Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość Katarzyna12345
Sluchajcie, odwdzieczylam sie temu panu, ktory porzyczyl mi laptopa w lazience pokladowe. Myslicie, ze moge zajsc drugi raz w cionrze i urodzic blizniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie rze morzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna dyskusja zeszla na jeden temat tkz. Mayor. Gdzie nie wejde to zaraz tam znajduje kolejne ciekawe informacje o tej osobie, a i pewnie te same osoby wymyslaly te informacje. Jestem ciekaw czy te panie sa takie madre pod swoimi nickami? Moze jedna z druga sie przyznaja kim tak na prawde sa... A tak przy okazji, to bardzo milo ze ktos sie wreszcie wzial za to i wspomogl ta biedna dziewczyne. Zadna z was wredne szmaty nie miala na tyle odwagi ani dobrego serca zeby ja wspomoc, cos zasugerowac tylko walicie na nia jak wasi starzy (BUKAKE). Temat nie byl o tym ale widocznie trzeba zaczac ta dyskusje od nowa. Jestescie glupie kurwiszony bez zycia osobistego, partnerow, ogolnie zyjecie wylacznie praca w domu i komputerem. Prawdopodobnie nie macie zadnych przyjaciol w rzeczywistosci i musicie sie wyrzyc na forum na kims kto was w ogole o zdanie nie pytal. Nie rozumiem waszej nienawisci do osob powyzej wymienionych, czy podpadly wam jakos? Ploty o Mayor slyszalem i jakos zadna nie wydaje mi sie wiarygodna bo nikt nie umial tego wszystkiego udowodnic. A te dwie Kasie? Co one wam zrobily? Jedna potrzebowala podwozki do polski a druga pomogla jej wspolnie z Mayor. Czy to w jakikolwiek sposob was obraza lub przeszkadza? Jesli jestescie takie wspaniale to pokazcie to i ruszcie przepasione dupska nzewnatrz, do ludzi. Nawet dewoty w kosciele nie narzekaja tak jak wy, jestescie gorsze niz moherowe berety. To o was nie dlugo beda spiewac piosenki, o tchorzliwych scierwach nie umiejacych samodzielnie niczego zrobic. Jestescie zakrecone jak bak w kobylej pizdzie, pierdolone mozgoupierdolence w gumofilcach, wydupiajcie miziac sie z bananem, wasi stazi to prawiczki a wasze stare ciagnal dzieciom w przedszkolu za kanapki, w przeciwienstwie do waszych tatusiow- wasze mamy to calkiem przystojni mezczyzni, sflaczale kupy bez rozowego bobra. Podsumowywujac , wygladacie na niedopchanych patyczkiem do uszu przez stado murzynow prukfy. I tak na koniec :) Widze ze ta yardleyka1 to kawal szlaufa Nie majac wlasnego zycia czepia sie czyjegos i pisze na roznych tematach wywolujac plotki na temat osob ktore im nic nie zawinily. Nie martwcie sie, juz widzialem pare jej postow pod roznymi nickami. Wszystkie dotyczyly innych Bogu winnych uzytkownikow, a potem cala reszta myslala o nich zle. Niby taka kafeteria to gowno, ale jednak nikt nie lubi jak sie o nim pisze zle rzeczy, zwlaszcza na forum publicznym. Sadze tez, ze ta cala yardleyka1 to po prostu nastepna generacja moherow: siadzie taki czop przed komputerem i mysli ze jest panem swiata jak cos na kogos napisze. Internet nie jest dla dzieci, szlaufie Jesli chcesz cos o kims powiedziec to zrob to prosto w twarz, a nie rozpuszczasz ploty jak pospolite scierwo, cieszac sie ze cos po sobie zostawisz. Zajmij sie wlasnym zyciem i problemami, no chyba ze juz jestes w takiej sytuacji ze nikt cie nie chce, nie kocha a nawet nie lubi. Pewnie nawet twoja rodzina uwaza cie za smiecia i nie chca cie znac. Nie dziwie im sie. Wstydza sie ze splodzili takie cos, budzace odraze i niechec juz na sam widok. Ukrywanie sie za szklanym ekranem nie jest zbyt chwalebne, a to forum jak uwazam bylo stworzone by pomagac ludziom z problemami, pewnie niektorzy chcieli by tu porozmawiac na inne tematy niz, o tym ze slyszalas ze ktos cos tam zrobil. Jak chcesz poplotkowac to wypad do kosciola, tam znajdziesz wiecej wyznawcow osiedlowych nowin niz wiernych. Podziel sie swoimi doznaniami i przygodami zwiazanymi z internetem, przeciez to takie ekscytujace truc komus opinie nie przyznajac sie do siebie. Brawo dla naszego ulubionego scierwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor ale jestes
WULGARNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor ale jestes
WES SPIERDALAJ FRUSTRATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
A ja jestem pewna ze osoby co tak atakuja mayor to nikt inny jak dziewczyny z topiku nauka polskich dzieci w szkolach angielskich. tylko one sie na nia tak uwziely. nie myslcie ze jestescie takie anonimowe. marian brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to oczywiste
Przeciez to oczywiste, ze to one. Tylko kazdej z nich odwagi brak zeby napisac pod swoim czarnym pseudonimem bo im wstyd. Wierze ze Mayor by napisala tutaj pod swoim skoro wczoraj sie odezwala pod swoim nikiem. Poza tym ma klase kobieta nawet jak ma odpowiadac na te idiotycznie postawione przez te debilki zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna szarlotka
wilgotnymarianie, powtorz te wszystkie obelgi na zywo, przy braciach i ojcach obrazanych, z checia obejrze jak bedziesz spierdalal jakbys mial motorek w dupie. Spierdalaj stad szmaciarzu, strzasnil sobie, a najlepiej przylej po mordzie walnil lbem w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
Dziekuje Marian za dobre slowa.Jakos panienki sie nie odzywaja wiecej. Przypominam sie to jestem ja Kasia z Niemiec ktora chciala pomoc wczoraj Kasi. Jesli ktos nie wierzy to bardzo chetnie niech poda mi swoj gg, msn albo yahoo-messenger ja podam bardzo chetnie moj numer telefonu do Niemiec i porozmawiamy. Chcialabym zobaczyc ktora z tych sfrustrowanych nakreconych furii zadzwonilaby do mnie????? Zaloze sie ze same tchorze tu siedza,mordy rozpruwaja a w domciu facetowi kapcie i piwko pod nos podstawiaja. Ale w internecie wielkie Panie. jest tylko jeden problem. Trzeba rozmawiac ze mna po niemiecku bo po polsku nie umiem jak stwierdzila to pewna przeinteligentna osoba: 03.02.2010] 12:51 [zgłoś do usunięcia] porutka Brrrrrr, bo to jest tak. W Niemczech jest zwyklym szarym emigrantem, ktorego Niemcy co najwyzej akceptuja, a tutaj moze sie dowartosciowac, ze jest niby taka szlachetna, bo przeciez ludzie pomagaja glownie dla siebie, aby moc polechtac swoje ego, a nie dla osob, dla ktorych cos robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, dziekuje (uklony). Trzeba jakos stlamsic to scierwo bo sie rozrosnie na calym forum, nie tylko Poza Polska. Glupie to to i nie wychowane a pcha sie wszedzie pierwsze zeby dorzucic swoje glupie wstawki na temat innych osob. To prostackie i nie modne. Zobaczymy, pewnie pani moderator usunie nasze "broniace" posty a zostawi tamte, tak jak to zrobila wczesniej... Mozliwe nawet ze ona sama sie tu ukrywa i bluzni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
12:32 [zgłoś do usunięcia] porutka porutka Ty beznadziejna idiotko, I przez taki wlasnie plebs, ktory nie potrafi sklecic zdania bez inwektyw porzadni Polacy musza sie czesto i gesto wstydzic za granica. Ciekawe czy mialabys odwage obrazac tak ludzi prymytywie w realu Mayor trzyma jakis poziom, ale ty ocierasz sie o podloge w chlewie To byl ten prawidlowy tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to oczywiste
