Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Mi baterie w karuzeli FP starczyły na jakieś 1,5 miesiąca a włączam ją bardzo często. Dziś mój mały miał dzień uśmiechu.Cieszył się prawie cały czas. Dopiero pod wieczór zaczął marudzic ale to ze zmęczenia bo mało dziś spał. Muszę kupic coś Gabrielowi na ciemieniuchę bo ma na główce skorupę. Wygląda to strasznie.Tym razem oliwka nie pomaga. Dziś się ważyłam.Zgubiłam kolejny kilogram.Jeszcze tylko 4 na plusie mi zostały.Brzuch też jest już mniejszy.Najbardziej mnie cieszy że powoli znika mi ten wałeczek nad blizną po cc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, doczytałam :0 Młody daje i popalić od piątku maruda mu się włączyła i właściwie cały czas, gdy nie śpi spędza na moich rękach wieczorem czuje jakbym miała je naciągnięte po kostki. Od koleżanki syn też tak miał w okolicach 4 miesiąca i mu minęło po 3 tygodniach i mam nadzieje, że Tomaszowi też przejdzie. Co do chust - ja mam tkaną bo ta starcza na dłużej, bo właściwie to można nosić w niej dziecko tak długo jak dasz radę. Ale prawdą jest też to, że elastyczną łatwiej zawiązać, a jej wada to, to , że przy 10- kilogramowym dziecku zaczyna za bardzo sprężynować i to już jest niebezpieczne. Dziewczyny, ale z tych waszych pociech piękne dzieciaczki :) Gratuluję A to moje cudo : http://pokazywarka.pl/e5wmab-3/ Ja też zastanawiałam się nad kupnem karuzeli ale chyba zostanę przy tym, co mamy, czyli na lampce wieszam kolorowa ośmiornicę i Mały się bawi. Za niedługo i tak obniżymy łóżeczko i wtedy powiesimy na łóżeczku zabawki. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Kurcze, a ja w zasadzie miesiąc po porodzie miałam prawie taką wagę jak przed ciążą, a teraz mam na plusie 6kg :(. Tak ładnie schodziło w dół. Nie wiem czy to nie od tabletek anty. Przez 1,5 miesiąca żeby tak skoczyło :( Mieściłam się już w spodnie z przed ciąży, a teraz z powrotem są ciasne. Nie wiem czy ich nie odstawię, tych tabletek. Lou_La - a ja Ci w końcu nie potwierdziłam, że Natalka z 18-go, bo pytałaś. Troszkę jestem zakręcona ostatnio. I na pewno Kamilek na dniach będzie główkę trzymał. Natalka też raz lepiej raz gorzej dźwiga. W ogóle każdy dzień przynosi coś nowego, a mi się to bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj dziewczyny wy tez macie takie przejscia na allegro? zaczynam miec po prostu dosc juz 3 raz w tym mc 1- facet sprzedał mi spodnie w drodze licytacji, niby nowe z metkami a w pasie byly rozciagniete i swilcowane, musiala mi je tesciowa przerabiac, oczywiscie zwrotow nie przymuje! 2- kupilam drugie spodnie, uzywane,dziewczyna podala mi wymiary zle! spodnie na mnie sa za ciasne, jak mozna pomyslic sie 5 cm w pasie! 3- dzisiaj, sprzedałam 2 pary spodni na aukcji, kupila 1 osoba, nie chce zapłacić, bo sadzila ze za przesyłke placi tylko raz, a ze wystawilam spodnie od 1zł, przesyłkę dałam 17 zł tak, żeby w razie co jakby sie skonczylo na tej złotowce juz, wtedy mam 18 nie? dodam ze nic nie bylo wposmniane o tym ze przy zakupie na kilku aukcjach za przesylke placi sie raz! a o drugie przeciez mogla zapytac a nie kupowac w ciemno! zglosilam ja do allegro- ona mnie tez heheh aisha- moja tez tak podnosi się do siadania! normalnie mnie przeraza, a jak smiesznie to wyglada ;) takie slimaczek ;)) maja- moze ma skok rozwojowy moja tez tak miala jak skonczyla 4 miesiace i tak trwalo to jakies 3 tygodnie a teraz jest spokoj ;-) minelo...sliczne