Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniecierpliwiony

Alimenty na pelnoletniego 1

Polecane posty

Gość Zyta Pojebus
ten popapraniec i nieudacznik zawsze sie dojebie do szczegółów za robotę sie pojebie weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Czy ja piszę po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynio
cześć ,może ktoś orientuje się czy mogę wystąpić o zniesienie alimentów na syna który w tym roku kończy licencjat zaocznie i nie pracuje, bo nie chce mu się tak mi powiedział, a ja myślę że chodzi tu o alimenty. nadmieniam, że powiedział mi ,że pójdzie na magisterkę zaocznie i cyt: mój zasrany obowiązek płacić alimenty" a pracować mu się nie chce bo mama go popiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
bynio Prawnie wygląda to tak, że alimentacja trwa do momentu, kiedy dziecko już może utrzymać się samodzielnie. Poczekaj, aż syn skończy ten licencjat (będzie miał zawód wyuczony) i rozejrzyj się, czy mógłby rzeczywiście pracować. Może są możliwości, żeby podjął pracę choć na pól etatu, dorywczo albo na umowę -zlecenie. To będzie argument dla Ciebie. Wątpię, żeby sąd zniósł Ci alimenty, ale może będzie możliwość je obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Bynio zastanowiłeś się może dlaczego syn tak właśnie postępuje w stosunku do ciebie? Bo ja bym się zastanowiła czy czegoś kiedyś nie zawaliłeś.Bo ojcu który jest prawdziwym ojcem dzieci bardzo rzadko tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""" bynio cześć ,może ktoś orientuje się czy mogę wystąpić o zniesienie alimentów na syna który w tym roku kończy licencjat zaocznie i nie pracuje, bo nie chce mu się tak mi powiedział, a ja myślę że chodzi tu o alimenty. nadmieniam, że powiedział mi ,że pójdzie na magisterkę zaocznie i cyt: mój zasrany obowiązek płacić alimenty" a pracować mu się nie chce bo mama go popiera """"""""" Art .133 par. 3 oraz art.144 Kodeksu Rodzinnego a także art 5 KC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak to juz jest
jakbym słyszała syna mojego meza, tez uwaza ze tatus ma zasrany obowiazek placic nawet za jego wybryki. ojciec tego syna nie musi nad niczym sie zastanwiac, to raczej mamusia powinna sie zastanowic co powieedziała synkowi i przez jaki okres czasu czadzila mu głowke, ze teraz synek ma takie zdanie. nic sie nie bierze samo z siebie. Bo juz napewno nie ojciec mu podpowiadał jaki mam miec stosunek do niego, zwłaszcza taki. Po synu mojego meza, z pełna odpowiedzialnościa twierdze ze krecia robote zrobiła matka, bo tak , bo tak sie chciała zemścic i taka miała fantazje.No i dobrze, to niech teraz odkręca mu w głowie lub wyssa te wode , która synowi zrobiła z mózgu. bedzie bolało, bo zawsze boli, ale kto powiedziała ze leczenie jest bezbolesne:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Jak się nie dba o właściwy kontakt z dzieckiem jak jest małe to potem ma się problem i wcale matki do tego wiele nie potrzeby dzieci też czasem widzą że ma się je gdzieś i to same widzą nie trzeba im pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" ulkiulki Jak się nie dba o właściwy kontakt z dzieckiem jak jest małe to potem ma się problem i wcale matki do tego wiele nie potrzeby dzieci też czasem widzą że ma się je gdzieś i to same widzą nie trzeba im pokazywać."""""" Ty naprawdę w to, wierzysz???? To musisz być bardzo twarda i musisz być konsekwentna. Inaczej ....nie dasz rady. A przy tym pamiętaj ...kto jest bezpośrednio odpowiedzialny za wychowanie dziecka. Dzieci zaś w miarę dorastania ....muszą przejmować odpowiedzialność za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak to juz jest
