Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość Ania WWW
Wprawdzie dziecko się jeszcze nie narodziło, ale spodziewamy się dziewczynki czyli tak samo jak wypada z tego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Boże jestem dzisiaj kompletnym kłębkiem nerwów. Od rana wiercą. Obudziła mnie dziś jakaś wstrętna wiertara. Próbowałam ją zignorować, ale jak w końcu wstałam po 20-tu minutach to przestali wiercić. Chyba wszyscy sąsiedzi robią jakieś remonty. Już nie wspomnę, że w jednym mieszkaniu remont robią od mniej więcej czterech miesięcy czyli odkąd jestem na zwolnieniu. A ja dziś jakoś nie mogę tego znieść. Teraz też leżę z głową przy ścianie, w której coś wiercą. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, czym zająć ręce i głowę. Energii mam tyle, że dobrze byłoby się wybiegać, a ja nawet na spacer nie mogę iść bo boli. Dostaję takie ogromne rachunki za telefon ostatnio, więc powinnam wstrzymać się z wydzwanianiem do wszystkich, ale też nie umiem. Bo co ja mam ze sobą zrobić. Dziś mam jakiś dzień kryzysowy. W nocy też średnio spałam, bo bolał mnie żołądek. Mój mąż wygrał ostatnio zaproszenie do restauracji tureckiej, ale ze względu na to, że ja nie za bardzo mogę wychodzić to wziął zamówienie na wynos. Restauracja raczej z tych lepszych, bardzo się też nie objadałam, ale jednak żołądek mam wrażliwy, więc pobolewał. No i Lenna - gratulacje, bo przeoczyłam. Wszystkiego najlepszego Wam życzymy z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna-wielkie gratylacje! Uściski dla ciebie i maluchów!!! Ja mam dziś leniwy dzień. Za oknem szaro i smutno...W efekcie nadal gniję w łóżku.Przytargałam sobie tylko troszkę żarełka żeby przez moje lenistwo śmiercią głodową nie umrzec ;-) Muszę się podelektowac tym słodkim nieróbstwem bo jak się mały pojawi to skończy się takie wylegiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna - GRATULACJE !!! Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszków :) Tabelkę już poprawiam, ale nie wszystko wiedziałam jak uzupełnić więc dałam kropki, żebyś później uzupełniła jak znajdziesz chwilkę :) NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 14.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 14.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kazdego kalkulatora plci wychodzi dziewczynka :) i niech tak zostanie :) Aniawww wiem co to znaczy kilkumiesieczny remont- ja mam nowych sasiadow na gorze i akurat robili remont na poczatku mojej ciazy a ja wowczas ciagle senna bylam- myslalam, ze im prad odlacze :) a teraz ich syn ok 2 lat biega w te i z powrotem lub ciaga jakies zabawki po podlodze i do szalu mnie doprowadza jak chce odpoczac w dzien- no ale moja corcia im sie odwdzieczy :D Alez dzis mialam pracowite poludnie: ciasto dla mamy, kurze, odkurzanie, umylam okno i powiesilam zaslonke, wlaczylam pranie i rozwiesilam- dawno tak sie nie napracowalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena gratulacje!!! Super, że już niedługo wychodzicie. ja zajadam się rosołkiem:P Jaja, bo z tym podrzuconym linkiem też mi wyszła prawda:P A w Wawce słonecznie dziś aż razi w monitor. Wróciłam z wykładu, ale tak ciepło było, że jeszcze się karnęłam na spacerek... Wieczoram spać mi się nie chce w ogóle, a rano tak ciężko wstawać, że masakra.. Już prawie zwątpiłam w masaż krocza, że coś da, ale ostatnio luby się nim zajął i muszę przyznać, że chyba są efekty:P oby to nie było placebo.. Wczoraj dorwałam artykuł o diecie karmiących