to twoje cudo, a jakie jasne ma wloski ;-) rzadko spotykane! dziewczyny wypadaja wam wlosy? m od jakiegos miesiaca powoli wypadaja ale tylko po myciu... aniawww- a karmisz piersia jeszcze? bo ja waze mniej 4 kg niz przed ciaza i to chyba wlasnie od karmienia piersia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Asia 221 - ja karmię naprzemiennie raz pierś raz mleko modyfikowane. Tak właśnie liczyłam, że troszkę mi się uda zrzucić przy karmieniu. Miałam też wielki plan ćwiczeń w domu, aqua aerobik i długie spacery z małą. A tu ani karmienie nie daje efektu, ani ćwiczeń robić jeszcze nie mogę po cesarce. Tylko spacery mi zostały. Znowu ponarzekam, ale w ogóle to się czuję czasami jakbym miała dobrą 50-kę. Bolą mnie kości, mięśnie, stawy. Nie wiem czy to wynik półrocznego leżenia w łóżku. Mam nadzieję, że się w końcu rozruszam. Co do wypadania włosów to mnie właśnie moja fryzjerka straszy że po ciąży włosy bardzo wypadają. Podobno w okolicach 5-go miesiąca po ciąży. U mnie na razie nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wypadających włosów -to mi wypadają straaaaasznie.....z cebulkami... i nieważne cyz po myciu czy czesaniu czy popordstu jak chodze.dom cały we włosach,ubrania wszystkie. odkurzam codzienie bo jest MASAKRAAAA. ale pocieszam sie ze mojej malej tez wypadaja:P hehhe tylko jej zaraz odrosnie bujna czupryna.. Jestem po 1 rehabilitacji met.Vojty. chciałam jednak spróbowac... maaaaaaaaaatkoo. jak ona sie darła:( płakała strassznie. a w sumie to nie jest bolesne-tzn nie uciska sie mocno.. musze to robic w domu 4 razy dziennie sama.ale zrobiłysmy wczroaj z rehabilitantka cwiczenia. kladzien=my na brzuch,a ona pieknie otwiera dlonie, umie je wyciagnac jak ulozymy wzdluz tulowia jak na brzuszku lezy.a przed cwiczeniami nie potrawila.lezala na brzuszku z raczkami wzdłuż tułowia i sie miotała biedna.. popłakałam sie z nią wczoraj..wiem ze bęędzei płacz ale ta metoda jest mega skutezna, polega na uciskaniu takich newralgicznych miejsc, w ktorych sa skurcze mięśni. TO DZIAŁA:) nie mogłam uwierzyć,teściowa też bo akurat była u nas.. jakoś to będize. wiem ze mała płacze nie z bóu tylko histeryzuje.ona tak ma.a biore na rece to sie uspokaja i rozgląda:) mały wymuszacz roścnie...wczoraj na szczepieniu zrobiła pokaz.że lekarka do pielęgniarki do zabiegowego zadzwoniła: Pani bożenko, pneumokoki będę.. noo powodzenia bo krzykacz pierwsza klasa:P:P ona ma chyba jakiś uraz po inkubatorze, szpitalu.bo co przekocze próg gabinetu lek. i jeszcze na rekach jest dostaje mega paniki.u neurologa było to samo.. mwidziała debate nt.karuzelek:P ja mam canpol babies. pewnie sama bym jej nie kupila, bo bezowa i taka spokojna,ale dostałam i okazało się hitem. moja poprostuu ją uwiellbia!! zobaczcie zresztą same:P w grudniu robione zdjęcie.pod koniec.: [url=http://pokazywarka.pl/o0v1wo/]Zdjęcia http://allegro.pl/karuzela-pluszowa-z-lampka-misie-parasol-canpol-i1434502511.