Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Jestem i ja :) Dosłownie na sekundkę....u mnie żadnych zmian, jak na razie....@ nadal brak. Zobaczymy... Teraz czeka mnie baaardzo ciężki weekend..Mam nadzieję, że jakoś podołam i humor mi się poprawi do jutra, bo dzisiaj to było kiepsko....Do niedzieli papa buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widze ze juz jestescie bardzo zzyte ze soba, podczytalam sobie wasze rozne wypowiedzi i jesli nie macie nic przeciwko to bym z checia dolaczyla. W grudniu ubieglego roku stracilam mojego aniolka w 10 tc i od stycznia staramy sie znowu ale jakos do tej pory nie wychodzi. Wydaje mi sie ze mam problemy z endometrium, ale nie wiem dokladnie bo mieszkam za granica, a tu niestety lekarze sa troche do d.,.. W lipcu bede w polsce na badaniach wiec wybieram sie do lekarza. Dzis jest moj 24 dc no wiec @ powinien przyjsc ok wtorku srody, ale zadnych objawow ciazowych nie doszukuje w sobie. Juz sie nauczylam ze nie warto bo co miesiac bym znalazla jakies ;) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Cos mi się wydaje żę przez tę pogodę na naszym topiku jakoś głucho jest... Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie? Anitia witaj w naszym gronie przykro mi z powodu straty Twojego aniołka. Ale dobrze że zaczęłaś się na nowo strać mam nadzieje że Ci się uda jak najszybciej:) A u mnie w sumie to nic ciekawego nie słychać nic się nie dzieje oprócz tego że ten skwar mnie wykancza. Jutro mam pierwszą rocznicę Ślubu:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! co u Was? Eldcia, jak się czujesz? gratulacje z okazji rocznicy :) anitia - witaj :) wskakuj do naszej tabelki u mnie dziś 30 dc, piersi bolą i sutki mnie swędzą i trochę brzuch swędzi i od kilku dni męczą mnie wzdęcia, chociaż nic nie zmieniłam w moim odżywianiu, ale to pewnie przez pogodę - i się NIE NAKRĘCAM :)))) czekam na @, tak swoją drogą mogłaby się już pojawić, bo za tydzień idę na ślub i lepiej byłoby mieć święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo trzymam kciuki mam nadzieję że moje przypuszczenia sie potwierdzą:) czekam z niecierpliwościa na wieści:) Czuje się okropnie ale to wszytsko przez te upały. Ledwo żyję tchu mi brak cała puchnę, mam zawroty głowy i mdłości, ale liczę na to że się szybko ochłodzi i minie to złe samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldcia - bidulko - odpoczywaj i dbaj o siebie! a jeśli chodzi o mnie, to się nie nakręcam i boję się o tym myśleć... zastanawiam się czy czekać na termin @ czy próbować testować 2 dni przed?... rany, czemu tylko kobitki się tym przejmują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za cieple przyjecie. Eldcia wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu, u mnie w przyszlym miesiacu bedzie druga, ale wtedy juz bedziemy w Polsce na urlopiku, super. Heyo u mnie podobnie jak u ciebie juz koniec cyklu i wyczekiwanie, dzis mam 25 dc czyli okres moze przyjsc od dzis az do srody, to czekanie wykancza zawsze, chodz powiem szczerze ze nie sadze zebym byla w ciazy, bo objawow jakos nie mam. Ale nadzieja zawsze jest. Jak zaszlam w pierwsza ciaze to po prostu wiedzialam ze jest inaczej, nie bylam pewna ale mialam nadzieje, czulam sie inaczej, takie cos w srodku mowilo mi ze to chyba wlasnie to. A poza tym doklejam sie do tabelki. NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 anitia..............28.............6................................16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............4....................... .........06.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25................ .15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 ................10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 aga_ton...........25..............15..................... . ........05.