Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość ann66
Dziewczynki ,nie zalamujcie się jak przez tydzień nic nie ruszy.Na forum jest dużo dziewczyn,którym dopiero po trzech tygodniach waga drgnęła.I podstawa jeść mniej kalorii niż potrzebujemy,czyli ja np.wiek 36 lat wzrost 176 ,praca siedząca,potrzebuję koło 1800kcal.Jem do 1000kcal,wiec musi coś ruszyć-fizyka.A jak dodać do tego wysilek fizyczny to będzie super.Polecam treningi interwałowe(opis w google).Atak na marginesie,powiem wam,że jak mało jadłam,to waga stala w miejscu,a jak w sobotke poszalalam,to tak jakby metabolizm ruszył-było 1kg.mniej.Nie da sięschudnąć w miesiąc 15kg.a jak się da to na krótko.Organizm ma pamieć co do wagi-udowodnione,i stara się po szybkim odchudzaniu do niej wracać.Także po zelce,pilnujmy się.BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
Brałam jakiś czas Meridie15 z efektów byłam bardzo zadowolona. Chciałam wykupic kolejną receptę, ale pani w aptece powiedziała mi,że jest wycofana ze sprzedaży:(. Czy gdzieś jeszcze kupię te tabletki? Czy Zelixa ma takie samo działanie jak Meridia? I czy kupię Zelixie jeśli na recepcie mam Meridię? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
Parę dni nieodecności i takie zaległości w czytaniu.... Ja tu podnoszę na duchu a tym czasem dziś 8 tabletka i ani drgneło... Mało jem,normalnie pije a tu nic a nic...hmmm może póżniej ruszy... oby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
Hej dzis 11 dzien na zelixie i nic...hmmm chyba bedzie ciezko, chcialam sobie dzis kupic spodnie i prawie sie poplakalam :( buuu, jak mi zelixa nie pomoze to juz nie wiem, od stycznia cwicze a zgubilam jedynie 1 cm w biodrach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam napisać jeszcze do dziewczyn, które chcą brać po 1,5 tab. NIE WOLNO!!! to nic nie da a nawet jest bardzo szkodliwe dla organizmu ponieważ tabletka Z. jest tak skonstruowana żeby przez 24 h uwalniać systematycznie związki które hamują głód i spalają tłuszcz. A nie jednorazowo zafundować taką dawkę dla organizmu. to nie spali tkanki tłuszczowej. Lekarz mi powiedział że pod żadnym pozorem tego nie robić bo można w tempie natychmiastowym rozwalić wątrobę i żołądek. A na przeszczep się czeka długo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku stosowania Z. taki ból niestety towarzyszy...:( i warto pamiętać że nasila się przy głodzeniu, Z. podnosi ciśnienie tętnicze krwi. Czarna pijesz kawę? bo ten ból może być od kawy spowodowany... bo może właśnie masz podniesione ciśnienie. Jeśli jest nie do wytrzymania to możesz wziąć jakiś lek przeciwbólowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki gdzie się wszystkie podziałyście...... Na dworze ciepełko sie zrobiło fajniusio a my chudniemy :-))) Ja odstawiłam zelixe i próbowałam sama bez tabletek schudnąć i udało sie z zelixsą ogólnie schudłam 10 kilogramów w mieśiąc nawet nie cały teraz bez zelixy spadły mi następne 5 kg... Startowałam z wagą 98 kg a teraz mam 83 kg.... I kolejny problem mam ale to nie są kilogramy tylko rozstępy po 2 ciążach i wiszący brzuch po cięciu cesarskim....... KOSZMAR......... pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś słyszałam, że Meridia, Zelixa itp będą znowu w obrocie :D jupi :D ale za jakieś 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
pierwsza ustawie sie w aptece z recepta jak tylko przywróca ja w aptekach nie wiem jak wy ale ja nie zadbych ubocznych skótkow po niej tylko pije troszke wieceji tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też nie mam żadnych skutków ubocznych... choć staram się nawet sama z siebie więcej pić :] a tylko w sytuacjach stresowych wysusza mnie całkowicie i po bardzo intensywnym wysiłku fizycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta166/90
Hej laseczki gdzie się podziałyście wszystkie? Ostatnio widze że na forum cisza. Czyżby wszystkim skonczyły się zapasy zelixy i nikt się juz nie odchudza? Ktoś tu pisał niedawno że zelixa ma powrócic. Super wiadomość. Ale czy pewna? Skąd to wiadomo? U mnie narazie zastój. Czekam na efekty. Bo tabletek ubywa a kg nie:( 22.02-90,5kg start 03.03-85,5kg (-5kg) 10tabl 18.03-82,6kg (-7,9kg) 25tabl 23.03-81,7kg (-8,8kg) 30tabl 30.03-81,2kg (-9,3kg) 37tabl *I cel 80kg *II cel 75kg *III cel 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann66
Czarna gratulacje..niesamowity wynik 5kg.w 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
wiecie gdzie realizuja r........ na z......... prosze piszcie do mnie na gg 13590467 lub banasik9@wp.pl do 13.30 i od 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann66
Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
zdrowych i pogodnych świąt wszystkim Zelixiarkom :) trzymajcie się ciepło i smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiaczkaa
Witam. Ważę 87kg przy wzroście 175. To wystarczająco żeby iść błagać lekarza o receptę na Zelixę, Meridię albo coś innego tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann66
Jak po świętach ...trzymacie wagę???????Ja 1 kg.do przodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspektywa0@poczta.fm
nie jedzcie tego świństwa. Po prostu kupcie 2 butelki wody mineralnej, zieloną herbatę i po 18.00 nic nie jedzcie. Schudniecie tak samo. Brałam meridię i zelkę. Mam jeszcze zapas ( na wszelki wypadek).Dajcie spokój bo jest efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:-) dawno mnie tu nie było. Święta ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH:-) wszyscy przy moim stole przytyli po pierwszym dniu obżarstwa średnio1-2 kg a ja zgubiłam cały 1! Już na minusie 11kg, jestem z siebie dumna bo nie zjadłam nawet okruszka ciasta a nie biorę już zelixy bo mi się skończyła:-) Walczę dalej pełna wiary w sukces, czuję się super:-) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
ja tez niestety nie zgubilam a przytylam od jutra glodowka jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168/72
Witajcie Faktycznie po zeli jest efekt jo-jo. Schudłam 15 kg w zeszłum roku i już mi przybyło 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego efektu jojo no chyba że ktoś wraca do obżarstwa!!!!!!! a Zelixa jest po to żeby zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie wracać do starych. Tak jest po każdej diecie. Jak się odchudzamy-chudniemy! jak wracamy do normalnego jedzenia-tyjemy! prosta zasada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Brałam zelixe pół roku, schudłam 10 kg nabawiłam się przy tym choróbstwa zwanego liszaj płaski walczę z ta chorobą poł roku i z tego się raczej już nigdy nie wyleczę.Piszę do was zebyście tego świństwa nie brali bo dziś mi pani w aptece powiedziała ze Zelixę wycofali bo są po niej śmiertelne przypadki i nieporządne działania. I tak sobie zdrowie zepsułam i teraz muszę brać sterydy po których tyję :( Nie warto dziewczyny lepiej spróbować innej dietki albo po prostu zaakceptować siebie taką jaką się jest :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zgodzić z tym co Pani napisała ponieważ Zelixa nie mogła wywołać tej choroby ani w minimalnym procencie się do niej przyczynić. No chyba że biorąc Zelixę Pani już miała problemy związane z wątrobą a w takim wypadku nie bierze się żadnych leków tym bardziej takich jak Zelixa. Znam dwie osoby które miały tą chorobę. Na dzień dzisiejszy się z niej wyleczyły. oczywiście rekonwalescencja trochę trwała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
zgadzam sie nie bire elixy ju blisko 2 miesiące i przytyłam zlediw 1kg tylko dlatego ze w czasie swiat nie potrafiłam odmowic moich smakołykwo ale robi sie ciepło kupiłam dres i sportowe buty i na poczatek tak zaczne od 15min biegania i stopniowo bede wiekszac czas i dystans trzymając diete i te bieganie mysle ze schudne!!!!wię jesli ktośpisze ze ma efekt jojo po zelixie to dlatego ze nie trzyma sie zdrowych nawykwo zywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic nie chorowałam byłam okazem zdrowia ,to dlaczego wycofali ten lek ? Ale napisałaś że ktoś się wyleczył z tego liszaja to podniosłaś mnie trochę na duchu :) Bo naczytałam się o tym na forum i ludzie po 16 lat się leczą i dużo się poddało po prostu trzeba z tym żyć . A może wiesz czym się leczyli ? Bo ja już próbowałam wszystkiego .Dermatolg mi powiedział że to od stresów albo leków a że stersów nie mam i brałam tylko Zelixę to jestem pewna że to od tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta166/90
Hej. Ale na forum od jakiegoś czasu zrobiło się cicho i smutno. Nawet nie ma z kim popisać. Ostatnio przez te święta tez pojadłam i przez tydzień nie brałam zelixy bo byłam chora. Od dziś trzeba się wziaść za siebie bo jeszcze 10kg do zrzucenia. Co do solarium to ja chodziłam normalnie nawet niedawno byłam i nic mi nie było. Więc polecam;) 22.02-90,5kg start 03.03-85,5kg (-5kg) 10tabl 18.03-82,6kg (-7,9kg) 25tabl 23.03-81,7kg (-8,8kg) 30tabl 30.03-81,2kg (-9,3kg) 37tabl 1.04-11.04-bez zelixy 12.04-80kg *I cel 80kg CEL OSIĄGNIĘTY :) HURA!! *II cel 75kg *III cel 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×