Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość ann66
sandzia_ jedz do 1000kcal,poczytaj liczniki kalorii.Staram się tak jeść.Nie jest lekko.Rozlóż posiłki na 5 porcji..to nie będzie ssania.Dołącz duuuuużo wody,magnez,herbatę czerwoną,sylimarin forte(oslonowe wątroba).POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
czesc dziewczyny troszke mnie tu nie bylo powiem wam, ze w koncu cos drgnelo widze po sylwetce niestety nie mam wagi i nie wiem ile mi zlecialo w kg jedynie w cm wiem, ze z bioder polecialy 3 cm, z uda 1-1,5 cm z pasa sporo, bo prawie 5 cm a najlepsze jest to, ze zmalal mi biust ( zmniejszyl sie o polowe) alez sie ciesze, bo mialam ogrone piersi ramiona mi wyszczuplaly i twarz jestem zadowolona ale tez codziennie cwicze, a dzis wzielam 24 tabletke mam jeszcze cale opakowanie zelixy 15 chce jeszcze zaczac biegac a co u Was? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli21waw
co tu takie pustki??? słuchajcie połtora miecha temu zaczeły mi sie miary sukni slubnej bo 5 czerwca mam slub i od pierwszej miary ubylo mi 30 cm w pasie!!!!!!! krawcowa oczy na mnie wywalila!!!!!!!!! a ja jestem mega szczesliwa,mam teraz 86cm:) jeszcze przez 2 miesiace mam zamiar ja brac a jak wasze rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja już jestem miesiąc beż zelixy i sie trzymam nie ciągnie do jedzenie ale za to bardzo dużo pije wody. Startowałam z wagą 98 kg w tym 10 kg schudłam biorąc zelixe gdy przestałam spadły mi kolejne 5 no a dzisiaj ogólem mam 21 kg mniej super jestem z siebie dumna..... dziś waże już 77 kg a chce spaść do 65 i coraz częściej sie przekonuje że dam rade... Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixe wycofali
już jej chyba nie ma w sprzedaży,co? Ja byłam bardzo zadowolona po pierwszym opakowania,schudłam jakies 10kg. Natomiast gdy wzielam drugie,waga stala w miejscu,nie mam pojecia dlaczego :-0 Drugie opakowanie juz nie działało na mnie tak jak pierwsze,tzn czułam głód,a przy pierwszym mimo iz jadłam to chudłam,natomiast przy drugim działając w ten sam sposób nie schudłam nic :-0 Ale ostatnio poprosiłam lekarke o recepte,to powiedziała mi,ze wszystkie tego typu "leki" zostały wycofane ze względu na szkodliwe działanie na organizm!Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgista
Prawda. Masz zapłon jak diesel w zimie na letnim paliwie. Grube kilka miesiecy temu wycofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann66
Nie kilka miesięcy temu wycofali tylko dwa.A zeliksę wstrzymali a nie wycofali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgista
Jak myslisz ze przywroca to jestes w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
No witam zelixiary! Faktycznie pustki. Ja przy pierwszym miesiący schudłam 6kg Zaczełam drugie opakowanie (skonczyłam je wczoraj) i w trakcie jego brania spadło zaledwie 0.5 kg! Nie ciagnie do jedzenia,jem niewielkie porcje. Zostało mi jeszcze 30 tabletek jeśli znów to nic nie da to zbastuje sobie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia30
Hej dziewczyny...dyskusja jest na temat żelixy, bo to podobno odpowiednik meridii ,ale ja właśnie biorę meridię i mam pytanie czy któraś z Was podczas stosowania miała bóle w dole brzucha (przypominają ból menstruacyjny-czyli skurcz) Dziwię się bo przeczytałam chyba wszystkie fora i nigdzie nie ma takiego skutku ubocznego...niech odezwie się ktoś, kto miał takie dolegliwości przy Meridii. nie wiem po prostu czy to spowodowane tymi proszkami czy to się dzieję z innego powodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
1 op. zelixy 10 i 13 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!!! Jestem tu nowa... Mam pytanie do wszystkich którzy biorą zelixe... skad ja macie??? skoro jest wycofana a wy ja bierzecie??? Ja brałam zelixe 3 lata temu w miesiac schodlam 10 kg ale poza zelixa duzo jezdzialam na rowerze i stosowalam diete. Udalo mi sie z 75kg przejsc na 65kg. Waga sie utrzymywala ale po roku zaszlam w ciaze i kilogramy wrocily. Teraz mam cudowna córeczkę ale i okropny problem ze bednymi kilogramami. Pomożcie!!! Jak ktoś wie gdzie moge kupic zelixe czekam na wiadomosc to dla mnie bardzo wazne. pozdrawiam wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezkaaaaa
czy można kupić zelixe w Czechach jeszcze jeśli lekarz wystawi mi recepte w polsce i ile to kosztuje i czy w kazdej aptece to kupię ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
od czego mozna przytyc?? tylko nie pisac ze od tłustego jedzienia bo to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryline
Zelixa jest rewelacyjna w 3miesiące schudłam 17 kg, niestety przez wycofanie leku, przerwałam kurację, mam nadzieję, że będę mogła ją niebawem znowu nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek33
Witam,czy któraś z Was zna pewne źródło w necie skąd bez ryzyka można zakupić zelixę? Prosze o informacje-renatka05055@wp.pl Brałam ją jakieś dwa lata temu przez dwa miesiące,wyniki rewelacyjne,przestałam brać i w ciągu półtorej roku odzyskałam kilogramki:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek33
renatka05055@wp.pl Jakiś chochlik wcisnął mi spację w poprzednim adresie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Hej!!ma ktos namiary na pewne zrodlo zoapatrzenia w zelixe albo lindaxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś ma do odsprzedania zelixe 15 chętnie bym kupiła beata--g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy potrzebujesz kredytu, jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: tomjerryloans@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze zelixa jest znów w aptekach? Takie mam info od lekarza, który dał mi recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×