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Wklepalam sie zaraz za toba heyo bo mamy ten sam dzien spodziewanej @ trzymam kciuki zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. u nas upały, ledwo oddycham, w domu wiatraczek chodzi cały dzień. Ale chyba zapowiada się na burze, bo widzę ciemne chmury za oknem trochę się boję, bo sama dzisiaj śpię :( poza tym, co mnie bardzo cieszy, sezon na truskawki rozpoczęty. wczoraj na śniadanie truskawki, na obiad... truskawki z makaronem i śmietaną, na kolację ...truskawki :p a do tego kompot, wiadomo jaki :p po tym wszystkim trochę mnie zemdliło i dlatego wczoraj Was nie odwiedziłam :) dziś już dobrze, znowu wcinam truskawki więc mi przeszło :) ogólnie mało jem ale przez te upały najchętniej nic bym nie jadła, oprócz owoców i różnego rodzaju soków. Też tak macie? boję się, że schudnę jeszcze bardziej bo i tak wyglądam jak kościotrup niestety małżonek nadal chory, więc nie wiem kiedy wybierze się na badania. Wkurza mnie to trochę, bo strasznie się denerwuję wynikami a tu jeszcze trzeba tyle czekać. Czasami mam wrażenie, że on chyba tak specjalnie choruję, żeby tylko odłożyć te badania w czasie :( wiem, wiem głupoty piszę dziś 8 dzień cyklu, więc powoli odliczam dni ava, dzwoniłam, jednak pokoje były już zajęte, co prawda jeden był tylko zamówiony wstępnie więc może ktoś zrezygnuję, ale wolałam zamówić gdzie indziej, bo do wakacji coraz bliżej a więc i miejsc coraz mniej już się nie mogę doczekać wyjazdu:D co prawda będzie już dawno po owulacji, ale próbować zawsze warto :p w tym miesiącu odpuszczam monitoring, poczekam na wyniki męża i wtedy zdecydujemy co dalej. Miśka, co tam u Ciebie, który to już dzień cyklu? myślałaś już nad testem? Heyo, a jak Twoje samopoczucie? kiedy testujesz? Masz rację, tylko kobitki tak się przejmują, po moim mężu nie zauważyłam większych ,,wzruszeń. dlatego to my piszemy na forum a nie nasze drugie połówki. Powiem Wam szczerze, że tylko raz spotkałam na forum mężczyznę, który opisywał (albo nawet opisuje do tej pory) starania o dziecko. wyjątek jakiś... Pyskapyska, miałaś mieć chyba w tym tygodniu wizytę w klinice? opowiadaj jak było :) Anitia, witaj. Fajnie, że dołączyłaś:) przykro mi z powodu straty pierwszej ciąży. Jak długo się staraliście? Piszesz, że już wcześniej czułaś, że jesteś wciąży, jak to poznałaś, pytam z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, właśnie oglądam fakty, a tam kobieta, która pragnie przytyć, już teraz waży ok. 300 (!!!!!) kg a chce ważyć ponad 400 kg i do takiej wagi dąży dziennie wcina 12 tys kcal na obiad zjada 3- 4 kotlety schabowe i potrójną porcję ziemniaków. a najlepsze jest to, że wszyscy jej kibicują, zwłaszcza jej chudziutki partner Szczęka mi opadła do samej podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga_ton. W odpowiedzi na twoje pytania. Z pierwsza ciaza szybko poszlo, odstawilam tabletki, probowalam wycelowac w te dni ale bylam kompletnie zielona jak sie liczy dni plodne i w miesiacu w ktorym sie zorientowalam jak to liczyc, i co chcialam wyprobowac w kolejnym cyklu okazalo sie ze juz nie zdaze tego zrobic bo bylam w ciazy, to byc 3 cykl od odstawienia tabletek. A jak to czulam, coz, od samego stosunku mialam takie cmienie w jajniku w prawym caly czas, apotem brzuch ciagle bolal i jajnik nie dawal spokoju. A jak doszla zgaga i wieczorami mialam ciagle wypieki na twarzy po prostu czulam ze jakos tak cos sie dzieje w moim organizmie inaczej. Wschluchiwalam sie w swoje cialo ciagle i wiedzialam dopoki ten jajnik bedzie cmil to bedzie dobrze no i zrobilam test dzien przed spodziewana miesiaczka, i nic zadnej krechy. Wrocialm do pokoju spojrzalam jeszcze raz i pomyslalam "QRWA! jestem w ciazy" I nie wiedzialam co mam robic smiac sie czy plakac, jak powiedziec mezowi. Bo to nie byly takie starania na sile, tak sobie powiedzielismy co bedzie to bedzie, odstawiam tabletki i zobaczymy, a tu taka niespodzianka. A teraz od poronienia juz 6ty cykl i nic, sama