droga bo jest na publicznym forum... Edziu....trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinezzska, sa tu mile osoby..ale nie kazdy musi kazdego lubic,czasami bez konkretnego powodu...i nie kazdemu musi podobac sie taki a nie inny styl bycia... miłych przygotowań do ślubu i wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 zapytałam bo jestem ciekawa na którą jesteś zapisana do kosmetyczki i fryzjerki - wspominałaś ostatnio, że już jesteś zapisana. My mamy wesele o godzinie 16 i zastanawiam się czy do fryzjera zapisac się na godzinę 11 a do kosmetyczki na 13 - od razu wspomnę, że do salonu kosmetycznego mam kilkanaście metrów :) A propo godziny mój M. też chciał o 15 ale mimo to jakoś ta 16 bardziej mi pasuje, mimo, że na sale też mamy około 20 min jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjera mam umowionego na 10, bo dopiero od tej godziny babeczka otwiera salon (tez mam kilka krokow)...a co do kosmetyczki to tak wstepnie ok. 12 - 13...to zalezy ile jeszcze zejdzie rzeczywiscie z włosami, z tym że malować mnie bedzie kolezanka, ktora dojezdza do klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to bedzie akurat...bo wiadomo ze musi byc jeszcze czas na ubranie, błogosławieństwo...no i na ewentualne ukojenie nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×