Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Nie czworo a dwoje, jestem po studiach ;) a w ciąży jestem pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka no u mnie tylko wlasnie Dawid taki spioszek jest :) bo dziewczyny tez szybko przestaly sypiac w dzien,a ten od urodzenia spioch jak nie wiem co :)Potrafi drzemkowac po3-4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala co ty dziewczynko mozesz o nas wiedziec....pisz sobie co chcesz po nas to i tak splywa,na twoj temat to juz legendy po kafe chodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś przeczytała zanim zaczęłam mnie obrazać byś wiedziała. A Maja to żywioł energi po długim spacerze, po basenie potrafi dalej biegać po domu i psocić a Oliwia zawsze jak idziemy na długi spacer czasami 2-3 godziny to kładzie się i śpi z godzinke a ma już prawie 8 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka masz racje nie tlumacz jej niczego,chce sie dowiedziec to niech czyta nasz topik uwaznie :P i ze zrozumieniem tylko czy ona tak potrafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie chyba nie potrafi :D:D A przez jaki czas trzeba podwójne pieluchy maluszkowi dawać? tzn. pampers i na to flanelowa albo tetrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to pierwsze slysze ze tak sie robi :P Nigdy tak nie pieluchowalam dzieci,normalnie pampka na to spioszki lub pajacyka,pod spod body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi poczytaj sobie definicje slowa "patologia" ok? i wtedy dopiero uzywaj go w odpowiednie miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak będę robiła, bo moja siostra podwójnie żeby bioderka coś takiego... dokładnie nie wiem :D To jak pojedyńczo starcza to będzie poprostu pampers :) Chyba się mała ksieżniczka obudziła bo chwila był spokój a teraz kopie niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po usg bioderek lekarz Ci powie czy powinnas szeroko pieluchowac czy nie,mojej szwagierki mala to niestety musiala szyne taka specjalna nosic by bioderka sie wyrownaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że będzie dobrze :) mała już waży prawie 2,5 kg a do porodu jeszcze prawei miesiac ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja musiałam pieluchować córkę. To zależy od USG po porodzie. Dopiero po 3 m.ż lekarz powiedział,że możemy już sobie odpuścić Wolałam nie ryzykować,że będę miała koślawą córkę ;) Przy drugim i czwartym synu lekarz nie kazał, a zawsze do tego samego na USG jeżdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła pomarańczka
dziewczyny,ignorujcie docinki wrednych bab nie odpisujcie i nie komentujcie ich wpisów jesteście dla mnie wzorem i nadzieją:) 🌻🌻 nie rozumiem skąd bierze się tu tyle nienawiści i wredoty dlaczego kobieta,matka jest zrównywana z błotem na tym topiku? szkoda że te wredoty ojciec spłodził bo nie zasłużyły na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam mija dzień? ja czekam aż pączki wyrosną :D Wyżerki chyba będzie na cały tydzień, bo zostały mi białka z 8 jajek i robię z nich kokosanki :D Muszę coś do pracy zanieść w poniedziałek słodkiego, bo już nam się zapowiedziało kilku miłych panów ;P Sama wiem,że powinnyśmy to ignorować, ale czasem aż mnie świerzbi :D Już nie raz złapałam się na tym,że tylko błędy na kafeterii uchroniły mnie przed wylaniem jadu na jedną z drugą. Chyba opatrzność nade mną czuwa :D Dzieci poszły na spacer z tatą, bo po niedzieli tata ma na popołudnie, to praktycznie zobaczą się dopiero w weekend :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila pomaranczko,nie no bez przesady na zycie to nawet zwierzatko zasluguje :) Slowko u mnie dzien mija intensywnie wlasnie wrocilam ze sklepu,musialam pare rzeczy kupic,ide cos zjesc bo mi zaraz zoladek do kregoslupa przyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nowego w kurniku
