Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość Podziwiam WAS
Podziwiam Was kobiety !!!! Ja mam jednego syna i czasem mam dosć. Ma 13 miesięcy ale potrafi pokazać charakterek :) Kocham go nad życie i wogóle jest rozbrajający ale jak pomyślę, ze miało by być dwóch takich to aż mi słabo :) A wy macie takie gromadki i dajecie rade - naprawdę jestem dla Was pełna podziwu i uznania !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam
tez was podziwiam,czy tyle bólu przy porodach,to jakas forma masochizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle gdzie aby do przodu
a co wam mają powiedzieć, przyznać się, że źle, na pewno napiszą jaka to sielanka na tym topiku, bo na innym to wypłakują sie jak mogą, a mają tak jak mają, bo jak zobaczą chłopa w łóżku to o świecie zapominają, http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4401342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podziwiam Was
E tam, ból przy porodzie - no bez przesady - to jest chwila, kilka godzin i po porodzie .... Ból porodowy to chyba najmniejszy pikuś przy takiej gromadce. Urodzić to nic, ale wychowac !!!! Sama miałam ciężki poród i ból był okropny, ale gdybym miałą mieć więcej dzieci to akurat tego bólu nie boję się wogóle - bardziej boję się iść do dentysty. Wychować taką gromadkę to jest sztuka a nie urodzić ..... Także matki - naprawdę Was podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podziwiam Was
Byle gdzie aby do przodu - jasne, że każda matka ma takie chwile, że ma dosyć ! Ja mam jedno dziecko a czasem tak mam. Ale 80% czasu to są cudne chwile i nie wyobrażam sobie, żeby nie było mojego syna.... Każdy ma czasem zł dzień bądź gorsze chwile, nawet bez dziecka - to maż wkurza, to matka, teściowa, nawet sąsiad ... A tutaj kobiety mają tyle dzieci a mają czas siąśc przy komputerze i z zadowoleniem pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kazda potrafiłaby
ca co tu podziwiać, że dają, ja to podziwiam te co mają jedno dziecko, że umieją się porządnie zabezpieczać, dopiero mi sztuka napstrykać tyle dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady bliźniaczki miały być synkiem. Na dzień dzisiejszy nie chcemy więcej dzieci, aczkolwiek niczego się nie zapieram, kiedyś upierałam się, że wiecej jak troje dzieci mieć nie będę na pewno, a tu masz Ci los to trzecie dziecko okazało się podwujne P.S. doskonale znam wszystkie metody antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ca co tu podziwiać, że dają, ja to podziwiam te co mają jedno dziecko, że umieją się porządnie zabezpieczać, dopiero mi sztuka napstrykać tyle dzieci. " Napstrykać" tyle dzieci to oczywiście zadna sztuka, ale wychować na porządnych ludzi to owszem wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa
zobaczcie z topiku obok ,jak trójka dzieci może działać na matke,a te tu czwórkę mają,haha demimooreeee Ja mam troje i dość wszystkiego - co sprzątnę to znów to samo, pourywane firanki, pozalewane łóżka,dywany,poprzylepiane cukierki,chrupki,kotlet za łóżkiem itp.Żałuję,że zdecydowałam się na dzieci( 3-cie to wpadka),bo w domu mam chlew,który musze sama sprzątać,bo mąż ma to gdzieś - on aby na talerzu miał i więcej go nic nie interesuje - tylko lezy przed telewizorem,albo buszuje w lodówce.Nie daję już rady nerwowo,bo moje starania to taka "syzyfowa praca"Też tak macie?Też Wam nerwy puszczają?Ja mam 6 lat wyjętych z życia i psychika mi już siada od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszaki sa u koleżanek,maluchy z tatusiem na spacerku a mamusia ma chwile dla siebie;) Zajrze na allegro,może znajde cos fajnego do ubrania dla siebie:P Pomarańcze widze nie ustepuja i dalej nam wmawiaja ze jestesmy patologią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dance Dance witaj serdecznie;)Przyłaczajac sie do nas musisz wiedziec ze bedziesz czesto krytykowana ze wzgledu na ilość posiadanych dzieci :PWidze ze jestes kolejna mamusia bliżniąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chyba przeżyje to jakoś :P a kto ma jeszcze bliźniaki? w jakim wieku? Moje mają 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady pretesja - Jak sobie radzisz z dwójką rok po roku? jedno płacze w wózku a drugie uceika na ulicy, trochę zamieszania co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 21 miesiecy roznicy miedzy maluchami,czyli prawie dwa lata,bo jedna jest z poczatku roku a druga z konca.Moja Zuzia jest bardzo grzeczna-jak ja mowie jej "stój" to stoi,nie ruszy sie nawet na krok.Wie ze nie wolno uciekac,ze po ulicy jezdza samochody i tam nie wolno chodzic.Brzydko sie tak samej chwalic ale ona jest naprawde grzecznym dzieckiem,.TO jest pupilek calej naszej rodziny a najwiekszy-mojej mamy ;)Za to Agatka jest calkiem inna niz jej siostry w jej wieku.One ,jak tylko wyszlam z nimi na dwor,badz wsiadlam do samochodu-momentalnie zasypialy a ta nie-krzyczy wnieboglosy az usnie ze zmeczenia.Najbardziej to nie lubi czapki-jak tylko jej ja włóże ,krzyczy jak szalona:PDlatego ja juz tak bardzo chce zeby bylo latoooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Maja to anioł, nic