Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moimel

Przepraszam, że piszę..

Polecane posty

Gość Moimel

Witam. Zastanawiałem sie, gdzie umieścić ten watek- na uczuciowym, erotycznym, czy moze ogólnym, ale wybrałem ten dział. Boje sie, ze zaraz zbiegna sie obrońcy moralności i mnie zjada, ale co mi tam. Zastanawiam sie, czy mozna tu poznac jakas interesująca panią, starsza od siebie? Mam 23 lata i na swoja Towarzyszke życia chcialbym poznac kobieta starsza wiekiem od siebie. Ale to nie warunek zalezy mi na dojrzalosci, inteligencji i tym czymś;) ps. Freud prosze nie niszcz mojego topiku wiem, ze prowadzisz tu krucjate przeciw takim związkom, ale żyj jak chcesz i pozwol innym na to samo. Wszystkim samotnym i nie tylko życzę duzo milosci w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel i tutaj desperat sie pojawił :-)] :-) ,miałes 21 lat jak posuwałes 50 letnia kobiete :-) teraz tez zdesperowany ejstes,zadna młodsza nie chce cie,a ty szukasz starych bab ktore seks beda uprwiac nawet z brzydkim młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Skad moj drogi wiesz ze jestem brzydkim mlodym? Spotkałes mnie w realu czy moja fote widziałes?:) Jak twoim(celowo z małej litery) zdaniem, posuwalem stare baby to tylko moge współczuć twoim kobietom, ze je posuwasz zamiast kochać sie z nimi.. I ze kobieta określasz mianem baby a nie pani czy kobiety.. Albo jestes nastoletnio onanista albo troche starszym onanista. A co to za różnica czy ktos ma 45,6,7 lat? 50 to tak magiczna granica, przekroczenie tabu. W tym wieku to co tylko szydłeko i radio?:)ja tez kiedys bede w tym wieku, jak kazdy, i chcialbym miec tyle energi i tak otwarty umysł jak Ona.. Na twoim przykładzie widac, ze niektórzy sa juz ograniczeni w młodości.. I dobrze to pokazuje ze dojrzalosc ma niewiele wspólnego z wielkiem.. Ale po co ja to pisze to jak grochem o ścianę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel desperacie :-) p[rzyznaj sie jakies swojej kolezance,z eposuwasz stere baby to cie wysmieja :-) ciekawe czy jak bedziesz miał jzu swoja dziewczyne w normalnym wieku a nie stara pudernice czy przyznasz sie ,ze waliłes takei stare pruchna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Czemu w 2 wątkach piszesz to samo? Nie rozumiem.. Troche oryginalności;) i prosze zmien język.. Ciekawi mnie dlaczego wchodzisz na takie wątki? Skoro wolisz młode kobiety to czemu czytasz o kontaktach dojrzałych kobiet z młodszymi paniami? Skrywane pragnienia, fantazję:)? Czy moze jestes sadysta i lubisz czytać o tym czego nie lubisz, co Cie brzydzi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel dfesperat idz posuwaj stare pruchna bo na inne cie nie stac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 lat
od dłuższego czasu jestem sama, ale jakoś nie pociągają mnie mlodsi panowie. A juz właszcza młodsi od mojego brata. Sorki, ale dla mnie to... dzieci. :) Są jednak baki, które na młodszych lecą. Szukaj, a znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
mam 31 lat :-) oczywiscei,ze sa pruchna co leca na młodszych,bo przy takim młodszym to moze udawac,ze jest tak super :-) bo rowisnik zna sie na rzeczy i wie,ze takei pruchno juz nic nie warte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Powtarzasz to słowo desperat jak krzysznowcy mantre.. Jestes potomkiem komunisty ktory mówił ci.. Synku każde Klamstwo powtórzone 100 razy staje sie prawda:)? Czemu prowadzisz pyskowke zamiast rzeczową dyskusje:)? A do pani 31.. Rozumiem, i szanuje w koncu kazdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, czego niektórzy tu nie potrafią zrozumieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel desperacie idioto napalajacy sie na stare pruchna :-) ale ty jednak glupi jestes,a jak nei wiesz dlaczego,to jestes jeszce głupszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Masz moze jeszcze