Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Szczerze mowiac, to jedyna robota ktora czlowiekowi sprawia przyjemnosc :D Szkoda, ze na efekty trzeba czasem dlugo czekac, ale sa to efekty najlepsze na swiecie i najbardziej przez wszystkich oczekiwane i nawet milionowa premia w robocie nie moze sie rownac z TYM wynagrodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - sama prawda! :) obyśmy jak najszybciej na własnej skórze się o tym przekonały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tabelkę wg daty @ NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ euforia84........26.............6............................01.03.2010 Olka.P............29...............8..........................02.03.2010 aga_ton..........25..............12.........................07.03.2010 Miśkaaaa..........31............20..........................09.03.2010 malutka8479.....26............1............................10.03.2010 czarna_06........27............17........................ .10.03.2010 heyo............25...........1...............................10.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4........................ ..22.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4.............................???????? Faustka.............28..........3.............................????????????? jagódka20.......20..............8..............................???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda, szkoda - ja to wariuję momentami jak @ przychodzi. Te, które nie chcą mieć dzieci zaskakują od razu, a te które chcą i to bardzo muszą swoje przecierpieć :(:(( i gdzie tu sprawiedliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę w tą tabelkę i widzę, że ja się staram najdłużej z Was i nic :(:(:( Ja chcę dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka wszystko będzie dobrze, zajdziesz w ciążę, mówie ci. jesteśmy takie desperatki, że musi nam sie udać i innej możliwości nie przyjmuję do wiadomości. uszy (i tyłki) do góry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cala w tym prawda laski ktore sa zerem pija cpaja i szybko zachodza w ciaze i maja zdrowe dzieci a kobieta jak bardzo chce to musi sie dlugo starac a jak juz zajdzie to odmawia sobie wszystkiego zeby nie zaszkodzilo dziecku a final taki ze poroni nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka jeszcze trochę cierpliwości... i zobaczysz, że wszystkie będziemy się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
jagódka20 życie niestety jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, idę spać. dobrej nocki i pozytywnego myślenia :) do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
ja też idę do łóżka, jutro znów trzeba wcześnie wstać do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki :):) Wiecie jak to jest rozum swoją drogą a serce swoją :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć, na pewno nie My - Staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze troche i sie rozpije najlepszy sposob i samo przyjdzie nioe no zart bede czekac cierpliwie tlumacze sobie ze jeszcze nie moja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz pomysły ..... A powiedzcie mi dopytuje sie u Was rodzinka kiedy będzie dziecko....jak sobie z tym dajecie radę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na poprawienie humoru *Problem z niektórymi kobietami polega na tym, że ekscytują się byle czym, a potem za niego wychodzą... *Rozmowa dwóch kumpli: - Powiedz Karol, kto cię poznał z twoją żoną? - To był przypadek, nawet nie ma kogo winić. *Kobiety a kontynenty: - do 18 lat kobieta jest jak Australia - między 18 a 25 rokiem życia - zwariowana jak Ameryka - między 25 a 35 rokiem życia - gorąca jak Afryka - po 35 roku życia - wyeksploatowana jak Europa - po 50 roku życia - zimna jak Antarktyda. i coś z czarnego humoru: *Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu w celu wiadomym. Kobieta krzyczy przerażona: - Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boję Na to morderca: - No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, ze gdzie sie teraz czlowiek nie obejrzy to widzi dzieci, kobiety w ciazy, na stronach internetowej poradniki dla mlodych mam, zakupy dla mam, planowanie ciazy, reklamy wyprawek, wozkow itepe itede. Nigdy mi to wczesniej w oczy nie wpadlo, dopiero teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie mnie pytaja, to albo mowie ze narazie nie mozemy miec, albo mowie, ze jak bedzie to bedzie, albo ze narazie nie chcemy miec dzieci bo nie ma na to pieniedzy, czasu, warunkow, albo ze sie staramy wlasnie itd. w zaleznosci kto pyta i jaki mam humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najbliżsi nie pytaja bo wiedza ze nie mozemy a jak ktos obcy to odpowiadam ze jeszcze mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka - trafiłaś w sedno! moim zdaniem najgorsza jest ta presja ze strony innych. koleżanka, przyjaciółka, siostra ma dziecko wiec czemu nie ty. na co czekasz, latka lecą i inne serdeczne docinki. u mnie co roku na Wigilii przerabiam to samo: I żeby za rok było nas więcej - nieustanne zyczenia teściowej. tylko jak im wytłumaczyć czemu nas nie przybywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_ton ----- dobre, dobre :):) zwłaszcza ten czarny humor :):) Ja też gdzie się nie obejrzę to wszędzie kobiety w ciąży, z wózkami - nawet z bliźniakami. A mam okazję się napatrzeć bo przewija sie u mnie w pracy muuuultum ludzi. I wtedy to czasem mnie dopada to moje "ja też tak chcę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rodzice sie nie pytaja, tesciowie wspominaja ze fajnie by bylo juz miec, niektorzy uwazaja, ze TO ZA WCZESNIE!! heehhe, ale kuzynki i kolezanki sie pytaja: a wy kiedy? a czemu jeszcze nie macie? na co czekac?? :) Ale coz, takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to niektóre koleżanki wiedzą, mamy podobne problemy więc sie rozumiemy nawzajem...A jeśli chodzi o rodzinkę to też się dopytują - najgorsze są właśnie święta. Teściowa jakiś czas temu zapytała czy nie jestem w ciąży i jak powiedziałam, że nie to stwierdziła, że nie wiadomo czy w ogóle będziemy mieli dzieci, bo kiedyyyyś mąż miał problemy z przepukliną i takie tam...:(:( Normalnie myślałam, że mnie tam coś trafi .....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaszcze do niedawna sądziłam że zajść w ciążę jest niezwykle łatwo. ale na własnej skórze przekonuję się co to znaczy. chyba ten problem jest naprawde spory i dotyka coraz wiecej osób bo skąd tyle nowych topików staraczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wspolczuje :O Trzeba byc dobrej mysli, wielu facetow mialo przepuchline i ma dzieci :) Ja mam nadzieje, ze wystarczy cierpliwosc i wszystko sie dobrze skonczy, bo martwi mnie widmo lekow, hormonow, laparoskopii, inseminacji a w koncu invitro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tyle sie osob stara o jedno, a moja znajoma juz zaraz rodzi 3 (!!), kolezanka juz 2, kuzynka sie martwila bo juz kilka miesiecy nie moze zajsc i juz urodzila, a my sobie tu cichutko w kaciku i same wiemy ile to nerwow. Maz sie juz smieje, ze mam obsesje bo ciagle czytam na temat nieplodnosci, dzieci, wozki itp. :O a mi glupio, no ale to mi pomaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×