Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Anuszka4 - ja kaszę jaglaną gotuję różnie, zwykle osobno w garnku, a ostatnio razem z mięskiem i warzywami i też wyszło dobrze. Pestycyda - co do tabletek to z tego co ja kojarzę, to może być inne niż zwykle krwawienie przy tabletkach. Ja miałam dłuższe krwawienie jak zaczęłam brać azalię. Wszystko się unormowało po pierwszym opakowaniu, ale też ze względu na rewolucje z wagę przestałam ją brać. Przed ciążą przez dłuższy czas brałam Yasmin i wtedy tak nie było. A czytałaś ulotkę? Z reguły tam piszą o wszystkim co się może przydarzyć. Z tego co pamiętam, to lekarz też mnie uprzedzał, że może być krwawienie, tylko nie wiem czy aż przez tyle dni. Pewnie wszystko zależy od tego jakie to tabletki. Asia 221 - no pięknie Martynka stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Asia 29 lipca myślałam o Tobie i Martynce, że to już 10 miesięcy. Doskonale pamiętam jak nas zaskoczyłaś wiadomością w październiku:-) Rany jak ten czas leci. Martynka pięknie się rozwija, pomimo szybszych narodzin. Pestycyda troszkę to dziwne te krwawienie, choć przy tabletkach(zwłaszcza na początku)są krwawienia, ale czy tyle dni? ja nigdy tak nie miałam, ale koleżanka miała tak przy Azali. Lepiej może wybierz się do gina. Olka P. dzięki za radę, pisz częściej:-), Co do brku apetytu to właśnie wczoraj rzucił mi się artykuł że może to byc spowodowane tym że dziecko poprostu "nie ma czasu jeść". W tym okresie tyle nowych rzeczy się dzieje, tyle bodźców atakuje je z każdej strony że dziecku szkoda czasu na jedzenie:-) czasami brak łaknienia spowodowane jest też nadmiarem wit D|(ale raczej w naszym klimacie zdarza się to rzadko). Dziewczyny czy cały czas trzeba podawać tą łyżeczkę kaszy manny?ja podaję do zupki i mój mały coś zaczął strajkować, zaczyna mu przeszkadzać ten smak. Zastanawiam sie czy mogę podawać np co 2-3 dzień czy zacząć podawać do mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, bela_mi, karmie jeszcze :)))) I zamierzam chyba do okolo roku! Choc ciezko bedzie mi przestac (pokochalam to zajecie bardzo!). Zobaczymy, jak to wyjdzie! Kto jest bardziej uzalezniony: synus czy ja?! Co do fotelika to wlasnie zamowilam na amazonie Romer: http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/foteliki-samochodowe/king-plus Bede przesiadac malego z nosidelka Maxi Cosi Cabrio, bo widze ze wszerz juz sie nie miesci za bardzo. Mamy nadzieje, ze przyjdzie przed naszym wyjazdem czyli w piatek (jedziemy do Bawarii na wakacje). CZy tez tak macie, ze przy przebieraniu musicie dac cos dzieciaczkowi do raczki, aby sie czyms zajał, bo inaczej wierci sie niemiłosiernie?! U nas to normalka, 1001 obrotow podczas przebierania! Co do zołtka, to raz je raz nie. Nie daje co drugi dzien, bo by w ogole nie zjadl obiadku. Jesli chodzi o miesko, moj nienawidzi kurczaka (moze po mnie), kocha za to rybke - lososia ze sloiczka (tez chyba po mamusi). Kaszki mannej juz nie daje od miesiaca, moze dwoch, na poczaku tylko dawałam. Staram sie wprowadzac jedzonko do raczki, ale wczoraj jak ugryzl sobie jabłko, to... siadlo mu na żołądeczku i wymiotowal obiadkiem.. Wiec to nie jest jeszcze taki fajny pomysl. 8 m-cy, prawie 6 zebów, ale trzeba poczekac z tym grzyieniem. Ponizej kilak fotek Kamilka: http://pokazywarka.pl/openzp/ http://pokazywarka.pl/ws9ivx/ http://pokazywarka.pl/xiv8p7/ z własnym dowodem osobistym http://pokazywarka.pl/l6w99b/ Wiadomo, ze kazdej mamie/tacie wydaje sie, ze ich dziecko jest naj, naj, najpiekniejsze... hehe A czy moze wysyłalyscie zdjecia swoich dzieciaczkow na jakies konkursy, do reklam, itp.? Bo skads te firmy musza brac te rozkoszne bobaski.. Macie jakies stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... od lipca jedzimy w lekkiej spacerowce B-lite Romer (Britax) i powiem Wam, ze wozek jest rewelacyjny. To jedo powrocimy pewnie, jak beda sniegi... Ale ta spacerowka baaaardzo przypadla do gustu mnie i synowi, ktory siedzi sobie teraz cały czas do przodu. Takze, jakby ktoras była na kupnie i nie wiedziala, ktory wybrac - jak polecam