nie wiem, boje sie ze po zabiegu jest cos nie tak, boje sie ze mam slabe endometrium bo od zabiegu mam bardzo skape miesiaczki, trwaja 2 dni i to tylko takie kapanie bardziej niz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, faktycznie bardzo skąpe te miesiączki, warto sprawdzić, czy wszystko w porządku. a gdzie mieszkasz, bo coś wspominałaś, że u Was lekarze do d***. a może za bardzo się stresujesz i dlatego nie wychodzi? pisałaś, że przy pierwszej ciązy podchodziliście do sprawy raczej na luzie (uda się to dobrze), a teraz jak jest? ja za bardzo nie wierzę w coś takiego jak blokada psychiczna (przynajmniej w moim przypadku) ale może się okazać, że u Ciebie to jest głównym powodem niepowodzeń, skoro w pierszą ciąże zaszłaś dosyć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w uk i nie sadze ze to blokada psychiczna bo teraz tez juz podchodze na luzie. Wiesz wyjazdzam do polski za 4 tyg no wiec na spokojnie chce sobie pojsc do lekarza, wiec teraz niby @ ma byc ok srody najpozniej, ale raczej sie nie nastawiam na to, zwlaszcza ze moja owulacja tez jakas pochrzaniona byla w tym miesiacu. Wiec raczej to nie to, boje sie o to endometrium, bo skape miesiaczki by to sugerowaly a jak bylam na usg to pani w szpitalu tez o tym wspomniala ze bardzo cienkie, powiedziala ze jeszcze miesci sie w normie ale jest cienkie. Ale na tym sie to skonczylo, zadnych lekow porad nic kompletnie dlatego mysle zeby przede wszsytkim pojsc do specjalisty w polsce. Ale wierz mi naprawde spokojnie podchodze do tego, co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja juz zaczynam odczuwac napiecie przed @ ale zauwazylam cos dziwnego - poza tym, ze na zmiane bola i swedza mnie sutki to na jednym jest jakby ciemniejsza obwodka, ale tylko na jednym!!! aga - tez uwielbiam truskawy :D moge jesc ich tone :) anitia - faktycznie - tak samo czekamy, a raczej nie-czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam kabareton, uśmiać się można :-) anitia, to fajnie, że podchodzisz na luzie, mi niestety coraz częściej zdarzają się gorsze dni i wszystko widzę w czarnych barwach... chociaż z miesiąca na miesiąc wydaję mi się, że się jakoś uodparniam na kolejne niepowodzenia. anitia, niestety słyszałam takie opinie, że w uk ginekolodzy za bardzo nie przykładają się do swojej pracy. nie wiem czy to prawda, ale znajoma mówiła mi, że jej lekarz stwierdził, żeby nie przywiązywała się zbytnio do swojej ciąży, bo według niego o ciąży można mówić dopiero w 12 tyg. mam nadzieję, że w Polsce znajdziesz odpowiedniego lekarza, bo niestety w dzisiejszych czasach nie tak łatwo na takiego trafić. a zmieniając temat, robiłam dzisiaj sernik na zimno, włożyłam go do lodówki, za kilkanaście minut zaglądam, patrzę a tam prawie cała galaretka wypłynęła i zalała część lodówki 😭 w tortownicy czasem to się zdarzało, jak kiepsko złożyłam części ale w keksówce... jakaś dziurawa była czy co? muszę teraz rozrobić nowe galaretki, ciekawe tylko czy jeszcze jakieś znajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) na początek aktualizuję tabelkę :) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 anitia..............28.............6..................... ...........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............4....................... .........06.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........ok.6.07.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25................ .15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 ................10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 aga_ton...........25..............15..................... . ........05.