Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Dzien dobry kobiety :) Lady ja zdecydowalam ze nie szczepie w ogole szczepionka MMR,tez duzo zlego slyszalam na jej temat i jakos serce mi podpowiada zeby jej unikac,ja sama w dziecinstwie chorowalam na swinke odre i rozyczke i jakos zyje,na rozyczke i swinke zachorowalam w wieku dojrzewania i jak widac plodna jestem.W ogole powiem Wam ze ja wszystkich szczepionek strasznie sie boje,szczepienia niby chronia,ale przeciez tak bardzo uklad imunologiczny oslabiaja ze szok, ciekawe dlaczego o tym lekarze nas nie informuja.Dziwie sie matkom ktore szzcepia swoje dzieci wszystkimi szczepionkami jakie tylko na rynku sa dostepne. Ann jak urodzisz maluszka to wszystko sobie poprzypominasz :)Zreszta od czego jest internet ahah, ja tez z niego korzystalam bo luki w pamieci byly ;)A bledami oczywiscie nikt tu sie nie przejmuje(no oprocz naszych zyczliwych pmaranczowek) Na nie zawsze mozna liczyc ;) A moj maly spioszek jeszzce chrapie,dobrze ze maz ma takie diuty w tym tygodniu, ze moze Monike do szkoly wozic bo szkoda mi malego budzic rano jak on tak spanko kocha,a jak go obudze to chodzi zly jak osa. Lady dzieci juz zdrowe wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie wiem jak jest w Polsce z tymi szczepionkami,ale chyba jak sie na jakies szczepienie nie zgodzisz to sila Ci dziecka nie zaszczepia co?Nasze dzieci dla lekarzy sa tylko jednymi z tysiaca i szczerze mowiac to pewnie za wiele ich nie obchodzi jaka bedzie reakcja na szczepionke,a dla nas nasze dzieci sa wszystkim co mamy wiec to my decydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, u nas jeszcze jest równowaga :) dwie dziewczynki, dwóch chłopców, ale wkrótce się to zmieni, jeśli pan doktor się nie pomylił faceci będą górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie już klepać
te dzieciaki i do roboty!!! Boże jak można całe życie zmieniać osrujdane pieluchy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jak mozna przez cale zycie byc taka kretynka jak Ty? :P Ja juz po pierwszym spacerku,obiadek nastawiony wiec chwilka na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaglądam też codziennie, ale taka zajechana jestem po robocie,że nawet się nie odzywam ;) Jeśli chodzi o MMR II to, już pisałam na innych topikach, byłam w ośrodku diagnostycznym, który m.in prowadzi grupy wsparcia dla rodziców i poznałam wielu rodziców dzieci autystycznych - wszyscy, jednogłośnie podkreślali,że przełom w chorobie (cofanie się w rozwoju, uciekanie od świata) był właśnie po tej szczepionce... Kiedyś pracowałam w jednej firmie, lekarka swoje dziecko szczepiła na co tylko się dało i również po tej szczepionce dziecko się zmieniło - znałam tą dziewczynkę przed chorobą - to było straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Szanowne Mamy:) milo mi poznac autorke topiku.. hejka Lady Pretensja ❤️ temat szczepien to jeszcze dla mnie odlegla przyszlosc wiec jestem zielona jak trawka:) ale mysle jak anastazja jesli Ty nie bedziesz chciala to nikt Cie do tego zmusic nie moze ...lekarz powinien rozwiac wszelkie watpliwosci a Ty musisz byc pewna ze dziecko na tym nie ucierpi i swiadomie zadecydowac i rozwazyc wszystkie za i przeciw... GRATULACJE Gruby Mis ciesze sie bardzo,tutaj panuje takie przekonanie ze chlopcy sa wymagajacy jako maloty ale pozniej z gorki, za to z dziewczynkami odwrotnie u mnie sie to sprawdzilo haha a ja dopiero po sniadaniu Anastazjo powiedz co tam gotujesz,bo moje pomysly na obiady dawno sie skonczly i tak wydziwiam tylko jak moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam -nie szczepie dziecka MMR II . anastazja dzieci juz zdrowe,dwulatka ma jeszcze troche kataru ale to w sumie nie jest dziwne bo biega na bosaka po domu. anastazja silą moze nie ale dzwoni do mnie non stop pielegniarka i sie pyta kiedy przyjde z Agatka na szczepienie(w lutym mialam ospe a ze akurat w lutym miala miec szczepienie -lekarka odroczyla je na dwa miesiace).Powinnam byla juz z nia trzy tyg temu isc ale nie ide...czekam...Pielegniarka mnie ponagla bo podobno Sanepid kontroluje.Czytalam o jednej matce,ktora postanowila nie szczepic corki wogole i ktorej w zwiazku z tym Sanepid wyznaczyl kare 5 tys zl a takze postraszyl ze ograniczy jej prawa rodzicielskie bo jest wg nich nieodpowiedzialna.Nie wiem czy to prawda ale kto wie,Polska to dziwny kraj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja dzis to tak lajtowo z obiadem,zupka ogorkowa i gorace psy :P heheh :P Lady Pretensja,najlepiej