Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

hmmmm Wy tu o cieście piszecie i ochoty nabrałam. chociaż nie powinnam, b była dzisiaj przyjaciółka z wizytą i zjadłyśmy po SOLIDNYM pucharku lodów waniliowych i dodałyśmy świeże maliny i truskawki:) hhmmmmmmmmmmmmmmmmm pycha.niech Wam ślinka cieknie:P kupiłam pościel na allegro i prześcieadła do niej zobaczymy co z tego wyjdzie. http://allegro.pl/item1187508900_2_el_posciel_dla_dzieci_120x90_belbina.html wzielam "rózwe pieski" i "beżowe baranki" wiecie co?? zastanawiam sie. bo płeć dizecka tylko raz mi potwierdzono. tzn. na połówkowym usg dowiedziałam sie ze córcia i tyle. w szpitalu wprawdzie miałam robione ale wteyd nawet głowy nie miałam do tego żeby pytac o płeć, taka byłam przejęta czy z małą w porządku. i tak sie zastawianm, w sumie zdarzają się przypadki pomyłek...chyba pójdę na wcześniejsze usg..bo mój gin mnie teraz nie wysyła (jestem w 29 t.) bo miałam w szpotalu i wszystyko jest ok. więc co,koljene będę miała w 40 tyg?:)heheheh chyba dla pewności pójdę bo w razie czego jest czas żeby powymieniać róż na błękit:) a ja od samego początku czułam ze to chłopak, więc może dla świętego spokoju?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalninka ja Ci zycze by Plesniak sie udal-mi nigdy nie wyszedl :( piana zawsze opadala i ciasto bylo jakies malo "chrupkie" :( Kelis1 jesli chodzi o sen to moj maz powiedzial, ze bedzie moim laktatorem i ze nadmiar mleczka zuzyje do kawy :) bylam w ten upal na plazy ale siedzialam w cieniu i wiatr przyjemnie powiewal a ja czytalam gazetki ciazowe :) a pozniej z mezem przygotowalismy ogorki do salatki szwedzkiej :) ale mi w tym roku odbija z przetworami... to chyba instynkt a'la wicie gniazdka itp.... dobrej nocki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2010
Ja również sie melduję :) Przez cały dzień ukrop taki, że człowiek leży i sie poci. Gardło nie odpuszcza ale ja też jestem uparta więc pewnie z nim wygram. Zauważyłam jedną rzecz, że jak tylko mam wolne to od razu gorzej sie czuję. Jak idę do pracy to wstaję rano i czuje się b. dobrze, a w sobotę, czy niedzielę zawsze coś mi jest. Hm? Zastanawia mnie jedno: czy jak postanowię już odpocząć przed cudownym rozwiązaniem, czyli myślę, że z początkiem października wezmę L4, to będę czuć się źle codziennie? Masakra. Jeżeli w ten sposób organizm b ędzie odreagowywał brak pracy to wolę jechcać na pordówkę prosto z biura. Poza tym nadal jestem słomianą wdową, ale już jutro mój Ukochany wraca z prawdziwie męskiej wyprawy i na reszcie nie będe sama. Nie wiem jak to jest, że człowiek czasem marzy żeby odpocząć, pobyć samemu, ale jak już tak się dzieje, to po godzinie ma się dosyć. Póki co jestem dzielna. Miałam dzis czas na przeszukiwanie internetu i trafiłam na - wydaje mi się -fajny sklep internwtowy: http://dino.sklep.pl/nowy/ Podoba mi się w nim to, że ma się przegląd różnych producentów. Pytanie do bardziej zorientowanych: co myslicie o cenach w tym sklepie, wysokie, niskie, czy jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego wieczora u mnie rodzinka, a dokładniej u moich rodziców, ale to jakby u mnie. mam mało czasu żeby was poczytać, ale staram się :P Znowu tropiki a ja dzisiaj czułam się wyjątkowo ociężale. W dodatku mamy jakąś inwazję komarów. ja miałam chustę ale chyba nie umiałam jej używać, bo jak małą do niej wkąldałam to ryczała. Teraz chusta leży w szafie i czeka na lepsze czasy. Marty... ale miałaś pecha z tym dopisywaniem ... ale to w sumie śmieszne jest :-D No teraz to jesteś chyba dopisana na maksa. Nasza tabelka jest wielka. No idę spać, bo jestem padnięta a jutro znów aktywny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberry ja też czytałam tą wypowiedź :) no widzisz..gin uważa też, że bezpieczne. Jejuu nie wiem jak dam radę, znów się będę bała cholernie. Pewnie powierci, a że będzie bolalo to znów zatruje. Zjadąłm na kolacje bułeczke z białym serem i miodem i do tego Inka z mlekiem i mi niedobrze trochę. Wcześniej maliny jadlam i jedną śliwkę :) A takie mi gorąco mimo, że się nic nie robi. Duchota okrutna. U mnie raz zagrzmiało i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Strawberrrrry hmm no tak, coś pozajączkowałam z tym znieczuleniem. Miało być od 4 miesiąca jest ok znieczulenie. Fasolinka bedzie dobrze. My kobiety jesteśmy wytrwałe na ból, więc co to zab:D To pikuś :) mamaAnia co do moje Pleśniaka.... hmm tez piana opadła i jakoś tak mało chrupiący jest :( Ogólnie w smaku ok, ale jakoś spodziewałam się czegoś innego. I znowu muszę go sama zjeść, bo M już na wstepie zapowiedział że nie tknie :( Dziś strasznie pochmurno u nas.... Śpiąca i smutna pogoda. Wczoraj chyba za długo stałam w kuchni a wieczorkiem jak usiadłam, to myślałam ,że się popłacze, z bólu tych zakichanych pleców. Aż mnie zaczeło mdlić :( M masował i trochę popuściło. Za to w nocy miałam schize... ból pleców, ciągłe wędrówki do wc, głupie sny, i kopiąca dzidzia ...i ciągłe zaparcia.. Dziecko było najlepsze z tego wsyztskiego :) Wpadam w chandre :( A i co najlepsze Znaleźliśmy tą łapke na myszy w skleipe....O zgrozo... tak to jest jak się szuka i nie można znlaeźć, a dziś szwagierka przywozi więc nie kupiliśmy .... Mam nadzieje, ze mysza bedzie łaskawa i pójdzie "jak mysz do serka" i się da złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka ja też piekłam pleśniaka wczoraj..i coś nie wyszedł. chyba taki dzień. No ale mężowi i teściowej smakuje.Piana ma chyba to do siebie, że opada. Ja kiedyś dosypałam kartofanki i była super. mamaAnia - podaj przepis na tą sałatkę. Ja mam zamiar zrobić ogórki w kilku wersjach. Wczoraj najpierw na 2 godz do pracy, potem małe zakupy, pranie i pół dnia w kuchni..Na koniec odgrzałam tylko m obiad, letni prysznic i jak usiadłam to myślałam,że mi giry do d...wejdą, taka byam zmachana przez tą temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelis 1 z tą pościelą powinno być ok, ja kupiłam niebieskie misie na drabince, ale u innego producenta. Wydaje mi się, że materiał wszędzie ten sam, tylko producentów wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinka... no ja też mam zębowe problemy, w pierwszej ciąży idealnie a teraz co rusz to się sypie plomba. Mam kolegę dentystę wiec krzywdy mi nie zrobi, ale wkurza mnie to same czekanie i myślenie czy się tym razem uda. Ząb w sumie do wyrwania. Zaleczył mi już go, przestał boleć, ale był to głęboki ubytek pod dziąsło i ostatnio mi pląba wypadła i idę drugi raz :( Pozatym wychodzi mi ząb mądrości /ale znalazł sobie czas/. On też mnie woli nie znieczulać, ale ja nigdy nie brałam znieczulenia. Jak coś nie pójdzie to też będę miała zatruty, mam nadzieję ze to nie szkodzi dzidzi. Mi na szczęście kręgosłup się trzyma, za to mężowi siadł... może to przez tą ciążę :P Był na prześwietleniu i we wtorek idzie ze zdjęciem do lekarza. Pośladki go bolą a lekarz orzekł że to od kręgosłupa. Mnie męczy zgaga jak zjem tłusto, ale ogólnei świetnie