Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Mnie w pierwszej ciąży test pozytywny wyszedł dopiero 15 dni po terminie spodziewanej miesiączki...ale to było 11 lat temu:)Także teraz się pewnie pozmieniało.....:)A u Ciebie też inaczej hormonki mogą działać....no nic zostaje Ci czekać na wizytę....lub co jakieś 3 dni test robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia, a nie masz może jakichś sytuacji stresowych, bo mi w stresie @ spóźniła się grubo ponad dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton żadnych stresowych sytuacji nie mam..do tej pory @była jak w zegarku.... no własnie była.... co prawda jakieś 4 lata temu lekarz wykrył u mnie cystę na jajniku ale była malutka i po miesiącu się wchlonęła, wtedy spóźniał mi sie okres ale od tamtej pory wszystko było regularnie. Na dzień dzisiejszy też boli mnie jajnik ale inaczej niz wtedy teraz od czasu do czasu zakłuje ale towarzyszy mi również wzdęcie brzucha i ogólnie jakoś brzusio mnie pobolewa, dl tego huśtawka nastrojów, bolące piersi, wrażliwe sutki nawet mój mąż twierdzi że są jakieś takie duże, no i od czasu do czasumnie mdli temperaturę tez mam podwyższoną od kilku dni, dlatego jakoś dziwnie się czuję i jeszcze mam uczucie bardzo dużej wilgotności... Ja nie nakręcam się i nie twierdzę na siłę że w ciąży jestem to byłoby zbyt piękne zwłaszcza że od pół roku się nam nie udaje ale nigdy tak się nie czułam jak teraz a na dodatek ta niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się uda będę bardzo szczęśliwa jeśli nie będziemy starać się dalej... Mam teraz 24 lata mój mąż 27 mamy 6 cykli za soba ten jest 7 postanowiliśmy że przez rok będziemy się starać bez pomocy fachowca dopiero po roku będziemy szukać pomocy. Może to głupie ale jest przeciez nadzieja na to że wkońcu zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia....tak mówią też sami lekarze....starać się rok....ewentualnie po roku nieudanych prób mogą stwierdzić że coś może być nie tak....wtedy badanka,badanka i jeszcze raz badanka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko do roku zostało 5 cykli... oczywiście wysyłam męża na badania wkońcu jego jest prościej zbadać ale zapiera sie nogami i rękami i mówi że nigdzie nie pójdzie więc musze czekać do roku...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te chłopy uparte są. Mnie do lekarza to wysyła ale sam nie pójdzie nigdzie.... szarotka ja wierze w to że uda nam się obu i bedziemy się cieszyć z naszych fasoleczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zrobiłam teściora i są 2 kreski !!! druga blada ale jest :D Ten topik chyba przynosi szczęście ! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi, jeśli możesz o swoich objawach....bo ja mam testować 10 marca i pomału się zaczynam nakręcać. Od kilku dni mam temp.37 stopni, wczoraj było mi strasznie zimno, mam dziwny ból brzucha....nie wiem co mam myśleć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka gratulacje!!!!!!!!!!!!!Eldcia pewnie że nam się uda....:)Tym bardziej że topik szczęśliwy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ....07.03.2010 Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85..............24.............1...........................09.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ eldcia..............24............7...............................18.02.2010??? Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ....07.03.2010 Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 na wszelki wypadek się dopisałam ale chyba nie pasuje do tej tabelki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Na początku Gratuluje Olka!!!!! Mam nadzieję, że niedługo już nie będziemy pisać nic innego niż tylko gratulacje dla siebie nawzajem;) A u mnie dziś 23 dc. i jakiś bardzo gęsty biały śluz. Czytała, że może być on objawem ciąży... ale czy któraś z Was wie może w którym dniu taki śluz w Ciąży powinien się pojawić? Ja mam oczywiście shizę i najchętniej wszystko co mji jest podpasowałabym pod objawy ciążowe;) ale mam jeszcze jeden... pojawiło mi się kilka pryszczy na szyi... niby nic ale taki sam