Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

cześć dziewczyny. słonko, ja jeszcze mam nadzieję, że to wina braku śluzu i ten wiesiołek mi pomoże. Przynajmniej tak powiedział ginekolog. póki co biorę go pierwszy cykl (bo w tamtym miesiącu z powodu choroby brałam go tylko kilka dni) i już widzę znaczną poprawę, mam nadzieję, że w kolejnym cyklu będzie jeszcze lepiej i wtedy się uda :p a jak nie to zacznę się naprawdę martwić co dalej :( a może wyślij małżonka na badania? pelkana, ja za Ciebie rónież trzymam kciuki, zaglądaj do nas jak znajdziesz chwilę czasu :) heyo, sampoczucie dzisiaj takie sobie, to chyba przez tą deszczową pogodę, cały dzień chodzę jakaś nieprzytomna, jakbym zarobiła czymś ciężkim... dziewczyny, meldujcie sie i piszcie co u Was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobra teoria heyo mam nadziję, ze tak bedzie aga ja za bardzo śluzu nie mam moze ,tez powinnam łykac ten wiesiołek mój M nie pójdzie na badania , udało nam sie w trzecim miesiącu stosowania luteiny a teraz zobaczymy niby wszystko jest ok W 18 dc mam iść na monitoring i zobaczymy co mi powie ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane Wrócilam niedawno od lekarza i...jestem uboższa o 650zl:( tyle kosztowaly jakies zastrzyki merional i jakis decapeptyl ktorymi będę sie faszerowac od przyszlego cyklu i jeszcze raz probujemy inseminacje... dzisiaj mam zejście normalnie dośc wszystkiego:( Dobrze że w tym cyklu przerwa,organizm odpocznie od lekow,może wrzucę na luz chociaz pewnie cieżko będzie:( sorki że tak o sobie tylko ale musialam sie troche pożalic:) od razu lżej:) Mam nadzieje że u Was wszystko w porzadku,dzisiaj juz padam na twarz więc jutro Was ,,poczytam,, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia trzymaj się kochaniutka :) i nie przepraszaj za to że tylko o sobie napisałaś przecież od tego jest to forum aby było lżej :) a te zastrzyki masakra ale drogie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga już prawie po @ i mam zamiar w tynm cyklu już zacząć staranka chociaż nie wiem do9kładnie ile trzeba sobie odpuscic po laparoskopii czytałam że jeden a nie kiedy dwa cykle trzeba odczekać w tym tygodniu będe u ginka to się dowiem dokładnie :) a co do opisu zabiegu to jeszcze go nie mam bo nie było moich wyników badan więc nie byłam w tym szpitalu ,kazali dzwonić w tym tygodniu mam nadzieję że w końcu się doczekam i że sprawa się wyjaśni :) dobra ja uciekam :) pozdrawiam dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................8..................... ......17.05.2010 czarna_06.......27...............20.......................ok.20.05.2010 maziaa...........32.............długo.................. .....ok.7.06.2010 heyo.............25..................4.................. ........16.06.2010 magdaretka....34..................4.................... ......29.05.2010 pyskapyska.....25................15......................ok.01.0 6.2010 czekająca ......21 ...............10(1 z luteiną)=11.......ok.02.06.10 aga_ton.........25................15..................... . ....05.07.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.6.07.2010 anitia............28..................6...........................09.07.2010 Miśkaaaa........31...............25(5)................... .ok.10.07.2010 Słonko_ona7....32.................5....................... ....13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. co się nie odzywacie? :) tak patrzę na naszą tabelkę, tyle nas a jak narazie tylko Eldci się udało. co robimy nie tak? Eldcia, a gdzie Ty się podziewasz? podziel się z nami dobrą energią:) Miśka, i jaką podjęłaś decyzję? próbujecie w tym miesiącu z zastrzykami? mąż przestał Cię wkurzać? a ja mam mały problem. kilka lat temu wybrałam fundusz emerytalny, a wczoraj przysłali mi z zusu wezwanie bym jakiś wybrała, bo żaden nie zgłosił mnie jako swojego członka... nieźle co? teraz muszę jakoś to wyjaśnić. już widzę, jak mi to łatwo pójdzie... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się napisać jeszcze raz ale w skrócie. Wielkie sorrry że tak długo się nie odzywała. U mnie bez większych zmian. Od 1 lipca zaczynam nową pracę ale nie będę sobie robić długiej przerwy bo i tak co ma być to będzie. Tak ogólnie to jestem zdołowana tym wszystkim. Mimo że nic nie pisałam to systematycznie Was czytałam. Eldcia serdeczne gratulacje. Mam nadzieję że się dobrze czujesz?? Witam także nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda845 moja koleżanka w miesiącu w którym miała laparo spróbowała i ma dziewczynkę. W tym samym cyklu. Ale wiadomo, że lepiej jest spytać swojego lekarza. Aga_ton nie wiem co robimy nie tak, że się nie udaje??? Ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w trybie expressowym a z drugim same widzicie. Prawie rok i nic. Slonk_ona dlaczego myślisz o in vitro? Z tego co pamiętam to macie dziecko więc jeżeli wtedy się udało to teraz też? Jak możesz to przypomnij mi czy miałaś robione jakieś badania? Wiem że pytałam o to kiedyś ale nie chce mi się szukać wstecz Zaraz napiczę dalej . W tym miejscu stop bo znowu mi ucieknie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "byki" popełniam ale piszę szybko bo za chwilę nie będę miała dostępu jak synek mi zawładnie komputerem. A tak w ogóle to zaraz zaktualizuje tabelkę . @mam dostać ok. 17 czerwca i raczej dostanę bo w tym m-cu było bardzo lajtowo i w takie dni , że raczej nic z tego. No ale to dlatego, że zaczynam pracę. Tylko tak dziwnie się czuję bo żadnych objawów na @. Tzn piersi nie mam w ogóle powiększonych ani bolących jak zawsze. Obawiam się, że może to dlatego, że nie było owulacji? W tym m-cu nie brałam clo. Sama nie wiem zobaczymy. Ale brzuch pobolewa. Pomyślałam sobie , że pójdę tylko do naszej poradni K w tym nowym cyklu, żeby tylko sprawdzić czy mam owulację bez brania clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ......17.06.2010 czarna_06.......27...............20...................... .ok.20.05.2010 maziaa...........32.............długo.................. .....ok.7.06.2010 heyo.............25..................4.................. ........16.06.2010 magdaretka....34..................4.................... ......29.05.2010 pyskapyska.....25................15...................... ok.01.0 6.2010 czekająca ......21 ...............10(1 z luteiną)=11.......ok.02.06.10 aga_ton.........25................15..................... . ....05.07.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.6.07.2010 anitia............28..................6.................. .........09.07.2010 Miśkaaaa........31...............25(5).................. . .ok.10.07.2010 Słonko_ona7....32.................5..................... .. ....13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelkanna81
Eldcia - no cieszę się, że przynajmniej ty jedna się wyłamałaś! Oby więcej z dziewczyn tak się wyłamało Maziaa. Wiem coś o kosztach - ja od lutego razem z M wydałam już 2850 zl na badania leki i lekarzy. I nic... Wiem że można się załamać ale trzeba się wypłakać, otrzeć buźkę i dalej walczyć! Pupy do góry! Chuda845 - słyszałam, że po laparo to nawet łatwiej o staranka po wszystko świeżo przeczyszczone i tylko czeka na żołnierzyki :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) magusia9 też słyszałam że niektórzy od razu się starają ale ja wolałam odczekać bo jestrem straszny boi dudek :) pelkanna81 no mam nadzieję że dzięki tej laparoskopii w końcu mi się uda bo udrożnili mi jajowody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ......17.06.2010 czarna_06.......27...............20...................... .ok.20.05.2010 maziaa...........32.............długo.................. .....ok.7.06.2010 heyo.............25..................4.................. ........16.06.2010 magdaretka....34..................4.................... ......29.05.2010 pyskapyska.....25................16(2IUI)...................... ok.26.06.2010 czekająca ......21 ...............10(1 z luteiną)=11.......ok.02.06.10 aga_ton.........25................15..................... . ....05.07.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.6.07.2010 anitia............28..................6.................. .........09.07.2010 Miśkaaaa........31...............25(5).................. . .ok.10.07.2010 Słonko_ona7....32.................5..................... .. ....13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ......17.06.2010 czarna_06.......27...............21...................... ...05.2010 maziaa...........32.............długo.................. .....ok.7.06.2010 heyo.............25..................4.................. ........16.06.2010 magdaretka....34..................4.................... ......29.05.2010 pyskapyska.....25................16(2IUI)................ .ok.26.06.2010 czekająca ......21 ...............10(1 z luteiną)=11.......ok.02.06.10 aga_ton.........25................15..................... . ....05.07.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.6.07.2010 anitia............28..................6.................. .........09.07.2010 Miśkaaaa........31...............25(5).................. . .ok.10.07.2010 Słonko_ona7....32.................5..................... .. ....13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 Witam, u mnie jak widac tabelka znow sie pojawila, wiec @ znowu. Po miesiaczce ide do gina i zobacze czy mam juz owulacje i moze jakies leki mi da :) Aczkolwiek w tym miesiacu nie mielismy czasu i sily na starania :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Muszę sie z Wami tym podzielić:) Jak wracaliśmy z M w pon od lekarza ktory stwierdzil że za późno na stymulacje cyklu i że miesiąc przerwy od lekow,troszkę smutno mi bylo że oddalamy sie od upragnionej dzidzi:( wpadlam na pomysł że może teraz wczasy jakieś tygodniowe,odpoczniemy od tego wszystkiego i z nową siłą wrócimy i będziemy dzialać:) poszperalam w necie i... w piątek rano będziemy już na plaży pod palmami sączyć drineczka:):):) Ale sie cieszę:):):) zaczynam ostre pakowanie! i jeszcze tabelke aktualizuje NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ......17.06.2010 czarna_06.......27...............21...................... ...05.2010 maziaa...........32.............długo.................. ..... 01.07.2010 heyo.............25..................4.................. ........16.06.2010 magdaretka....34..................4.................... ......29.05.2010 pyskapyska.....25................16(2IUI)................ .ok.26.06.2010 czekająca ......21 ...............10(1 z luteiną)=11.......ok.02.06.10 aga_ton.........25................15..................... . ....05.07.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.6.07.2010 anitia............28..................6.................. .........09.07.2010 Miśkaaaa........31...............25(5).................. . .ok.10.07.2010 Słonko_ona7....32.................5..................... .. ....13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) dzwoniłam dziś do szpitala wyniki już są także jutro po nie jade i mam nadzieję że wszystko się wyjaśni ,martwię się tylko czy wyniki są dobre :( a teraz zmykam do pracy miłego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ale napisałyście dużo przez ten czas kiedy mnie nie było:) Postaram się nadrobić zaległości.... Nie zagladałam do Was bo nie miałam czasu kompletnie na nic a na dodatek nie najlepiej się czułam przez te ostatnie dni upał mi strasznie doskwierał... I teraz mam zajęcie bo siostra swoje dzieci przywiozła na wakacje więc mam się kim zajmować... Heyo, Anitia, Chuda, Aga_ton, dziękuje za życzenia z okazji mojej rocznicy ślubu:D Aga_ton ja tez uwielbiam truskawki tak samo jak Ty:) mogłabym je jeść i jeść.... Nie denerwuj sie z powodu choroby męża wyzdrowieje i nabierze siła to napewno pójdzie zrobić te badania... A z tym funduszem emerytalnym to akas dziwna sprawa... Anitia strasznie skąpe masz @. Dobrze że juz niedługo przyjeżdżasz do Polski i odwiedzasz lekarza może się czegos konkretnego dowiesz. Masz rację z tym podchodzeniem na luzie do tych spraw nie ma co się stresowac bo stres może zaszkodzić a nie pomóc w zajściu w ciążę. Miśkaa tak mi przykro z powodu @ myślałam że dołączysz do mnie. A mężem sie nie przejmuj każdy ma lepsze i gorsze dni. Ale rzeczywście faceci potrafią nas nieziemksko wkurzyć.... trasznie dogie te zastrzyki:( Słonko głowa do góry nowy cykl to nowe starania, szanse i przede wszystkim nadzieja:) Pyskapyska w takim razie trzymam kciuki:) Heyo tak mi przykro ale nastepnym razem sie uda. Myślałam że moje przypuszczenia się potwierdzą bo ja miałam takie samepoczątkowe dolegliwości... Czekająca z niecierpliwościa witaj w naszym gronie:) Nie poddawaj się 4 cylke to nie tak długo jeszcze i nie martw sie na zapas. A z tymi rozregulowanymi