się czuję w ciąży. Dziękuję tylko że nie mam ostatnich misięcy w lecie, bo już odczuwam że jak jest upał to z brzuszkiem gorzej się oddycha a co dopiero z brzucholiskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde! musze pisac od nowa... Pikalninka wspolczuje Ci z ciastem no ale to chyba trzeba miec do niego talent- mojej bratowej zawsze wychodzilo.. A to przepis na salatke szwedzka: 5 kg ogorkow-pokroic w talarki 0,5 l octu 0,5 kg cebuli-pokroic w poltalarki 1,5 szklanki cukru 2 nieduze garscie soli garsc zielonego kopru Dodatkowo: na kazdy sloik: ziele angielskie, lisc laurowy,pieprz ziarnisty-po kilka ziarenek, gorczyca-po kilka ziarenek Ogorki i cebule wymieszac z sola, cukrem, octemi zostawic na 12 godzin.Z posiekanym koprem wymieszac bezposrednio przed wlozeniem do sloikow. Wymieszac z powstala zalewa i nakladac do sloikow razem z przyprawami. Pasteryzowac ok. 5-10 min. Ja dodalam wiecej cukru i ocet winny pol na pol ze zwyklym :) Moj maz skonczyl mi robic balejgae i teraz tylko czekam na wyschniecie wlosow :D moze nie wypadl z wprawy po roku przerwy? Roztapiam sie! Po obiadku zrobilam deser: budyn, biszkopty i mus czekoladowy- wszystko w kielichach.. nie moge sie doczekac by go zjesc! :D i zgaga murowana he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w końcu znów wrócił net więc będę mogła trochę popisać z wami :) ja kupiłam taki mniej więcej wózek inny model na necie go nie ma http://allegro.pl/item1153287936_nowosc_zestaw_baby_merc_s3_kola_pompowane.html i takie łóżeczko http://allegro.pl/item1175531364_lozeczko_podrozne_samba_lux_2_poziomy_baldachim.html wszystko niebieskie choć córeczka będzie ale jakoś mi się tak te rzeczy spodobały :) a i mam zdjęcie z usg 3 D z 22 tc. i 26 tc http://img842.imageshack.us/img842/306/roksanka22tc.jpg http://img709.imageshack.us/i/26tc2.jpg/ http://img841.imageshack.us/i/26tc21.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w końcu znów wrócił net więc będę mogła trochę popisać z wami :) ja kupiłam taki mniej więcej wózek inny model na necie go nie ma http://allegro.pl/item1153287936_nowosc_zestaw_baby_merc_s3_kola_pompowane.html i takie łóżeczko http://allegro.pl/item1175531364_lozeczko_podrozne_samba_lux_2_poziomy_baldachim.html wszystko niebieskie choć córeczka będzie ale jakoś mi się tak te rzeczy spodobały :) a i mam zdjęcie z usg 3 D z 22 tc. i 26 tc http://img842.imageshack.us/img842/306/roksanka22tc.jpg http://img709.imageshack.us/i/26tc2.jpg/ http://img841.imageshack.us/i/26tc21.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Fasolinka - mój ząb też wymagał interwencji. Zaczął boleć jeden a okazało się że dwa trzeba leczyć. Kanałowo!!! Brrr! Najpierw spytałam mojego lekarza - powiedział, że na tym etapie ciąży bez obaw można leczyć zęby i to nawet ze znieczuleniem. Więc spokojna poszłam do mojej dentystki. Potwierdziła, że można znieczulić tylko bez tego środka obkurczającego czy jakoś tak. Co prawda i tak mnie troszkę bolało bo stan zapalny mi się zrobił no ale przeżyłam i już prawie mam to za sobą. Więc bez obaw!!! Będzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Parę dni mnie nie było i miałam co czytać, przez listę z wyprawką też już przebrnęłam - jeszcze mi sporo brakuje. Ja mam głównie pokupowane ciuszki dla maluszka i komplet butelek. Mnie też ostatnio wzięło na robienie przetworów, pierwszy raz robiłam ogórki w zalewie słodko ostrej. Jeden słoik nie złapał i już kosztowałam :) A dzisiaj pierwszy raz będę