matek, bo ostatnio mnie to strasznie frapuje. I muszę psychicznie się przygotować na wigilię na pozegnanie z kapustą z grzybami (moje ulubione), pierożkami czy smażonym karpiem.. Ogólnie lubię kuchnie pikantną, a już mięska czy zupki bez cebulki to sobie nie wyobrażam, choć ostatnio staram się i tak ograniczać, ale nie wiele to daje.. Moja znajoma urodziła we wrześniu i jej mały ma kolkę, a ona tak rygorystyczną dietę, że nie wiem czy ja takie coś zniosę... Bułka z masłem i chrupki kukurydziane to ostatnio jej dzienne racje żywnościowe - porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 - super, że u Was wszystko dobrze. Fajnie, że Martynka jest grzeczna i ładnie śpi. Nie poddawaj się z karmieniem piersią, głowa do góry ...Ehh.. co za lekarz Cię wypisywał, aż się zezłościłam. Dziwne, że w szpitalu Ci nic nie powiedzieli o tych zaleceniach z witamina K i D. Najważniejsze, że sama znalazłaś tą informację. A była u Ciebie w domu położna środowiskowa? Jeśli tak to czy sami musieliście zgłosić do przychodni, czy szpital informuje ich że urodziłyśmy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
MamoAniu - najgorsze, że u mnie słychać głównie to co robią sąsiedzi nade mną czyli ten remont i krzyczące małe dziecko, a jak bym się chciała mścić to wszystko by się odbiło na bardzo miłej sąsiadce mieszkającej piętro niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
A co mycia okien w ciąży, to było pierwsze co lekarz zakazał mojej siostrze gdy zagrażało jej poronienie (generalnie wszystkie prace polegające na wyciąganiu rąk do góry). Gdy już była po terminie, to umyła te okna i tego samego dnia pojechała na porodówkę. Jak już będę bliżej swojego terminu to też wymyję wszystkie okna w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Ania WWW*** takie uroki życia w bloku, zawsze gdzieś remontują. Ja tylko czekam, aż mi się dziecko urodzi, to na bank gdzieś zaczną udarem w ścianę jechać. Właśnie pode mną widzę, ze zabierają się za remont (póki co jednego pokoju). Tak się cieszyłam, że sąsiad pijaczyna się wyniósł, ale nie wyobrażam sobie remontu na 100 fajerek w przyległym mieszkaniu, gdy ja będę miała małe dziecko. Trzeba będzie wyemigrować na Mazury do rodziców. A i powiem Ci, że ja zawsze miałam takiego farta, że budził mnie hałas (remont u sąsiadów, na ulicy), kręciłam się w łóżku, zasłaniałam poduszką i jak wreszcie wstawałam - nastawała cisza. Złośliwość losu jakaś chyba. ***Marty***powiem Ci, że ja też jakoś nie widzę gotowania mięsa na parze i takich tam. Lubię smażonko :-P Ziemniaki lubię z masłem, suchych nie zjem, jestem fanką tradycyjnej polskiej kuchni - dużo i tłusto. Mam nadzieję, że mój synek nie będzie nadmiernie wrażliwy. Czytałam, ze jeśli nie ma nieprzyjemnych reakcji, to po kilku tygodniach można powoli wprowadzać np. kapustę. Tak czy inaczej, niestety, opychanie się na wigilię odpada. W najlepszym wypadku pozostaje powściągliwa degustacja :-) Dlatego staram sie niczego sobie teraz nie odmawiać (w granicach rozsądku). W sobotę wyciągnę męża na sushi albo do restauracji meksykańskiej może to ostatni raz na długi czas. Masaż krocza rozpoczynam za kilka dni. Teraz robię naleśniki z kurczakiem i szpinakiem. Zastanawiam się czy robić naleśniki czy poprosić męża, żeby kupił placki tortilla. Może zaryzykowałabym i sama takie usmażyła, ale nie mam składników, a dymać do sklepu po raz drugi nie chce mi się. ***Atena*** nie miej wyrzutów, to ostatnie tygodnie błogiego lenistwa :-) ***Megi*** trzeba