ulkiulki jeszcze nic nie wiesz a juz ferujesz wyroki??? standardowe podejscie do tematu.Ale ty wiesz lepiej, wiec niech tak zostanie. Za to ci poczucie wyzszosci ci nie spadnie i w dalszym ciagu bedziesz sie lepiej czuła a przez to bedziesz lepsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Każdy lubi czuć się dobrze.Zwłaszcza ten kto ma coś na sumieniu.Inaczej ....by umarł ze zgryzoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
a ja mam syna 17 lat. od 3 lat sie ze mna nie kontaktuje, zerwal wszelkie wiezi. probowalem naprawic i nawet wydawalo mi sie ze sie udalo, widzialem jego lzy w oczach w chwili rozstania. co z tego wyszlo? gowno, kilka rozmow na gg, kilka telefonow i dalej cisza, KOMPLENTA. wkurwiony latalem do szkoly latami, najpierw podstawowka , pozniej gimnazjum, uciekal, pokazywal jezor, ignorowal mnie. chodzilem na wywiadowki a matka przysylala kochanka, kochanek dostawal oceny syna mojego a mi nauczycielka robila jakies wstrety. syn wykrzykiwal na mnie w szkole, oskarzal mnie ze bilem kobiete, czyli jego matke, opowiadal niestworzone rzeczy nauczyciuelkom. juz myslalem ze wywiesze sobie na piersiach zalaminowany wyrok rozwodowy z jej wina. kurwe troche moze i zycie pokaralo bo ma czworke dzieci , w tym troje z innych ojcow. plodna kurew. dziewczynka dostaje alimenty ode mnie bo nie pozwolila zrobic dna. jestem przez suke osaczony, do tego majatek niepodzielony a nic jej sie nie nalezy bo spzredala moje przedmalzenskie mieszkanie i kupilem dom , niestety na wspolnosc. teraz musze dzielic i wyrywac kurwie z zagnojonego gardla co moje. najbardziej zal mi ze nie mam syna, ale musze trzezwo myslec, poniewaz zadne proby nie odnosza skutku a syn konczy 17 lat zastanawiam sie nad wyrzuceniem go calkowicie z mojego zycia. nie chce miec pasozyta na plecach, a mamusia niewatpliwie zasiala w nim te zachowania. klamstwo, manipulacja , oszustwo, kombinatorstwo. ostatnio zaproponowala mi podzial majatku, pol na pol, zapomniala kurwa jebaba ze wszystko co mogla to ukradla z kochankiem, zabrala mi syna, zniczszyla wszusykie wiezi. narobila bahorow i wiedzac ze wrobi mnie w alimenty brnela w spor. mam nadzieje ze dotrzymam z alimentami do pelnoletnosci syna, zostal jeszcze rok do 18 roku zycia. co prawda place niewiele ale nie mam pracy. 600zl na dwojke. zastanawiam sie tez nad testamentem. co prawda nie mam innego potomka, ale nie chce aby on cos po mnie dziedziczyl. to typowa niewdziecznosc, typowe irracionalne zachowanie z premedytacja. mamuska i jej pojebana rodzina go tak napompowala ze po prostu jestem zdumiony ze mozna tak duzym chlopakiem manipulowac. on chodzi do zawodowki, wiec kariery nie zrobil , bo mamuska uwazala ze lepiej sie pizdziskiem wycierac z kolejnymi kochankami niz dbac o dziecko. zostanie mi tylko na plecach dziewczynka, ma juz 13 lat, albo tylko tyle. niestety dobrze sie uczy i bedzie dla mnie poteznym obciazeniem na dalsze lata, finansowym i emocjonalnym. to straszny dylemat byc prawnym wrobionym ojcem, a suka i kurwa sie plawi w kasie moim kosztem. dzieci niestety nie przyniosly mi szzcescia. zawsze chcialem rodziny, zawsze chcialem stalego zwiazku opartego na zasadach. tera zwiem ze chce tylko sie uwolnic od niewiernego syna i zrzucic z plecow kurwe bluszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M lenka
No i najlepiej za zadawanie się z kurwą ukarać dzieci.Takiej jak nazywasz kurwy ty taki porządny nie powinieneś nawet kijem tknąć w takim razie ciekawe kto cię na nią wsadził i te dzieci zrobił i kto pozwolił by dzieci z kurwą zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
