Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

No ja podnoszę jak podnosiła wcześniej, nic się nie zmieniło w tym zakresie... znoszę ją po schodach /wchodzi sama/, wkładam do łóżeczka, czasem poprostu przytulę, na spacerach bez wózka czasem poniosę chwilkę. Moja córka waży teraz między 10 a 11 kg. Tylko ją uczę szacunku dla brzuszka, zeby nie walała się po mnie, nie uciskałą go itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w - co tam u ciebie? Niefajnie to brzmiało, nawet jak przeszło już idz do lekarza. Odpoczywaj. No ja choć mam na plucie tylko 1 kg, to brzuszek mi już wybiło i myślę że to tam ten kilogram siedzi ;) Ogólnie poza brzuchem nigdzie nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, ja miałam niezłego stracha w weekend. W sobotę miałam egzamin teoretyczny na prawko - zdany ;D mogę się pochwalić potem byłam na zakupach i jak wróciłam dostałam strasznego bólu brzucha, dosłownie jak gdyby wszytkie narządy wewnątrz mi się skurczyły, nie mogłam się ruszyć i musiałam leżeć w jednej pozycji przez co najmniej pół godziny, wziełam nospę i luteinę i przeszło, mówię OK jednorazowo może nic nie będzie. Wczoraj wieczorem, lężę, czytam książkę, znów to samo! dołownie ból tak straszny, że nie da się w stanie ruszyć, nawet głowy podnieść. Buch, mówię, jedziemy do szpitala. W szpitalu, babka od razu że jak nie ma krwawienia to wszystko OK. zrobiła usg, niby wszystko ok, kazała brać nospę, ogólnie bardzoi wredna i chciała się mnie pozbyć jak najszybciej. Na moje pytanie czy to normalne: zdarza się, jednorazowo. Sama nie wiedziała co to jest....dziewczyny teraz moje pytanie, czy to normalne? czy powinnam udać się do innego lekarza> boję się, że może się coś stać dzidzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja jak byłam w szpitalu na początku samiutkim to mi mówili w szpitalu że w ciąży nie ma prawa być żadnych bóli brzucha szczególnie na dole bo co innego skurcze a co innego bóle lepiej poradź się innego lekarza. ja brałam wtedy specjalne przeciwbólowe i mi nie pomagały i w szpitalu dawali mi przeciwbólowe w zastrzyku w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałam zastrzyk nospy, do tej pory boli mnie pośladek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia...ja bym poszła do innego lekarza.Ja miałam bóle w 30 tyg i jeden gin stwierdził ze nic sie nie dzieje a ze nie miałam do niego przekonania to pojechałam do innego i..okazało sie ze wylądowałam w szpitalu bo miałam skurcze i otwierała mi sie szyjka.Wiec lepiej sprawdzić.. A co do dzwigania to ja tez czasem podnosze mojego 23 kg olbrzyma:) ale staram sie jak najrzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Miło się Was czyta szkoda tylko, że czasu brak by samej coś naskrobać. coraz grubsza Zosia Co do dźwigania pociech to moja córcia waży teraz ponad 10 kg. Staram sie jak najmniej ją nosić bo lekarz zabronił mi dźwigać z uwagi na to, że mam trochę krótką szyjkę (organizm nie wrócił do siebie po poprzedniej ciąży ;) ). Jak mam tylko okazję to kucam przy niej i ją przytulam albo siadam i sadzam ją sobie na kolanach twarzą do siebie - pogodziła sie juz z tym, że mama jej nie nosi tak często. Poza tym sama potrafi już chodzić więc nie wymaga noszenia bo tam gdzie chce może iść sama. Asia 25 Bóle w dole brzucha nie są raczej normalne, tym bardziej takie silne. Ja myślę, że dobrze by było żebyś jednak udała sie do innego lekarza dla własnego spokoju. Lepiej mieć świadomość, że zrobiło się wszystko by dziciątko dobrze się rozwijało. Czy Wam też sie tak bardzo chce spać? Niby zaczęłam już II trymestr a senność nie minęła. To prawda, że każda ciąża jest inna. Tym razem zamiast tyć schudłam w ciągu 4 tygodni 3 kg. Na szczęście już mi przeszedł wstręt do jedzenia i zaczęłam się zaokrąglać. Tak samo jak Wy czekam na