ten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie Co do fotelika my tez jestesmy na etapie przesiadki maly narazie jezdzi w maxi cosi cabrio ale zamowilismy juz britaxa w USA i czas oczekiwania wynosi ok 6 tyg mam nadzieje, ze maly wytzryma jeszcze tyle czasu w starym foteliku choc nogi mu juz sporo wystaja, a zamowilismy taki http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3477242 moja siostra go ma i jest rewelacyjny ponoc jeden z najbezpieczniejszych fotelikow na swiecie, szkoda tylko ,ze nie ma ich w Eurpie. Moj łobuz buszuje juz po calym mieszkaniu przemieszcza sie sposobem pełzajacym:)pociesznie to wyglada jak zolnierz w okopach...no i nie zostawie go juz nawet na sekunde samego bo chwyta sie czego popadnie i wstaje spryciula mala...mam wrazenie,ze lada moment zacznie chodzic. Aleks tez nie da sie przebrac jak nie ma czego s do zabawy wykreca sie we wszystkie strony, siada,wygina sie , ale najgorzej jest przy kupie bo jak go przebieram to pcha raczki tam gdzie nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tzn zosiek stal sie szczesliwa posiadaczka pierwszego zeba :) ja nie podaje mieska codziennie bo jestesmy na sloiczkach 4-5mcy, zoska buntuje sie przeciwko "gruboziarnistemu" jedzeniu, poza tym uwielbia zupe marchwekowa z bobovity, ale dostaje mieso 3-4 razy w tyg i raz rybke. ja kaszke daje do deserkow owocowych, ale tez nie codziennie bo jak krusze biszkopta(tam tez jest gluten) to kaszy juz nie daje. wczoraj dalam zosce kawalek brzoskwini wcinala ze az milo, dzisiaj dostala kawalek jablka, ale juz sie tak nie zachwycala. daje jej to w siateczce - super sprawa, bo zoska nie odgryzie wiekszego kawalka wiec jestem spokojna ze sie nie zadlawi a poza tym sie nie brudzi http://allegro.pl/nowosc-siateczka-do-podawania-pokarmu-canpol-i1700075371.html naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jak zwykle na szybkiego sie wpisuje... nie mam auta wiec jak wychodze z domu to wracam przed 18 i czasu na forum brak kasza jaglana- ja najpierw plucze woda (by pozbyc sie goryczki) a potem wrzucam do zupki i gotuje razem z miesem i warzywami tabsy anty- pestycyda ja uzywam cerazette i wogole nie mam okresu :) ale dzis biore ostatnia tabletke bo maz wyjezdza za 3 tyg wiec w trakcie cellibatu nie potrzebuje antykoncepcji a Tobie nic nie doradze bo to w sumie moj pierwszy raz z tabsami martynka w ciagu 3 tyg moim zdaniem bardzo sie zmienila i slicznie , dziewczeco wyglada w tej opasce :) kurcze- mloda sie budzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój smyk tez wykręca się i łapie za siusiaka w czasie przewijania. Żeby odwrócic jego uwagę daję mu opakowanie chusteczek nawilżanych. Kurcze, ale fajne te siateczki! Co też ludzie nie wymyślą... Byłam ostatnio w przychodni po receptę na mleko i przeżyłam chwile grozy. Pielęgniarka właśnie miała ważyc mojego smyka gdy nagle ją wezwano. Zrobiło się straszne zamieszanie wśród personelu. W ogólnym krzyku usłyszałam że zatrzymała się akcja serca dziecka ...(tu padło nazwisko).Zrobiło mi się słabo, tym bardziej że chodziło o smyka mojego kuzyna.Po chwili zabrała go karetka. Na szczęście chłopczyka uratowano. Dowiedziałam się że to już drugi taki atak ich dwulatka. Po prostu nagle dostaje gorączki dochodzącej do 42 stopni. Zeszłym razem przeleżał w szpitalu 2 tygodnie a lekarze i tak nie znaleźli przyczyny.Coś strasznego... Nie potrafię postawic się w miejscu matki. Nie wyobrażam sobie co ta dziewczyna musiała czuc! Mam nadzieję że tym razem zostanie postawiona diagnoza. Przecież to dziecko mogło umrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 ja w 9 mies powinno podawać się jeden posiłek glutenowy dziennie, więc podaję albo kaszkę ryżowo-pszenną, albo mannę w ciąu dnia i wieczorem kaszkę ryżową. a od 10 mies podaje się posiłki mleczne glutenowe z pieczywem, biszkoptami itd. a przy okazji...od kiedy można podawać mięsko z wywarem? mirandla lou nie ma sprawy :) wróciłyśmy ze wsi a teściowa już się małej sprzeciwia, przy najbliższej okazji powiem jej co trzeba. poza tym już wynajduje różne dziwne rzeczy np. chrypkę. wzięła ją na spacer to powiedziała, że za ciepło ubrałam - a był chłodny wiatr. tak to kurcze zimne nuzie i rąsie, a jak ubiorę na dwór to za ciepło. obłęd za to dziś włączyłam pranie a tu pogoda do d... Antena1985 ja chyba bym padła na miejscu...ale ci się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na długi rękaw trzeba było jej coś założyć, bo zimno jest w tej chałupie" wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...jak m jej nie powie, żeby przestała w końcu mi zwracać uwagę, to ja to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................5............