Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość porutka
Musialyby duzo klopow wymyc aby uzbierac na bilet Tak, masz racje:D Musialybysmy ruszyc szanowny zad do torebki po jedna z kart, zalogowac sie na stronie przewoznika i zakupic bilet. Pod wieczor bylybysmy tak zmachane, ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
porutka Ty beznadziejna idiotko, od 20 lat zyje w Niemczech gowniaro i napewno nie jestem ograniczona umyslowo!Usmialam sie to bylo dobre! Zazdrosc wam dupska sciska ze ktos cos dostal za darmo!! To jest takie trudne do pojecia???? Twoje wypowiedzi duzo swiadcza o Twoim minimalnym intelekcie i nie mam zamiaru z taka osoba rozmawiac ponizej mego poziomu. TEMAT ZAMKNIETY-------------HAPPY END-----------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tobie, fajnie że sa osoby chętne do pomocy. Gdybym miała możliwość też bym pomogła, mnie jakaś tam suma nie zbawi a komuś może bardzo pomóc:) Śledzę temat od początku, jeśli masz kontakt z Kasią to napisz za parę dni jak jej się ułożyło, jestem ciekawa, albo może ona sama napisze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porutka
porutka Ty beznadziejna idiotko, I przez taki wlasnie plebs, ktory nie potrafi sklecic zdania bez inwektyw porzadni Polacy musza sie czesto i gesto wstydzic za granica. Ciekawe czy mialabys odwage obrazac tak ludzi prymytywie w realu:D Mayor trzyma jakis poziom, ale ty ocierasz sie o podloge w chlewie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
kajtus dzieki, napisze jak Kasia sie zglosi. Pozdrawiam :-) mucha mnie te pare funtow na taki lot tez nie zaboli bo takie pieniadze zarobie w niecale 2 godziny.Wybacz ale nie bede juz tutaj pisac publicznie jesli Kasia sie zglosi.Pozdrawiam. --------------------------HAPPY END--------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
ty, Kasie z Niemiec, ty juz sie chyba piaty raz zegnasz, pozdrawiajac i mowiac ze stad spadasz. A potem znowu twoj wpis sie pokazuje - ciagnie cie tu jak muche do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porutka
Brrrrrr, bo to jest tak. W Niemczech jest zwyklym szarym emigrantem, ktorego Niemcy co najwyzej akceptuja, a tutaj moze sie dowartosciowac, ze jest niby taka szlachetna, bo przeciez ludzie pomagaja glownie dla siebie, aby moc polechtac swoje ego, a nie dla osob, dla ktorych cos robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_A.
porutka Jesteś kretynką! Nie rozumiesz co czytasz, na wszystkich naskakujesz, jesteś żałosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty skad sie tu wzielas
Sylwio A????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ludzie pomagaja
Naprawde szlachetnym jest ten, kto pomaga, bo sprawia mu to przyjemnosc i nie chce nic w zamian. Ten co pomaga, bo liczy na cos nie jest szlachetny. ten co pomaga bo wie, ze tak trzeba lub bo wierzy w karme i chce zeby dobro do niego wrocilo tez nie jest szlachetny. ten co pomaga bo jest religijny i wierzy ze Bog go za to wynagrodzi nie jest szlachetny. takze nie robcie z pomagaczy takich swietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu takie rodza dzieci....