bedzie jak pojdziesz do swojej lekarki i powiesz otwarcie ,ze nie chcesz zaszczepic dziecka ta MMR,przedstawisz swoje argumenty i juz,powiesz ze nie chcesz ryzykowac zdrowia swojego dziecka,wiesz niby nigdzie nie jest udowodnione ze ten autyzm jest po szczepieniu,ale fakty mowia co innego,a jak wiadomo z lekarzami sie nie wygra,a wszystko nakrecaja koncerny farmaceutyczne tu chodzi nie tyle o zdrowie nasze i naszych dzieci co o ogromna kase,w ogole to temat rzeka jest.Ostatnio czytalam artykul gdzie jakis doktor udowadnia,ze wszystkie epidemie itp.wyszly wtedy gdy zaczeto ludzi szczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Szanowne Mamy:) milo mi poznac autorke topiku.. hejka Lady Pretensja ❤️ temat szczepien to jeszcze dla mnie odlegla przyszlosc wiec jestem zielona jak trawka:) ale mysle jak anastazja jesli Ty nie bedziesz chciala to nikt Cie do tego zmusic nie moze ...lekarz powinien rozwiac wszelkie watpliwosci a Ty musisz byc pewna ze dziecko na tym nie ucierpi i swiadomie zadecydowac i rozwazyc wszystkie za i przeciw... GRATULACJE Gruby Mis ciesze sie bardzo,tutaj panuje takie przekonanie ze chlopcy sa wymagajacy jako maloty ale pozniej z gorki, za to z dziewczynkami odwrotnie u mnie sie to sprawdzilo haha a ja dopiero po sniadaniu Anastazjo powiedz co tam gotujesz,bo moje pomysly na obiady dawno sie skonczly i tak wydziwiam tylko jak moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady super dziewuszki :) oj jeszcze troche i bedziesz musiala w drzwiach z kijem stac ,by potencjalnych zieciow odganiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelowa mama
Ja rowniez sie dopisuje:) Maciek 15,Ola 12,Robert 10, Dominic 4,Alex 6mcy......byla jeszcze Julka RiP, mialaby dzis 5lat....jestem 100% szczesliwa i nie zrezygnowalabym za nic w swiecie z bycia mama takiej grupy:) i niech sobie zlosliwi gadaja co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelowa mama witaj serdecznie :) ale fajnie,ze jest nas coraz wiecej na topiku.Przykro mi z powodu straty nawet nie wiem co napisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja Ty juz pewnie z tym kijem stalaś bo corki masz juz duzo starsze ;) Karmelowa mama witaj kochana w naszej "patologi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos znowu wysyla posty nie tak jak ksiazka pisze:) Lady sliczne dziewuszki cudne . Karmelowa mama pozdrawiam bardzo serdecznie Anastazjo co to te psy ? zdradz sekret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady pretensja no u mnie kij to w oknie stoi zeby nawet sie zaden nie zblizal ;) a drzwi mam zabarakadowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ales mnie anastazjo zalatwila ja juz wymyslam jakies placki nadziewane czy cos a to haha hot dog proste jak budowa cepa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie ...to poprosze o sprawdzone szybke przepisy na obiadek co gotujecie dziewczyny jestem bez pomyslow bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann rozbawilas mnie :):) a z pomyslow obiadkowych tez chetnie skorzystam,bo to u mnie odwieczny problem jest, czesto kurczaka robie pod rozna postacia niedlugo to wszyscy gdakac bedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam Wam przepis na ciasto z truskawkami moga byc maliny lub rabarbar i mysle tez jablka.. moze go znacie ,wczoraj pieklam a dzisiaj juz nie ma ani kawaleczka:) dla mojej rodzinki im przepis prostrzy tym lepszy wiec :4 jaja pol szkl. cukru 1szkl.maki tortowej i pol szkl.maki ziemiaczanej 1 kostka margaryny lyzeczka proszku do pieczenia. jaja ubic z cukrem dodac make proszek i rozpuszczona margaryne wymieszac wylac na blaszke i na wierzch dodac owoce ,zeby nie opadaly na dno blaszki obtoczyc owoce w mace strona do spodu ,piec pol godz. w temp.180 C i potrzepac cukrem pudrem..tyle smacznego na ciasta jakos latwiej o przepisy :( u mnie na okraglo makarony i makarony juz mi bokiem wychodza:) na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisik faktycznie prosty,nie ma co sie tam nie udac :P wyprobuje na pewno,no u mnie makarony i ryz do tego kurczaka tez czesto serwowane sa :P Ja tez juz spadam,moze wieczorem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) cos znowu cichutko tu sie zrobilo,ja zaraz wybywam na spacer przy okazji cos na obiad kupie,dzis piatek to bedzie bezmiesny chyba kotlety z soczewicy zrobie,do tego sos pieczarkowy i suroweczka jakas :) Polecam bo bardzo dobre, w sumie szybkie i niedrogie danie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×