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) co do Allegro to jak wystawiacie przedmiot na licytację to możecie też określić cenę minimalna i jak jej nie przekroczy ten kto licytuje a aukcja się skończy to popro0stu nie zgadzacie sie na sprzedaż(jeśli cena jest za mała)- to pozwala właśnie uniknąć takich sytuacji. Mi włosy już troszkę zaczynają wypadać a było tak pięknie. W ogóle się nie przetłuszczały, mogłam myć raz na pięć dni!!! Tydzień temu kupiłam małemu greyzak, bo namiętnie je rączki. No i nie bardzo kumał o co chodzi, a tu dziś proszę trzymał sobie w obu rączkach i ssał. Jak to z dnia na dzień wszystko się zmienia. Moja koleżanka właśnie urodziła i tak jak patrze na jej dziecko, to dla mnie już to takie odległe. Hehe a nie minęło nawet jeszcze 3 miesiace. A Wojtuś już taki kumaty, gada, śmieje się macha rączkami i nóżkami. A tu taka kruszynka w rożku. Aż się łezka kręci w oku. Pestycyda jeśli mogę Ci doradzić: jeśli brakuje Ci czasu to zastanów się czy rzeczywiście ubranka tak bardzo potrrebują prasowania. Ja też chciałam ambitnie wszystko prasować, ale jak mam do wyboru prasowanie czy ściąganie mleka a teraz też rehabilitację w domu to wiadomo co wybieram. Pranie tez wstawiam na wieczór i wieszam jak mały juz śpi i kładę się spać. Doskonale Cię rozumiem, dla mnie doba tez jest za krótka, ale trzeba wybrać priorytety. Ja nie sprzątam już tak dok,ładnie codziennie tylko raz na tydzień i to tez czasem mi się nie uda. Nie da rady byc doskonałym we wszystkim. To tylko prowadzi do frustracji. Ja wyżywałam się na mężu. Teraz jest lepiej:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula- wiem wiem ale cena minimalna kosztuje jakies 2-3 zł niestety i czesto ludzie nie chca licytowac jak widza cene minimalna, dlatego uwazam ze tak jest leiej zawsze te 1 zł zacheca do licytacji a koszty przesylki mozna sobie latwo dodac i jak komus sie nie podoba niech nie licytuje! pestycyda dokladnie tak jak Anula mowi- olej troche rzeczy jak np sprzatanie codzienne, ja sprzatam i prasuje tez raz w tygodniu ;p a piore 2 razy i mam mase wolnego czasu ;p jeszcze handel prowadze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy po skończeniu tych 3 miesięcy trezba definitywnie odstawić wit K czy jak zostanie jeszcze (wit D+K) na 2 tyg to można podawać? Nie wiem co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula-chyba odstawic nie mam pojecia bo ja daje tylko D ;-) wit. K podawalam moze przez pierwszy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak dzisiaj cicho? chyba nie poszłyście wszystkie na spacerki? troche za zimno, a ja jestem przeziebiona wiec malutka sie wietrzy juz od 2 h ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Hej Dziewczyny, Znalazłam fajną stronkę: http://dziecisawazne.pl/ Zainteresuje wszystkich, którzy chcą być bardziej eko :) Znalazłam tam kilka ciekawych informacji, np, że skutecznym sposobem na ciemieniuchę jest pasta z sody, którą otrzymuje się rozpuszczając sodę w niewielkiej ilości wody, trzeba tym posmarować główkę i spłukać. Hmmm, ciekawe. Antena1985 - może wypróbujesz? Maja - Twój Tomaszek też przystojniak że hoho! Będą te nasze chłopaki serca dziewczynom łamać! Asia221 - chyba masz pecha z allegro. Moje jedyne takie sobie doświadczenie z transakcją dotyczyło lodówki którą sprzedaliśmy z mężem, przekonani, że działa (bo u nas działała) a po przewiezieniu do kupującego okazało się, że nie działa. Zwróciliśmy kasę i było bez zgrzytów. Ale u Ciebie to normalnie czarna seria!!! Włosy wypadają mi okrutnie, tak jak u Kelis - przy myciu, czesaniu, ruszę głową i już jakiś włoch leci... Wszędzie ich pełno. Myślicie, że to brak witamin czy to normalne? Może liniejemy na wiosnę heheh?... AniaWWW - przyjdzie wiosna to się rozruszasz na dobre i będziesz się czuła lepiej, zobaczysz. Już niedługo :) Kelis - współczuję przeżyć z rehabilitacją. Ja bym chyba nie dała rady... Też bym ryczała