Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość llpp
Wiec prosze isc kupic tanie piwo albo winsko, usiasc w piaskownicy i dalej sie pouzalac nad losem,ze innym pomagaja a Wam nie Co ty kobieto pierdolisz o tym winie? Jestes na glodzie czy co? Czytalas chociaz jeden wpis osob, ktore dziwia sie, ze pomoglo sie takiej osobie?? Chociaz jeden?? Gdyby osoby "przeciwko" pomocy byly zulami chlejacymi wino, to wlasnie byly za pomoca dla niej, bo by ja doskonale rozumialy. Przeciez warstwa spoleczna, ktora reprezentuje Kasia, to wlasnie zawodowka, chlanie, pieprzenie sie bez zabezpieczen, nie myslenie o przyszlosci, naciaganie ludzi. Wlasnie takiej osobie pomoglas, wiec osmieszasz sie przypisujac te cechy osobom nazwijmy je "przeciw pomocy". Po cholere wchodzisz znowu na ten topik? Sama pisalas, ze pomoglas, topik zamkniety, a jednak odczuwasz potrzebe, aby tu wchodzic i obrazac:D Moze wejdziesz na niemieckie forum i tam zaczniejsz obrazac ludzi? Nie, pewnie nie, bo tam wypieprzyliby cie po jednym takim poscie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Nie chcialo sie jej i to mnie w tej calej historii smuci. Fajnie ze jej ktos pomogl, jednak ta pomoc niczego jej nie nauczy. W wieku 25 lat i na dodatek w ciazy powinna byc odrobine bardziej samodzielna. Dokladnie! To nie byla osoba w podbramkowej sytuacji. Ma rodzine i znajomych, ktorzy mogli jej pomoc, ale oczywiscie nie bedzie sobie robic poruty, jak to okreslila. Byla z facetem 3 lata, wiec nie wierze, ze w dobie telefonow komorkowych, internetu, nk, nie ma kontaktu z ludzmi z jego otoczenia. Ubzdurala sobie, ze musi jutro jechac, rzuca robote i niech ktos jej pomoze, szok po prostu:O I tylko dlatego, ze pare osob ma takie zdanie, zostalo wyzwanych od kurew, szmat, pijakow, to jest dopiero zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lipp
a ty jesli masz bachory to znaczy ze tez pieprzylas sie bez zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj jeszcze raz
dokladnie. i wyciagnij wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
do lipp a ty jesli masz bachory to znaczy ze tez pieprzylas sie bez zabezpieczen Dlaczego nie napiszesz tego ze stalego nicka? Prawda boli?? Ktos kogo nie stac na bilet za 30L chyba nie decyduje sie na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty przeczytaj dokladnie
od pijakow i zalosnych zostaly wyzwane, przeczytaj dlaczego. dyskusja zeszla na temat osoby ktora tej kasce pomogla i to na jakim poziomie dyskusja? wlasnie pijakow i zalosnych bab bo czytajac odnosilo sie wrazenie ze to pijacki belkot.nic tylko ujadaly.poczytaj pare ostatnich stron tematu to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty przeczytaj dokladnie
nie napisze ze stalego nika bo go po prostu nie mam. nie pasi ci cis? a jak chcesz to sie zaczernie. co to ma za znaczenie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj jeszcze raz
mayor spala z synem okon sluchajcie, a o co chodzi z tym synem Okon i Mayor?? Mayor zaciagnela tego nastolatka do lozka i to wk**wilo Okon??? Takie przyjaciolki byly...napiszcie o co w tym chodzi 20:35 [zgłoś do usunięcia] o boze to juz stare i nie modne. mlodzi sie zakochali w sobie i spotykaja sie i okon to nie odpowiada. byl seks to jest i ciaza a okon od synka nic sie nie moze dowiedziec wiec interesuja ja forumowe plotki i po temacie, o co tyle szumu?zreszta to nie twoja sprawa,zapytaj mariana 20:37 [zgłoś do usunięcia] mayor spala z synem okon powaznie spotykaja sie??? przeciez on ma chyba 16 czy 17 lat! ciaza??? eee nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katarzyna12345
Kasiu, odezwij sie jak tu zajrzysz!! Mnie bardzo zainteresowala Twoja historia. I jestem ciekawa jej finalu i tego czy udalo sie wszystko z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co wyciagasz
to o mayor?????????????przeciez to nie ten temat. spadaj z tym.kogo to interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