zgłosić w przychodni, że się urodziło. Przynajmniej tak u nas jest. Powiem Ci, że byłam zdziwiona, bo sądziłam, że taka informacja jest wysyłana ze szpitala do właściwiej miesjcowo przychodni (niezależnie czy matka i dziecko jest zarejestrowane właśnie tam. Taka położna ma za zadanie przecież sprawdzić czy dziecko ma dobre warunki rozwoju i np. matka nie wyrzuciła go po drodze do śmietnika. Ale okazuje się, że nie. W ogóle podobno to jakieś cyrki są z wprowadzeniem nowego obywatela na łono państwa. Tłumaczył mi procedurę jeden kolega, ale nic nie zrozumiałam i tylko przeraziłam się. Podobno jest tak, że szpital wysyła informację do urzędu miasta właściwego wg meldunku matki. Tam po jakimś czasie wystawiają akt urodzenia. Potem czeka się na nadanie numeru PESEL (co trwa jakiś czas), potem dopiero z tym numerem możesz wyrobić książeczkę zdrowia dla dziecka. Wcześniej dziecko "podlepiają" do książeczki rodzica, ale podobno robią to bardzo niechętnie. Rzekomo warto mieć kilka nawet kserokopii aktu urodzenia dziecka (mimo, że wydają uwierzytelnione kopie, ale nie wiem w ilu egz.), bo wszędzie tego chcą. Cyrk. Cieszę się, że to mąż będzie to załatwiał... Naprawdę dziwne, ze to wszystko nie może iść "z urzędu", tylko jeszcze angażują zajętych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna gatulacje :) Marty88- ostatniona szkole rodzenia połozna mówiła o diecie dla matek karmiących, hmmmm Możemy w tym roku święta odwołać :( Łatwiej wymienić, co można jeść niz to czego nie można. Owoce- banan, jabłko, maliny, arbuz, winogrona. Żadnych dużopestkowych- w sensie brzoskwinia itd. Ale jak zjesz dużo jabłek, albo opijesz się sokiem jabłkowym to dziecko może odmówić jedzenia z piersi bo pokarm będzie kwaśny. Z warzyw- kalafior, brokuły, marchewka., buraki. Żadnych wzdymających i słatek z surowych warzyw. Mięsa białe. Ryby najlepiej tłuste i oczywiście niesmażone. Ze słodyczy można jeść WSZYSTKIE, które nie posiadają czekolady, hmmmm Lody każdy smak poza czekoladowym. Można jeść wszystkie dżemy i miód - to jakiś plus. Żadnych cytrusów, tzn. cytryny do herbaty też nie. Oczywiście nie dajmy się zwariować grunt żeby z dzieckiem było ok, ale mimo wszysto mnie te święta też przerażają. Bo co z makówkami, karpiem, kapustą z grochem, albo z grzybami. O uszkach, piernikach nie wspomnę No nic przeniesiemy święta na bardziej dogodny czas. Może marzec ?? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę przeraziła mnie ta dieta matki karmiącej. Teraz już się nie dziwię, że w okresie karmienia piersią tak się chudnie. Nic nie wolno jeśc!Grozi mi śmierc głodowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora marty88 ja niestety musze sobie sama masowac krocze- juz mi zbrzydlo :( i smaruje wieczorem brodawki mascia. a co do diety to juz mnie ona przeraza! wszystko co lubie jest na czarnej liscie! :( ale wlasnie- nie dajmy sie zwariowac- moja kolezanka po 2 tyg jadla pomarancza i schabowego.. powolutku trzeba wprowadzac wszystkie pokarmy no moze oprocz pestkowych i wsdymajacych :) miracle10 - moje kolezanki gdy rodzily to podawaly w spzitalu do ktorej przychodni nalezy zglosic urodzenie dziecka (czy to prywatnie czy panstwowo rodzily) a jesli chodzi o ksiazeczke zdrowia to od razu w szpitalu kiedys dostalam dla syna. Zaraz zaczynam "randke" z mezem wiec Wam zycze milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i w dodatku to wszystko przypada na najbardziej gorący czas - oswajania się z dzieckiem, uczenia