Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

nie imprezowałem ale mój dzisiejszy dzień uważam za szalenie pożyteczny i jestem z niego zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolennikiem pisania szczegółów z mojego życia na necie z uwagi na brak poszanowania przez forumowiczów ( mówię o przypadkowych czytaczach - nie o was ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię łysą górę - w tym roku też się tam wybiorę - zwłaszcza spacer od Św Katarzyny na Św Krzyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem i szanuje Pewnie zaraz znalazłby sie ktos majacy duuuuzo do powiedzenia , niekoniecznie na temat ale lubiacy po kims jezdzic :) skąds to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie do sw katarzyny jade docelowo i stamtad mam zaczac poznawanie tych stron , bop z czasów szkoły niewiele pamietam prócz odciskow i marzen o powrocie z rajdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kociołka mogę cię wsadzić jak tego tak pragniesz .:P:P:P:D Przedtem badanie przeprowadzę ile tłuszczu nosisz na sobie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyperze zdrajco ja nie nosze tłuszczyku ani grama ponad to co powinnam Zdziwiłbys sie ale figure mam całkiem całkiem :) Przy wzroscie 168 waze 54 kg To chyba nie ma u mnie miejsca na tłuszczyk ? I dlaczego mam wrazenie ze lucyper i rumak to jedno ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dzis juz nie dowiem sie tego bo własnie musze odejsc od komputera :( ale jutro z rana sprawdze sobie Dobranoc , miłych snów :)Pa aniołku i Rumaczku Dobranoc Lucyperze mój sługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×