pierwsze ruchy dziecka :) Pamiętam jak pierwszy raz poczułam moją córcię ... to było takie przyjemne łaskotanie :) Ciekawe jak będzie teraz :) Życzę Wam milej nocy i przyjemnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Byłam u gina, nieadwno i okazało się, że schudłam :( Martwi mnie to. Poza tym rano mam bardzo mały brzuch i prawie go nie widać, a na wieczór większy. Jak leżę, to wogóle plasko jakoś. Z dzidzią wszystko ok, cysty już nie ma, wchlonęła się. Dostałam witaminy Pharmaton Matruelle, ale tak wielkie są, że dziś musiałam kupic sobie nowe ,mniejsze. Tamtych bym nie połknęła. I jedne i drugie 50 zł. Kupiłam dziś więc Feminatal 400 metafolina+DHA, i zauważyłam że mają troszke mniej składników mineralnych. One też są spore, ale duzo mniejsze niż tamte, więc jakby co to je przedziele, zeby łyknąć, bo tamtych sie nie dało. Gorzej co z drugą kapsułką ;/, ją to już bym wypić chyba musiała :D a dzisiaj miałam okropny ból w żołądku, taki przeszywający, że się nie mogłam ruszyć! nawet oddychać. Nie dało się wyprostować. Bolałao też w dole kręgosłupa, czy w nerkach, straszne to było. Wzięłam połwke no-spy forte i przeszło. No i zjadałam sniadanie. A wczoraj żarłam zapiekanke i troche frytek i tak podejrzewam, że może od tego, i wogóle za mało zjadłam wczoraj. :( a nie byłam głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyslowa mi się chce spać na okrągło. Bez względu na to czy spie dlugo, czy krócej. A jestem w 14 tygodniu i 2 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
cos Was widze mamusie lenistwo ogarnelo i nic nie piszecie! myslalyscie juz o tym, co nam bedzie potrzebne dla malenstw? myslicie powoli juz o zakupach, czy czekacie - co dostaniecie po starszych dzieciach, od kolezanek i rodziny... myslalyscie co juz co bedzie nam potrzebne, a co to tylko fajne gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - Ja zaczynam się już rozglądać i powoli coś kompletować, muszę kupić wszystko nowe bo nie mam nikogo w rodzinie kto by miał małe dziecko. Wczoraj kupiłam już 3 szt. body (wpadły mi w oko) a w przyszłym tygodniu chcę kupić rożek do dziecka. Planuję kupić coś w każdym miesiącu żeby rozłożyć trochę wydatki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie ;) Ja na razie nic nie kupuję, bo po pierwszym dzidziu będę miała. Chyba ze się okaże że chłopiec to może coś "męskiego" dokupię. Ogólnie jeszcze myślę nad fotelikiem do auta, bo poprzednio miałam porzyczony a teraz nie wiem czy mi się uda ta sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuśki , jestem mama ale z listopada 2009:) trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje ciuszki po Bartku oddałam po rodzinie i teraz chyba je znów zbierać zacznę:)Wózek,fotelik i wanienke ze stelazem mam u kuzynki i wybiore sie po nie gdzies pod koniec września:) A ciuszki powoli zaczełam kupowaćna allegro..bo i taniej i nie musze biegac po sklepach.A po zakupach dla Bartka mam kilku sprawdzonych sprzedwców;) Ogólnie takie zakupy to fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1kelis1
cześć dziewczyny! jeśli chodzi o senność to po pracy codizennie mam jakąs dwugodzinną drzemkę:) leniuch sie robie hehhe a co do zakupów to musze powoli zacząć robiić. mamy tylko/albo aż:) łóżeczko i wsyztsko inne trzbea kupić,, bo nie mamy małych dzieci w rodzinie, być może coś od znajomych ale to nie na 100% więc lepiej trzeba się zaopatrzyć. a nie oszukujmy się kaski pójdzie sporo,dlatego trzebapowolutku kupowac. tylko kurcze nie znam płci jeszcze:) i dlatego wstrzymuje sie do usg, mam 22 czerwca połówkowe wiec poznamy płęć i łatwiej będzie zakupy robić:) Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znów pomyliłam nicki,hehehe dawno si enie logowałam i to za kare chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja nadal nic nie