się opieki nad nim, stresu, niewyspania. I jak tu przygotowywać pełnowartościowe posiłki, jeśli składników dozwolonych jest tak niewiele? Z drugiej strony dobrze odżywiać się trzeba, bo wszystko odbije się na naszym zdrowiu. Pod tym względem karmienie sztuczne przeważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna: Gratulacje :) Przerażacie mnie z tym jedzeniem... :( Ja póki co to jem w zasadzie wszystko. Tzn. może nie wszystko, ale to, co jadałam przed ciążą. Nie wiem, czy dam radę trzymać się jakiejś diety dla karmiących piersią, bo sama jeszcze wszystkiego nie umiem ugotować. Pomijając, że mój narzeczony z pewnością nie naje się takimi rzeczami, a ja dla każdego osobno na pewno nie będę gotować. No cóż... Chyba będę musiała zabrać mamie książkę kucharską ;P Mam tylko nadzieję, że nie padniemy z głodu :P :) Swoją drogą to jedzenie coś ostatnio strasznie mnie lubi. Cały czas coś jem, a jak nie jem to myśle o jedzeniu. Przerażające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak będzie się z wyczuciem wprowadzać nowe produkty to do diety i obserwować dziecko to chyba będzie ok? Nowe produkty trzeba wprowadzać rano żeby dziecko nie dostało jakis sensacji w nocy. Z tego co wiem to szpital, w którym rodzimy wysyła do przychodni informacje o tym, że ur. się dziecko i nie jest to równoznaczne z zapisaniem do danej przychodni. Trzeba je osobno zgłosić. W ogóle fajnie jest na tych zajęciach. Nie wiedziałam, np.: że dzieci dlatego ulewają, wymiotuje i takie tam bo jego żołądek znajduje się niewiele niżej niż serce. Dopiero ok 3 miesiącazycie obniża się on do normalnej wysokości. Tak bardzo chciałabym już mieć moje maleństwo i móc je przytulać. Tak swoją drogą to wcześniej chyba bardziej bałam sie tego porodu niż teraz. Jakos tak jestem spokoniejsza. Zajęcia w szkole rodzenia z połoznymi, które będą pomagały w porodzie bardzo mnie uspokoiły. Ciekawe czy moje odczucia jeszcze się zmienią? A póki co to samotny wieczór mąż jest na koncercie, a ja chyba wskocze do wanny z gazetką :) Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy te skórcze to takie uczucie w dole brzucha jakby takiego rozciągania ciała od środka- tak mnie jakoś szczypiało. Hm, nie umię tego inaczej opowiedzieć. Z jakiej frmy wkładki laktacyjne kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja> trzeba kupić wkładki dobrej firmy, to przede wszystkim. Kiedyś moja koleżanka kupiła jakieś tańsze (ale nie jakieś no-name) i rozwarstwiły jej się. A że karmiła przez sen małą, to nie zauważyła tego i jej córeczka prawie zadławiła się watką z wkładki. Ja mam Tommee Tippee, koleżanka polecała. Myślę, że w necie znajdziesz opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Witajcie Dziewczynki, Co do diety po ciąży to podobno taka bardzo restrykcyjna jest tylko na początku. Z tego co mówiła mi koleżanka to ona już dwa tygodnie po porodzie zaczęła wprowadzać normalne jedzenie. Jakoś tak mówiła jakby ta dieta nie była żadnym problemem dla niej. Choć to pewnie będzie kwestia indywidualna dla każdej z nas. Ja akurat lubię gotowanie na parze, choć faktycznie po paru dniach takiego gotowania jedyne na co ma się ochotę to smażony kotlet :). Ale mi dziś moje maleństwo daje czadu. Normalnie widziałam wystające kolanko:). Prawie tak jak na tym filmie, który wypatrzyłam u dziewczyn z października: http://www.joemonster.org/filmy/16870/Ruchy_d ziecka_w_brzuchu_przyszlej_matki ale u mnie przecież dopiero 33 tygodnie i 4 dni skończone:). Super