Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

A mnie się ukruszył ząb :( Jutro dentysta i chyba nie zasnę z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shorty moim zadaniem wszystko jest mozliwe. Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shorty, jw - wszystko możliwe. nie martw się na zapas teraz, bo nerwy Ci nie są potrzebne a na pewno wszystko jest w porządku! Trzymamy wszystkie za Was kciuki! będzie OK:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny Shorty... wszystko jest możliwe, popieram. Nic nerwy nie pomogą, więc poczekaj na wizytę. Lekarz jakby myślał że nie ma szans to by to powiedział, lekarze są w większości mega szczerzy /aż niektóre dziewczyny mają im to za złe/. Współczuję za te stresy. Lenna ... ja byłam u dentysty wczoraj. Na szczęście nie było żadnego wyrywania /a jeden rzeźnik już chciał mi wycinać 8/. A tylko mała dziurka w 7 zaleczona. Po ciąży jak zrobią rentgen to zdecyduje się który ząbek pójdzie pod młot... 8 czy 7. Ogólnie nawet się tak bardzo nie stresowałam, choć oczkewiałam większego bólu, a było w miarę :) Ja witaminy jem bardzo bardzo nieregularnie. Ale jestem tego zdania że co za dużo to niezdrowo. Najzdrowsze są witamiy z jedzenia i najlepiej się przyswajają. Moja koleżanka pracowała w koncernie farmaceutycznym i tam dowiedziała się ze połowa tych witamin, które wypisane są na etykietkach przelatuje przez człowieka i wychodzi pupą :-D Tzn. słabo się wchłania. Teraz będziemy miały dużo owocków i warzywek świerzych to korzystajmy. Co do omega to też słyszałam że polepsza zdolności poznawcze u dzieci, mam i brzuszkowców- więc też czasem łyknę, lubię rybki, a i czasem podjem pół łyżeczki traniku od mojej małej. No i pamiętam że jak łykam tranik to już żadnych sztucznych witaminek nie przyjmuję, zeby nie przesadzić z wit. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dołączę się do was chociaż tak do końca nie jestem pewna czy dzieciątko będzie listopadowe, bo termin mi określili na koniec listopada początek grudnia :D Ale tak naprawdę nic nie wiem, bo gin u którego byłam, był nie do zapytania o cokolwiek i z łaską mi powiedział, że to 9 tydzień... Ale za miesiąc mam już umówioną wizytę u innego naprawdę fajnego u którego chcę prowadzić ciążę :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski:) ja dzis na wizyte kontrolna ide i moze w końcu dowiem sie co z tym łozyskiem.. A któraś pytała co na smak w ustach...mi ostatnio pomaga woda gazowana smakowa i hallsy:) Shorty..mam nadzieje ze bedzie dobrze,nie denerwuj sie i daj znac jak bedziesz juz cos wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o chyba dziwna jestem, zero posmaku w ustach, zero mdłości i wymiotów hehehe wogole nie cuzję różnicy w byciu w ciąży a nie:) ale to może dobrze hehheehe. Macie już może zwiększony apetyt? ja od dwóch dni non stop glodna chodze, ale byle czego nie zjem, wymyslam ogórki małosolne, truskawki sałątki hehehehheh. ale tym to sie najesc nie da. ale ogólnie przerażona jestem, bo chce mi sie jesc dwa razy bardziej niz normalnie - przed okresem tak mialam czasami:) KONIA Z KOPYTAMI:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a naj naj najbardizej to bym zjadła PIZZE:) hehehe. chyba wiem co na obiad zaserwuje mezowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982- mnie też lekarz nie kazał brać żadnych witamin, i kwas foliowy przestałam już brać w 11 tygodniu....powiedział, że nie potrzeba dłużej. Wyniki też mam bardzo dobre, więc pewnie dlatego..... dziś skończyłam kurs jazdy- jeszcze tylko egzaminy i będzie mama super driver ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroliness
Witam, nazywam się Alina Myk i jestem studentką III roku Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę prace badawczą o cięciu cesarskim i porodzie normalnym. Potrzebuję aby kobietki w Stanie Błogosławionym wypełniły krótką ankietę Serdecznie zapraszam i Dziękuję:) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/41118/1porod-normalny-czy-ciecie-cesarskie-preferencje-kobiet-ciezarnych-na-podstawie-ich-wiedzy-i-opinii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLF
Witam wszystkie listopadowe mamuśki! Mam termin na 28 listopada, czyli jestem w połowie 12 tc :D Prawie 2 lata staraliśmy się o dzidzię - wydeptałam ścieżki u różnych lekarzy aż w końcu trafiliśmy do Novum do dr Taszyckiej :-) dzięki leczeniu udało się już po pierwszej ins! Chyba jesteśmy w procencie par, którym udaje się już po pierwszej ins! :D :D :D szczęście tym większe, że w końcu pierwszy trymestr dobiega końca :D i można zrobić wielkie UFF! Pozdrawiam! LLF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer : Nic mi nie mowi na temat zachwalania innych... Ta kobieta jakby mogla to ona sama by padla przede mna na kolana i o reke prosila. O slubie to juz sie tyle nasluchalam, ze mi bokiem wychodzi. Juz nawet mowila kogo mam zaprosic, a co najlepsze nie uwzglednila w tym mojej mamy... Mysli, ze w niemczech pieniadze z nieba leca, bo stwierdzila, ze (cyt.) "Jak panstwo wielkie ma pieniadze to niech sobie do hotelu ida"... Myslalam, ze wybuchne jak rzucila takim tekstem... A jeszcze co do slubu to jak informowala rodzine (od strony chlopaka oczywiscie) to nie mowila "bedziemy dziadkami", czy cos w tym stylu tylko "bedzie wesele"... Nawet nie jestesmy po zareczynach...Teraz jestem szczesliwa, ze nie musze jej sluchac. Co do witamin, to teraz biore Centrum Materna i lepiej sie po nich czuje (nie kreci mi sie w glowie). A jesli chodzi o wozek, to mnie sie podoba ten: http://www.allegro.pl/item1020783766_wozek_sprinter_fotelik_idealny_dla_noworodka.html wzor nr 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11koko11
nie bierz materny - podobno dzieci duże się rodzą po tym i w tym wypadku cesarka. Tak mówili mojej siostrze na szkole rodzenia. Ja mam teraz termin na połowę listopada :) biorę feminatal 400. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na wózki które wybieracie i zazdroszcze cen. Wózek dla bliźniaków 3 w 1 z nosidełkami kosztuje ok 3000 :( A tak mi wszycy zazdroszcza tych bliżniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, może i ja zacznę brać jakieś witaminy na własą rękę, skoro lekarz nie chce żadnych polecić. Już mam 3 raz z rzędu opryszczkę na wardze, co czytałam jest niebezpieczne dla dzidziusia! a ja mam już 3 raz w przeciągu miesiąca- fakt że wcześniej też mi się zdarzały, ale nie w tak krótkich odstępach czasu. To chyba świadczy o jakimś deficycie witamin w organiźmie..... I NOWINA DNIA: powiedziałam dziś w pracy o ciąży!!!!!!!!! znaczy się szefowi ;p wydawał się być w małym szale, a potem powiedział, że on wiedział, bo przecież widac ;p hehe, chociaż wcale nie widac bo nikt więcej nie zauważył- a potem powiedział, że musi się zastanowić i pogadamy kiedy indziej, bo złapałam go jak już wychodził (ale co ma się zastanawiać to bóg jeden wie....) kamień spadł mi z serca ;p i cieszę sie bardzo, że mam to już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 poczytaj o soku z noni czy można stosować w ciąży ponoć super na opryszczkę no i natura 100%. Ja nigdy nie mialam na szczęście ale wiem że może to być uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny polecam ZUPE KREM Z WARZYW z grzankami hmmmmmmmmmmmm - zastąpiłam pizze zupą heheheh i to dobry wybór, zupka rewelacyjna i jak dla nas -saame naturalne witminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego granki:) na patelni rozpuszczam maslo i dodaje 3 zabki czosnku, podsmazanm az się arumieni:) i wyrzucam czosnek, sypie na patelnię przyprawę do pizzy Prymat i dorzucam pokrojony w kostkę chleb i rumienię na maśle:) hmmmmmm nie wiem czy to komuś potrzebne - ale tak się chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