jej nie przeszkadza o nic sie nie upomina a Lena to taki diabeł że szok, wszytsko jej przeszkadza, jak głodna to głośny ryk, jak odpinam stanik to jeszcze bardziej sie złości czemu tak wolno. Wiktorią się pochwale bo ma świetne wyniki w nauce, wygrała pare konkursów szkolnych, a wszytsko wskazuje ze to że będzie pasek naświadectwie :) Patryczek bardzo szybko łapie, lubi czytać a raczej się uczyć i usiłować czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pupilkiem rodziny u nas to każdy na swój sposób :) Ja faworyzuje Lenusie, mąż Wiki, babcia woli Lenusie a dziadek poza swoim wnukiem świata nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna się żali na jakimś topiku a już całą winę na nas zwalają ;P A co ja mam myśleć o setkach tych topików, gdzie matki nie radzą sobie z jednym dzieckiem i po 3 miesiącach mają dość życia? Takich topików przecież tu są niekończące się ilości, ale nie, to jest w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak zawija sreberka
Matki, które mają wiele dzieci: - w domku mają raj - z mężulkiem na kolacje chadzają - wizyty u kosmetyczki obowiązkowo - dzieci jak anioły - ogólnie siedzą i pachną - z seksem nie ma żadnego problemu, chociaż tabun dzieciaków na około. Żadna nie napisze o prawdziwych problemach. O tym że dzieciak drze morde, drugi wysmarował kredką ścianę, a trzeci posikał się na dywan. Można by pomyśleć, że takie dzieci to grzeczne, nakręcane lalki. A taka rodzina niczym się nie różni od tej, w której dziecko jest jedno. A przecież to bzdet. Nawet jeśli dzieci są fajne i dobrze wychowane, to sama ich liczba sprawia, że w domu jest małpi gaj. Szczególnie, jeśli między dziećmi jest mała różnica wieku. Nie wiem, po co te ściemy. O ile bardziej takie mamuśkowate rozmowy byłyby przydatne dla samych zainteresowanych, gdyby zdrapać tę warstwę lukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuję Wam nieustannej obecności trolli,ja bym tego nie wytrzymała,czytać te bzdurne wpisy gówniarstwa,chyba lepsze są jakieś fora zamknięte,takie w których byle kto nie może dupy zawracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź Julad z poprzedniej strony:"jeszcze innej tipsy i borsuk na głowie"-hahahah,oj uśmiałam się :D Jesteś boska :D Szkoda,że musicie tracić czas na czytanie głupot,zamiast sobie normalnie popisać posty...Nie chcą się od Was odczepić, przyznajcie, nieźle uprzykrzają Wam życie.To są ludzie,którzy mają w sobie zero tolerancji i mądrości życiowej,tylko czubek nosa swojego mają przed sobą,żadnych wyższych celów,wycieczki,fryzjer,tak to widzę.Najgorsze jest to,że oni myślą o sobie,że są mądrymi osobami,które chcą uświadomić "nizinom społecznym,patologii",że istnieje antykoncepcja na tym świecie :) Jesteście zaściankowymi,małodusznymi,prostymi osobami,pewnie też strasznie snobistyczni z Was ludzie,tylko Egipt Wam w głowie i solarium,zobaczycie za kilka lat,jakie puste macie życie i zapłaczecie nad sobą i swoim kotem,jedyną istotą,która z Wami wytrzymuje.Dzieci to nie obsrane,wrzeszczące bachory-jeśli tak je postrzegacie,to się nie wzięło znikąd,prawdopodobnie Wasi rodzice tak widzieli Was i stąd Wasze skrzywienie psychiczne,współczuję Wam ze szczerego serca,serio,żal mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida nic dodać,nic ująć ;) Witam serdecznie w ten poniedzialkowy,zimny poranek.U nas musi byc bardzo zimno bo widze jak ludszie chodza opatuleni w szaliki i z kapturami na głowach,brrrr.... Dzis ide na usg bioderek z moja Agatką.Mam nadzieje ze wszystko jest u niej w porzadku.Wiem,ze jak fałdki na nóżach sa symetryczne to znaczy ze bioderka sa ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj powiem Ci że bardzo zimno, miałam tą przyjemność otworzyć okno i już mi mróz dmuchał. Wiki w szkole, Patryczek w zerówce a bliźniaczki śpią, zazwyczaj budzą się o 6 na mleko o śpią do 9-9.30 :) Ile Agatka ma miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka dzis ma dokladnie 4 miesiace bo urodziula sie 8 listopada. Usg bioderek robi sie w wieku 2 miesiecy a ja ponad miesiec czekalam na termin i ide z nia dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swistaku piszesz.."Żadna nie napisze o prawdziwych problemach. O tym że dzieciak drze morde, drugi wysmarował kredką ścianę, a trzeci posikał się na dywan". Wiesz..to nie sa prawdziwe problemy, guzik wiesz o prawdziwych zyciowych problemach i o zyciu w ogóle... Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!! Ja to dzisiaj w domku jestem królową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja witaj :) Rzeczywiscie,kestes dzis królową.Kwiatków dostaniesz co niemiara;) Za to moj mąż dzis sie wykosztuje na te tulipany:PDoliczam jeszcze moja mamusie,ktora mój maz uwielbia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj rano ubudził narzeczony, ręczył bukiet róż (dziewczynki dostały słodycze i po jednej rozyczce) i pojechał do pracy, przyjedzie wczesniej to idziemy wszytscy na obiad do restauracji :) Dzwoniłam już "zaklepać" wakacje nad morzem i się udało jest miejsce :) W tym roku większy domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×