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldcia najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu : Róże są piękne, bo kwiaty mają., Lecz są nietrwałe bo, przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, Niech trwa na wieki i nie przemija :) anitia witaj w naszym gronie :) u mnie nic ciekawego ,odliczam dni do owulki i zaczynamy działać ,niby o tym nie myślę a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :):) Anitia - witaj w naszym skromnym gronie :):) Ja jestem po ciężkim dniu w pracy. Czasami nic nierobienie może strasznie zmęczyć.....:(:( Nie, żebym nic nie robiła, ale relaks wskazany - kierownictwo na urlopie :-D :-D U mnie dzisiaj 33dc i nic.....Testa robiłam w czwartek - negatywny. Coś mnie zaczynają pobolewać jajniki i podbrzusze i chyba się rozczaruję.....Niby się zbytnio nie nakręcam, ale chyba łapę ''małego'' doła.... Dobra uciekam spać, bo rano trza wstać.....poza tym zaczyna się burza u mnie....Kororowych snów dla Was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziewczynki dziekuje za mile przyjecie. A co do ginow w UK to oni sa calkiem niezli i w ogole sluzba zdrowia jest tu na wysokim poziomie. Pobyt w szpitalu po poroneniu wspominam bardzo milo, jesli mozna tak powiedziec czas kiedy traci sie dziecko, ale chodzi mi o opieke, byla fantastyczna. W Polsce w kazdym szpitalu bym takiej zyczyla wszystkim. Chodzi o to ze tutaj dostac sie do specjalisty to masakra. Mnie moj GP czyli lekarz ogolrny po prostu nie chce w ogole wyslac do gina bo twierdzi ze wszystkie wyniki mam dobre. A jak go pytalam o endometrium to mi powiedzial ze nie wie bo nie jest specjalista. A w Polsce mam juz umowiona wizyte u zajebist.... specjalisty jest naprawde super, i juz pare moich znajomych ma dzieciaczki po poronieniach i po problemach roznych wiec trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia, Życzę wszystkiego, czego Wam trzeba: autostrady wiodącej prosto do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuż za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na poczatek powiem ze bede aktualizowac tabelke bo oczywiscie @ przyszla tylko ze dzis zamiast w srode, ale to dobrze, bo jak juz wam pisalam o moich problemach z okresem, no to akurat za niecale 4 tyg jade do polski i bede miala okazje porobic odpowiednie badania w odpowiednim dniu cyklu i caly monitoring bo przesunal mi sie okres, wiec teraz sie wyrobie bo wlasnie obawialam sie ze moze mi sie to nie udac, bo pozniej mi miala owulka wypasc, a tak to mam szanse. NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............4....................... .........06.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25................ .15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 ................10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 aga_ton...........25..............15..................... . ........05.07.2010 chuda845.........26.............długo................... .......ok.6.07.2010 anitia..............28.............6..................... ...........09.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellow dziewczynki co tu taka cisza? anitia przykro mi z powodu @ ale nie ma co się załamywać i działać dalej :) ja dzisiaj zle się czuję cały dzień boli mnie brzuch tak jak gdybym dopiero co dostała @ dziwne troche. jutro do pracy ,mąż również już mnie to wkurza że musi pracować tak daleko od domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny aktualizuje tabelkę bo @ przyszła NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25................ .15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 ................10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 aga_ton...........25..............15..................... . ........05.07.2010 chuda845.........26.............długo................... .......ok.6.07.2010 anitia..............28.............6..................... ...........09.07.2010 Słonko_ona7......32.............5....................... .........13.07.