robić bułeczki, ciekawa jestem co mi wyjdzie :) moni_85 - Ja też miałam dylemat odnośnie materacyka poszperałam trochę w necie, przeczytałam parę artykułów i zdecydowaliśmy z mężem że kupimy piankowy mam już jeden na oku - wykonany z pianki wysoko elastycznej i nawet dają 10 lat gwarancji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam gryka kokos w komplecie z lozeczkiem za 225 zl i jestem bardzo zadowolona bo same lozeczka w sklepie 199 zl I w tym właśnie sklepie pani polecała najbardziej gryka kokos i szczerze mówiąc innych opinii nie słuchałam bo bym zgłupiała Aisha a jakie butelki kupiłaś?Bo ja chciałam Tommiego a dobre opinie ma też Avent i nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....ja mialam i mam do dzisiaj NUK'a dla cory i jestem zadowolona,bo podobno ksztalt smoczka podobny do tego jak sie ssie mleko z piersi.Ja karmilam 10 miesiecy i Maja popijala w tym czasie herbatke lub wode z tych butelek i spokojnie karmilam dalej. Pikalinko jak pralam w tym Persilu w plynie to juz nie dodawalam plynu do plukania. Ide robic obiadek, bo moja wichura wlasnie zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja materac kupiłam kokos-pianka-kokos, tak mi doradzono i tez nie chciałam się zagłębiać bardziej w temat bo zgłupieć można:) super twardy jest, Pani w sklepie powiedziała ze to takiej klasy jakie my na łózka sobie kupujemy więc dla malcha bardzo dobry podobno. taki dokładnie, 13 cm grubośc http://www.goo-goo.pl/index2.html nr 3. miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziewczyny robie sobie liste zakupow sprawdzajac opinie na forach... i tak: butelka najlepsza antykolkowa avent lub dydus wkladki laktacyjne Tommee Tippee lub Lansinoh krem od odparzen sudocrem lub bepanten (oraz linomag, tormentiol, alantan) cos na popekane brodawki- bepanten, purelan, lansinoh na kolki- sab simplex, herbatka z kopru wloskiego na pepek - oktanisept (wiele osob uzywa spirytusu lub wacikow nasaczonych roztworem spirytusu) na wysypke - masc nagietkowa sa jeszcze fajne plastry przeciwbolowe, ktore nakleja sie dziecku godzine przed szczepieniem w miejsce przyszlego uklucia sporo tych "drobiazgow' i nawet nie wiem czy to kupowac przed porodem czy jak pojawi sie problem... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam sily czytac wszystkiego dokladnie, dzisiaj strasznie zle sie czuje, nie wiem czy to wina cienienia, czy pogody, wstalam pozno i doslownie nie mam sily na nic, ledwo dochodze do toalety, wlaczylam wiatrak i leze przed tv, mam nadzieje ze jutro mi przejdzie! weekend mielismy wyjazdowy do rodzicow, przyjechal z zagranicy szwagier z niedoszla szwagierka, z ktorą nie za bardzo dobrze zyjemy- dlugo by opowiadac ;/ no i weekend byl fajny- grillowy- w piatek ze znajomymi, w sobote z tesciami i wlasnie ze szwagrami ze tak powiem....powiem wam, ze tesciow mam super, ale ta niedoszla szwagierka masakra, nie zyczę niekomu, takiego kogos w rodzinie, nawet nie zapytala o dzidziusia! oni bez slubu, dlugo stazem bo juz chyba z 9 lat, po 30 tce, i chyba juz z tej zazdrosci czy nie wiem nawet jak to nazwac, postradali wszelkie ludzkie odruchy ...a na brzuch to tak sie patrzyla ze teraz sie obawiam czy na mnie jakiegos czaru nie rzucila ;p dobrze ze nie widuje jej czesciej niz 1-2 do roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moja szwagierka też nie spytała ani razu jak się czuję a widuję ją kilka razy w miesiącu. A jak się dowiedziała że jestm w ciąży to powiedziała