Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

od poniedziałku byłam u mojej młodszej siostry która ma corcie 5lat i synka 1 rokczek :) jej mąż wyjechał za granicę i chciałam jej pomóc bo z dwójką dzieci to trochę ciężko samej :) z jednej strony trochę jej zazdroszczę :( no dzisiaj jestem w domku bo jutro trzeba do szpitala jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ten wiesiołek jak można wiedzieć? ja od niedzieli biorę bromocorn na obniżenie prolaktyny ,czytałam że wielu osobom pomogły te tabletki przy zajściu w ciążę bo mają różne zastosowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki sorki ze nie zagladalam ostatnio ale jakos nie bardzo mialam czas. Wiecie strasznie duzo pracy no i jeszcze dodatkowo tesciowa u nas na wakacjach na 2 tygodnie byla, no ale teraz juz jutro wyjezdza, no ale u mnie ciagle duzo pracy jeszcze. Dopiero za tydzien bede miala wolne na weekenda. A wtedy akurat urodziny mezusia. U mnie dzis 4 dc no wiec zblizamy sie do dni plodnych. Biore wiesiolek, zobaczymy moze akurat. Miesiaczki jak pisalam mam bardzo bardzo skape, ale musze sie pochwalic, ze w tym miesiacu okres trwal moge powiedziec ze 4 dni czyli duza poprawa, no i pierwsze dwa dni juz byl duzo lepszy a pozostale dwa dni tylko lekkie plamienie. Ale i tak juz bylo duzo wiecej niz zwykle. Poprawiam sobie jeszcze endometrium pijac czerwonke winko, co jest bardzo przyjemne :) i juz za 3 tyg urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( właśnie wróciłam ze szpitala z wynikami ,dzwoniłam od razu do mojego gina bo w szpitalu nic nie powiedzieli tylkoo zeby zgłosić się do swojego lekarza , chciałam się dowiedzieć czy mogę zacząć staranka w tym cyklu po podaniu mu wyników gin zabronił staranka czyli wirusa mam i będziie leczenie :( jestem załamana bo zależy mi na czasie zwariuję niedługo przez to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. chuda, bardzo mi przykro. dlaczego tak jest, że jak podejmiemy decyzję, że chcemy mieć dziecko to wszystko się pierdzieli? u mnie podobnie, zawsze byłam zdrowa, na nic nie narzekałam ale od kilkunastu miesięcy (tzn mniej więcej od czasu zaczęliśmy starania) coraz się coś przyplącze, a to roblemy z tarczycą, to z żołądkiem, a to jakaś infekcja, antybiotyki i kolejne miesiące mijają. chuda, mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja, szybko zwalczysz tę przeklętą bakterię i zajdziesz w ciążę.Trzymaj się dzielnie!!! a wiesiołek biorę na poprawę śluzu, bo u mnie go brak. gienkolog zalecił mi Oeparol więc go wcinam i już widzę zdecydowaną poprawę a to dopiero 1 cykl:) może mi nie pomoże zajść w ciążę ale przynajmniej staranka nie sprawiają mi bólu :) a wczoraj wieczorej zniknęłam bo internet zaczął mi coś szwankować i nie mogłam wejść na naszą stronę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, a jak po wizycie teściowej? nie zamęczyła Cię bardzo? ja ze swoją chyba nie dałabym rady 2 tygodni wytrzymać choć ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezść dziewczynki:) Dzięki, że o mnie nie zapomniałyście. Wiem, że długo mnie nie było... Przepraszam! Nie jestem w stanie teraz Wam wszystkim odpisać, mam nadzieję, że mi wybaczycie. A nie pisałam... bo bardzo ciężko pracuję. Przez cały weekend byłam w pracy i chyba jeszcze nie odpoczęłam... a w ten weekend jadę do szkoły:/ Powinnam oddać pracę dyplomową, której jeszcze nie zdążyłam napisać. I w ogóle jakoś się tak beznadziejnie czuję... chyba odechciało mi się wszystkiego... włącznie z ciążą:( Może nie uwierzycie, ale chyba przestało mi zależeć. Przestałam mierzyć, liczyć... i nawet zapomniałam, że od 12 czerwca miałam brać luteinę... zaczęłam dopiero od 15. Może to tylko chwilowy kryzys... ale jakoś mi tak źle. Trudno mi nawet wytłumaczyć o co mi chodzi. Przepraszam, że tak marudzę... Odezwę się jak mi przejdzie! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Wpadlam sie przywitać i pożegnać:) Już spakowana jestem,o 24 mamy wylot i fruuu do Tunezji:) Mam nadzieje że odpocznę:) i wrócę z nowymi silami i nadzieją że wkoncu sie uda!!! Trzymajcie sie cieplutko,odezwę sie po powrocie:) Aguś dużo slonca na urlopie Ci życzę papatki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia, ja również życzę Wam udanego wypoczynku :D odezwij sie po powrocie. dziewczyny, co tu taka cisza, doła złapałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie napiszę co u mnie :) miałam dzisiaj gości,dopiero co odjechali, zaprosili nas na wesele. tak więc pod koniec lipca czeka mnie balanga, uwielbiam duże weselicha :D poza tym dni płodne nadchodzą, czuję to w ,,kościach", więc i starania pora zaczynać. w tym miesiącu nie kierujemy się wskazówkami gieńka, nie wyliczam kiedy można a kiedy nie i co ile dni. mam to gdzieś, przynajmniej w tym cyklu. ava, chyba każda z nas ma gorsze dni. mam nadzieję, że szybko wróci Ci dobry humor. a kiedy masz obronę? dużo zostało Ci do napisania? chuda, co tam u Ciebie? lepiej się już czujesz? Miśka, co się nie odzywasz, zapomniałaś o nas? Heyo, magusia, czarna, słonko, czekająca, przywołuję Was :) pyskapyska, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj chuda, widzę że my tu jesteśmy najbardziej aktywne :) co zrobić, męża nie ma, to i smutno samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aga :) u mnie już trochę lepiej chociaż nie ukrywam że jest mi przykro :( no ale trudno nie mogę się poddawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasniła się sprawa wypisu oczywiscie zle mi wypisali :) lekarz ktory był akurat w szpitalu poprosił mnie o wypis bo nie mogli znaleźć moich wyników ,po przeczytaniu stwierdził że nie ma dla mnie żadnych wyników bo przecież ja miałam robioną tylko laparoskopię ,więc mu tłumacze jak nie miałam jak miałam i opowiedziałam o wodniaku i niedrożnych jajowodach na to lekarz 'aha rzeczywiście no to pani poczeka 'i przyniósł mi opis zabiegu aby wszystko było jasne dla mojego lekarza ...ojj ale mają bałgan w tych swoich biurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga chyba znowu zniknęła to i ja zmykam :) ava trzymaj się życzę poprawy humoru :) mazia ale ci zazdroszczę tego wyjazdu :) miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Jestem, podczytuje Was i na pewno nie zapomniałam o Was :-D ale niestety nie bardzo mam czas :(:(:(:( jak zwykle zresztą. Przede mną robotny dzień jutro - moja mama ma imieniny i muszę jej pomóc..... Dzisiaj jestem lżejsza o 500zł prawie - kupiłam te zastrzyki i w sobotę biorę pierwszą ampułkę :):) Jak mi się uda to zajrzę do Was jutro, ale nie obiecuję :):):) Pozdrawiam i życzę dobrej nocki, buziaki dla Was 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Miskaa na co bierzesz te zastrzyki bo juz nie pamietam, albo zle doczytalam. Maazia mam nadzieję, że dobrze się bawisz i odpoczniesz. Czytałam, że macie kłopoty z facetami. ja tez. denerwuje mnie, ze moj mąż ma wszystko w dupie. ja sie martwie moim stanem, jestem zolowana. I tez zazdroszcze wszytkim dziewczynom z brzuszkami. Fakt, ze często jestem smutna, ale hormony pewnie tez mi siadaja na psychike. A on mnie nie rozumie. i w ogóle jakos ostatnio ciężko nam sie dogadać. Za tydzień kończy mi sie zwolnienie, ale nie chce mi sie wracac do pracy, strasznie. I pwenie przez to ze bylam 2 miesiace na zwolnieniu to jescze nie dostanę urlopu. A tez mi sie jakas Tunezja marzyla. Ech co poradzić. Cięzki los. Ale sie rozpisalam. Edlcia a jak Ty się czujesz. Dbasz o siebie? Buziaki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki ja tylko na sekundkę. u mnie dziś 36dc @ nie ma, ale tempka spadła, więc pewnie zaraz się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. od wczoraj internet mi szwankuje, nie mogłam się połączyć. wieczorem zdążyłam wysłać kilka wiadomości a później dziadostwo się rozłączyło. dzisiaj działa bez zarzutu, ciekawe tylko jak długo... groszku , fajnie, że się odezwałaś. a kiedy będziesz mogła zacząć ,,działać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj heyo, coś długi masz ten cykl. a może warto powtórzyć test za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do poniedziałku nie przyjdzie, to chyba zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda, dobrze że się wyjaśniło z tym wypisem. jak to trzeba wszystkiego pilnować... jak byś się nie upomniała o wyjaśnienia to i taki wypis by przeszedł :( Miśka, fajnie że się nie poddajesz. dzielna z Ciebie dziewczyna!!! Zajrzę wieczorem, o ile znów internet nie pokrzyżuje mi planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo , a może owulka Ci się przesunęła? a ,,działaliście" jeszcze wtedy bo ja to zazwyczaj odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie potrafię sprecyzować momentu owulki no nic poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki dawno mnie nie było( kompik w naprawie) ale juz jestem i ciesze się, że mogę poczytac co u was:) Umnie po staremu czyli planowana miesiaczka 29 maja przyszłai jest nadzieje ,że nastepna nie nadejdzie! Wczoraj miałam dziwna sprawde mianowicie gdy poszlam do toalety zobaczyam krew i potem takie brązowa maź. Najpierw sie przestraszyłam że miesiączka wczesniej czy cos ale kolezanka powiedziała mi , że może to byc krwawienie implantacyjne. Poszperałam w iternecie i wszystko wskazuje i data tez ,że może to byc to! Ale nie zapeszam! Odrazu chęc do życia mi wróciła. Przypomnialam sobie ,że jak bylam w pierwszej ciązy 14 lat temu to tez miałam taki incydent z krwawieniem. Pozdrawiam serdecznie i bede czesciej zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytkim. Przepraszam ze ostatnio tak tylko wpadam na chwilke i wypadam ale jestem strasznie zapracowana. Wszyscy na urlopach wiec cala robota na mnie spada, ale juz neidlugo i ja bede na urlopie. Tesciowa bardzo mnie nie wymeczyla, ale i tak ciesze sie ze juz pojechala, mimo ze jest calkiem ok. Ale wiecie jak sa goscie to fajnie, ale nie za dlugo. Dzis kumpela z pracy powiedziala ze znowu jest w ciazy, dopiero poronila w ubieglym miesiacu i wczoraj sie dowiedziala ze znowu jest w ciazy. Ciesze sie razem z nia bo wiem jak sie nacierpiala, ale rowniez i przykro mi sie strasznie zrobilo, bo ja tez juz bym chciala. :( Heyo moze akurat ta glupia malpa nie przyjdzie. Dawaj nam szybciutko znac jak bys sie czegos dowiedziala. Magdaretka trzymam kciuki zeby to bylo to. Mam pytanie do dziewczyn ktore biorea wiesiolka, mialyscie po okresie taki brazowy sluz - plamienie? Bo ja nigdy tego nie mialam a teraz biore wiesiolka i sie cos takiego pojawilo i sie zastanawiam czy nie powinnam jednak przestac go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Jestem, tak jak obiecałam :):):):) narobiłam sie dzisiaj jak głupia. Pieczenie, gotowanie ojoj - no jak przed imprezą :( Groszku - ten menopur dostanę na szybsze rośnięcie pęcherzyków i tym samym na przyspieszenie owulacji....Zobaczymy czy zadziałają.....A jak Twoje zdrówko, lepiej już jest???? Heyo - jeszcze nic straconego, zrób sobie ponownie testa, może może akurat :-D jak przygotowania do wesela.....tylko się nie spij za bardzo, :-P :-P Aga - jak tam owulka, dalej czujesz w "kościach", mam nadzieję, że M w domu.....Fajnie, że się pobawisz na weselisku, nam się nic nie szykuje w naaaajbliższym czasie.....Czyżby ludzie wiedzieli co robią???? haha :-P Chuda - to dobrze, że sie wszystko wyjaśniło z tym wypisem. Cholera, jak człowiek sam wszystkiego nie dopilnuje to nikt tego za niego nie załatwi..... Mazia - T U N E Z J A ????? ja też tak chcę, kurczaki mogłam zabrać się z Wami :(:( Mnie w najlepszym wypadku czeka kilka dni w Gdańsku, może 3-4, a potem pewnie wypad nad jeziorko, przy okazji do teściowej :(:( Ava - jak Twój humorek. poprawił się troszkę....jak praca dyplomowa, udało Ci się naskrobać.... Anitia - no niestety tak to jest w tym naszym życiu. Człowiek się stara, mierzy, liczy, cuduje, kombinuje i tak guzik ma. Trochę szybko ta koleżanka zaskoczyła, czy nie za szybko.... Dziewczynki uda nam się Wszystkim, wcześniej czy później ale się uda.....Dostałam jakiejś pozytywnej energii wraz z opróżnieniem mojego portfela.......Jutro idę na pierwszy zastrzyk z menopuru. Mam nadzieję, że coś się ruszy.....Bardzo bym prosiła, abyście trzymały kciuki...... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Gdzie Wy się podziewacie dzisiaj, co tu takie pustki, hmmmm a weekend się zaczął.........:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska oczywiscie ze trzymam kciuki. Rzeczywiscie dziewczyny wcielo. Ja jestem taka padnieta, juz pracuje od 4 dni a jeszcze 6 przede mna zeby miec dzien wolny. Caly miesiac taki mam, tak mnie juz nogi bola :( ale co tam, aby do nastepnego tygodnia, owulka i wolne - Super polaczenie, aaaa no i urodziny mezusia :). Wiem ze to glupio zabrzmi ale ja wlasnie siedze, wcinam salatke,popijam czerwonym winkiem i ogladam mecz :) hehe w naszym zwiazku to ja ogladam futbol a nie moj maz :) moze on powinien w ciaze zajsc hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×