Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi5454

tchibo - co sądzicie o produktach

Polecane posty

Gość mimi5454

Hej, widziałam ostatnio w internecie produkty marki tchibo. Jestem zaskoczona, bo tchibo zawsze kojarzyło mi się tylko z kawą :) Produkty wydają się być bardzo ciekawe i atrakcyjne cenowo. Sporządziłam sobie już nawet taką wstępną listę zakupów na zasadzie " co bym chciała". Zastanawiam się jednak nad jakością tych produktów ... Niestety nikt wśród moich znajomych nie umie mi pomóc więc pomyślałam, że spróbuje tutaj :) Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu internetowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzialam produkty marki tchibo w ich sklepie w jakiejs galerii i robily wrazenie takich porzadnych:) zreszta moja ciocia ma taka poduszke masujaca szyje wlasnie z Tchibo i chyba zamawiala ja przez internet. Jest rewelacyjna:) w sumie nigdy nie zagladalam na ta strone, a faktycznie jest tam sporo fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi5454
Dormita - dzięki za odpowiedz :) Zastanawiam się co jest bardziej korzystne : zamówienie przez internet czy normalnie w sklepie ? Słyszałam od paru osób, że przez internet można dostać jakieś rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Moim zdaniem powinni się skupić na tym, co potrafią najlepiej - czyli na produkcji kawy, a nie jakichś np. tshirtów. Kawę mają całkiem smaczną, ale inne produkty to szmira. Ja lubię produkty luksusowe, a nie jakieś mizerne podróby imitujące luxus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
No ja wiem? Pomysł ciekawy.. połączyć markę kawy ze sprzedażą towarów, które z kawą nie mają zupełnie nic wspólnego... Ale czy to się sprawdzi? Nie wiem. Jak chcę kupię witaminę C, to idę do apteki, jak chcę kupić radio to wchodzę na electro, a jak chcę kupić koszulę, to idę do odzieżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertepy
ale to nie oni robia te ciuchy, pomyslec troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj ze nie wiedziala
s ze Tchiba ma produkty niezywnosciowe OOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam te produkty na stronie i najbardziej podobaly mi sie te rozne relaksacyjne akcesoria:) ten zestaw do masazu goracymi kamieniami jest swietny:) w koncu w salonie masazu taki zabieg nie jest tani. skoro polecasz paski to porozgladam sie tez za takimi akcesoriami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- faktycznie w internecie czesto sa lepsze oferty niz w sklepie. chciaz czasem sie troche ryzykuje nie widzac tego, ale zawsze jest mozliwosc zwrotu:) widzialam, ze na tej stronie Tchibo.pl sa tez jakies produkty dostepne tylko w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchibo pd lat zajmuje się sprzedażą art. do kawy jak i biustonoszy, bielizny, ciuchów, butów, torebek i innych często ciekawych pierdółek i.... wycieczek zagranicznych! W Niemczech sklepy Tchibo są w każdej galerii. Zobaczcie sobie na tchibo.de Jesli chodzi o jakosc to jest naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchibo ma
Tchibo ma co środa bodajże nową kolekcję, jestem fanką tych produktów. Zawsze gdy zachodzę do ich salonu to nie dość że robię duże zakupy to jeszcze pije przepyszną kawę. W sklepach są naprawde bardzo praktyczne rzeczy i bardzo dobre gatunkowo (np dresy - nie wyciągają się w kolanach, t shirty nie spierają itd) a poza tym są bardzo ładnie wykonane (dużo fajnych detali np na naczyniach itp) Serdecznie polecam, mój ukochany sklep ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, teraz juz na pewno zdecyduje sie cos zamowic w tym sklepie:) wlasnie ogladalam ostatnio na stronie ladna bielizne w stylu marnarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchiboooo
jak najbardziej polecam, korzystam z produktow tej firmy od wielu lat i jestem bardzo zadowolona, dobra jakość, obecnie mieszkam w niemczech i bardzo duzo niemcow sobie ta marke chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