a co to za gadka? ja pozwolilem i wiem ze ja odpwiadam za swoje wybory. moje dziecko ma w polowie geny tej suki i to najwieksza kara dla mnie. znam i nie raz sie zastanawialem na temat swoich wyborow , decyzji. nikogo za nie nie winie tylko siebie. tu nie chodzi o roztrzasanie co by bylo gdyby bylo. tu chodzi o to ze jest idiotyczne dziurawe prawo. kazdego mozna wrobic w jakies gowno. nie watpie ze i Ciebie, tylko trzeba umiec metodycznie podejsc do sprawy, nie wierzysz? spraw takich sa miliony, tu chodzi o sprawiedliwosc, bo zalu, pewnych decyzji nie da sie cofnac, zaistnialy i sa, a pozniej sa konsekwencje. chodzi o to aby takie iinne kurwy damskie i meskie nie mogly opierac sie na prawie i krzywdzic dalej innych w tym swoich dzieci. ale widze ze nie dociera to za bardzo do Ciebie, nie przemawia. wiec mamy w ty6m kraju tak jak mamy, kurestwo nazywamy feminizmem, tak jak np w przypadku anetki krawczyk, a zlodziejstwo i falszowanie hisatorii nazywamy "polska racja stanu" tak chcesz zeby bylo? a co do wlazenia na kurwe to niestety, poped zadzialal, szkoda ze byla jak wor, nadawala sie tylko do burdelu, zaluje ze nie zalatwilem jej kontraktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
dla mnie , a mysle i dla wielu osob na tym portalu normalnie myslalcych kobieta powinn szanowac swoje dzieci, zapewnic im byt, w tym zyc dobrze z ich ojcem, starac sie o rodzine, zabiegac o nia, robic wszystko0 aby trwala i aby relacje w niej byly poprawne. mowie o kobiecie, ale to samo dotyczy faceta. kobieta ma dawac cieplo i byc ta osoba ktora spowoduje ze chce sie ja kochac i wracac do domu, zawsze do konca swiata. a nie jebac sie jak suka z mezaqmi kolezanek, zabierac dzieciom tozsamosc, wmawiac ze ojcem jest inny facet. takie kurwy powinno sie palic na stosie. nie powinny miec dzieci, odbierac nalezaloby wszelkimi sposobami. powinno byc zmienione prawo, mamy badania DNA. dlaczego ten chory ustroj, te chore panstwo chroni kurwy i zlodziei? bo samo jest kata prostytutka i zlodziejem. nawet prawa oczywiste, fundamentalne nie sa tu przestrzegane. mamy wiec co mamy, komuna, bandyctwo, mafia czerwona, intrygi i cwaniactwo. od panstwa powinno sie wymagac zeby stalo na strazy prawozadnosci, zeby bronilo rodziny , dzieci, zeby przestrzegalo konstytucji. a co mamy? kurwy sie wywala na podium i przyklaskuje im bo bronia "swoje dobre imie" szukajac tatusiow z grubym potrfelem, najpeliej w euro. prosze Cie nie odwracaj kota ogonem, bo ja na to nie pozwole. sedzine na rozwodzie mialem taka ze gdy przedstawilem niepodwazalen dowody o winie zony powiedizala mi w twarz: przeciez mogl pan zrobic to samo. to dopieor hipokryzja, osadzac kogos nie na podstawie tego co zrobil a na podstawie co teoretycznie mogl. tego samego probujesz dokonac. ja nie twierdxe ze mnie ma mojej winy, ale nie lezy ona po srodku, jesli ktos nie kocha, lub co gorsza nienawidzi to nie da sie go utrzymac przy sobie, ale po co niszczyc po kolei zycie swoich dzieci, zycie 4 kolejnych malzenstw i ich dzieci, rodzicow, tesciow? uwazasz ze to ze wlazlem na te kurwe i ja zaplodnilem bylo dzielem przypadku? tak to moja wina ze dalem sie oszukac, ze jest z dobrej rodziny, ze uczciwa, ze kochya dzieci, ze kocha mnie itp. moja wina niezaprzeczalna. jednak to ze dziecko majac 13 lat ma 4-5 ojca i ze do tej pory jest targane niepewnoscia, a ja bylem utwierdzany w klamstwie tez tyle lat to uwazasz za dobra monete? ja uwazam ze takiej kurwie nalezy sie pal w pizde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