problem miałam poprzednio jak byłam w ciąży! Czekam więc do 9 i testuje:))) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! mam nadzieje że i wam się niedługo poszczęści :) Miśka co do objawów : kilka dni po owulce bolała mnie przez pare dni jajnik, potem zaczęły boleć piersi a raczej sutki ale tylko pod wieczór. Temp nie mierzyłam ( lenistwo ). Prawda jest taka że początki ciąży u kazdego wyglądają inaczej, nawet kolejna ciąża u tej samej kobiety może wyglądać inaczej. Ja poprzednią ciążę (niestety zakończona w 6 tyg) zaczynałam z innymi objawami. Ale będę trzymać za ciebie kciuki i za reszte dziewczyn też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! Olka - gratulacje :) ja od dwóch dni padam - taka jestem zmęczona :( ale czuję się jak przed okresem a on powinien się zjawić dopiero 10... więc już nic nie kumam :( pozdrawiam cieplutko wszystkie Staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Macie rację... u każdej z nas objawy ciąży mogą być inne. Mi za pierwszym razem ,- ciąża zakończona w 8 tyg :( , bardzo zaczęła przetłuszczać się cera i pojawiło się mnóstwo pryszczy zwłaszcza na szyi i w okolicach żuchwy. Mdlości pojaiwły się później i nigdy rano, raczej późnym popołudniem i wieczorem. Taraz boli mnie brzuch już od kilku dni... zwłaszcza jak dużo chodzę, albo coś podnoszę. Cera też mi się pogorszyła, ale temperaturę mam tak ok 36,6... Już nie wiem co mam o tym mysleć. To czekanie mnie zabija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ....07.03.2010 Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? Dopiero zauważyłam, że źle wpisalam się w tabelkę, więc poprawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava - jeszcze parę dni i się dowiemy :) ja temp. mam 37, ale do okresu pare dni, więc pewnie jeszcze spadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.....mój M jak co wieczór padł więc ja na forum...:)Kurczę co do tych objawów....był miesiąc że miałam sporo przepowiadających....i niestety @................:(teraz mam 17 dc ból podbrzusza ale od czasu do czasu....ból piersi ale nie sutków tylko przy dotyku z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się nie szukać objawów, bo to tylko niepotrzebne nakręcanie się.. ale tak ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo......no właśnie obiecałam sobie że już nie będę tego robiła i co????? i to samo......ciągle wszystko sprawdzam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka - bo łatwo to się tylko mówi :) mnie strasznie swędziały piersi przez 2-3 dni (teraz już nie swędzą), jestem straszliwie zmęczona codziennie i jest mi niedobrze (ale tylko wieczorami) więc nie wiem o co chodzi :) czekam na przyszły tydzień i okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki....pobudka:):):) U mnie 18 dc i brzuch mnie naprawdę boli jak na @........:(:(:L(:(:(wkurza mnie to nieziemsko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 26dc... brzuch mnie boli jak na okres :( i ogólnie czuję się jak tuż przed okresem (ale to jeszcze za wcześnie... ja mam cykle ok. 30 dni) temp dalej 37... więc na okres się nie zapowiada jeszcze dziś a boli :( miłego dzionka dziewczynki piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) heyo - ja też miałam mdłości wieczorami ( jak byłam w ciąży), więc głowa do góry, może jednak się udało:) Szrlotka - mnie też brzuch boli już od 16 dc, na początku słabo, a teraz czuję to coraz mocniej, zwłaszcza po prawej stronie. Nie wiem już jak to będzie, bo poprzedni cykl trwał tylko 21 dni, a dziś mam 24 dc. Poczekam jeszcze do 28 i testuję- oczywiście jak wcześniej nie dostanę @... no i jak do tego czasu wytrzymam ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava - to by było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe :) zastanowiły mnie tylko te swędzące piersi, ale już nie swędzą, więc już się nie nakręcam :) zmęczona jestem (jak tuż przed @), brzuch mnie boli jak tuż przed @... tylko, że do okresu jeszcze parę dni... więc nadziei sobie nie robię :( Ava - przetrzymaj jeszcze parę dni i testuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×