Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

My wróciłyśmy ze spaceru, byłam odebrać córke ze szkoły, Majunia i Lenka zasnęły po drodze więc drzemią sobie w łóżeczkach. Wiki gra na komputerze a ja mam czas na kawe, ktoś jest tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) moje dziewczynki jeszcze w szkole, za jakąś godzinę pójdziemy po nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicka używam nie tylko w dziale ciążowo-macierzyńskim, więc wolę stopki nie zmieniać ;) dziewczynki są z 2001 i 2002, chłopcy z 2005 i 2007, latem będzie jeszcze jedno, ale nie pokazało się jeszcze od tej strony, z której płeć można odczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie.Ja również zaliczyłam już spacer z małym.Przeszliśmy na nogach ponad 3 km .Teraz Tymek leży i odpoczywa ,jest padnięty.ooo własnie zasnął:) Dance Dance twoje bliźnięta to jednojajowe czy dwujajowe? Moje to już są dość duże ,za niecałe dwa miesiące skończa 5 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To grautluje :) A jak samopoczucie w ciąży? To masz luz w domu tylko 3 latek fajnie masz :) Ja bym chciała jeszcze jedno dziecko ale jak bliźniaczki odchowamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednojajowe, i wyglądają zupełnie tak samo nawet żadnego znamienia ani nic, żeby rozróżnić, chociaż ja dobrze wiem która jest która ;) I równiez gratuluje błogosławionego stanu i to samo pytanie jak samopoczucie? znasz już płeć? No widzę że masz w domu dwóch nastolatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięciolatek tez jest w domu, dopiero od września pójdzie do szkolnej zerówki :) niestety u nas nie ma przedszkola ;) z samopoczuciem raz lepiej, raz gorzej :p muszę "się oszczędzać", a nie jest to takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie super. Jeszcze płci nie znam ,podobnie jak Gruby miś moje nie chciało też się ujawnić czy jest chłopcem czy dziewczynką. A chłopaki to już faktycznie duże , z nimi to już mam luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej gormadzce nic nie jest takie proste ;) i podziwiam te dwie mamy szósteczki :) Ja najbardziej lubie do południa, cisza spokój, dziewczynki śpią więc relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A problemy w wychowaniem? nie ma żadnych? Bo słyszałam że nastolatki bywają wybuchowe, mam siostrzeńca i siostrzenice i obserwuje i jestem trochę przerażona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Petensja
Witam dziewczyny ponownie:) Widze ze jest nas coraz wiecej;)Powiem Wam ze zanim zalozylam ten temat,myslalam ze takich mam jak ja jest malutko,ze jestem jedna z niewielu ktora ma czworo dzieci:)A tu prosze,sa mamy,ktore maja i szescioro dzieci.Super:) Moths&Day witamy w naszych szeregach;)Z jakiego miesiaca jest Twoja najmlodsza coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie :) A Kacperek tylko 2 miesiące młodszy od Twojej Zuzi :) A jak najmłodsza ma już ząbek jakiś? jakie pokarmy je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam robic obiadek.Dzis serwuje piersi z kurczaka w sosie pieczarkowo smietankowym a do tego makaronik....mmmmm pycha;)Zajrze tu później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka dzis ma cztery miesiace i jeszcze jej oprocz cyca nic nie daje.Ząbków jeszcze nie ma ale juz od miesiaca wklada piąstki do buzi,ślini sie i popłakuje wieczorami.To napewno na zęby.Szukam teraz w aptekach zelu na ząbkowanie Baby Orajel(uzywalam go dla Zuzi) ale w zadnej aptece nie moge go dostac.Musze zadzwonic do jakiejs hurtowni farmaceutycznej i zapytac sie czy jest on jeszcze wogole w sprzedazy. A jak Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma jeden ząbek dopiero, ale dziąsełka zswędzą więc idzie pewnie kolejny, u nas teraz karmienie to horri mała starszanie zaciska dziąsła i ten ząbek... A zuzie jeszcze karmisz? Ja Oliwce daje tarte jabuszko, herbatki i pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady pretensja takich mam jest dużo :) ja znam wiele takich dużych rodzin. Dance pytałaś się czy nie ma problemów wychowawczych.Oczywiście że są.Jak wszędzie.wybuchy gniewy,buntu, są często.Ale na szczęście najstarszy syn po przemyśleniu i rozmowach potrafi przyznać się do tego,że zareagował nie tak jak powinien i przeprosi.Młodszy ma 12 lat i jest całkowitym przeciwieństwem Damiana.Spokojny, na razie bunty u niego są rzadkością.Czas pokaże. Pozdrawiam kolejna mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po obiadku...Zuzia zasnela a ja teraz musze sie przygotowac do wyjscia z Agatka na usg bioderek. Moths&Day Zuzie karmilam rok czasu bo zaszlam w czwarta ciaze i nie chcialam juz karmic.Dwie starsze karmilam ponad dwa lata kazdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak zawija sreberka
Nie chodzę na solarium. W Egipcie - owszem, byłam :) Kot to cudowne stworzenie i mam nadzieję, że będzie tak, jak ktoś mi tu życzy, czyli że będzie za parę lat nam towarzyszył, bo na razie nie możemy sobie na niego pozwolić :) Moje życie nie jest puste (właśnie dlatego nie muszę szukać zapchajdziury w postaci kolejnych dzieciaków). Rodzina mnie kochała :) Tak więc dziękuję za troskę ;) I kto tu ma ograniczone stereotypowe myślenie? :P A przysłowiowe siuśki na dywanie, czyli rozwalony, brudny dom i życie każdego dnia - to są prawdziwe problemy. Naprawdę, dajcie sobie spokój z tym pseudoanalizami, bo brzmią jak żałosna samoobrona (ktoś nie rozumie matek wielodzietnych = jest gówniarzem i pustakiem, którego mamusia nie kochała :) ) Ach, gdyby to się dało tak łatwo wyjaśnić i wrócić spokojnie do swojego domowego zwierzyńca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie zaglębiam w psychoanalizę, ale po jaki chuj wchodzicie na forum dla matek wielodzietnych? idźcie na forum dla kociarzy i elokwentnych ideałów. Dajcie nam żyć to i my nie będziemy musiały marnować czasu na wypowiadanie się na wasz temat. NA TYM TOPIKU WŁAŚNIE CHCEMY ROZMAWIAĆ O WSZYSTKIM co ma związek z naszą wielodzietnością. I wara wam od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie dadza nam spokoju larwy jedne 😠 moge wtracić słówko dobrze napisala-po jaka cholere tu wchodzicie skoro tak Was boli to ze mamy dzieciu.Spadać stad i to migiem, bo jestescie tu niemile widziane i czytane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna metoda na pozbycie sie larw jest konsekwencja w olewaniu i nie zwracaniu uwagi na to co pisza. Tak jakby ich nie bylo. Najbardziej je boli jak sie je lekcewazy i kiedys im sie znudzi. Sprawdzilysmy ten sposob na innym topiku i doczekalysmy sie ponad 2000 sympatycznych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie kwoczki już
poszły spać??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×