a jeszcze odpowiadajac na Twoje pytania dodam ze wystepowalem o odebranie suce praw do syna i ograniczenie praw wzgledem tej dziewczynki, nie bedacej moja corka a ktora mi wparla wraz z jebnieta sedzina i bandytami prokuratorami w brzuch. oczywiscie odbilem sie od sciany bandyckich przepisow. kazdy rodzic w wyniku nieprewnosci powinien miec z urzedu mozliwosc zrobienia DNA, bez wzgledu na wiek dziecka. to rodzice maja placic za swoje wybryki a nie dizeci. jakim prawem prokurator zaslania sie dobrem dziecka i grzebie w dupie nic nie robiac? jakie mamy spoleczenstwo, takie mamy prawo. dlaczego Krawczyk nie zostala z urzedu pozbawiona wladzy rodzicielksiej? dlaczego nie poszla do wiezienia za skladanie falszywych oszczerstw? jedna taka kurwa na palu i kazda nastepna balaby sie rozedrzec pizdy na drzewcu gdyby krawczykowa rozstrzelano. zamkneloby to kurewsie mordy takim sukom ktore wycieraja buty wlasnymi dziecmi. za to powinny isc bezwzglednie do wiezienia, a dzieci na wychowanie rodzinie, albo do domu dizecka, lepiej im bedzie tam niz z taka patologia, pzreciez to jest zarazliwe, taka suka narobi takich benkartow i pozniej one beda powielac jej zachowania. ja mam z kurwa tylko syna, ale place na dziewczynke ktora mi wparla. gdy stanela finansowo na nogi to z kochasiem wysadzili mnie w kosmos. rozumiesz? wysadzila w kosmos mojego stna i swoja corke rowniez, bo ona nie ma ojca, nawet go nie pamieta. lza sie zakrecila w oku gdy siedmioletnia dziwewczynka zapytala mnie czy ja na prawde jestem jej tatą. rozumiesz to? jestes w stanie wyobrazic sobie co czulo te dziecko? a kurwa dymala sie wtedy z nastepnym hujem, rozbila rodzine dziewczynie tez z dwojka dzieci i to nie byl koniec, bo rok poznieju powtorzyla historie, rozbila nastepne malzenstwo z dwojka dzieci. ja zeniac sie z nia zostalem oszukany, uwierzylem w jej intencje, przedstawiala sie jako osoba inna, a byla zwykla kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
no żadna normalna kobieta by sie nie zadawała z takim chamem jak ty!! jesteś zwykłym chujem do szczania i nie dziwię się że twoja zona doprawiła tobie rogi z innym-ty nie zasługujesz na kobiete raczej na lale z sex-shopu. To ze tu sobie powypisujesz jaki ty jestes wspaniały o niczym nie świadczy-wystarczy sam fakt ze nawet twój syn nie chce z tobą rozmawiać daje duzo do myślenia PROSTAK I KAWAŁ GNOJA Z CIEBIE A TAKICH TO TYLKO NALEZY W ROGI WALIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
a teraz nazwymyślaj mi-ja mam to w dupie a ty masz problem cwaniaczku z internetu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
sad gdyby miał potwierdzenia na twoją niewinność,podpierajac się twoja dobrą opinią przyznałby tobie dziecko ale widzi cwaniaka który z błotem miesza kazda kobietę,który zarabia 600 zł (śmiechu warte-zakasaj dupku rekawy i zapierdalaj!!) wybrał mniejsze zło! Raz piszesz ze to nie twoja córka a raz piszesz że ona nie pamieta ojca-ty na haju jestes czy na kacu? ni składu ni ładu takich wspaniałych to trzeba by dla przykładu kastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
noo lachudor , nie powiem nic tylko tyle. podaj sobye z na reke, i z anetka krawczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
posluchaj lachudro, ja ciebie nie obmawiam, poczytaj pusta dupo , worze na sperme ze zrozumieniem. walczylabvys o dziecko gdyby w wieku 17 lat powiedizaloby ci spierdalaj stara dupo? ja mam smieciu zal do syna, w wieku 12-13 blat uciekal do mnie od matki. teraz ma nowego kochasia i z nim dwoojke dzieci szmaciugo, a moj syn ma wyprany mozg. ja mam wine scierwa na papierze, rozumiesz pustaku? chcialem miec rodzine a nie KURWE w domu. i wypierdalaj ze swoimi textami do budrelu, tam twoje miejsce. co za scierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