z dzieckiem razem. Pestycyda - ja też radzę Ci olanie prasowania. Ja nie prasuję NIC i mały jakoś nie cierpi z tego powodu. Nie wiem zresztą kiedy bym miała to robić... Szkoda czasu i sił! Anula2500 - pojęcia nie mam dlaczego w sumie tą wit. K daje się tylko do 3 miecha. Myślę, że nic się nie stanie jeśli będziesz podawać dłużej ale na wszelki wypadek lepiej zapytaj pediatrę. Mi akurat zostały 2 kapsułki wit K+D a jutro kończymy 3 miechy właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia221: No wlasnie nie prasuje codziennie ani chyba nawet nie wajdzie raz na tydzien. Codziennie tez nie sprzatam, bo w sumie nie mam po kim (poki co) :D Ale zawsze niestety jest cos do zrobienia. A odkladac na pozniej nie chce, bo jak dochodza inne rzeczy, to mam pozniej wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja to miałam dziś dzień lenia, pierwszy raz odkąd wychodzę z Małym na spacery, czyli 2 i pół m-ca, zostałam w domu i nie poszłam. Po prostu mi się nie chciało :/ Kelis1- trzymam za Was kciuki i życzę wytrwałości. Dwójka dzieci mojej koleżanki wymagały rehabilitacji i to właśnie tą metodą. Opłacało się obie są mega sprawne i to od tego stopnia, że w swoje pierwsze urodziny już maszerowały. Wiem, że taka rehabilitacja wymaga zaparcia bo dzieciaki płaczą, ale na prawdę warto :) Dziękuję bardzo za miłe słowa o Tomaszu, ale muszę Wam napisać, że na prawdę urodziwe dzieciaki się nam trafiły. Co do włosów - to ja nie zauważyłam żadnych zmian tak jak przed ciążą, tak i w trakcie, jak i teraz włosy muszę myć codziennie. Wypadają tak jak zwykle, ale też słyszałam o tym 5 miesiącu po ciąży, aż się boję bo włosów nie mam specjalnie dużo. A trzymanie główki - nie wiem czy pisałam, ale Tomasz zaczął trzymać głowę dopiero tydzień, albo 2 temu, a i tak czasami jeszcze mu leci. Diabeł nie lubi leżeć na brzuchu więc ćwiczymy trzymając go przodem do świata na rękach tak żeby musiał sam ją trzymać, a nie opierać się o nas. Teraz zauważyłam, że jak ma już większe nad nią panowanie to nawet na brzuchu 1 minutkę wytrzyma:) Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mi też zaczęły wypadac włosy :-( I przetłuszczają się jak przed ciążą.Muszę je teraz myc codziennie. Mój maluch gdy leży na brzuchu to utrzymuje główkę zaledwie 2-3 sekundy.Kiedy jednak trzymam go na rękach to nie ma z tym problemu.Musimy więcej cwiczyc, ale jest jeszcze trochę osłabiony chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki z asłowa otuchy.. wiem że Vojta daje rewelacyjne efekty, dlatego zaciskam zęby i ćwiczymy.wczorja 4 razy. matki muszą być twarde, to dla jej dobra. Ile ważą wasze pociechy? bo moja ulewa, kupy 3 razy na dzien a kurde wazy 7 kg:) nie wiem jak ona to robi hehe.tyle oddaje a tyje heheh. 7 kg i ma 4,5 mca. nie wiem czy dobrze cyz zle,nie umiem używać siatek centylowych-wstyyydddd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelis1 ja też nie umiem korzystać z tych siatek centylowych. Mój syn jutro kończy 3 miesiące i waży 6300. Pytanie do mam dzieci na mm: kiedy urozmaicać dietę? Ja karmiłam piersią i mm do 2 i pół miesiąca, a teraz już tylko mm i pediatra powiedziała, że urozmaicać diete będziemy dopiero w 6 miesiącu. Miłego dnia :) Bu u nas wróciła zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na siatkac centylowych ma powyzej normy zarowno jako wczesniak jak i jakby byla uirodzona normalnie teraz drzemie ale jak wstanie to ja zważę ;-p