Ktoras z nich zabolalo to co napisal Marian ale nadal nie widzimy zeby cokolwiek wytlumaczyly, tzn powody swojej agresji na forum i napadow na Mayor. Tylko potrafia gadac. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze
mam nadzieje ze zostawia ten topik bo ja chce sie dowiedziec co sie stalo z Katarzyna i jak sie jej sprawy maja.moze napisze jak wroci do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym to powiedziec nie tylko ich rodzinie ale i im samym w twarz, ale szkoda fatygi bo te szmatlawce nigdy nie powiedza gdzie sa i jak moge ich znalezc. Ich ojcami i bracmi zajalbym sie osobiscie, pewnie to jakies ciapciaki co to calymi dniami siedza razem z mamusia/zona/siostra na forum i draznia sie z ludzmi. A pewnego dnia przyjdzie komornik i zabierze wam zabawke drogie dzieci, bo tak to zazwyczaj jest z takim rumunskim scierwem jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_A.
Najśmieszniejsze jest to, że jak ktoś stanie w obronie Kaśki, to zaraz wszyscy krzycza że to ona sama pisze. Wyzywają, a jak ktos odpisze w niemiły sposób to zaraz czepiają sie kultury, mimo że same przed chwilą wyzywały. Wiecie to sa takie psychiczne osoby, nie mające własnego życia, a przede wszystkim nie znające tak naprawde prawdziwego życia. Dobrze im powiedział Marian. A porutka cały czas pisała same głupoty. A ta jej wypowiedz "Brrrrrr, bo to jest tak. W Niemczech jest zwyklym szarym emigrantem, ktorego Niemcy co najwyzej akceptuja, a tutaj moze sie dowartosciowac, ze jest niby taka szlachetna, bo przeciez ludzie pomagaja glownie dla siebie, aby moc polechtac swoje ego, a nie dla osob, dla ktorych cos robia." jest jedną z głupszych, jakie tu przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Kasia123...
czyta te Wasze wypociny i ma z WAS WSZYSTKICH ubaw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze
nie czyta bo jeszcze pewnie nie doleciala do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Kasia123...
Myślisz, że leci? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze
no skoro kasia z niemiec i mayor z nia gadaly i ktos tam jeszcze ja sprawdzil to wierze w to ze leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 12345
Juz wylondowalam, ale obiecalam jeszcze panu od laptopa, ze sie odwdziencze za urzyczenie kaputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Kasia123...
Niech leci dziewczyna, a tu już lepiej niech nie zagląda... Aż trudno uwierzyć, że ten topik się tak rozrósł... A ile tu bzdur nawypisywanych to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze
i widze podszywy pod nia. jej prawdziwy nick nie mial przerwy miedzy ostatnia literka a cyferkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhekfjebefbwff
No to teraz czekamy az odezwa sie panie z tematu nauka polskich dzieci i zaatakuja ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze
ale ze mnie glupia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