NICK....WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25........30.10........... ?.................Warszaw apestycyda..........20......31.10........... ? .............lubuskie Amarantowy ......23...TC14........02.11...........? ...........pomorskie aneczka1986.......24........04.11..............?. ............ Dorka55.............29................04.11.............. ?............. moppy...............24..................04.11...........? ..........Holandia oleńka1989...........21...............05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26...............05.11............ ...?.......Kielce Ankanka.............32................06.11.............. ?.........Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28...............6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27.............08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11.............?. ...zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25................10.11........chłopak......małopolska kaasik26............29.................10,11.......... ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11..........?.. ..........Mannheim enna1982...........27...............12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30................20.11........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30..................26.11.......... .?.........dolnośląskie mało się u was udzielam ale czytam was i uaktualniam tabelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestydyca
Widocznie lekarz kazal brac, bo ja sama nie jestem zbyt duza :P mam 161cm wzrostu i waze 49kg wiec mi to raczej nie grozi zeby dziecko urodzilo sie nie wiem jak duze.. No i nie jem niewiadomo ile. Jak ktos nic innego nie robi tylko je to pozniej niech nie bedzie zdziwiony, ze dziecko wazy 5kg... Osobiscie wolalam brac feminatal400, ale coz... Juz kupilam co mialam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... Cos zle napisalam :) Widocznie lekarz kazal brac, bo ja sama nie jestem zbyt duza mam 161cm wzrostu i waze 49kg wiec mi to raczej nie grozi zeby dziecko urodzilo sie nie wiem jak duze.. No i nie jem niewiadomo ile. Jak ktos nic innego nie robi tylko je to pozniej niech nie bedzie zdziwiony, ze dziecko wazy 5kg... Osobiscie wolalam brac feminatal400, ale coz... Juz kupilam co mialam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Pęcherzyk 9maja- 10,6mm Pęcherzyk 12maja (dziś) - 15mm Także wzrost prawidłowy :) Mam dallej brac duphaston. Kolejna wizyta za 2tygodnie na której już maluszka powinno widać. Stwierdzenie lekarza - ciąża prawidłowa, lecz dużo młodsza. Krwiaka brak i wszystko w najlepszym porządku Pocieszył mnie tymi słowami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shorty super. A powiedz kochana czemu oni krwiaka sie doszukuja? Kiedy nastepna wizyta? No a u nas, zeby bylo weselej to... 1. Przyplatala sie infekcja tam na dole, bo bylam w ndz na basenie. 2. Od 3 dni twardnial mi brzuch i znowu (w pierwszej ciazy tez) dostalam magnez. Jak nie pomoze to dostane cos silniejszego. W pierwszej ciazy magnez pomogl az tak,ze urodzilam po terminie. A skurcze mialam juz od 28 tyg. Kelis az mi slinka poleciala. Ja zakupilam dzisiaj pomidory suszone w jakiejs zalewie. Ide sprobowac czy to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Ponieważ wystąpiło plamienie, a USG wszystko prawidłowe więc chciał wykluczyć ewentualnie powstającego krwiaka. Następna wizyta za 2tygodnie :) Mam nadzieje, że zobacze już ślicznie bijące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shorty gratulacje oby wszystko dalej przebiegało super :) To który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shirty31101990
Pomiędzy 4 a 6 wg obrazu USG i musze cierpliwie czekać na to moje serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
no i mi sie źle wpisało ;P pozostaje mi czekać na serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Jestem dobrej myśli :) Na szczęście mam wspaniałego chłopaka który mnie wspiera w każdej trudnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wy też czujecie pobolewania w podbrzuszu? wczoraj te pobolewania były dość silne, i promieniowały na plecy, ledwo mogłam chodzić, w nocy przyślił mi się dzidziuś ;p ( chłopczyk ;D) a potem obudziło mnie kłucie po prawej stronie jakby w jajniku, pomasowałam i przeszło....żadnych plamień...czy powinnam biec do lekarza? wizyte kontrolną mam dopiero we wtorek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×