Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość pomylilas sie
bo znam ja osobiscie i stanelam w jej obronie pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
nie trzeba detektywa. mayor jest tak charakterystyczna ze naprawde to nie jest trudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
ja tez znam ja OSOBISCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
poza tym dzieci o tej godzinie koncza szkole a normalni ludzie sa w pracy albo z niej wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
udowodnij. do jakiej szkoly chodzi jej dziecko? wiesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor
aha, czyli ty nie pracujesz w tych godzinach, ale poza toba wszyscy normalni tak?:D Poza tym nikt tu nie najezdza na Mayor, laska jest po prostu naiwna, wiec wyjezdzaj stad z tymi wulgaryzmami. Na zywo tez bys tak powiedziala, np. to jakiegos miesniaka "hej ty pustaku"?:D Dostalabys raz po ryju, drugi i nauczylabys sie kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie buractwo w angielskich
miastach to o was Temat topiku byl inny ale juz zebralo sie bydlo i dyskutuja o zyciu niejakiego mayora. czy kazdy temat musi sie tu konczyc w taki sposob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
a ty wiesz ? jasne Major by nie wiedziala gdzie jej dziecko chodzi do szkoly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
tak, powiedzialabym na zywo. a ty bys powiedziala na zywo to co myslisz? na forum jestes taka madra, tylko tu mozesz wylewac te swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilas sie
dobrze mozesz sobie dalej mnie prowokowac i pogadaj sobie sama do siebie bo mnie juz sie znudzilo gadanie z pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor
NIKIM . uwaza ze jest kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie buractwo w angielskich
Chcialam zabrac glos w temacie ale widze ze tamat juz sie skonczyl zatem spadam. Na koniec chcialam tylkko dodac ze takiego poziomu dyskusji mozna sie spodziewac po typowych burakach z Polski co przyjechali tu za chlebem i udaja wielce madrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor
spojrz lepiej prymitywie na nicki i powiedz o jakich frustracjach gadasz?:O Jestes tak zalosna, ze ciagle zmieniasz nicki, ale styl pisania ten sam, czyli wyzywanie i obrazanie, zenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmozjady eeeeeeeee
gdyby byla nikim to by o niej sie tak zazarcie nie dyskutowalo a polaczki nie probowalyby jej osmieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal.pl
racja.poziom dyskusji zerowy.pokazuje tym samym poziom kultury uczestnikow tejze dyskusji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest mayor
te wszystkie posty plujace jadem niby w obronie katarzyny pochodza od jednej osoby, styl pisania pauliny/kasi z niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86554578790
No i co?ode mnie chcialas poswiadczenia ze znam Mayor? a od innych czemu nie?? ja ci powiem. inni to ty sama!!!! :D wiesz ze cie znam prawda? juz cykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszla po Mikiego do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I cisza .....
Nagle wszystkie obronczynie Katarzyny zamilkly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszly do szkoly po dziecko
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui je suis
Sluchajcie, za 3 minuty katarzynka startuje i bedzie sie zblizala do polszy, czujecie juz jej obecnosc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje juz jej nieobecnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal.pl
nie normalne jestescie wszystkie polska cholota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokobiet.
Seredecznie wspolczuje. Jak bylas z tym chlopakiem tyle lat, to chyba przeciez znasz jego adres, prawda? Moze jak ktos z rodziny mieszka blisko, to niech do niego pojedzie i powie, ze sytuacja jest powazna i aby sie z toba skontaktowal. Nie wiem serio co ci doradzic, bo sama nie mam pracy.Zostalam zdradzona i zarazona jakims swinstwem i jeszcze sie martwie, czy w ciazy z tym balwanem czasem nie jestem... A odbiegajac od tematu:mozesz mi napisac, jakie mialas objawy ciazy na poczatku? Ja wierze, ze nie jestem ,ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokobiet.
a co do poziomu niektorych tutaj wypowiedzi, to az sie noz w kieszeni otwiera. Tak sie martwicie wszystkie o tozsamosc, czy aby ktos nie oszukuje itd, ja sie bym wcale nie zdziwila ( nie czytalam calego tematu),jesli ona by nie podawala zadnych danych. Tutaj tez byla jedna zakochana w jednym nauczycielu, czy doktorze, podala nawet gdzie on pracuje, a byly takie co bezczelnie przyszly do niego i powiadomily go o tym.... TAKA NASZA POLSKA ZOLC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
No ja jako objawuw dostalam najpierw wysypki, zwlaszcza na plecach, no i potem to bul gardla, kaszel, cieknacy nos. Hyba terz troche goraczki ale nie mam termometru to nie moglam sprawdzic. A ty co masz za obiawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo katarzyna
Juz wystartowal samolot????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
No wlasnie jest opozniony muj samolot. Jestem na poczekalni i taki mily pan porzyczyl mi na chwile swojego laptopa bo chcialam naprawde jeszcze raz bardzo podziekowac dziewczynom kture mi pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo katarzyna
Alez nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×