Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

My dzisiaj całą gromadką idziemy na zakupy :P Poczekam tylko na męża i koło 18 pojedziemy jak zawsze będą się gapić jak na z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluch to Zuzi zakładam tylko jak jedzuiemy na zakupy do marketu albo centrum handlowego. Bo w domu i w gosci nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monday sliczne suwaczki,jej ale Ty masz malenka dzidzie w domku gratuluje :) i same ksiezniczki .Ale maz musi byc dumny tyle kobiet w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondayszybciutki mala sie nauczyla wolac siusiu,u mnie tak szybko to tylko najstarsza wolac zaczela pozostale to leniuszki byly zobaczymy jak teraz bedzie.A tym ze sie gapia na Was to sie nie przejmuj pomysl ze jestescie Vipami i dlatego wzbudzacie zainteresowanie ogolne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ;) Mąż bardzo dumny nawet przestało mu zależeć na staraniach o synka bo mówi że to jego małe księżniczki - córeczki tatusia :) Zosieńka to aniołek, jak jst przewinięta i nakarmiona to uwieblia byc w hustawce albo na macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portaski w paski
Anastazja to twój Davidek i mój synek są prawie rówieśnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak mowia ze coreczki sa tatusia a synkowie mamusi cos w tym jest :)Chociaz ja staram sie dzieci nie wyrozniac,kocham je wszystkie jednakowo to jednak do synka mam takie inne podejscie nie potrafie tego nazwac,byc moze dlatego ze walczylismy o niego tak bardzo i wiem ze on jest wymodlony i wyczekany na maxa.Ale to nie wazne czy to chlopczyk czy dziewczynka wazne ze sa i wszystkie sa kochane. No obiadek zrobiony teraz czekam az sie wszyscy zejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce za bardzo robic suwaczkow, bo czasami pisze w jakims innym temacie i nie kazdy musi wiedziec az tyle z mojego prywatnego zycia. Ale wlozylam w stopke wiek dzieci, zeby bylo latwiej spamietac. Anastazja , moj najmlodszy Pascal jest o miesiac mlodszy od Twojego Dawida....:-) a najstarszy syn Kamil o rok starszy od Twojej Kamili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia teraz dopiero widze jak fajnie rozlozona masz ta roznice wieku,tak masz turami jedna tura juz dorosla a druga jeszcze mala w sumie bardzo podobnie jak u mnie :) A moj maly zasnal to jest taki spioch ze masakra i to tak ma od malego,w nocy to nawet na jedzenie sie nie budzil jak zasnal o 21 tak budzil sie kolo 4-5 dopiero a teraz jak zasnie o 19-20 to wstaje 9-10 dzis to go budzilam :P a teraz znowu spi,nie lubie jak tak pozno po poludniu zasypia bo potem wieczorem zasnac nie moze i swoj rytm traci,no ale przeciez nie zabronie mu spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Wasze maluchy w nocy spia? mam nadzieje ze nie daja Wam popalic Pia ja suwaczkow nie robie tez, po co mam dawac satysfakcje wscibskim popamarnczowkom niech ciekaosc zzera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - Pascal od kilku nocy przesypia je cale ale nie zawsze tak bylo. Mam bardzo ruchliwe dziecko i czasami mam wrazenie, ze szkoda mu czasu na spanie, bo boi sie, ze cos go ominie w zyciu :-) Przypomina mi w tym mojego sredniaka ( drugi syn ), ktory do teraz twierdzi, ze wyspi sie w grobie :-) Nie zrobilas suwaczka, ale wypisalas imiona i lata, wiec w sumie wiadomo o co chodzi :-) U mnie niech mysla, ze jestem maniakiem lotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Normalnie bym Was zjechała, ale się powstrzymam :O Jedno pytanie : Jakie macie wykształcenie i po jakich jesteście studiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Czekam... tylko grzecznie zadałam pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza damo, podaj adres, to prześlę Ci kopię dyplomu :p mojego wystarczy, czy męża też? co dołączyć? wyciąg z konta? kwitek z urzędu skarbowego? świadectwa szkolne dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowaniahahaaa
Tajemnicza Dama ! nie pytaj ich o wykształcenie i studia,ani o zainteresowania,ich horyzonty myślowe zatrzymały się na pieluchach orżniętych,zupkach ,kupkach i testach ciążowych i wszystkim chcą udowodnić,jakie to szczęście wydalać z siebie co roku kolejne bachorki,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Ale ja nie mówię tego złośliwie ! Tylko się pytam o Wasze wykształcenie. Nie chcecie, nie odpowiadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - pewnie beda jeszcze chcialy stan uzebienia, centymerty w talii, marke samochodu jakim jezdzisz i date ostatniego wyjscia do kina. W mojej wsi nie bylo szkol i temu ekukacje skonczylam na powszechnej .... A moze edokacje na powrzhnej ? Sama jusz nie wiem :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
To, że się bulwersujecie oznacza, że Wasze wykształcenie jest niskie :O Chcecie być zawsze kurami domowymi i przyrządami do rodzenia dzieci ? :O A kto namawia do kolejnego dziecka, Wy, czy Mężowie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie trzeba miec wyksztalcenie, zeby w ten sposob postawic pytanie i uwazac, ze sie nie naskakuje ? : Cyt. : "Normalnie bym Was zjechała, ale się powstrzymam Jedno pytanie : Jakie macie wykształcenie i po jakich jesteście studiach ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się tylko brzuch
one nawet nie myślą w skali jednego 12 miesięcznego roku,u nich rok ma 9 miesięcy,hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciekawa jestem gdzie rozdaja "niskie" wykszatalcenia jak tam ktos powyzej sugeruje ? Zapraszam na korepetycje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia -Hania marzy o siostrzyczce ale też próbujemy ją nastawić,że może będzie znowu kolejny braciszek;P .Najwyraźniej mamy formę na chłopców:D , a Hania to taki bonusik był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracisz :-P Zaproponuj odpowiedni poziom, to wtedy moze sie doczekasz odpowiedzi na nurtujace cie pytania. Poczytaj swoje wpisy, pozniej moje i wyciagnij wnioski i o wyksztalceniu i o wzajemnym obrazaniu. Aneta - bedziesz chciala wiedziec co bedzie, czy chcecie wytrzymac do konca w niepewnosci. Zycze Ci zdrowego dzidziusia ale jakby sie dalo to niech to bedzie dziewczynka :-P Pamietam jak szalalam z radosci jak po dwoch synach okazalo sie, ze bedziemy miec dziewczynke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia -jeśli tylko będzie widać kto tam siedzi, to pewnie ciekawość zwycięży.3 marca mam kolejną wizytę,będzie to już 22 tydzień więc i usg będę mieć robione.Ale jak to się zwykle mówi byle zdrowe było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×