Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Witam. Mam takie pytanie. Zrobiłam dzisiaj test 2 dni przed spodziewaną @, wyszedł negatywny, jednak po jakiejś 1,5 h spojżałam na niego ponownie i dojżałam cienką, bladą drugą kreskę. Na ulotce pisze, że po upływie 5 minut wynik może być sfałszowany ponieważ w tescie zachodzą reakcje chemiczne, ale jak myślicie jakie jet prawdopodobieństwo że to jednak ciąża? Bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migasiek chętnie bym ci doradziła ale nie mam pojęcia ,trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża , poczekaj jeszcze pare dni i powtórz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migasiek dopoki nie masz okresu jest ciaza mozliwa. Blada kreska po takim czasie nie moze byc brana pod uwage niestety, ale to nie znaczy ze w ciazy nie jestes. Trzymam kciuki ze wam sie udalo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wlasnie wrocilam z nocki zaraz jade do invimedu na bete hcg tam mam w cenie zabiegu to warto biorac pod uwage to zemam tam 15 min samochodem.trzymajcie kciuki piersi bola strasznie do tego mam zgage jak cholera ,brzuszek boli tak jakby zaraz mialo mnie zalac ale temp.sie utrzymuje 37.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskapyska jak tylko będziesz miała wyniki to daj znać . Objawy wskazują u Ciebie na ciążę. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO HEJ WAM ODEBRALAM WYNIKI 64.5 BETA WIEC CHYBA WSKAZUJE NA TO ZE SIE UDALO./....MAM POWTORZYC W SOBOTE BETE HIP HIP HURRAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam małe pytanko, co testów owulacyjnych. To po krótec moja historia. Mam 33 dniowe cykle. Ostatni cykl mam dość ciekawy , wyliczyłam sobie, że ok 19/20 czerwca będę mieć owulację. Testowałam to testami HL i rzeczywiście dwie kreski pojawiły się wieczorem 18 czyli w ciągu 24-36 h (wg instrukcji na opakowaniu) powinnam mieć owulacje. Więc sex oczywiście był . Temperatura wzrosła o dwie kreski czyli 36,7 i po owulacji utrzymywała się do 21 czerwca po czym spadła o jedna kreskę. A wczoraj i dzisiaj wzrosła do poziomu 36.9, Ja nigdy podczas owulacji nie miałam wyższej niż 36.9 czasami 37.0 ale rzadko. Tak się zastanawiam czy czasami nie miałam drugiej owulacji , ale to chyba niemożliwe. Trochę szczypia mnie sutki, ale piersi się nie powiększyły. Od niedzieli kuje mnie w podbrzuszu, trochę ból w jajnikach. Jak myslicie czy można mieć dwie owulacje w ciągu cyklu, czy test mógł sie mylić i dopiero 23/24 czerwca miałam owulację ? Pogubiłam sie w tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska GRATULUJĘ:D strasznie się cieszę że nie będę sama "zaciążona" na naszym topicu:) Aga_ton jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu.... Baw się dobrze i wypocznij porządnie:) Chuda to dobrze że już zmieniło się Twoje nastawienie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pyskapyska gratulacje :) ja trzymam kciuki za moja kolezanke która w zeszłą sobotę miała inseminację życzę jej aby w końcu się udało :) jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrycze0905 chętnie bym ci doradziła ale na ttestach się nie znam ale z tą owulacją to raczej nie możliwe , bynajmniej nigdy nie słyszałam o czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
Witajcie, Pyskapyska gratuluję Wam bardzo i zazdroszczę, Czy u Was w domu także ciągle lecą mecze w TV? bo mój M non stop ogląda a ja muszę z nim, już dość mam tych meczów. Wogle jestem jakaś przemęczona, dzisiaj jak przyszłam z pracy do domu to na stopach ,,powychodziły" tak mi żyły i pulsowały - szok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska gratuluje. A jesli chodzi o owulacje i testy to owulacja jest wtedy kiedy sa dwa grube paski na tescie, nie wystarczy by byly dwa - musza byc dwa GRUBE tego samego koloru. I czasami testy moga pokazac 2 dni pod rzad to sie zdarza. A owulka zdarza sie nawet 2 razy w miesiacu ale nie dzien po