Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia londynek

Czy spotkalyscie faceta ktory pracuje w sklepie z damskimi butami?

Polecane posty

Gość asia londynek

mieszkam w anglii i ostatnio bylam w londynie na zakupach,weszlam do dosc drogiego sklepu z damskim obuwiem a tam sprzedawca byl facet,to jeszcze nic wybralam szpilki do przymierzenia i ten facet poprosil zebym usiadla sobie na fotelu a on sam wkladal mi buty na stopy...czulam sie troche dziwnie jak facet kleczy i przymierza mi buty.czy wy tez spotykacie mezczyzn pracujacych w sklepie z damskim obuwiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2345
tak znamy :D Al Bundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia londynek
chodzilo mi czy w realnym zyciu?bundiego to kazdy zna he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracielita
U nas w CCC tez sprzedaje facet buty i to damskie. Zawsze jak ide do tego sklepu, chce mi sie smiac. Ostatnio wchodze do Atlantica, chcac sobie kupic bielizne, a tam facet mowi: prosze. Zenada. Co sie porobiło? Oczywiscie nic nie kupiłam bo nie bede facetowi tłumaczyc, ze chce stanik z fiszbinami itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spotkałam
W moim sąsiednim miasteczku w jednym sklepie z obuwiem sprzedaje facet. Wśród klientów większość to kobiety. A ten sprzedawca wygląda bardzo niemęsko... Co innego, gdyby to był naprawdę dobrej marki sklep tylko dla mężczyzn - np. przy koszulach i garniturach i obsługiwał porządnie ubrany facet, ale nie taki laluś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spotkałam
No ale o czym to świadczy. Taki normalny facet nie będzie sprzedawał butów a przynajmniej nie w takim w zwykłym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja dbam tak
spotkałam faceta który pracował w sklepie z butami zarówno damskimi jak i meskimi liczy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladyslava
Mieszkam w Niemczech i bardzo czesto spotykam facetów w sklepach z butami, z tym, że są tam buty i damskie, i meskie, jeszcze nie spotkałam sklepu obuwniczego tylko dla pań. I nie widzę w takim zjawisku nic zlego ani dziwnego. Jesli chodzi o damską bieliznę, to nigdy nie poszłabym do sprzedawcy faceta, żeby mu opowiadac, jak duze mam cycki i jaki stanik mi ma podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi grozi
al bundy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia czarna
bylam kiedys w berlinie i tak samo jak asia facet sprzedawal buty i zakladal na stopy,dziwny taki widok gdzie facet kleczy przed kobieta i wklada buty,troche ponizajace,ale jak tak lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratka tutaj
diablica--ale dlavzego mialby nie zakladac butow tobie,jezeli ma taka prace?a gdyby takie reguly buly w tym sklepie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×