Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

Gość Jagoda006
Witam wszyskie dziewczyny. Nieodzywalam sie przez tydzien bo mialam problem z komputerem. Ja tak jak pisałam na poczatku miałam fatalne samopoczucie- kłopoty ze snem , bol glowy itp. Po4 dniu zaczeło wszystko wracacdo normy. Jestem jedynie bardziej nerwowa, ele to moze tez dlatego, ze doszły spore klopoty rodzinne ( zawał ojca i jeszcze sporo innych , wszystko sie skumulowalo na jeden tydzien (oby) , ale czasami tak w zyciu bywa. Moj sukces to po 10 tabletce - 3,5 kg. To mnie zadawala. Glodu specjalnie nie czuje, ale raczej jestem osłabiona, piję więcej chociaż mam juz dość tej wody. Arabeskunia jak ci idzie, bo razem zaczęłyśmy. Pozdrawiam wszyskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia25
NAPISZCIE MI PROSZĘ, MAM DO WAS PYTANIE: Czy gdy ważę 62-63 kg mam 170cm wzrostu i chciałabym szybko schudnąć do 57 kg(moja idealna waga) to Zelixa pomoże? Czekam na informację od Was dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
Marta 166/90 Nie przejmuj się u mnie też waga stała przez jakiś czas.Ruszy się zobaczysz. Cierpliwości i nie załamuj się! Ja od 5 dni bez zelki.Latam i kombinuje. Chce się jeść,ale się pilnuje. Trzymam za Was kciuki! Dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty_trzy
Hej, Ja mam jeszcze receptę ale nie mogę znaleźć apteki żeby ja zrealizować , a zaraz mi straci ważność. Czy wiecie gdzie jeszcze można dostać zelixę lub meridię w Warszawie? Chcę tylko dokończyć kurację , brakuje mi 3 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) Dziś mijają 2 tygodnie na diecie i trzy mniej na Zelixie. Waga -5kg. Trochę stała mi w miejscu, ale to z powodu chyba miesiączki. Jestem zadowolona i walczę dalej:-) Wczoraj byliśmy u teściów na obiedzie i jestem wkurzona, ponieważ wiedzą że mam dietę a na obiad zrobili wszystko to czego nie mogę jeść:-( ale dałam radę, skoczyłam do restauracji po sałatkę grecką na wynos;-) Może teściowa myślała, że dam się namówić na ziemniaki i golonkę:-( Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopoopop
jak załozyłam watek o zelixie i tym podobnych to moderia skasowala😠 wycofali i raczej nie ma nadzieji na powrot do sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
czesc dziewczyny mam pytanie czy po ZELIXA - tracicie kg czy tez cm? ubrania sa luzniejsze? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
aha i jeszcze jedno pytanie: czy czwiczycie biorac ZELIXE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diablicy z rogami Mi waga idzie w dół i cm ubywają i również ćwicze do tego to wniczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 12 tabletce zelki i jest 7 kilo mniej.... Rewelacja no i spodnie już wiszą które były obcisłe... SUPER oby tak dalej.I za was dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
niunia dziekuje za odp. kurcze ja tez chce wtedy zelixe :P ale skad? z netu ktos zamawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
no ja tez widzialam w necie chyba zamowie a pytanie- ile w miesiacu udalo wam si zgubic kg i cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
Do diablicy z różkami hehe dobry nick :D Zależy od organizmu. Ja w ciągu m-ca spadłam koło 6 kg a niunia2419 po 12 tab. zgubiła już 7 kg! Normalnie szok :D no dziewczyny macie dobrze :) A możecie podać na forum lub na @ zaufane źródło na kupno zelki na necie? jozja84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
a dziekuje - jestem czasem diabełkiem :) noo to ładnie wam zleciały kg :) tez bym tak chciała ja mam tak ciasne spodnie, ze masakra...:( no ja znalzałam w necie ogloszenie, ajutro chce tam zadz. zobacze co mi powiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaaak
Ja bralam zele 23 dni i schudlam 7 kg xD obecnie waze 59 kg. zostalo mi sie jeszcze 7 tabletek.. nie bralam ich tydzien bo mialam napady goraca, nudnosci i wymioty ;| no ale przeszlo ;) wezme reszte i mam nadzieje ze dojde do 55 ;)) dodam ze nie cwiczylam i jadlam co chcialam tyle ze o wiele mniej i byly dni ze w ogole nie jadlam ;p i mialam ogromna ochote na slodycze! ;p codziennie musialam cos zjesc ze slodyczy ;) masakra ;p aa i tak schudlam ;DD dodam ze gdy nie bralam tabletek rzadko jadlam slodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATMAT17
Witam. Obecnie zażyłam 32 tabletkę Zelixy . W ciągu miesiąca zgubiłam 6 kg. Na początku waga dość szybko spadała potem był postój . Ja mam tabletek jeszcze na 1 miesiąc chciałabym schudnąć do wagi 65 kg bo przy mim wzroście to już byłaby waga prawidłowa . Mieszkam w Małopolsce i ja za Zelixe10 zapłaciłam 66ZŁ za 30 tabletek , jak widzę jakie są rozbieżności w cenach to szlak mnie trafia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
czesc zamowilam dzis sobie zelixe przez neta moze jutro albo pojutrze przyjdzie mam do was pytanko- przyjmiecie mnie do swojego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
razem razniej, a widze, ze Wy juz jestescie doswiadczone odchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DIABLICA Z ROGAMI jA NIEMAM NIC PRZECIWKO ŻEBYŚ DO NAS DOŁĄCZYŁA... TO Z JAKĄ WAGĄ STARTUJESZ I ILE MASZ DO ZRZUCENIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
niunia bardzo Ci dziekuje :) a więc tak: waze 71 kg chciałabym zgubić tak z 10 kg - chociaz wiem, ze bedzie ciezko bede sie cieszyc z kazdego straconego kilograma i z mniejszych bioder i ud - bo mam je okropne a dziewczyny, schudłyscie moze w udach? bo moje uda to ZMORA a i jeszcze jedno pytanie: CZY któras z WAS bierze z Zelixa jakies inne środki? np CLA? bo ja mam - ale nie wiem czy mozna z tym łaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
Marta166/90 No i świetnie że waga się ruszyła.Ja tez miałam taki czas...przed okresem ;) Jutro uderzam do jednej apteki w któej jakiś czas temu chcieli mi sprzedać zelke bez recepty.Mam nadzieję,że nic im się nie zmieniło. Jeśli polegne do proszę o podanie sprawdzonego źródła na necie. Do diablicy z rogami Możesz napisać skąd zamówiłaś i jakie były koszta no i czy sprawdzone źródło? W udach ubywa, widze po moich starych spodniach :D Nie biore zelki od tygodnia.Waga stoi.Jeść zbytnio się nie chce,tzn nie tak mocno jak przed zelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzisiaj wzielam 11 tabletke zielixy 15 i waga spada ale bardzo powolij w porownaniu do tego co niektore piszecie moglby mi ktos powiedziec czy tak bedzie caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Dziś środa czyli jestem dokładnie po 14 tabletce Zelixy. -6 kg. Sama nie wiem czy to dużo czy mało, mam ostatnio trochę stresów i boje się abym nie odreagowała obżarstwem, bo niestety u mnie są takie reakcje. Na razie się trzymam:-) Tylko jakoś nie widzę po sobie tych 6 kg mniej, ubrania nadal są ciasne niektóre tak jak były i to troszkę mnie dołuje:-( ale pewnie przy mojej wadzę zauważalne będzie dopiero jak stracę dużo więcej. Trzymam za was kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
arabeskuniaaaa swietny wynik uzyskałas po 2 tygodniach :D ja miałam taki po m-cu. Odwiedziłam dziś pare aptek z nadzieją,że sprzedadzą mi zelke bez recepty.Niestety wszędzie uzyskałam jedną i tą samą odpwiedz: Od soboty jest kategoryczny zakaz sprzedawania zelki i meridi i tych podobnych.Jeszcze przed sobotą bym dostała,a teraz to kiszka. W Stanach już wycofali i u nas prawdopodobnie do tego samego dojdzie. Także zostaje mi internet...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica jak to może nie być w sprzedaży? Ja rozmawiałam z nią tydzień temu i mówiła,że nie ma problemu... To pewnie muszę szybko zapasy zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik84
Dziewczyny nie biore Zelki przez 9 dni. Dostałam okres a na wadze przybył 1kg,myślicie,że to od miesiączki?! Oby! Zamówiłam Zelke...hip hip hura!!! KUracja idzie dalej w ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×