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU anitia witaj na naszym topiku, dobrze, ze Ci się uda porobić wszystkie badania i bedziesz wiedziała, co i jak ja miałam juz nadzieję, ze jednak się udało i miałal jutro testowac , a tu niestety @ przyszła i teraz nie mam pojecia dlaczego nie wyszło i co mam dalej robić . wcześniej myślałam, ze nie mam owulacji ale wszystko było tylko, że w 19 dc . Trzeba działac dalej pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. jak Wam minął dzionek? mi całkiem przyjemnie, najpierw odwiedziliśmy teściów, póżniej rodziców a na koniec pojechaliśmy na działeczkę. strasznie się cieszę gdy widzę postępy w budowie. aż mi się cała gęba uśmiecha :D słonko, u mnie też niby ok, owulacja była dwa miesiące z rzędu a i tak guzik z tego :( teraz kolej na męża, może tu tkwi przyczyna. a on jak na złość nadal choruje a ja niecierpliwie czekam. chociaż w najbliższych dniach to pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo wypadają dni płodne więc trzeba działać a nie po lekarzach latać, jak mi powiedziała była pani doktor :p chuda, a Ty już po @? już możesz się starać w tym cyklu? Heyo, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda, zapomniałam wcześniej zapytać, byłaś już po wypis ze szpitala? masz opis zabiegu, jaki Ci przeprowadzili, wyjaśniła się sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton - i Pani doktor miała rację :) trzymam kciuki za staranka a u mnie dziś jakoś smutno, cały dzień kłótnie o pierdoły :( co może oznaczać przyjscie @, bo niestety zawsze tak jest... dziś 31dc, nie boli brzuch, czasem bolą jajniki, bolą sutki i swędzą trochę piersi i trochę brzuch - rany, może ja po prostu tyję ? :D :D :D no nic... @ ma przyjść 2wt.-śr. i ma nadzieję, że chociaż się nie spóźni... testu chyba nie będę robić, bo bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :):) Ja tak optymistycznie - MAM DOŚĆ WSZYSTKIEGO!!!!! Po prostu wszystkiego. To życie to mnie po prostu dobija :(:(Dziś mam 34dc i nie wiem co mam myśleć sobie o całej sytuacji. Pobolewa mnie strasznie brzuch, czasami zakują tak porządnie jajniki i wydobywał się ze mnie rano troszkę wodnisty, czerwony śluz :(:( a teraz jest spokój, tempka kolejny dzień 37, test negatywny w 31dc i na dodatek mój szanowny mąż mi po prostu działa na nerwy, chyba go wyślę w kosmos.....Coś mi się wydaje, że jemu jest po prostu szkoda kasy na te moje pieprzone zastrzyki, jeśli będą w ogóle potrzebne.................................Sorry ale mam wielką ochotę strzelić sobie w łeb :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po 2 iui robionej na pekajacych ale nie peknietych pecherzykach mialam ich 2 po 1 na kazdym jajniku.18 mam robic progesteron a 24 bete hcg.nie odzywalam sie bo nie bylo mnie w domu brak netu tez fajnie!1 insem.mialam roboina na peknietych bylo cialko zolte juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo, nie nastawiaj się tak negatywnie, może @ zrobi Ci tym razem niespodziankę i zniknie na przynajmniej 9 miesiecy. w każdym bądź razie trzymam kciuki :-) coś mi się wydaję, że masz podobne objawy jak nasza Eldcia, także głowa do góry :-) Miśka, Ty nawet nie żartuj z tym strzelaniem. dobrze że istnieją takie fora, gdzie można się wyżalić na cały świat bo prędzej czy później każdą z nas dopadają gorsze chwile... ja też czasami mam dość wszystkiego, zwłasza w dni, kiedy odnoszę wrażenie, że to mi bardziej zależy na dziecku niż mojemu mężowi. między nami też coraz wybuchaja jakieś spiecia na lini i w domu panuje niemiła atmosfera. czasem płakać się chce z tej bezsilności :( Miśka, nie zrozum mnie źle, ja nie chcę żebyś sie nakręcała, ale nie trać nadzieii, skoro @ nie przyszła. może owulka Ci się przesunęła i za wcześnie zrobiłaś test, już sama nie wiem co Ci poradzić... a jeśli nawet nie wyjdzie w tym miesiącu to nie poddawaj się, już taka długa droga za Tobą. Trzymaj się cieplutko :-) ps. a męża możesz spokojnie ,,obsmarować" do nas . nie powiemy mu:P od razu zrobi Ci się lżej na duszy. mi to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×