ochote na troche wyzwisk? Prosze bardzo:) jak woda po kaczce:) powiedz mi w ktorej gimnazjum jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel no i desperat idiota do potęgi n-tej :-) posuwajacy stare pruchna,:-) a dlaczego idiota do n-tej :-) moze sie domyslisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alomapalopma, zamilknij zanim ośmieszysz się do końca, nie umiesz prowadzic rzeczowej dyskusji, brakuje ci argumentów a do tego stan umysłu nie pozwala, to idź pooglądaj telewizję. Wszystkim wyjdzie na zdrowie. Ciekawe, ze zawsze najwięcej szczekają ci co nie mają nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Jako idiota to raczej nie.. Powiedz mi o mędrcu prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel jestes idiota :-) desperat posuwajacy stare pruchna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Uff a juz myslalem, ze wszyscy tutaj tacy jak on.. Przywróciłas/es mi wiarę ze sa jeszcze otwarci, tolerancyjni ludzie:) dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel jednak jestes idiota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Odpowiedz mi tylko na kilka kwesti. Ile masz lat? Chodzi mi o wiek, rozumiesz? I czy hasło moimel desperacie oraz posuwasz stare pruchna skopiowałeś do schowką i używasz ctrl'v zeby na kazdy moj post odpowiedzieć:)? Bo mam takie wrazenie.. Jak tak to dyskusja z Toba nie ma sensu, nigdy zresztą nie miala, ale tak bede pewny w 100 procentach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel jednak jestes idiota do potegi n-tej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
weszłam tu przyciągnięta tytułem topiku, a skrupi się na "alomapaloma' czy jak jej tam :D Widzę nieskoordynowane podejście do "starczego" wieku u ciebie. Czyli kobiety po 40tce to stare pruchna (pisownia oryginalna, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistą :D ) a faceci w ich wieku, to mężczyźni znający się na rzeczy. Żałosne. I jakoś tak chore nieco. Czyżby ktoś zostawił dla starszej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Aha i ach-witam na moim wątku:) wydaje mi sie, ze jest to on- małoletni onanista nie kobieta, sądzę po stylu pisania:). Albo wydaje mi sie, ze to dojrzaly sfrustrowany onanista ktory przeżywa krzys wieku średniego. szkoda, ze taka osoba ktorej taki watek nie powinien interesować najwięcej ma do powiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Moimel jednak Ci napisze idioto :-) jestes idiotą,bo tylko idiota odpisuje na takei posty jak moje :-) jestes nie dosc,ze despetarem posuwajacym 50 letnie kobiety :-) sam napisales,ze miales 21 lat i posuwałes 29 lat starsza kobiete :-) toz to pruchno :-) a nie kobieta dla 21 latka,ale coz :-) sa faceci ktorym nie dano posuwac młode ciałak,tylko stare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alomapalopma
Głupiemu trzeba ustapic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Jestes dla mnie zagadka.. Twierdzisz ze tylko idiota odp na twoje posty? Podobno nie ma głupich pytan tylko odpowiedzi.. Pozdrawiam i prosze, zostaw ten watek;) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja..
Moimel, jesteś młody ale i dojrzały.. zyczę Ci powodzenia w poszukiwaniach :) starsza babeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampaścik
Na starej piczy młody chuj sie ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Pomarańczko myslisz, ze jak zmienisz nick, to to chwyce przynete:)? Moj drogi nie szukam tu przygodnego seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Tonieja dziekuje za mile słowa i pozdrowienia, szczególnie cenne w tym dniu, wszystkiego dobrego zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja..
Moimel, wzajemnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moimel
Przepraszam, ze sie Ciebie uczepie;) moglabys zdradzic swoj wiek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×