Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość kasjopea123
Dobranoc Przelewy, Mayory i Pani Kasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroota
Mayor, wiesz zazdroszcze tobie idealistycznego podejscia do swiata i wiary w ludzi. Przejedziesz sie pare razy, to zamkniesz swoj fundusz biletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna pokrzywa
pwenie ta kasia i mayor oraz kasia z niemiec to jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubaaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Idem spac i ja. Przelewy, masz ostatniego kieliszeczka zeby ci sie dobrze spalo. Kasiu, jakby co to dzwon, nawet w srodku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
'nie wiem jak tobie' przypominam ci, ze bylas jedna z pierwszych osob ktore naskoczyly na autorke wiec nie rob z siebie teraz aniola stroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
do:ciekawe kto teraz kasience a Ciebie co to obchodzi? jestes tak durna ze ile godzin musisz sie spakowac? Wiecej niz 2 walizek nie wzmiesz to co pierniczysz??? Ales dowcipna, matko Boska ! Zalosne to wszystko :-O Zazdrosne i zwaistne babska glupie i tyle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
A komu i czego tu zazdrościć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
nie najechalam na nia tylko zadalam jej duzo pytan zeby upewnic sie ze nie sciema. To wszystko.Zegnam.Teraz jestesmy jestesmy wszystkie 3 jedna osoba.No fajnie. Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubaaa
"Zazdrosne i zwaistne babska" Ale czego zazdroscic mamy? :D Braku kasy? Ciazy? Klotni z chlopakiem, po ktorej ja rzucil w cholere, wyjechal i kompletnie sie odcial? Ucieczki z dlugami na plecach? Wyjasnij bo ni w cholere nie rozumiem czego tu zazdroscic :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroota
Zazdrosne i zwaistne babska glupie i tyle nie wiem jak tobie, prosze oswiec nas o co mamy byc zazdrosne? O to, ze autorka jest tak glupia, ze w wieku 25 znalazla sie w tak tragicznej sytuacji? O to, ze jest w ciazy, nie majac pracy, pieniedzy ani nawet faceta? O to, ze nie ma krzty godnosci i prosi obcych ludzi o pomoc? O to, ze jak musimy gdzies jechac, to stac nas na bilet? Oswiec mnie prosze, bo jak na razie walac takie teksty sama siebie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kto teraz kasience
jesli sie leci do Polski czy gdziekolwiek indziej na pare dni to owszem, mozna sie spakowac dosc szybko. Ale jesli ktos rezygnuje z pokoju (bo skoro miala zaplacone tylko do konca stycznia, to nie bedzie miejsce na nia czekalo) to chyba trzeba sie zastanowic co ze soba zabrac a co zostawic... A zazdroscic nie mam czego. Tylko nie lubie oszustow i naciagaczy. Jesli ktos potrzebuje pomocy tak naprawde to nie bedzie jej szukal na jakims forum. Tym bardziej na polskim forum, samemu siedzac za granica. Na jej miejscu szukalabym pomocy wszedzie tam gdzie sa rodacy blisko jej miejsca zamieszkania. Miala mase wskazowek gdzie sie udac... wolala bilet (nawiasem mowiac nie wierze, ze ktos jej go w ogole kupil), chociaz przeciez tak sie zastrzegala ze pieniedzy nie chce. Ale wziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
my tez staralismy sie wybadac wiec prosze, nie pouczaj nas bo stalas sie nagle obronca ucisnionej obrazajac kazdego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
1. nikt tu nie oszukiwal i nie naciagywal.Prosze sobie przeczytac temat od a do z ale widocznie panie za leniwe sa. 2. bilet jest faktcznie kupiony 3. dla wszystkich ciezko kapujacych mozgownic: nie najezdzalam na autorke tylko zadalam jej duzo pytan aby sprawdzic czy to nie prowo. 4.o co jestescie zawistne to sobie musi kazda sobie sama odpowiedziec. 5.Nie bed juz pisac bo widze ze zrobiona impreze z tematu i jakies sfrustrowane panie tylko czakaja na co sie rzucic. Zegnam.To ylo moje ostatnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjp
naciagywal teraz juz wiem, dlaczego jej chcialas pomoc, trafil swoj na swego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerzanka katazyny
pszestancie sie naciagywac bo potem s tego same poruty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec tematu wiec sepy
odlecialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreciaColmenares
Mayoy of London zalozylas temat :D zeby pokazac jaka z ciebie filantropka ....jestes zalosna....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywa wynajmijcie