Do ostatniego wyjasnienia. Nie jestem szarym emigrantem.Moj ojciec jest Niemcem.Wychowalam sie w Polsce u matki i kiedy mama umarla ojciec mnie zabral do Niemiec.Mam niemieckie wyksztalcenie i mnie zaden Niemiec za emigrantke nie uwaza.Mam wlasna firme, zarabiam pienadze i mam prawo decydowac czy komus pomoge czy nie.W tym przypadku i po rozmowie z Kasia zdecydowalam sie jej pomoc ale ona juz moich pieniedzy nie chciala chociaz jej proponawalam dodatkowo do biletu ktory kupila Mayor.Przykro mi czytajac takie obrzydliwe wypowiedzi,ze z tematu zostala zrobiona tu zalosna komedia z ktorej nikt sie nie smieje oprocz jakis zachlanych tanimi fuzlami babsztylow ktore nie wiedza co maja ze soba zrobic.Usiada przed kompem nachleja sie,ciesza sie ze im makijaz leci ze smiechu z glupot i nosensow i maja impreze. Bo po za temu widocznie niczego nie maja oprocz 4 scian. To jest bardzo smutne i zalosne!!!!!Chcialam pomoc kasi bo mnie to nie boli i chcialam zeby jako kobieta ciezarna byla w bezpieczenstwie.Zapewniam ze leci do Polski, to jest wszystko prawda i jak sie zglosi to dostanie ode mnie wyprawke na dzidziusia.Obiecalam jej chociaz nie chciala. A wiec odwalcie sie ludzie i pojdzcie do pisakownicy. ze robie bledy przykro mi od 20 lat mowie tylko i wylacznie po niemiecku.Raz na jakis czas po polsku. mam nadzieje ze nareszcie sie odczepicie. Kto ma watpliwosci moze chetnie do mnie zadzwonic.Tylko mowilam musicie po niemiecku mowic bo ja tylko szarym glupim emigrantem jestem,pomagam ludziom dla wlasnego ego i po polsku nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Kasia123...
Topik już zgłoszony do usunięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhekfjebefbwff
a niby dlaczego mialby zostac zgloszony? przeciez kasia miala tu napisac po powrocie do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Tobie
Kasia nie miala napisac tu po powrocie do Polski i napewno nie napisze!!! Czy wy jestescie takie chore wizac w to ze ta dziewczyna cos jeszcze tu do Was bez sercownych malp napisze??????????????????? Dzisiaj rano mi napisala zebym zobaczyla co za syf o niej piszecie !!!!!!!!!!! Ona na pewno tu nie napisze i ja na 100% ani slowa nie napisze tu jak jej sie powodzi! Zrobilyscie z niej,jej problemu, z mayor i ze mnie zalosne posmiewisko!!! Wiec prosze isc kupic tanie piwo albo winsko, usiasc w piaskownicy i dalej sie pouzalac nad losem,ze innym pomagaja a Wam nie chociaz takie dobre i kochane jestescie :-O Jestem szczesliwa ze mezczyzna nie jestem bo jak sobie wyobraze ze musialabym wybierac partnerke w srodku takich zolz i powtworow bez serca i milosierdzia i zachowujacych sie jak nachlane Panie z burdelu (chociaz one chyba maja wiecej kultury) to sie rzygac chce.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywa wynajmijcie
Kasiu, zgadzam sie z Toba. Mozna odniesc wrazenie, ze siedza nachlane jakimis tanimi trunkami i plota trzy po trzy. Ale niech Kaska tutaj nam napisze bo ja jestem ciekawa co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam topic od samego
poczatku i jakos nie moge zrozumiec o co ta cala klotnia? Po co te wyzwiska z kazdej ze stron? Sprawia wam to jakas przyjemnosc? Pozwala sie dowartosciowac? Kasia potrzebowala pomocy, jednak nie zainteresowala jej zadna z zaproponowanych opcji oprocz skorzystania z oferty kupna dla niej boletu. Tyle osob wskazalo jej droge jak moze zdobyc bilet powortny. W koncu czy musiala na gwalt leciec dzisiaj? Zwyczajnie nagle z minuty na minute jej sie uwidzialo. A przeciez mogla isc jeszcze dzis do pracy, zarobic te kilkadziesiat funtow (napewno by sie jej przydaly), pochodzic po kilku wskazanych organizacjach i popytac sie co jej doradza, jak pomoga. Nie chcialo sie jej i to mnie w tej calej historii smuci. Fajnie ze jej ktos pomogl, jednak ta pomoc niczego jej nie nauczy. W wieku 25 lat i na dodatek w ciazy powinna byc odrobine bardziej samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×