cyklami to chyba powinnac pójśc do gina może coś zaradzi i będzie ci łatwiej zajść w ciążę. Mazia czasem taki odpoczynek dobrze zrobi człowiekowi:) A nasze forum jest po to żeby dzielic ze soba nie tylko radości ale równiez smutki... Zazdroszczę wyjazdu:) Chuda wydaje mi sie że po laparoskopii kiedy wszystko jest w porządku można od razu zacząć działac ale lekarzem nie jestem więc mogę sie nie znam. Pelkana trzymam kciuki za powodzenie:) Czarna głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja dzis krociutko, bo jakis taki nerwowy dzien dzis :( dzis jest 34dc i okresu dalej nie ma. rano temp. 37, brzuch nawet nie za bardzo boli... a sobote mam wesele i slub i pewnie dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. okazało się, że faktycznie kilka lat temu podpisałam umowę z funduszem, ale z jakichś ,,niewyjaśnionych okoliczności" zus to odrzucił i muszę jeszcze raz wybierać... tyle, że nikt mnie wtedy nawet nie raczył powiadomić, ani zus, ani fundusz...oczywiście teraz nikt się nie przyznaje do winy, każdy zgania na kogoś innego.całe nasze urzędy... tylko podatnicy dostają po dupie... mazia, pomyślałam podobnie jak Ty. w tym miesiącu olałam monitoring i w następnym tygodniu ruszam nad nasze polskie morze :D muszę naładować akumulatory bo jadę już na oparach :p a Ty gdzie się wybierasz, bo coś doczytałam o drinkach pod palmami? ava, gdzie nam się zapodziałaś, tak ostro działasz? :p Eldcia, mnie również to samo czeka, tylko patrzę kiedy początek wakacji i dzieci siostry staną z walizkami we drzwiach... heyo, też mam wesele, tyle że w lipcu, jutro dowiem się dokładnie kiedy, bo młodzi wpadną z zaproszeniem :D jeszcze sporo czasu a ja już myślę o kreacji, bo niestety wszystko ze mnie spada i muszę sprawić sobie coś nowego, tylko nie wiem co... heyo, nie smuć się, musi się kiedyś nam udać :D chuda, w takim razie trzymam kciuki za wyniki. odezwij się po wizycie. dziewczyny, przerażają mnie te koszta, tym bardziej ,że nikt stuprocentowej pewności nie daje :( magusia, gratulacje z powodu nowej pracy :D ja jeszcze szukam miejsca dla siebie ... dobry pomysł z tym usg, sprawdzisz czy bez stymulacji było owulacja. a może akurat :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton to ja mam wesele jeszcze w sierpniu i tez nie mam co na siebie założyć :D jutro jakieś szybkie zakupki :) no ale boję się, że mnie krew zaleje na tym weselu :D i to dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo, ja też nie cierpie, gdy mam okres na jakiejś imprezce, a niestety to się często zdarza, chyba taka złośliwośc losu. nawet na własnym weselu musiałam się męczyć z @... gdyby nie tampony, to chyba bym popłynęła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie z takiego samego założena wychodzę ;) a @ dalej nie ma i się dziś nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale sie zdrazniłam dzisiaj :( miałam nadzieję że alicze w tym tygodniu wizyte u ginekologa a tu niespodzianka dopiero we wtorek :( chciałam mieć już to za sobą bo jeszcze nie byłam na kontroli po laparoskopii no trudno chyba przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dobrze że się sprawa wyjaśniła , nie potrzebnie tylko człowieka denerwują :) oj ja bym też chętnie sobie gdzieś wyjechała niestety na razie nie ma na to szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chuda. widzę, że i Ty wieczorkiem masz więcej czasu na buszowanie po necie :) szkoda, że wizytę masz dopiero w następnym tygodniu, tak to już byłoby z głowy i wiedziałabyś co i jak. kurcze, jakoś wolno mi ten czas płynie w tym miesiącu. pewnie dlatego, że nie mogę doczekać się wyjazdu. skończyłam brać wiesiołka, bo coraz bliżej dni płodnych. podobno można go brać do owulacji, tak wyczytałam w internecie, ale mój ginekolog był innego zdania. według niego mam brać bez przerwy... ale ja wolę dmuchać na zimne a poza tym lepiej zrobić sobie przerwę niż faszerować się lekami cały miesiąc lekami... za to cały czas łykam witaminę B6, ona nie powinna zaszkodzić. ponoć ma właściwości podobne do wiesiołka, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga :) a tak jak mam na popołudniu to wieczorkami siedze sobie przy kompie ,mąż w delegacji to co tu porabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×