Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Komediant

Tym czego kobieta potrzebuje najbardziej jest miłość.

Polecane posty

Patrzę na to forum i stwierdzam że społeczeństwo się coraz bardziej stacza. Ciągle tylko rżnięcie w jeden otwór, drugi, trzeci, spuszczanie, sikanie... Tymczasem rzeczą której kobieta najbardziej potrzebuje i pragnie jest miłość. Musi się czuć kochana. Wymaga czułości, uwagi, pieszczot (dobrze jest ją przytulić, pogłaskać)...a nie tylko rżnięcia, jak ścinana sosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek :D jak miło nie było mnie kilka miesięcy a Ty jak zwykle na posterunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
po części się zgadzam, ale kobieta też powinna być porządnie "dopieszczona" :P a nie tylko głaskanie i mizianie... Konkretny seks jest obowiązkowy :) Przyznać się, która nie lubi ostrzejszego seksu? :D nie mam tu na myśli takiego zboczenia jak wypróżnianie się na partnera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florku, jestes cudny :D jeden z niewielu mezczyzn ktory wie co mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja naiwność przeraża
takie bajeczki to możesz wciskać swoim koleżankom z gimnazjum, pryszczaty przegrańcu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadd
Laski dzielą się na te które dają i na te z którymi trzeba chodzić żeby dały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda...potrzebuje ciepła,miłości...słow,ze od teraz bedzie dobrze,że on nie pozwoli by było źle,że bedzie ,że otuli swoim bezpiecznym ramieniem,w lepsze i gorsze dni...że przetrzymamy burze...zalśnimy w słońca blasku 😍 http://www.youtube.com/watch?v=quSOJ48XZEA&feature=player_embedded# dla kogos,kto skrada moje serce swoim dobrem i ciepłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Komediante! Oklaski na stojąco! Doszedłeś do takiego wniosku po tym, jak pisząc że wyruchasz jakąs dziewoję a ona dała ci w pysk? Teraz wyrywasz na miłość? Jeszcze raz brawa! Ale stary- niedługo 30 a Ty dalej bzyknąłeś tylko Belucci i Rutowicz na jpg... Ale za to z jaką klasą! Najpierw wypieściłeś zdjęcia tak że trudno było poznać czy to Elvis czy kobieta a potem masując swe przyrodzenie wahające się od 12 do 16cm (zależnie od pory roku) spuściłeś się im obficie na twarz i tło. Właśnie takiego dawcę rad potrzebuje Polska! Powstańmy więc do hymnu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny chamie - kłaniaj się niżej, może ułaskawię Cię za ten niepohamowany okrzyk ku mej czci. Niżej mówię. O tak... I pocałuj panią w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
brawo ! i to mówi facet ? no nareszcie ktos to zauważyl :):D dla kobiety opieka i czułośc na codzien a nie tylko w łóżku to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabula rsaa
ja potrzebuję miłości.. dużoooo miłości. A jeszcze bardziej potrzebuje ostrego, perwersyjnego, dzikiego, pełnego szału ruchańska. Mówie to jako kobieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Janina Pancz-Glejda
Jesteśmy k00rwam nastawionymi na kasę i matoła dzianego . . . chcesz kobiety prawiczku? To zgwałć albo idź do burdelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiąć się mogę i zapnij mnie mocno opierając o ścianę, ale całować się nie będziemy bo to nie po chrześcijańsku całować się przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamylla
Tak miłość analna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziele
tera to ci bedo kobitki słodzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×