kelis- a przypomnij dlaczego chodzicie na ta rehabilitację metoda vojty i kto was skierowal, neurlolog? antena- moja tez nie lubi na brzuszku lezec ale staram sie ja klasc tak 2-3 razy dziennie do 5 minut, cwicze z nia tez przekrecanie, az mi sie dzis w nocy przysnilo ze tak ladnie sie przekrecała sama hahaha glowne trzyma mocno juz od 2 miesiaca ;-) to akurat nie ma zastrzeżen, teraz to juz probuje siadac no ale ma juz 4,5 mc o to widze ze nie jestem sama w kwestii lysienia ;-) nie no nie jest tak zle, tak jak napisałam glownie wypadaja po myciu no i tak tez troszke, jeszcze mala mi sporo wyrywa bo mnie ciagle łapie! ja prasuje ubranka malej, jakos nie moge założyc takiego wymięciucha, ale raz na tydzien zbiera mi sie kupa i prasuję to, a mamy tyle ubranek ze spokojnie mam ją w co ubierać w tym czasie, wlasnie zrobilam pranie, i juz sie suszy cala sterta ;-) ale ja teraz mam sporo wolnego czasu, KOLKI odpukac chyba przeszły ( myslalam ze nigdy tego nie powiem) a jak u Was? bo nic nie piszecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, 16 luty sroda to u nas przelom! KAmilek zaczal pieknie trzymac glowke!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Wrzuce jakies foty :))) I... pobił swoj rekord w spaniu - cale 9 godzin :D :D :D W ogole zaczelam mu wprowadzac trzecia drzemke, bo wiedze, ze ok. 16 byl juz wykonczony. I tak jak wstanie ok. 8 to zje sobie, przebiore go, pobawimy sie i od ok. 10-13 spi, potem druga drzemka na spacerze, a potem na sile usypiam go ok. 16, bo strasznie sie robil marudny. Wiec wymuszam na nim te trzecia drzemke, czasem pol godziny, czasem połtora i jest super - synek szczesliwy i skory do zabawy :)) Na wiosne i lato bede wprowadzala spacerki 2x dziennie - juz sie nie moge doczekac :) asia221, moge Twoja wziac na spacer :P W ogole to super przyjemnie sie chodzi, jak ide z kims na spacer. Szczegolnie, jak przyjedza moja bratowa z synkiem 10 miesiecznym i razem chodzimy :D Czas wtedy tak szybciutko leci :)) kelis1, ale radosny chlopaczek!!! Ile radosci sprawia mu ta karuzelka!!! anula2500, jak ci zostala wit. K, to mozna chyba podawac przez jakies 2 tygodnie. Tak sadze! Najlepiej przedzwon do pediatry! Bedziesz miala pewnosc. Milego dnia Mamunie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny Dobrze że podczytuje was codziennie to jestem na bieżąco , bo ciężko czasami za wami nadązyc:) Jakoś mam ostatnio wstręt do pisania i wogóle do komputera. Jedynie wieczorkiem jak juz mały śpi usiade i nadganiam co piszecie. U mnei z wypadaniem włosów to samo.! Są wszędzie. nie mam bujnej fryzurki więc boję się żeby nie ołysiec ;/ pestycyda miesiąc temu ja miałam podobny "stan " do twojego. Wydawało mi się ze nie wyrobe sie z niczym, mały był bardzo absorbujący, ale teraz wdążylismy nasz rytm dnia i ja się umiem ze wsyztskim wyrobić :) O dziwo !! :P Może tez spróbuj niektóre rzeczy posegregowac i mniej ważne sprawy zamiast dziś zrobic jutro. U mnie się to sprawdza i wszyscy jesteśmy zadowoleni.. Dziewczyny piękne wasze pociechy!! jak ten czas szybko leci i zmieniają się maleństwa już nie do poznania :) Asia221 doaptrzyłam się na jednym twoim zdjeciu pokoik cały w drzewie :) u mnie tez tak jest i muszę stweirdzić że to strzał w 10 dla dzieck a:) jest tak zapatrzony na te deseczki, że potrafi godzinami na nie patrzeć :) Zamiast leżec na macie i zajmowac się żyrafami i innymi dziabagami woli patrzeć w sufit z desek i smiać się do nich ... eh co za dziecko :P ok mykam cos ogarnąc i postaram się częsciej pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego Alka