że nie ma czego gratulować, gratulować to będziemy jak się dzieci urodzą. Masakra!!Tak to juz jest z rodzinką męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki. Wy tu już o butelkach, smoczkach, itp, a ja nie mam kompletnie nic. Przez listę przebrnęłam, i sobie skopiowałam, więc jak zaczną się zakupy to będzie po ręką;) Pod koniec października idziemy na wesele i nie mam pojęcia, w co się ubrać. W sumie to jeszcze dwa miesiące i brzuszek mi urośnie, ale wolałabym mieć już coś na oku. Mam tylko nadzieję, że głośna muzyka nie będzie aż tak dzidziusiowi przeszkadzać. Co o tym myślicie? asia25 - ja też dzisiaj kompletnie rozbita. Obudziłam się o 5 i nie mogłam zasnąć, a później jeszcze na pobranie krwi musiałam jechać. Nic mi się dzisiaj nie chce...A propos teściowej, to moja też jest super (zresztą mieszkamy z nią), a przyszła bratowa mojego M też podobna do Twojej niedoszłej szwagierki. Ona niby jest często u nas w domu, ale nie mam kompletnie z nią tematu. Ostatnio to sama się zapytałam, czy ma wszystko już kupione do sukienki, itp. A ona ani razu od początku mojej ciąży nie zapytała się, jak tam moje maleństwo.Nic a nic. Znieczulica kompletna. Szkoda słów. Idę coś zjeść, bo mnie ściska w żołądku;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) U mnie caly dzien pada:( Tak spiaca to ja dawno nie bylam, rano popracowalam troche, wiec od rana na nozkach jestem, a jak wrocilam musialam sie polozyc. 1,5 hsobie spalam, ale coz tego jak samopoczucie do kitu. A o 18 szkola :( Nie wiem jak jak wysiedze tam. Jeszcze M zrobil mi wczoraj mojego lapa i nie mam polskich znakow :( 😠 no nic... Amarantowy -> super sa foty z 3D:) Szkoda tylko ze nie wyraznie u ciebie to widac, Ale doszukalam sie rysow twarzyczki :) Super. mamaAnia-> slyszalam wlasnie ze najlepsze na kolke sa te krople sab simplex !! Nawet polozna mowila mi tu o nich. Kumpela juz u drugiegoo dziecka je uzywa i bardzo sobie chwali. Ja osobiscie juz je zakupilam, bo naprawde sa tu tanie (a to niemiecka firma produkuje, wiec mam na wyciagniecie reki).mam nadzieje jednak ze moje dziecko obejdzie sie bez kolek :) Sudocrem, oktanisept, tez mam, wiec musze sobie spisac co tam jeszcze napisalas i dokupowac reszte. asia 25 i inne dziewczyny -> nie wiem co w tym jest ale chyba wszytskie szwagierki takie sa :( Moja tez ani razu sie nie zapytala o moje dziecko, o moja ciaze, o moje samopoczucie itp. Jest to przykre troche, bo od mnie wymaga zeby traktowac ja jak "krolowa" :( masakra. Fakt starsza jest nawet od mojej mamy, ale nie usprawiedliwia ja nic. Kobieta nie pracowala cale zycie, maz jej caly czas w Niemczech, kasy maja po uszy, nawet kolezanek nie ma, taka sie pani zrobilai wszystkich z gory traktuje.. eh :( jutro maja nas odwiedziec, zobaczymy jak bedzie wygladac ta wizyta :( ok trzymajcie sie dziewczynki, ja ide sie troche oporzadzic sama ze soba i za jakas godzinke musze mykac :( A tak mi sie nie chce ze hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak z innej beczki:) macie rozstęp yna brzuchu?? ja już jestem prawie w połowie 7 mca i odpukać narazie nie mam na brzuchu. na piersiach mam z boku po zewnętrznej sronie, niestety za pozno zaczelam je smarowac, zreszta piersi mi urosly o 2 rozm w 3 mcu wiec chcac nie chcac bym nie zdążyła:) myślicie że na brzuchu jeszcze mogą się pojawić? stosuje krem mustele i zwykłą oliwkę dla dizeci na noc. a znacie jakieś dobre specyfiki na wybielenie rozstępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982 - kupiłam z Aventu znajoma mi je poleciła, na allegro znalazłam za 70 zł cały zestaw startowy: 4 butelki ( 2*125ml i 2*260ml) cztery smoczki na wymianę, 1 smoczek uspokajający i szczoteczka do czyszczenia. W sklepach całe zestawy to ok. 100 zł a w Smyku nawet za 130 zł widziałam. kelis1 - u mnie początek 7 miesiąca na brzuchu rozstępów brak :) mam nadzieje że tak już zostanie :) stosuję krem i oliwkę. Na piersiach jeszcze nic nie zauważyłam, a urosły mi tylko o 1 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha jak pamiętasz nazwę sprzedającego - chodiz o ten zestaw za 70 zł to podaj ją proszę, być może bęzie jeszcze miał takie zestawiki.cena bardzo korzystna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcialam taki startowy zestaw z Aventu, ale już był wysprzedany na all. Wybieramy i tak Avent. Dziewczyny dzięki z apocieszenie z tym leczeniem ząbków, ale jutro mnie czeka już ta wizyta! Tak mi szybko zleciało. A w czwartek mam wizyte u gina. Brzuszek mam taki sam i 90 cm w obwodzie pod pępkiem. Rozstępów brak. Ogólnie z objwów ciąży to mam senność, brak energii, chodzenie do toalety częste. U mnie 25 t.c. Co do materacy to ja już dawno zglupiałam :D i nawet po tym jakie Wy kupiłyście nie wiem jaki wybrać :) Idziemy z małżem na chińskie żarełko za niedlugo. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widze ze nie ja jedna mam problem ze szwagierka....myslalam ze tylko moja taka zołza hehe ja rozstepow nie zauwazylam zadnych, codziennie na noc smaruje sie oliwka dla dzieci a dzisiaj to juz zglupialam ;/ bo z kalkulatorow ciazy wychodzi ze mam juz skonczone 29 tygodni, a mi sie pomylilo, i ciagle myslalam, ze zaczełam dopiero 29 t.c a tu wychodzi ze zaczelam juz 30 t.c. ostatnia miesiaczka 23.01.2010 kalkulatory http://familie.pl/Ciaza/Przewodnik/graviditetsutrakning.php?calctype=mens&year=2010&month=01&day=23&cykel=0&luteal=0&calculate=Oblicz http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=23&miesiac=1&rok=2010&bg=000 pestycyda- z tabelki wychodzi ze mamy ten sam termin wg Ciebie w ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie się zaczął remont na dobre, więc mogę przez najbliższe dwa tygodnie być trochę nie obecna :( ale postaram się być na bierząco :) Właśnie mój narzeczony robi okno w przyszłym pokoiku naszego synka :) I choć nie ma już siły jest taki szczęśliwy że robi to dla dziecka :) Moja szwagierka na początku ciązy bardzo się mną interesowała, a czego ona mi nie obiecała? Niestety na pierwszym planie pojawiła się jej koleżanka z dzieckiem i ja poszłam w zapomnienie i wszystko co mi obiecała dla dzidzi to poszło w niepamięć :( No cóż, teraz już wiem że to były tylko słowa :( Co do butelek, pare osób mi poleciło Avent :), chyba też się zdecyduje :) kelis1 rozstępów na brzuszku też nie mam, ale podobnie jak Ty mam na piersi, takie malutkie, ponieważ w pierwszych dwóch m-cach zwiększyły mi się też o dwa rozmiary :) Kremiki tu i tak były bezsilne :) Ostatnio miewam kiepskie noce, pomijam fakt wstawania siusiu, nie mogę spać, bardzo się męczę, wtedy zaczynam dużo mysleć i już wogóle jest klops :( A w dzień chodzę jak zombi :p A jak u Was z nockami? Zmykam, miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam problemy ze spaniem, z tym że ja już od jakiegoś tygodnia nie mogę zasnąc do około trzeciej a potem budzę się co 3 godz. Co do butelek to również zdecydowana jestem na Avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×