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................6.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................3........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ...............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ...................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................2................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................2......... ..................01.07 pestycyda........Alexander....................3.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... .................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_la> Ty mi pędem pisz z jakiej firmy ten łosoś ze słoiczka. Ja chcę małemu podawać rybkę, ale znalazłam tylko jeden słoik, ale z dodatkami, a mi zależy na samej rybie. Mój Ignaś to zarłok i zje chyba prawie wszystko. Dzis zjadł wielką miche dynia, indyk, pół zółtka, i wielka garść amarantusa. Wcześniej poskubał fasolkę szparagową. Ostatnio się wkurzyłam, bo kupiłam mu risotto Hippa (ryż, królik, brokuł). Dałam jeden słoik, potem czytam, a to jest solone! Tak samo brokuł i ziemniak z BabyDream. Masakra. Po kiego grzyba oni to solą!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignasia też muszę zabawiać podczas przewijania. Przekręca się, albo moarudzi. Cos daje m,u do łapki i udaje mi się wykonać czynność. Martynka śliczna, pięknie stoi. Widzę, że łóżeczko na najniższym poziomie, u nas jeszcze na środku... Aleks bombowy. Zwłaszcza rozbaiwło mnie to zdjecie na dowodzie osobistym. Poważny, że nie wiem :D Ignaś http://pokazywarka.pl/6fu8ny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Nareszcie wyszło słońce od razu człowiek lepiej się czuje a i Adaś mniej marudny jak może wyjść na spacer. Mój sposób na plamy jest taki: ubranka które chcę wyprać dzień wcześniej wieczorem wrzucam do miski z zimna wodą i dosypuje odplamiacza. Na następny dzień rano mokre pranie wrzucam do pralki, dodatkowo jedynie załączam podwójne płukanie (żeby mały nie dostał wysypki po odplamiaczu). Jeśli chodzi o podawanie glutenu to Ja już nawet nie zwracam na to uwagi mały je biszkopty, czasem dostaje chlebek a w zupce ma na zmianę: łyżeczkę kaszki mannej, lane kluski na jajku (mały je uwielbia) albo kaszę jaglaną a raz na tydzień dostaje jajecznice na parze z odrobina masełka i kruszonym chlebkiem. Adaś też już sam wstaje w łóżeczku i powoli zaczyna się przesuwać wzdłuż szczebelek i parę razy wstał już przy stoliku. Wychodzi mu już to coraz lepiej. A tu kilka nowych zdjęć mojego bąbelka. http://www.garnek.pl/aishahm Muszę się pochwalić że zostałam eco ambasadorką marki "Womar" w czwartek przysłali mi ich nosidełko, jest naprawdę rewelacyjne. Zapraszam do odwiedzania bloga marki Womar gdzie będą pojawiać się moje sprawozdania. http://serceprzysercu.blogspot.com/2011/08/witam-oto-nasz-poczatek-przygody-z.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle ja kupuje lososia z marchewka i ziemniaczkami z hippa jest od 5 mies wiec napewno nie jest solona Aleks sie tym zajada, ale dzis kupilam swiezego łososia (filet) i mam zamiar zrobic mu na parze do tego ziemniak i starte buraczki zobaczymy czy zasmaczy:) Ale Ignasiowi urosly pucolki:) wkoncu mu cos przybylo niech rosnie zdrowo:) http://pokazywarka.pl/35e6v0/ Na tym ostatnim zdjeciu mi sie schowal pod jumperem chodzilam po calym mieszkaniu i nie moglam go znalez dopiero zobaczylym wystajaca noge i kapnelam sie,ze tam siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lososia