poszukajcie w googlach kalkulatora siatek centykowych - podajecie wzrost i wage - czasem chcą jeszcze obwód głowy itd i sam się wam wylicza i pojawia wykres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Tak, co do tych siatek centylowych to faktycznie w necie są fajne kalkulatory np ten: http://siatkicentylowe.edziecko.pl/ Moja z wagą mieści się w środku wykresu, ale długa jest i tu już na granicy. Co do dzieciaczków to piękności każdy jeden. Wszystkie do wycałowania. Swoją drogą to ja swoją wycałowuję chyba z tysiąc razy dziennie. Dostała wczoraj matę edukacyjną. No i bardzo jej się podoba. Tu rączką machnie, tam nóżką:) i wszystkie zwierzątka bardzo dokładnie obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja juz wazy 7400kg po jedzeniu wiec jakies 7250- na czczo ;p nie wiem ile ma wzrostu ;/ lou la- no sliczny blondasek, pewnie po mamusi ;p a co do tych drzemek to ja wlasnie moja rozgryzlam, wczesnij ciagle plakala a ja nie wiedzialam o co biega, a ona byla po prostu zmeczona, teraz ma 4 drzemki w ciagu dnia a o 20 zasypia juz na noc ;p i ten schemat sie sprawdza jedzonka zabawa drzemka, jak tylko robi sie marudna podnosze bude w wozku i ja bujam od razu zasypia ;p a w nocy jak tylko polozymy ja do lozeczka tak spi! wie ze w lozeczku to juz na dluzszy sen... pikalinka- tak tak u nas wszystko w drzewie, tez sie zastanawialam dlaczego mala od samego powrotu ze szpitala wpatruje sie w sufit i sciany hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff udało mi się Was nadgonić ;) 4 dniowy weekend w Krakowie był super. Igor spał całą drogę w tamtą stronę, a wracając obudził się na ostatnie 20 km :) Na 5 godzin podróży w jedną stronę zrobiliśmy jeden postój na karmienie. Mieszkaliśmy przy samym rynku z pokoju mieliśmy widok na Wawel :) Przez 3 lata mieszkaliśmy w Krakowie z mężem więc odwiedziliśmy znajomych. Super tak się było wyrwać z domku. Niestety jestem teraz przeziębiona i ciężko mi się żyje w takim stanie. Igor ma delikatny kaszelek i się zastanawiam czy z nim iść do lekarza. Co radzicie ? Kaszlnie raz na 2 godzinki lub dłużej a po za tym czuje się dobrze i jest bardzo pogodny, temperatury ok 36 st. A tak a propo jaka niemowleta maja odpowiednia temp. ciała ? Jejku jakie śliczne te Wasz maluszki. AniaWWW - super filmiki. Mi również wypadają strasznie włosy, wszędzie ich pełno :( Obudził się na jedzonko wiec wpadnę później. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor ma 3,5 miesiąca waga 7,6kg a wzrost to tak około 70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Lou-La - no jaki boski Twój Kamilek!!! I jaki zadowolony na tych zdjęciach! Chyba lubi leżeć na brzuszku :) A ślinka mu cieknie jak mojemu Krzysiowi :) Pikalinka - a ja mam ostatnio wstręt do wszystkiego poza kompem. No i poza Krzysiem. A tak to i jadłowstręt, i sprzątaniowstręt, i zrobieniecokolwiekpożytecznegowstręt... Siedziałabym tylko i bezmyślnie gapiła się w kompa albo w tv i piła kawkę albo herbatkę. Mam nadzieję, że to przejdzie bo to dość męczące. Dziś rano zmęczyło mnie strasznie krojenie rzodkiewki na kanapki. Dziwne... Megi84 - zazdroszczę wypadu do Krakowa :) My planujemy w wakacje nad morze z małym jechać i już się nie możemy doczekać. No oczywiście wcześniej pewnie też jakaś mniejsza lub