mi mała (mi_mala@poczta.fm) ale jak juz mowilam, i co swietnie widac na zalaczonym topie, wszystko sprowadza sie do jednego: ograniczenia umyslowego. te kobiety nie maja ambicji, zeby pracowac, zeby cos osiagnac, wyksztalcic sie, pozwiedzac swiat. zeby dla meza byc nie tylko kura domowa i nieustanna mleczna fontanna, ale tez kochanka, partnerem. no, z wyjatkiem "moge wtracic slowko"- ktora nie wiem co tutaj w ogole robi, bo rozsadna i ambitna z niej babka, tyle ze z 4 dzieckiem wpadla - co sama podkresla dziewczyno, masz dopiero 26 lat i 4 dzieci, i chyba z kolejnym w ciazy? pracowalas kiedykolwiek? bylas gdziekolwiek? widzialas cos poza koncem jednej pieluchy? po co to sobie robicie? naprawde trudno Was nie skomentowac masz sto procent racji,ale uważaj bo cię te kwoki tu zaraz zadziobią,a jedna ,to tu taka nawiedzona jest ,że za posty krytykujące te bezmyślene dziecioróbstwo,chce ścigać i do sądu podawać,taka tu cenzura panuje,hahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz dowod, ze mozdzek u ciebie nie wiekszy od ziarnka grochu, koziolku matolku :-) Nie bylo slowa o sadach :-P Bylo o tym, ze tu nikt nie jest do konca anonimowy. Tlumaczyc roznice ? Strata czasu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowego w kurniku jak juz koniecznie musisz czytac ten topik to prosze cie abys czytala uwaznie,ale widac nawet na to cie nie stac urodzilas sie z klapkami na oczach i zapewne z nimi tez zejdziesz z tego swiata.Co wy zlosliwe zmije wynioslyscie z domow rodzinnych,zadnych wartosci was rodzice nawet nie nauczyli jesli juz chcecie kogos krytykowac to moze zacznijcie od siebie samych a potem dopiero innych sie czepiajcie.Jestescie godne pozalowania,czerpiecie satysfakcje z obrazania innych ludzi? co wam to daje? w ten sposob wy czujecie sie lepsze czy co?Same zapewne jestescie niedowartosciowane i to nie my lecz wy nie macie zadnych wyzszych ambicji.Dobrze by bylo zeby chociaz w polowie kazda z was samodzielnie osiagnela w zyciu tyle co osiagnelam ja (nie mowie tu o dzieciach) aczkolwiek dzieci sa najwiekszym moim szczesciem i wam nic do tego,w zadnym chociazby najmniejszym stopniu ilosc posiadanych przez nas dzieci was nie dotyczy,wiec tym bardziej ciezko mi zrozumiec wasza wrogosc. Wiem wiem kochane mialysmy tego czegos nie komentowac,ale ciezko sie powstrzymac gdy ktos uparcie nas obraza nie majac zielonego pojecia w ogole o czym my tu rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoje zdanie na temat takich jak "TO tam powyzej" ale nie bede go upubliczniac :-P Jestem przekonana, ze "TO tam powyzej" gdyby mialo szanse zobaczyc "biede" nie jednej z nas to by ja zapragnelo miec, podobnie z dyplomem, domem, mezem i dziecmi. Ale "TO tam powyzej " nigdy nie bedzie w miejscu w ktorym my jestesmy i bardzo dobrze ! Nie dla psa kielbasa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, z tego "TO tam powyzej " zrobilo sie " TO tam z poprzedniej strony " :-P Tak czy siak, koziolek matolek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik jak każdy inny
mi mała (mi_mala@poczta.fm) ale jak juz mowilam, i co swietnie widac na zalaczonym topie, wszystko sprowadza sie do jednego: ograniczenia umyslowego. te kobiety nie maja ambicji, zeby pracowac, zeby cos osiagnac, wyksztalcic sie, pozwiedzac swiat. zeby dla meza byc nie tylko kura domowa i nieustanna mleczna fontanna, ale tez kochanka, partnerem. no, z wyjatkiem "moge wtracic slowko"- ktora nie wiem co tutaj w ogole robi, bo rozsadna i ambitna z niej babka, tyle ze z 4 dzieckiem wpadla - co sama podkresla dziewczyno, masz dopiero 26 lat i 4 dzieci, i chyba z kolejnym w ciazy? pracowalas kiedykolwiek? bylas gdziekolwiek? widzialas cos poza koncem jednej pieluchy? po co to sobie robicie? naprawde trudno Was nie skomentowac was wszystko obraża,pomarańcze wrwdne,wszyscy na czerwono źli,tylko się obrażać potraficie,w tym tekscie obrazy chyba nie ma ,może któraś z was by raz merytorycznie ,w kilku słowach odpowiedziała???Czy tu jest kółko wzajemnej adoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam sie za kure domowa,a tym bardziej za mleczna fontanne twoim zdaniem to nie jest obrazajace? jak w ogole mozna kogos w ten sposob nazwac?Ale ja sie nie obrazam poprostu zastanawiam sie dlaczego w tych komentarzach jest tyle jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo dobra, powiem jak bylo u mnie :-P Odpowiem na poziomie tego co "TO tam powyzej" ( obiecuje, ze nie bede juz wiecej obrazac Koziolka Matolka :-P ) Spodobala mi sie Angelina Jolie i postanowilam jej dotrzymac kroku. Skoro ona moze to i ja potrafie ! Capito ? Anastazja - jad bierze sie z zazdrosci, z niezrozumienia, z braku oglady i taktu, z braku wychowania, braku tolerancji, niemoznosci spogladania dalej jak brzeg wlasnego talerza, z goryczy, z zalu...... Szkoda w sumie czlowieka ! Mam tylko cicha nadzieje, ze "TO tam powyzej" jest bezdzietne bo to przeciez koszmar dorastac w domu z takim czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×