kurna ale zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika pomarancz
Temat jak kazdy inny. Tragedie sie zdarzaja wszedzie. Na obczyznie chyba nawet czesciej i co z tego? A te co tak wesza to sa zazdrosne kutwy co nie maja swojego zycia,zadnych pasji i wszystko jasne. Nie mialy co wymyslic to sie uwziely na kogos innego. Najlepsza rada na takie prostactwo:ignorowac. Samo przejdzie i za chwile wymysla co innego. Nachodzi mnie wrazenie ze juz gdzies czytalam posty pomaranczowych zazdrosnic. Styl pisania identyko. Inny topik. Jaki to same dobrze wiedza no a reszta moze sie domyslic. Powod jest jeden:wszystkie identycznie reaguja na obecnosc jednej dziewczyny co tu pisze,mozna sie domyslic co kieruje takimi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
To chore co tu sie dzieje! 1.Każdy kto UMIE czytać, zauważył że autorka nie prosiła o pieniadze, tylko chciała sie z kimś zabrac do Polski i dorzucic sie do benzyny. Więc gdzie tu naciąganie? 2. Każdy kto UMIE czytać, przeczytał że to KTOŚ zaoferował autorce kupno biletu. 3. Każdy kto UMIE czytać wie, że autorka znalazła sie w trudnej sytuacji finansowej (CO SIE MOŻE ZDARZYĆ KAŻDEMU! Nie jest to zarezerwowane jedynie dla idiotów, wystarczy że któregoś dnia ktoś z was straci prace z powodu redukcji etatów, to wtedy bedziecie mogli sie wypowiadac jacy to jesteście zaradni i ile milionów macie na koncie w razie takiej ewentualności, hehe) 4. Każdy kto UMIE czytac wie żę autorka posiada jedynie 60 funtów 5. Każdy kto pracował w Anglii, wie, że niektóre prace tam, jak własnie np. sprzatanie lub praca na budowie, w fabryce, barach itp. bardzo często sa porzucane Z DNIA NA DZIEŃ ( iod razu uprzedzam NIE, NIE TYLKO przez naszych rodaków i znowu NIE, nie tylko przez ludzi pochodzących z biednych krajów, ale również przez ANGLIKÓW) Każdy kto pracował w Anglii wie że życie różni sie tam od tego w Polsce. Konsekwencja jest jedynie najczęściej strata depozytu który został nam pobrany na poczatku pracy, ale to tez nie zawsze, najczęściej nie ma żadnych konsekwencji. Zwłaszcza w takim zawodzie jak sprzataczka. Zwłaszcza jeśli ktos pracował u osób prywatnych. 6. Każdy kto był w Anglii wie, że pociagi nie wloką sie z jednej miejscowości do drugiej kilkanaście godzin, jak to ma miejsce w Polsce, tylko komunikacja jest tam dość dobrze zorganizowana i przede wszystkim SZYBKA, więc autorka NIE MUSI wstawać o 3 nad ranem żeby zdążyć na odprawe która zacznie sie np. o 15 7. To chyba tyle, jak ktoś nie zna tamtejszych realiów to niech sie nie wypowiada najlepiej, to samo tyczy sie osób które NIE POTRAFIĄ czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraj dalej
Zdradzila cie twoja gwara wielkopolska:) mozesz sobie nicki zmieniac nic to nie da. zal . i poruta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porutka
widze, ze katarzynka dalej sobie pisze na forum, nabijajac sie z naiwniar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porutka
karzynko vel paulinko, bo kija sie produkujesz skoro juz dostalas co chcialas? idz teraz na inne forum i zrob ten sam numer🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaak wszystkie pomarancze
Maja IDENTYKO STYL PISANIA :D aaa bo nie sa zafascynowane i nie pieja z zachwytu nad postami niejakiej Mayor :D ......... ...aahahahahahaaaha!!!......aHahaaa..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika pomarancz
widze ze buractwo znowu probuje wyweszyc cokolwiek. i porownuja, doszukuja sie czegos, czego nie ma. paulina, jak masz czarny staly nik to pisz z czarnego bo ci tu zyc nie dadza i bedzie ze to jedna i ta sama osoba pisze. no ale ta idiotka co tak weszy to chyba tak mysli bo sama tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika pomarancz
no i wszystkim rozchodzi sie o mayor. to jest chore.nie maja nic innego do powiedzenia tylko mayor mayor mayor.a gdzie konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to już jest żałosne po prostu. Każdy kto czytał temat widział że wczesniej też sie wypowiadałam, ale dobra myślcie sobie że jestem Katarzyną hehe :D Wiem że to tylko zwykła ludzka głupota i usiłowanie zrobienia innej osobie na złość, tak więc najlepiej zrobie jak oleje te dziecinne zaczepki :) Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaak wszystkie pomarancze
Ja tam nie zauwazylam czarnych nickow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×