większa wyprawa się przydarzy - chociażby do dziadków. Co do temperatury niemowlaków to położna mi mówiła, że temp. do 37,5 st jest w normie, tylko jeśli faktycznie byłaby taka nieco wyższa to trzeba podawać częściej coś do picia. Myślę, że nie ma co się stresować w przypadku Twojego synka. Mój Krzysio też sobie kaszle od czasu do czasu ale powiem szczerze, że nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, że to może jakaś choróbka... No bo skoro temp nie ma podwyższonej, je normalnie i jest wesołek no to nie ma się co martwić. Za tydzień idziemy na drugą dawkę szczepiony i się zważymy. Myślę, że ok. 6 kg Krzyś już waży. A dziś właśnie kończy 3 miechy!!!!!! Ohho właśnie spojrzałam na zegarek i sobie uświadomiłam, że właśnie dokładnie 3 miesiące temu zaczynała się konkretna akcja porodowa :) Eeeeh, jak ten czas leci! W sumie to tylko 3 miesiące a się wydaje że tyyyyle czasu minęło od porodu!... Kurcze, nie wiem co jest ze mną ale jak się budzę w nocy, żeby Krzysia nakarmić to jestem meeeega zmęczona i półprzytomna, a jak już odłożę go do łóżeczka to nie mogę zasnąć. Gonitwę myśli mam i nie mogę się wyciszyć w głowie. Dziś np rozmyślałam o chrzcie i potem mi się śniło, że nie mogliśmy zdążyć do kościoła i wszystko było nie tak heheheh :) Pozdrowionka Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka no ciekawy ten twój wszystkowstręt :) ale pomyśl ze wiosna zbliża się tuż tuż i bedzie wiecej dawki energii!:) a oto mój łubuz, i jego podnoszenie główki. Przyznam szczerze że gdy nie lezy na macie dużo lepiej mu to wychodzi. http://pokazywarka.pl/twlswn/ miłego dzionka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie maleństwa są kochane :) Mój ma już 4,5 miesiąca i waży ok 7 kg i ma 70 cm wzrostu, na siatkach centylowych mieści się normie :) Ja mojemu już od 3 tyg. podaję marchewkę co jakiś czas dostaje kaszkę ale małą porcję i taką rzadką, żeby go potem brzuszek nie bolał. No i soczki marchewkowe albo marchew jabłko, dziś dostał troszkę na spróbowanie deserku z jabłka najpierw się skrzywił ale potem już fajnie buzie otwierał, dostał tylko 3 łyżeczki więc skończyło się na płaczu :) Mały głodomorek z niego. A kolki to już się dawno u nas skończyły, niekiedy go jeszcze bączki pomęczą postęka wtedy trochę. 10 marca kończy mi się macierzyński, potem biorę zaległy urlop i od kwietnia do pracy. Boże nawet nie potrafię tego sobie wyobrazić. Najgorzej że mały jak się przebudzi i nie zobaczy mamy albo taty to jest płacz. Wczoraj był na chwilę z babcią a ja poszłam do lekarza, jak wychodziłam to spał obudził się zaraz po moim wyjściu i w płacz - mama przez 10 min go uspokajała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Megi fajnie ze znow do nas nasrobalas ;ppp tez zazdroszcze wypadu do krakowa ;p my moze wybierzemy sie gdzies razem na wspolne wakacje juz sie nie moge doczekac! anuszka ja tez mam wstret do wszystkiego nic mi sie nie chce tyko juz to co musze nawet nie chce mi sie zrobic SOBIE jesc ;p a wlasnie dziewczyny jak tam wam idzie sciaganie, cigniecie jeszcze, ja planuje jeszcze 1 mc ja zauwazylam ze moja martynka jakby przeslala teraz tyc tak jak wczesniej, to ponad 7 kg utrzymyje sie juz od kiedy skonczyla 4 mc teraz jakby urosla wzdluz i wyszczuplala tez od tygodnia podaje jej zupke ziemniak plus marchewka ale nie za bardzo jej to smakuje max 5 lyzeczek JA TEZ CHCE JUZ WIOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×