Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

załamana chodź tu do nas - my tu mamy takie towarzystwo pocieszycielstw wzajemnych a i Anioła nigdzie nam nie porwiesz -chłop przecież musi się napić po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Nie no - jest gorzej niz wczoraj. Zalamka po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porabana widac ze dzisiaj same musimy sobie polewac i same sie pocieszac :D ech ...gdzie Ci mezczyzni...prawdziwi tacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol nie slepa tylko pod wplywem :P Woman 🌻 nie tylko Ty ,ale lowa do gory jutro spojrzysz na wszystko inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*glowa chyba to cieplo kominka w polaczeniu z martini tak na mnie dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocnica - walnij głębszego , ja mam dziś ochotę potańczyć :P Peszka już mnie rozszyfrowała że kobieciarz jestem ale Ty może dasz się nabrać na stare sztuczki rumaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Night Woman* a dlaczego tam myslisz?:) wiesz kazdego w zyciu spotykają jakieś słabosci nie powodzenia i ma sie wrazenie ze wszystko jest do dupy bo nie ma juz sie sily zeby optymistycznie podejsc do tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol wiesz zawiodlam sie na Tobie wszystkich pocieszasz tylko nie mnie :( kurcze czy ja taka mala jestem ze mnie nie widac ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Lejta ludzie, alkohol zmywa wszystkie smutki. Nocnej podwójnego:) A w razie czego jest jeszcze Anioł.. Aniele masz jakąś sypielnie w tym grajdole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no - fajna ta butelczyna :) dasz troszkę ? ja dawno takich górniejszych półek nie piłem to tańczymy czy gadamy co komu na duszy leży ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Tańczymy! Rumaka dawaj ze mną za stół... wiśta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku wiem,tylko co innego małe niepowodzenia a co innego jak Twoje życie w jednej chwili przewraca się do góry nogami i jeszcze dostajesz pięścią w twarz :-o wasze zdrowie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumak już na stole - podaje rękę dziewczynom ( przepraszam - kobietom :P ) życie do dupy więc show must go on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol zadnego poprostu dzis mam taki melanholijny nastroj i chcialabym zeby mnie ktos przytulil...to wszytsko...chyba kazdy tak ma czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że przytulenie jest często lepsze niż tysiące słów :) przytulam wszystkie teraz :) bo kobieciarz jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×