mam z bobovity z cukinia i ziemniaczkiem. zoska zajada sie nim bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam ugotowaną rybkę z ziemniakami i marchewką.Mały wcinał aż mu się uszy trzęsły. Mam mega problem. Gabryś zgubił smoczek (jedyny jaki tolerował a nigdzie nie mogę takiego dostac). W efekcie nadal nie śpi i płacze a ja wychodzę z siebie. Nie wiem jak przetrwam tę noc... :-( Próbowałam mu dac 5 innych które mam w domu ale żaden mu nie odpowiada. Tylko wścieka się coraz bardziej gdy wsadzam mu je do gębusi. Nie wiem co mam teraz zrobic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mowa tu o rybach. ja wczoraj mialam na obiad jakad panierowana rybe ze szpinakiem a dla meza upieklismy pstraga i jakby mialo byc inaczej- nasz corka jadla razem z nami: pstraga i szpinak i ziemniaki :)pstrag byl przyprawiony tymiankiem, pieprzem i cytryna... antena bardzo Ci wspolczuje nocki i placzu. moja mala od kilka dni placze po 3-4 razy w nocy bo chce ssac moja piers non stop a ja nie moge dac bo mam rany, zeszla juz 2 razy skora, popekane brodawki, strupki :( :( :( no i nie sypiamy w zwiazku z tym we trojke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula2500 dobrze pamiętam, że to ty masz dynię z zeszłego roku? jak ją rzechowujesz? myjesz, blanszujesz i sru do zamrażarki? mam cukinię a to też dyniowate i zamiast wyzucać nie wykorzystanej chcę coś z tym zrobić. a jak jest z tym wywarem z mięska? można już podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja nie blanszowałam tylko umyłam, pokroiłam w kostki i zamroziłam, tak samo zrobiłam wczoraj z cukinią. A co robicie z cukinii? Wystarczy tylko ziemniak i cukinia + mięsko?. My łóżeczko mamy dalej na najwyższym poziomie ale muszę zmobilizować męża do obniżenia. Wojtuś w łóżeczku się nie podnosi, a koleżanka powiedziała ze te obniżenie może go zachęcić. Mały po panelach ładnie zaczyna pełzać , gorzej idzie mu po dywanie. Za to odkąd zaczął stać na nóżkach tak mu się spodobało, że nie che już nawet siedzieć tylko stać , stać, stać...Ciekawe co jego kręgosłup na to:-) Wstyd mi się przyznać ale ani razu mały nie jadł ryby:-(muszę rozejrzeć się za słoiczkami. Od kilku dni zajada się biszkoptami. Ja już od jakiś 3 tyg podaje zupkę na wywarze)chyba po 7 miesiąca można), Antena jakiej firmy był ten smoczek, może coś poradzimy na to, może u nas będzie w sklepei? Marczela, Aisha cudne maluchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marczela> u nas marchewka chyba jednak odpada. Dałam ostatnio małemu zupkę z marchewka (choć przyznaję, ze były tam też inne nowości) i mały puszczał bączki całą noc, następnego dnia zrobił chyba z 5 kup dziwnych, małych... Muszę poszukać z Bobovity, ale jak bum cyk-cyk, do tej pory nie widziałam takiego słoiczka. Jak dzieciaczki stoją lub raczkują, to wyglądają na taaakie dorosłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena> a co to za unikalny smoczek? My mamy dla pewności 4 sztuki, bo zawsze przynajmniej dwa gdzies się chwilowo chowają. Ha, a ja zaraz pierwszy raz będę jechała z Ignasiem autobusem. Jedziemy na spotkanie mam z klubu mam Gdynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 dzięki... witaj w klubie ja też jeszcze ryby nie podawałam. tyle się nasłuchałam, że nawet ta w słoiczkach mnie nie przekonuje, więc jeszcze się wstrzymuję. co do cukinii to znalazłam przepis na tej stronie http://przepisydladzieci.dla4.pl/ 5 marchewek - ja dałam ze 3 1 średniej wielkości ziemniak kilka plasterków cukinii kasza jaglana 100 g piersi z indyka natka selera - nie dałam natka pietruszki por masło - nie dałam marchewkę, ziemniaka uotować do miękkości na maśle, gdy zmiękną dodać cukinię.oddzielnie ugotować kaszę jaglaną i oddzielnie mięso z pozostałymi warzywami.po zagotowaniu zmielić i połączyć i ponownie podgrzać ja zmodyfikowałam, bo muszę masła unikać. tak więc warzywka wszystkie razem ugotowane oprócz ziemniaka, osobno kasza, osobno mięsko. później rozgniotę widelcem i posiekam mięsko i dodam żółtko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak tak was czytam to skacze do