tak to jest jak sie zyje z dnia na dzien.... nie moge pojac ze Kaska pracowala w UK i po kilku dniach jak ja facet zostawil ona kompletnie sobie nie radzi... jak mozna nie miec zadnych oszczednosci za granica???? nawet na bilet... masakra totalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna pomagac
Pomaranczowemu nickowi na kafe w postaci kupna biletu? trzeba upasc na glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
wiele osob za granica ma do wyboru, albo zostawić jakies oszczednosci na bilet, albo kupic chleb, to czesty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszeczek Amaretto
Upasc na glowe? Ja bym sie spierala ze raczej te panie co krytykuja i tak wszedzie wesza to poupadaly na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna pomagac
Nikt razsadny tak nie zrobi. chyba ze to bylo po to aby pokazac wszystkim jaka to Mayor jest szlachetna .. ..Zalozyla topik dla niepoznaki nawalila bykow i napisala chaotycznie a potem pojawila sie jak dobra wrozka i............ kupila bilecik :D Skad ja to znam? to juz bylo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
tak to jest jak sie zyje z dnia na dzien.... nie moge pojac ze Kaska pracowala w UK i po kilku dniach jak ja facet zostawil ona kompletnie sobie nie radzi... jak mozna nie miec zadnych oszczednosci za granica???? nawet na bilet... masakra totalna.... Dlatego wlasnie pomaganie takim osobom to marnotrastwo pieniedzy, juz lepiej pomoc jakiejs fundacji czy schronisku dla zwierzat. Takie osoby jak katarzynka nie wyciagaja wnioskow ze swoich poczynian. Jaka dostala wczoraj lekcje? Oplaca sie byc nieodpowiedzialnym, bezmyslnym, bo i tak zawsze znajdzie sie jakis frajer, ktory pomoze. I nie zapominajmy o waznym fakcie, jej mial kto pomoc, tylko nie chciala sobie robic PORUTY wsrod rodziny i znajomych. Poznalam w swoim zyciu pare osob, ktore naprawde potrzebowaly pomocy i zadna z nich o nia nie prosila, wrecz przeciwnie, ludzie ci robili wszystko, aby poradzic sobie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie jednej Mayor pomogla i to nie robi z niej zadnej bohaterki. Nie jedna osoba tutaj wie kim jest Mayor i nie wysilaj sie "czarna pomaranczko" zeby oczernic te dziewczyne. Wszyscy wiemy jaki tutaj masz prawdziwy nik. Poza tym temat nie byl o Mayor tylko o Kasi. I nie tylko Mayor chciala jej pomoc ale jak sie dowioedzielismy jest jeszcze jedna osoba ktora Kasi pomogla a ktos inny nawet wykorzystal jej numer telefonu ktory podala w emailu prywatnie i zadzwonil do niej zeby sprawdzic czy to sciema. jak tak mozna? Druga rzecz to to ze siedza tu takie damy jedna z druga ktore roboty nie maja i sie przechwalaja na forum jakie to sa madre.Pewnie chcialyby takie byc.A kto z Was tak naprawde wyciagnal reke do Kasi zeby jej pomoc? Nie prosila nikogo o kase. Pomoc sama sie znalazla. Ale ja z checia bym sama pomogla gdybym tylko przeczytala wczesniej temat. dziewczyna jest w ciazy i chciala wrocic do kraju. Nie miala nikogo tutaj to co to za afera ze poprosila na forum o podwiezienie jej do Polski? Gorsze rzeczy sie dzieja w uk jesli chodzi o Polakow ale nikt nie napisze bo to wstyd albo nie maja nadziei ze znajda jakas pomoc czy wsparcie. Jestescie zawistne i zazdrosne ale to juz nie raz zostalo tutaj powiedziane przez inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna pomagac
Heheeeheehehe SKAD WIEDZIALAM ZE SIE TU POJAWISZ dziwczyno o zielochych oczach????.. ...Znam cie Mayor jak zly szelag!!!!!!! wilgotny marianie!!! MYSLISZ ZE JESTES CWANA A TU ZONK!!!!! :D ahahahaahaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytać nie umiecie
topic sie skonczyl, wypierd...ć!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iewde
TY O TYM DECYDUJESZ CZY MY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miehb
wszyscy wiemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
ZNAM MAYOR OSOBISCIE , udaje mila a w gruncie rzeczy to manipulantka niestety. przejechalam sie na niej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
mayor pewnie jest w szkole po dziecko i ani jej sie sni rozmawiac z takimi debilami jak wy.a normalni ludzie wlasnie o tej porze z pracy wracaja i nie maja czasu zeby pisac takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor
.a normalni ludzie wlasnie o tej porze z pracy wracaja i nie maja czasu zeby pisac takie brednie wow, co za samokrytycyzm:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
no ja tez akurat znam mayor osobiscie i wiem ze nie takie brednie jej w glowie.poza tym pracuje i ma dziecko wiec sie odwal od niej glupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
no ja akurat nie pracuje w tych godzinach a to nawet lepiej. nie mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
nie mam dzieci ani meza, nie musze nikomu sprzatac ani robic obiadu a wy furiatki pewnie siedzicie w domu bo mezus wroci z pracy i bedzie gdzie jest obiad. a w przerwie miedzy sprzatanie, sraniem, gotowaniem i opiekowaniem sie bachorami piszecie posty wylewajac na forum swoje frustracje. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
hehehhehheheeee mayor na pewno jest w szkloe po dziecko hehhehehehehehh tak alez oczywiscie ;) nastepna OBRONCZYNI :D A SKAD WIESZ CO ROBI TERAZ MAYOR???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywa wynajmijcie
wilgotny marian to akurat syn okon wiec sie nie wysilajcie w domyslach :D juz zostal rozszyfrowany mimo ze sie wypieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×