dniu, wiec po prostu mialas normalna owulke, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje ale jestem przed terminem okresu mam dostac w weekend co wyna to?na wkladce w majtkach pojawilosie malenkie plamienie brazowe ze 3 kropki martwi mnie to biore duphaston 3 razy dzien po 1 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska czesto dziewczyny w ciazy maja plamienie w dzien okresu i jest ok, jak jest brazowe to ok gorzej jak plamienie z krwia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Jestem i ja :-D Sorrki, że się wczoraj nie odezwałam ale byłam padnięta....Dziś tez tylko na chwilkę :( Byłam wczoraj na usg - no i niby są te pęcherzyki, ale ale...no właśnie w moim przypadku jak zwykle jakieś " ale". Pęcherzyki poszły na ilość nie na jakość. W 11dc na prawym jajniku były 3 pęcherzyki po ok. 11mm....Dostałam wczoraj jeszcze 2 ampułki menopuru i dzisiaj jedną (jednym słowem mam prawie 600zł w d**ie - sorry za wyrażenie) a jutro znowu na usg i w razie czego pregnyl, oczywiście jak będzie coś, żeby mogło pęknąć :(:(:(:(. Trochę się tym zmartwiłam, bo myślałam, że po tych zastrzykach to te pęcherzyki mi ładnie skoczą a tu diupa......Dobra dziewczynki, uciekam bo raniusio muszę wstać, a potem prosto do pracy..... Postaram się odezwać jutro późnym wieczorkiem. Dobranoc Wam :-D Pyskapyska - hmmmm to ja w takim razie JESZCZE CI nie gratuluję, ale trzymam kciuki za sobotnią betę :):) Spokojnej nocki......a i proszę jeszcze jutro trzymać kciuki za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kolezanki!rano zrobilam test 2 krechy pojawily sie pominucie normalnie!!!!!!!wykonalam 1000 testow przez ten czas ale ten jest pierwszy jedyny......pozytywny.piersi bola bardzo brzuch tak jak w okres ale nie tak jak na okres trylko tak jakbym go miala i dzis pierwszy raz zrobilo mi sie niedobrze jak czekalam u lekarza.wspomne ze poszlam do rodzinnej i wzielam normalne zwolnienie niby chora jestem do dnia wizyty u lekarza ginekologa.a wiec nie mysle o pracy tylko wypoczywac mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska jedyne co moge powiedziec to - GRATULACJE, sciskam mocno i dbaj o siebie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) o 3 nad ranem wrócilam i...10stopni i ulewa:( Witaj szara Polsko!! Ciężko sie przestawić jeszcze wczoraj ponad 30st a tutaj prawie zima:( SZOK!! Najważniejsze że odpoczęlam,wszystkie problemy,rozterki,smutki zostawilam na caly tydzien za soba i rozkoszowalam sie plażą,sloneczkiem i zimnym piwkiem:) no i...bylo na kim oko zawiesić hi hi niezle ciacha z animatorów:) mniam oczywiście o mężulku nie zapominalam no i ochota na bara bara byla większa:):):) klimat mi służyl! Teraz lecę sie rozpakować i schabowy z zasmażaną mi sie marzy...:) Odezwę sie potem,tylko nadrobie zaleglości w czytaniu naszego forum buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) pyskapyska jeszcze raz gratuluje :) mazia witamy z powrotem :) mam mały problem mianowicie jak wiecie we wtorek byłam u gina bolał mnie lewy jajnik po usg lekarz stwierdził że owulacja chyba już była ale nie był za bardzo do końca pewien bo jakiś mały pęcherzyk widział na lewym jajniku , wieczorem tego samego dnia tak mnie bolał ten jajnik że szok , kolrejnego dnia było już lepiej , za to dzisiaj boli mnie prawy jajnik tak jak bym miała owulkę , co o tym sądzicie bo ja już sama nie wiem , jest to mój 17 dc czy to możliwe że to owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - moze byc tak ze to dopiero owulka, to zalezy jak dlugie masz cykle bo jesli masz cykle ok 31 dni to moze byc dopiero owulka, a moglos tak zdarzyc ze owulka juz byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia teraz dostałam @ w 25 dc trzy dni szybciej niż się spodziewałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli boli cie jajnik i to juz jest po owulce, to nie chce cie nakrecac ale moze to byc zagniezdzanie sie, mnie np bolal jajnik ciagle