tyję. Brzuch mam mały i ciągle o tym myślę, że coś może być nie tak. Strasznie się boję :(. Na dodatek żadnych objawów nie mam oprócz tej senności, zmęczenia i częstego siusiania. Poprostu nie wiem czemu tak jest ;/ Na wizyte dopiero moge iść za 2 lub 3 tygodnie, bo byłam tydzień temu. Ja narazie nic nie kupuję, nawet dla siebie malo co, bo brzuch mały, więc narazie w legginsach chodzę, pare bluzeczek kupiłam szerszych w dole i tyle. No, a dla dzidzi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę. żyję :) Przeszło mi, bylam już w między czasie na kontroli u lekarza. Macica się powiększa i czasami, jak za bardzo sobie pozwolę w kuchni albo przy dziecku to może boleć. Od ostatniej kontroli przytylam tylko 0,5 kg :) Ale brzuszek mam już widoczny, dzidzia bryka a na usg za dużo nie widziałam, bo miało czkawkę i podskakiwało :) Zdrówka dziewczny życzę i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha88
witajcie dziewczyny, dopiero znalazlam wasz temat, ja tez jestem w ciąży, to moja pierwsza. dzidziuś ma termin na 08,11 . jestem w 18 tc, jak narazie czuje sie dobrze, ale mialam tez tak jak niektore z was kobitki ze pobolewal mnie brzuszek. teraz czekamy na pierwsze ruchy no i za tydzien dokladnie dowiemy sie jaka jest płec czy myslalyscie juz o imionach dla bobaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kila w zanadrzu dla obu płci, ale nie nastawiam się narazie na którąś konkretnie :) Ja już nie wiem jak z tym wyznaczaniem terminu jest, jak ja mam na 10.11, a jestem w 14 t i 5 d ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha88
fasolinka: kochana to wszytsko zalezy od tego kiedy mialas ostatnia miesiaczke, ja mialam pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 1 lutego wiec mam termin na 8 listopada, poniewaz zawsze kazdy gin liczy to w taki sposob pierwszy dzien ostatniej miesiaczki( u mnie 1 luty) doadajemy 9 miesiecy plus 7 dni i wychodzi prawdopodobny dzien urodzin naszego malenstwa( u mnie 8 listopada) a wiec jak ty masz teramin na 10 to musialas miec pierwszy dzien ost. miesiaczki 3 lutego:) no chyba ze kochana nie pamieetasz kiedy to wtedy gin patrzy na usg i wylicza z wielkosci naszego babska, ale wiadomo ze nie jest to zawsze wiarygodne bo kazdy dzidzius rosnie indywidualnie:) u nas bedzie Zuzia to na pewno ale nad imieniem dla chlopca wciaz debata ostra z moim mezem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Was? Wszystkie na długim weekendzie?:) A ja w pracy:( a takie ładne słoneczko u nas cały dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie Wy jesteście? A ja znowu w pracy...ale tylko do 13 i uciekam do domku:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha88 zgadza się, miałam 3 lutego :) Fajnie, że możecie cieszyć się już dziewczyny swoimi większymi brzuszkami i kupowac ciuszki dla siebie, a niektóre z Was już dla bobasków, no i czujecie ruchy maleństw. U mnie po straemu, brzuch ten sam mały, zero dolegliwości, zmian w wyglądzie, ciuchy te same. . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tu u was nowa ale tak wypadlo ze do waszego tematu wskocze. Ja mam termin na 1 listopada i mam juz synka ktory bedzie mial 3 latka 1 wrzesnia. Teraz sobie troszke poczytam co piszecie mniej wiecej i moze sie bedzie fanie razem klikalo. Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale jestem w teraz w pracy i nie mam pl znakow. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i po weekendzie i znowu do pracy. Wypoczełam sobie trochę :) Odebrałam wyniki na przeciwciała bo mamy z mężem konflikt, wszystko jest OK. Czekam na pierwsze ruchy bo to już 17 tc. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis ide do lekarza i może bedzie usg to moze dr wypatrzy czy Mały Łobuz czy Łobuzica:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×