a dodam ci scierwo jeszcze jedno, rodk ujawnilo ze matka kompletnie nie zajmuje sie dziecmi, tylko kolejnymi romansami. niestety to sa baby i jedynym uzasadnieniem zeby nie oddawac mi dziecka bylo stwierdzenie ze rodzenstwa nie powinno sie rozdzielac. a takie scierwo jak ty powinno zgnic za zycia, bo nie reprezentujesz zadnych wartosci. ja uwazam i slusznie, (bo te panstwo odebralo dziecku i mi prawo do samostanowienia) ze place 600zl dla SYNA!!! nie dla tej dziewczynki, ona ma ojca, tylko mamuska kurwa wiedziala ze od rudego szmalu nie dostanie, bo pusty w ryj jest. czaisz? idiotko chcialabys aby ktos ci odebral male dziecko? chcialabys placic na obce bez swojej wlasnei nieprzymuszonej woli? zastanow sie co piszesz prymitywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
twój syn ma wyprany mózg a ty masz jego brak jak łoś to w rogi,jak słoń to w trąbę a jak frajer to w ryj-ty nalezysz do wszystkich trzech grup z takim ścierwem nikt by nie chciał być-dzieci czuja na odległośc skurwysyństwo spierdalaj chuju do szczania do roboty takiego smiecia jak ty nalezy duzym łukiem omijać wypisy frajera do mnie nie dociera-rozumiesz męski kurwiszonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
ja bym chciała aby tacy jak ty nie mieli żadnego wpływu na rozwój swoich dzieci-rozumiesz kurwiszonie męski? twoje geny powinny w ogóle nie byc przekazywane wróc do tego co napisałes na początku i jesli masz odrobine oleju w tej pustej mózgownicy zastanów się w jaki sposób wyrażasz sie o kimś z kim ciebie kiedys cos łaczyło!! nawet jesli ona jest kobietą nieodpowiedzialna to ty mając rozum nie powinienes dopuścic do takiego zachowania jaki tu nam przedstawiasz-rozumiesz dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
ja bym chciała aby tacy jak ty nie mieli żadnego wpływu na rozwój swoich dzieci-rozumiesz k**wiszonie męski? twoje geny powinny w ogóle nie byc przekazywane wróc do tego co napisałes na początku i jesli masz odrobine oleju w tej pustej mózgownicy zastanów się w jaki sposób wyrażasz sie o kimś z kim ciebie kiedys cos łaczyło!! nawet jesli ona jest kobietą nieodpowiedzialna to ty mając rozum nie powinienes dopuścic do takiego zachowania jaki tu nam przedstawiasz-rozumiesz dupku POSLUCHAJ DAMSKI HUJU, BEZMOZGU. KAZDA BABE BEZ HONORU, SUKE KTORA WYCIERA SOBIE DUPE WLASNYMI DZICMI ZMIESZAM Z GOWNEM. NIC MNIE Z KURWA NIE LACZYLO, OSZUKALA MNIE ZE JEST NORMALNA DOBRA KOBIETA, A WYSZLO ZE JEST FALSZYWYM SCIERWEM. JAKBYM MIAL GENY PRZEKAZYWAC TO NIKGDY TAKIEJ SZMACIE JAK TY I JEJ PODOBNYM. WOLALBYM SIE SPUSCIC W TRAWE. I POCZYTAJ, wroc do szkoly, nie wiem moze porozmawiaj z kims kto ma jakas moralnosc. jeszzce raz sie odezwiesz to zbluzgam cie sciero jak psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
płacz i płać pydo zbranzlowana od tego jesteś nic ciebie nie łaczyło z nią? a synek to z kapusty idioto pisz,pisz mnie to zwisa i powiewa-ja nie płacę na nikogo i mnie też nikt nie płaci bo trzeba ruszać głową a nie dupą-zapomniałam twoje centrum myslenia jest w chuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chuja wacka
zbluzgaj pisałam że frajera do mnie nie dociera-mam to w doopie - wywłoko alimenciarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus
do tego holdujesz kurestwu, oszustwu,lajdactwu, bandyckim zachowaniom, zdradzie, kradziezy, intrydze, niewiernosci i wreszcie co jest wynikiem tych dzialan: wspierasz produkcje dzieci bez ojcow, pewnie jak sie domyslam popierasz rodzicielstwo bez ojcow, odbierasz dziecinstwo dzieciom, odbierasz prawo do posiadania wlasnie torzsamosci, odbierasz prawa do stanowienia o sobie. to skandaliczne zachowanie. a wytaczasz jako przeciwwage to ze z kims sie kiedys bylo i ze byla to moja zona. byla, ale nie jest, nawet jakby byla angielska krolowa gdyby sie kurwila i przypisywala dzieci co bogatszym wykorzystujac dziurawe prawo to nazwalbym ja wsciekla kurwą. pojmujesz, nadazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×