od owulki i wtedy okazalo sie ze jestem w ciazy :) wiec moze :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam coś takiego na innym wątku cytuję : "Wybrałąm sie na badanie usg w połowie cyklu. Lekarz obejrzał moje jajniki i powiedział że lewy jest tuż po owulacji a prawy tuż przed. Dodał z usmiecham że jesli bzyknę sie dziś i za tydzień to moge mieć bliznieta dwujajowe. Na opisie info: cykl z mozliwa ciażą mnogą. No więc moje drogie: istnieje cos takiego jak podwójna owulacja..." a to ci dopiero nowość :) może i u mnie tak jest w tym cyklu fajnie by było nie był by on straconym cyklem , no mąż za godzinkę bedzie he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia to zagnieżdżanie się jest raczej nie możliwe gdyż teraz uważaliśmy bo lekarz zabronił a po wizycie okazało się że na daremno bo mogliśmy działać :( no trudno poczekamy do przyszłego miesiąca .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam jeszcze w necie i z informacji które zdobyłam wynika że jest coś takiego jak podwójna owulacja ale tylko w odstępie kilku godzin ...w co tu wierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki pobudka, u mnie piekny poranek , ale ta pogoda naprawde sie u nas w tym roku udala, juz od prawie 2 miesiecy mamy upaly codziennie, anglicy padaja z tego skwaru, jeszcze nigdy tak nie bylo. A mowia ze W Angli tylko pada i pada, ja juz nie pamietam jak wyglada deszcz :) Dobra, dzis mnie moze nie byc bo robimy urodzinki mojemu mezusiowi, ale chyba je zrobimy w ogrodku i polaczymy z grillem bo tak mi sie chce kielbaski grilowanej zjesc :) Poza tym u mnie 14 dc czyli owulka pewnie juz byla, no i teraz tylko czekam co najwyzej 14 dni na rezultaty :) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Co tam u Was słychać? ja dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzień bo mąż poszedł dzisiaj do pracy i nie muszę się aż tak bardzo spieszyć ze wszystkim bodo 15 mam czas:) Wczoraj po 5 tyg po raz pierwszy zjadłam kotleta schabowego i potem pół dnia i całą noc strasznie źle się czułam. Od jakiś 6 tyg. na mięso w każdej postaci nie mogę patrzeć na dodatek jak wyczuje je to mnie mdli. Ale chciałam zjeść tego kotleta bo miałam smaka jednak źle to sie skończyło. Mąż sam robi sobie mięsko a ja w tym czasie wychodzę na balkon:) Dzisiaj są obchody dnia mojego miasta i wybieramy sie ze znajomymi trochę się rozerwać. A jutro jadę do Krakowa na air show więc penie nie będę zaglądać do Was za często w weekend... Pyskapyska takie plamienie jest u niektórych kobiet naturalne jak się jest we wczesnej ciąży. Ja osobiście nie miałam czegoś takiego ale lekarz mówił że może sie to zdarzyć... i u mnie tez w przeciągu pół minuty pojawiły się 2 krechy:D Miśkaaa może jeszcze te pęcherzyki urosną więc głowa do góry masz je 3 więc któryś musi byc dominujący. A swoja drogą to rzeczywiście sporo cię to kosztuje finansowo:( Maziaa to super że wypoczęłać i naładowałaś akumulatory jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu:) Chuda pierwsze słyszę o podwójnej owulacji ale może rzeczywiście coś takiego jest, trudno mi powiedzieć. Na wszelki wypadek staraj się jeszcze bo być może masz przesuniętą owulację i świadczą o tym właśnie te bóle jajników. Anitia wszstkiego najlepszego dla Twojego męża:) Zrelaksuj się dzisiaj i naładuj pozytywną energia będzie Ci łatwiej czekać te 14 dni na wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to w poniedziałek mam wizytę u lekarza o 18 mam miec USG przy którym może być mąż cieszy sie jak dziecko:) Mam nadzieje że wszystko jest dobrze mialam w tym tyg. na wizytę przyjść ale niestety nie było już mejsc.... Mam nadzieje że założy mi kartę ciąży której nie mam...:/ Groszek Iwetta jak się czujecie? Ava, Kachna, Magusia czemu się nie odzywacie? Heyo Czarna co u Was? Magdaretka, Słonko gdzie Wy sie podziewacie? Dziewczyny co z Wami gdzie Wy się podziewacie odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×