Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mięsne doświadczenia

Szukam kobiety na spotkanie z moimi rodzicami...

Polecane posty

Gość mięsne doświadczenia

To poważny post. Mam na imię Stefan. Mam 33 lata. Pracuję w Warszawie w zakładzie mięsnym. Jestem zdrowym, czystym facetem, tylko trochę nieśmiałym. Nie jestem obleśny, ani też bardzo przystojny (przeciętny miskowaty facet). Kontakty z kobietami kiepsko mi wychodzą - przez to jestem jeszcze kawalerem. Miałem kilka partnerek w życiu. Moi rodzice mieszkający w Goniądzu zapowiedzieli przyjazd do Warszawy. Nakłamałem im kiedyś, że mam dziewczynę - żeby się nie martwili i nie myśleli, ze jestem homo (nie ważne dlaczego). Teraz zechcą ją poznać. Szukam odważnej, uczciwej i poważnej kobiety, która zgodziłaby się zagrać taką osobę. Oczywiście za usługę zapłacę - za każdą godzinę którą będzie musiała temu poświęcić zapłacę 50 zł. Warunek - płacę po udanym zakończeniu "przedstawienia". Prawdopodobnie w grę będzie wchodziło od 4 do 8 godzin. Kobiety zainteresowane pomocą proszę o kontakt na mail (calyparchaty@o2.pl). Im więcej informacji o Tobie tym większa szansa, że ośmielę się i Ciebie wybiorę. Pozdrawiam (inne wpisy pod tym postem pochodzące ode mnie to podszyw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
naturalnie bardzo by mi odpowiadała taka kobieta, która da sie związać i będę mógł ją łaskotać po paszkach piórkiem pawim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
oczywiście gwałcenie pod koniec usługi lub orgia jest wliczona w pakiet usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
Nie nawidzę podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
no i siebie też ... ale do tego dorzucę kilo szynki, skręt z krowich jelit i dwa i pół kilo wołowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
ostatnio wkładałem penisa w mięso... mam potem satysfakcję, że kupuje to jakaś ekstra laska i wkłada do ust. To prawie jakby robiła mi loda. A mój kumpel to wali gruchę do mielonego. Nawet potem lepiej się skleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
yeeeeeeebana nie dała się wyruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne doświadczenia
Dodam, ze w wolnych chwilach bekam i puszczam bąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgff
i jak sa chetne? jak nie to ja jestem chetna tylko napisz jak to ma wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibles
a kiedy to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna co sie z choinki urwała:) Zobacz date pierwszego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym Ci chetnie pomogla i
za darmo ;) Ale niestety nie jestem wolna, glupio tak bedac w zwiazku takie szopki odstawiac ;) A mam doswiadczenie, bo juz jedno takie przedstawienie mam za soba. Tylko, ze to kolega byl, znalismy sie. Moze zapytaj jakas kolezanke? Troche tez strach tak sie przez neta umawiac na cos takiego z obcym mezczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym Ci chetnie pomogla i
zastanawiajace jest to dlaczego taki anons zamiesciles na Erotycznym... czyzby w gre wchodzilo cos wiecej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×