Znam ten topik do a do z i podczas mojej nieobecnosci padlo wile obrazen w moim kierunku wiec sie odezwalam.Na zadnym glodzie nie jestem a twoja wypowiedz swadczy tylko o Tobie bo inaczej nie moglabys opisac tak dokladnie czegos czego niby nie znasz.Mam na mysli srodowisko z ktorego podobno pochodzi Kasia. jestes osoba ornaiczona,myslisz tylko stereoptypami i to wszystko.Poznalam Kasie i to sie nie zgadza co o niej piszesz.Gowno was to obchodzi dlaczego jeszcze raz tu wlazlam a wlazlma poniewaz nie pozwole sobie na obraznaie mnie i proponuje rozmowe przez telefon.Do tej pory nikt sie nie zglosil.Tylko anonimowo bzdety potraficie produkowac. Jesli chodzi o wino to wczoraj byl temat zamkniety juz, wszyscy zostali poinformowani ze Kasia pomocy dostala i nagle zjawily sie jakies psychiczne schlane zolzy ktore sobie kielichami stukaly i wzajmenie do "splywu makijazu" debilowato kibicowaly. Mysle ze to o to tylko chodzi.O rozrywke.O nic wiecej. I dalej mysle ze jestescie takie wredne i zawistne bo zal wam dupe sciska ze komus pomagaja a wam nie. No dzeiwczyna miala szczescie az sie ze szczescia poplakala i po sprawie. Co sie nauczyla a czego nie to juz jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytalam dokladnie wszystkiego bo mi sie nie chcialo ale widac ze to sciema i ze komus sie nudzilo i wymyslil sobie to wszystko Mayor Ty to masz fantazje , bidulka czyzbys czula sie niedowartosciowana ,a pomyslec ze tez Cie chcialam kiedys zaprosic do siebie bo mi Ciebie bylo zal ze taka samotna jestes i cale szczescie bo bys mi dopiero w zyciu namieszala no coż od czasu do czasu jak widze bedziemy Cie tu goscic pozdrawiam i zycze duzo zdrowka zwiazanego z glowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co to
ale zes sie wysilila :D pewnie z godzine myslalas nad napisaniem tego postu ulzylo ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszeczek Amaretto
pewnie kolezanki z tematu obok jej doniosly i postanowila wrzucic swoje 2 grosze. im sie nie udalo zeby osmieszyc mayor to teraz probuje zalosna ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50000005
im sie nie udalo?? :D a ja uwazam ze juz wszyscy sie smieja z Mayor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALOSNA TO JEST MAYOR
wiesniara. obejzalam jej fotki :D buehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszeczek Amaretto
A ja uwazam ze panie co tu pisza same siebie osmieszyly juz dostatecznie. wasze posty mowia same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszeczek Amaretto
I znowu ta zazdrosc. Obejrzalyscie sobie zdjecia bo jakis dupek podal link do nich i macie radoche taka udawana radoche. Chpore jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaI2345
zmieniłam zdanie i własnie wylądowałam na wyspie Zielonego Przylądka. Tak mi głupio drugi raz prosić was o kasę, ale zdecydowałam, że muszę obecnie koniecznie spotkać się z moją matką, która żyje koło Moskwy, by poinformować ją, że od 2 lat biorę kokę i nie wiem co robię i jestem zbyt impulsywna, ale tak już mam. Zostały mi sę 2 funty, pomóżta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaI2345
może ktos z wyspy Zielonego Przylądka będzie autem wybierał się do Moskwy i mógły mnie zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj juz spokoj
siedzisz tu od rana jak ropucha i plujesz jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zalosna
nOZ CO ZA JEBANE KURWISZONY!!!!!!!!!!!! ZAMKNIJCIE GLUPIE MORDY I IDZIE SPAC DO CHUJA PANA!!!!!!!!!! AUTORKA KASIA DO POLSKI SZCZESLIWIE DOTZRE I KURWA MAC PO TEMACIE!!!!!!! CO ZA TEPE GLUPIE JEBANE ZDZIRY!!!!!!!!!! FACETOM TYLKO WPULCZUC TRZEBA ZE MAJA TYLKO TZAKIE JEBANE DZIWK DO WYBORU!!!!! RZYGAC SIE CHCE!!!!!!! ZERO INTELIGENCJI ZERO INTELEKTU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu ale bulwers
Komus tu psychika siadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ty moglabys zamknac
Wreszcie ten pysk i isc spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zalosna
cZY TY MOGLABYS A JAK CI JEBNE W RYJ TO SIE ZAMKINEISZ I POJDZEISZ SPAC???????????ANONIMOWO W INTERNET TO KAZDY MOZE NOZ KURWA CHCIALABYM JEDNA Z TYCH SZMAT NA ZYWO POZNAC TO BYM IM TAK NAWPIERERDALA ZE PRZE TYDZEIN ZAPOMNIALYBY O KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ty moglabys zamknac
Dawaj dalej :) pokaz na co cie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale emocje
Jestes niezrownowazona psychicznie . lecz sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... Ale śmietnik ...
Co jedna wypowiedż to więcej inteligencji... Przykre to jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie przyszlo ci do glowy
Caly ten temat to szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu z Niemiec
ten rynsztok to ty? Co za klimaty macie w tych niemczech, niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×