Ja tez jestem z Tchibo zadowolona. W Niemczech jest to bardzo popularna siec, nie tylko ze wzgledu na kawe. Rowniez co tygodniowe tematyczne przedmioty czy odziez jest ok. U mnie ciuchy, domowe gadzety( z nich jestem bardzo zodowolona. i moge ich kupowac mase, tylko juz nie mam na nie miejsca) sprawdzaja sie idealnie. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Tchibo.pl to w sumie nowosc, ale Niemcy lubia porzadne produkty wiec to w sumie dobra rekomendacja:) te wycieczki zagraniczne troche mnie zdziwily;p ale widze, ze u nas tez sa dostepne na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jest to samo, ceny rowniez :) wiec lepiej zajrzec na polska strone Tchibo. ostatnio moja kolezanka zamowila z Tchibo bielizne w paski, marynarska taka;), zobaczmy jak przyjdzie paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi5454
Faktycznie ta kolekcja marynarska super ! Widziałam na stronie informację, że do zamówień o wartości od 250 zł jest darmowa wysyłka :D Napewno coś zamówię :) Dziewczyny, a widziałyście co wchodzi za tydzień ?? "Moda na porządek" :D Dla mnie rewelacja :) W końcu porządek w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
powiem wam, ze nawet na tchibo.pl mieliscie taniej niz na tchibo.de Chcialam kupic fioletowy szlafroczek, w niemczech kosztowal 25,00 € a w polsce 80,00 zl. Przy tym niskim kursie, bylo w polsce taniej. W jakie dni pojawia sie u was nowa kolekcja? Tez we wtorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
ok, doczytalam, ze w srody. U mnie sa we wtorki....i z tygodniowym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto zagladam do Tchibo
bo mam sklep obok mnie. Duzo fajnych pomysłow, ale jakosc nierowna. Pare bubli tez mi sie trafiło ( niby mozna oddac, ale czy sie przechowuje kwity? Np 2 worki prózniowe były nieszczelne. Poza tym czesc produktow jest zdecuydowanie drozsza niz w innych sklepach - np te stolki-schodki, tu ponad 100, a w Ikei 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi5454
To prawda Ikea ma bardzo korzystne ceny :) Większość mebli mam chyba od nich :) Tylko wydaje mi się, że oni mają tak duże nakłady produkcyjne, że im się to jak najbardziej opłaca i jeszcze na tym zarabiają. Nie wiedziałam, że jest możliwość zwrotu. Czy ktoś wie na jakich zasadach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Tchibo.pl jest dosc duzo roznych produktow wiec zawsze moze trafic nam sie akurat jakis pechowy, nie do konca dobrej jakosci. Ja kiedys kupilam bluzke w dobrym markowym sklepie w ktorym czesto robilam wczesniej zakupy i ta bluzka byla znaczniej gorszej jakosci, zafarbowala itd. ale dalej tam kupuje bo to byl tylko incydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zwrotow to wiem,ze zakupy internetowe mozna zawsze zwrocic bez podania przyczyny w ciagu 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś widziałam pidżamę ... ale tylko w sieci. a w jakich sklepach trafiałaś ich artykuły? i jakie co jeszcze mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lotosss kiedyś widziałam pidżamę ... ale tylko w sieci." no tu wlasnie jest plus zakupow przez internet, sa pewne produkty, ktorych nie dostaniemy w sklepie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie bardzo mi się podobają niektóre rzeczy, ale nie wszystkie.Przyznaję,że czasami bardzo często robiłam tam zakupy,tego trochę żałuję- kupiłam sobie parę lichych toreb podróżnych za które teraz miałabym jedną porządna z RoyalPoint:( Nie ma to jak nieprzemyślane zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka dzis pokazala mi ta bielizne marynarska, ktora zamowila z tego sklepu i faktycznie jest urocza:) gatunkowo tez bez zarzutow. sama chyba zamowie taki zestaw koszulka + figi, ale widze, ze niektore modele juz sa wyprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi5454
To prawda :( trzeba się szybko decydować, bo te najfajniesze produkty bardzo szybko się rozchodzą. Dormita - ja tez zamówiłam tą biliznę marynarską więc czekam z utęsknieniem :) Pewnie niedługo dostanę paczkę :D Byłam wczoraj w sklepie Tchibo i powiem Wam, że w ich internetowym sklepie jest więcej fajnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×