gory z radosci ze moj zosiek w ogole smoka nie chciala. no ale apropos smoka wlasnie moze faktycznie cos poradzimy. pisz co to za smok bedziemy szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Natalka uwielbia rybkę. Jadła ze słoiczka dwa rodzaje, a poza tym dawałam jej pstrąga i dorsza i za każdym razem zjada bardzo chętnie. Zupki na wywarze też już jada. Generalnie często już gotuję jeden obiad dla wszystkich. Np rosół, pomidorowa, jarzynowa, warzywa na parze czy rybka właśnie, albo pieczone mięsko i ziemniaczki. Staram się nie doprawiać lub używam tylko ziół, ewentualnie doprawiam na końcu jak już odłożę porcję dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita mamy :) Alex jeszcze nie jadl ryby, bo zazwyczaj w sloikach pojawia sie ona z rzeczami, po ktorych malego boli brzuch (fasolka, kukurydza, groszek), a w domu pojawia sie bardzo rzadko. Za to je czasem obiady ze mna. Zupe pomidorowa, kalafiorowa itp. :) Zaczal zabawnie pelzac po dywanie. Poki co do tylu :) Loula_La: Ja tez malemu musze dawac dos do zabawy jak go przewijam, bo inaczej nie daje rady :P Niestety jak mam go ubrac (body) i musze mu przelozyc do drugiej reki zabawke to zaczyna sie wsciekac. Ja bylam na badaniach zwiazanych w waga itp. No i wyszlo, to czego sie nie spodziewalam... Mam niedoczynnosc tarczycy, ktorej prawdopodobnie nabawilam sie po porodzie. Co dziwne, przy tej chorobie przybiera sie na wadze. Tymczasem ja waze 47kg... Okres nadal mam, prawie 3 tyg., a lekarz wyznaczyl mi termin na 29 sierpnia :/ Coz... Generalnie wpadlam pokazac kilka zdjec: http://pokazywarka.pl/3nxb3i/ i dopisac czwartego zeba do tabelki :) mama.............. imię dziecka.............ilość ząbków......1-szy ząbek AniaWWW.........Natalia.....................5............ .............13.03 Lou_La.............Kamilek....................6.......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................4.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..2........................ 28.04 asia221............Martynka..................3........... ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ...............13.05 ewelina............Ela...........................4....... ...................18.05 Miracle10.........Ignaś........................2........ ..................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................2................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................2......... ..................01.07 pestycyda........Alexander....................4.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................2......... .................11.07 bela_mi..........Zosia.........................1......... .................28.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny jak ogladam wasze zdjecia tto wasze dzieciaczki juz takie duze... moj zosiek ma dopiero 69cm a wasze dzieciaczki ile maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle10, ta rybka ze sloiczka to Gerber Jarzynki z delikatna rybka (losos). Jadl juz chyba z 4x i mu smakuje. Za to nic nie lubi z kurczakiem ;-/ My od czasu do czasu jezdzimy autobusami miejskimi, tak dla pokazania Kamilkowi i... jest zachwycony! Siedzi grzecznie i podpatruje wszystkich. Kupilam risotto z hippa indyk + marchewka (pyszne, bo probowalam), no i za chiny nie chce jesc! Sama zjadlam pol, polowe dalam psu :( I generalnie, co kupie i wydaje mi sie pyszne, to on NIE :))) Kupilam tez pierwsze ciasteczka Hippa, to taki sredni entuzjasta w tym temacie. Moze musi dojrzec jeszcze :)) Wczoraj maz przejechal mi autem po kole w wozku :((((((((( Zniszczyl, ale jakims cudem naprawił.... bela_mi, ja kupuje ubranka na 86cm, bo chodz w 80cm jako tako sie miesci, to w szerz juz niebardzo...(taki ma brzuszek wielki i w ogole szeroki jest). Dzieciaczki piekne, piekne i juz taaakie duze, ze nie moge uwierzyc, ze rodzilysmy jakies 8 m-cy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bela_mi: Alex na ostatnim "przegladzie" (ponad miesiac temu) mial 74cm, a ubranka nosi juz na 80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×