sprawa na poprawę humoru takie harce. Co do wkładek to ja podostawałam gratis do różnych produktów lub po siostrze i faktycznie co firma to inaczej taka wkładka wygląda, ale w praktycznym użytkowaniu nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania WWW> u mnie to już też tak prawie wygląda, jak na filmiku i też tylko na boku (z tym, że u mnie na prawym). Jeździ mały kolankami albo stópkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia- dzieki za te szczepionki ;p nie chodzilam do szkoly rodzenia a w ksiazecce zdrowia dziecka nic nie ma mam pytanko, bo mam zapisane w zaleceniach ze za 10 dni mam sie zglosic na kontrole do Poradni Dziecka..to znaczy ze mam zapisac dziecko do najblizszej przychodni i tam umowic sie na wizyte? od listopada bedziemy miec juz pakiet w lux medzie od mojego M z pracy wiec kolejne wizyty kontolne ktore mam w zaleceniach tj. u neurologa i ortopedy za jakies 2 miesiace juz tam pojde, tylko nie wiem co teraz zrobic z ta wizyta kontrolna, a przydaloby sie pojsc, bo malutka chyba ma kolke, osttanie 3 noce to koszmar, w dzien duzo przesypia, ale noce nieprzespane niestety. Ciagle sie wierci i robi jej sie twardy brzuszek, wtedy krzyczy, a jak poloze reke na brzuszku, to czuc jak przemieszczaja jej sie gazy, wiec przypuszczam ze to ta nieszczesna kolka. Wczoraj kupilam Infacol, pomiomo ze jest od 1szego mc zycia, ale za bardzo nie widze roznicy ;// i robie masaze i cieple oklady, troche pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Megi84 - pozwoliłam sobie poprawić tabelkę bo maluchy Lenny urodziły się 6.10 :D Lenna - gratulacje serdeczne i powodzenia!!!!!!!!! NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ Co do wkładek laktacyjnych to podobno Bella strasznie "kłaczą", polecane są Johnsons baby - ja właśnie takie zakupiłam, ale czy faktycznie takie dobre są to się oczywiście dopiero okaże :) Pestycyda - co do pseudocycków to chyba ja powinnam się bardziej martwić nić Ty!!! Ja całe życie miseczka A, póki co w ciąży niewiele urosły, może przy dobrych wiatrach przy karmieniu urosną do B. Ale nastawiam się na karmienie piersią bo podobno rozmiar nie ma znaczenia w ogóle i każda kobieta może karmić piersią chyba że ma jakieś np. zaburzenia hormonalne czy coś takiego... A co do diety matki karmiącej to mi ona niestraszna bo to właściwie kontynuacja diety cukrzycowej :) Ha! Są jakieś plusy tej cukrzycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja mam dzis taki okropny humor od rana (5 rano pobudka z powodu bolu i "krecenia" reki'), ze chyba 1-sza z brzegu osobe potraktuje mlotkiem :( i jeszcze lekarka wypisala mi zwolnienie na tydzien a potem odsyla do rodzinnej lub na macierzynski!!!! :( Najczesciej polecane wkladki laktacyjne tommy tipee i J&J, ja mam bella bo trafilam na super promocje- jak beda zle to nie bedzie szkoda wyrzucic Wybaczcie ale lepiej bym juz skonczyla swoja wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od godz 10.50 dnia 08.10.2010 r. jestem szczęśliwą mamą małego Adasia, maluszek urodził się w 35 tygodniu waga 2150g długi 49 cm. Wczoraj zostałam wypuszczona ze szpitala miałam cc. NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łohoho no to się sypiemy :) Aisha_hm- Serdeczne gratulacje i życzenia zdrówka, i wszystkiego , co najlepsze :) Jak bedziesz miała trochę siły i czasu to mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoim doświadczeniem:) Póki co uściski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×